• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
Právě že dost jich jede, kromě 2 :wink:
15. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz
tak vidis, halusko, to mne nenapadlo. Bazenek mame celkem velky, tak se asi rozhodnu ad hoc, nebo ho proste vemu.

super! my bychom nejradsi nejakou mensi turu, existuje tam neco takoveho? placani u chaty s prochazkou...
15. kvě 2008 ve 23:16  • Odpověz
Listi, to taky rikam mhd, ze je tam pripojeni zdarma a muze si zalezt s notasem :sweat_smile: Asi vezmeme nejake deskovky a pripadne se k nim uklidime do kouta a at se prida kdo chce :grinning:
15. kvě 2008 ve 23:20  • Odpověz
autor
ahojte..taky začínám být nervní:slight_smile:
hele, Ene-včera když jsem viděla ten pelíšek,říkala jsem si, že nám se sice do auta ještě jakžtakž vleze,ale aby se vlezl i vám..abyste na mě pa celou cetsu nenadávali..je to celkem velký,tak na celý přední sedadlo..mám to poslat dneska poštou????

Jinak tip na podzimní ubytování http://www.moravskykarlov.cz/vybaveni.html

jen je to celkem malé,to by šlo jen kdyby nás bylo málo...Ale mají super bezvadný dětský koutek:slight_smile:
No,nehcáme si to uložený a až budem o prázdninách na záží vybírat, můžem zahrnout do "konkursu":slight_smile:
16. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz
já jsem teda spíš nervózní, že jedu bez MHD. takhle sama jsem s Lůcou ještě nikde nebyla. :unamused:
ale na druhou stranu se zase děsně těším :wink: i když na Sněžku se asi nepotáhnu. Přidám se nejspíš k flákací skupině u chalupy s případnu vycházkou.

nabízela jsem tady odvoz z Trutnova, takže přidávám podrobnosti:
Jelikož MHD pracuje, můžeme být v Trutnově nejdřív tak ve čtyři :unamused: budeme mít i jednu autosedajdu navíc, tak můžem vzít jednu dvojici mami+mimi + zavazadla. Předběžně teda počítám s Gedren.
16. kvě 2008 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz
Lus, tak asi radsi jo, kocarek mame na cely kufr a nekam budeme muset dat velkou tasku :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
ene-ok:slight_smile:dneska jsem to nějak nestihla už sem mrknout,byli sjme na vítání občánků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale zítra se to pošle!!!
Tak ať se vám v pelíšku hezky všem lebedí a pošlete mi pak nějaké fotky..A přidám k tomu i ty vlňáky,co dlužíme od minule.A zbytek vezmu až na sněženku...
16. kvě 2008 v 18:54  • Odpověz
Jj, urcite nafotim. To jsem zvedava, na co se mam pripravit :sweat_smile: A jakou ma aspon barvu? :grinning:
16. kvě 2008 v 19:07  • Odpověz
Jo a prosim te, jak ty kalhoty MM, jake mate barvy s botickama? Na netu mate jenom oranzovo-bile a u explorer je poznamka retro.
16. kvě 2008 v 19:09  • Odpověz
Beru beru a potazmo Halusko: ja jak koukam, tak vlakem do Trutnova z Prahy jsme schopni prijet 13:20, 15:20, 17:20. Jelikoz my bysme se Beruberu do auta stejne nenarvali vsici, tak potrebujeme i tak navaznej bus, do kteryho strcim MHD, no a ten existuje akorat pro ten prostredni vlak - jede v 15:40. A zaroven se mi ale teda nechce pak cekat samotny s ditetem na mozna prisedsi beruberu nekdy po ctvrty, takze bych to videla tak, ze nakonec asi pojedeme busem vsici, snad se tam narveme :slight_smile: - a jeli bysme teda vlakem z Prahy 12:11. Halus, souhlas?

Takze beruberu muze byt vyuzita nekym jinym :slight_smile:
16. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz
lus, nevíš, jestli se tam může se psem? máme ho na hlídání
16. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz
Kyri, bereš na Sněženku Liosky?
Berete někdo manducu nebo jste všechny ergařky? Já teda vím, jak manduca vypadá, jsem si ji i zkoušela, ale říkala jsem si, že by ji tak jako nenápadně úplně mimochodem mohl vidět mhd... :wink:
Lus, bude mít na malina babylegs? A v tý bio verzi?
16. kvě 2008 ve 21:52  • Odpověz
nevím, jestli ještě někdo jede busem/vlakem a potřebuje odvoz do Úpy. Trutnov samozřejmě není podmínkou. :slight_smile: vyzvedneme klidně i jinde
16. kvě 2008 ve 22:41  •  3 děti  • Odpověz
Pipky, jak je to nakonec s tim parkovanim? Kde budeme muset nechat auto? Nebo to pujde u Snezenky?
17. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz
gedren, super. My nastoupime uz ve Vrsovicich, takze pak budete mit bojovej ukol nas v tom vlaku najit :grinning:
17. kvě 2008 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz
Milwo, Lu hlasila, ze je parkovani u chaty nebo to maji na strankach, nekde jsem to cetla.. jenze v Peci je jeste tak metr snehu, tak kdo vi :sweat_smile: :sweat_smile:
17. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz
Halus, my zase asi az ve Vysocanech :slight_smile: Vypada to, ze tam bude vuz pro matky s detmi, tak v tom se snad najdeme :slight_smile:
17. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz
ano, predpokladam, ze se tam najdeme :slight_smile:
17. kvě 2008 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz
autor
parkování-ještě dořešíme.může tam jen 5aut k jedn¨é chatě.možná by bylo fajn se domluvit předem,kdo tam bude.zbytek bud emaset zaparkovat v úpé a někdo od chaty pro ně dojede.
Každopdáně jendo místo v chatě číslo dva má bora,protože mají nákalďák a jendo v chatě číslo jedna máme my,kvůli mé zdravotní indispozici:slight_smile:jistě chápete:slight_smile::slight_smile:
ne,vážně..původně jsem myslela,že vám je smaozřejmě přenechám,ale asi by to bylo náročný,zvlášt když potáhnu manducu,návleky a jiné věci na okouknutí:slight_smile::slight_smile:
(lišti,všehcno ti vezmu smaozřejmě:slight_smile::slight_smile:

kyri-psa zjistím.mylsím,že tam může být..jen jsme tady některé psaly,že s epsů bojíme..tak jsem zvědavá:slight_smile: malina teda psy miluje...ale ke mně se nesmí přiblížit:slight_smile::slight_smile:
17. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz
Nevim, jak je to s Bram, ale pokud nemaji vlastni auto, tak snezenka vychazi na 5 aut presne. Druha chata je horsi, tam je to asi 7 aut (7 rodin).
17. kvě 2008 ve 14:12  • Odpověz
Lus to myslíš 5 aut k obou chatám? jsem tatar
A nešlo by to odvézt si tam věci,vyložit a pak jet zaparkovat někam do Úpy?
Jinak jestli je v Peci metr sněhu,to bych ten bazének, děvčata, ještě zvážila :grinning:
17. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz
autor
pap-já ještě zjistím přesně,jak to musíme s těma uatama udělat..paní by mi měla v pondlěí volat,tak dám pak hned vědět:slight_smile:
5aut k jedné chatě a k druhé nevím přesný počet.
Taky se té zimy bojím!!!!
:stuck_out_tongue_closed_eyes: A to má být ještě navíc studená fronta
17. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz
Lus to bude príma,když se poptáš. A ještě se prosím zeptej,kdy se tam ráno můžeme už ukázat,budeme totiž fakt za rohem a dorazíme brzy,tak jestli si můžeme vyložit věci a jít se flákat po okolí a nebo se jít flákat po okolí a až pak vyložit věci.
Jo a na místě se máme hlásit všichni jako pipky a nebo mám říct, že jsem Papaya a nebo co :grinning:
18. kvě 2008 ve 12:48  • Odpověz
holky, nestraste me!! my mame letni pneumatiky a ja uz jsem i tak vystresovana z toho rizeni!!!!! jizda na snehu NEEEE!!!
18. kvě 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
pap- nahlaš se jak chceš:slight_smile::slight_smile:
paní už tuší,že budem pěkní exoti,co nepotřebujou žádný postýlky, tůry na kočárky taky ne,protože máme šátky a že se známe jen z netu:slight_smile::slight_smile:

jinak mám skvělý tip na září!!!Vzpomněla jsem si na penzionek našeho známého,kde se nám strašně moc líbilo. Hlavně tam mají koně,oslíka,ovečky ..je tam krásné okolí...
míst oficiálně 20+10postýlek. Ale eventuelně by se nás tam vezlo víc,pokud bychom se zase nějak podělili o pokoje..
tak mrkněte:slight_smile:
No a další plus-tentokrát hledáme něco na Moravě.Aby to bylo spravedlivé:slight_smile:
http://www.novy-svet.cz/novy-svet/pension/pokoje.php

vzhledem k tomu,že nás pojede zase hromada,bylo by nejlepší hned po sněžence nějaký ten zářijový termín už zarezervovat (někde...toto je jen tip...)
18. kvě 2008 v 18:01  • Odpověz
Říkám rovnou, že tento penzion pro nás není, je to na nás moc drahé. :frowning2:
18. kvě 2008 v 18:58  • Odpověz
Ještě mám dotaz - setrvat déle než do neděle lze jen na sněžence? já lehce uvažuju o noclehu do pondělka, ale nevím to ještě jistě (souvisí to s pracovníma věcma, které nemůžu ovlivnit a budu vědět nejdřív v úterý).
18. kvě 2008 v 19:01  • Odpověz
Co se tyce zari, my jsme jeden tejden busy (myslim, ze 13. - 18.), ale nevim, jak presne to koliduje s vikendama...

A prosim cokoli se bude na dalsi dejchanek vybirat, at je zase nejak pouzitelne dostupny hromadnou dopravou, nejlip vlakem :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz
Hmmm, tak já tady plánuju prodloužení pobytu a realita je taková:

1) Auto je v opravně a nevím, jestli bude v pátek hotové. Kdyby nebylo tak nevím. Možná se MHD nebude chtít vláčet veřejnou dopravou a pojedu sama. A tedy jen do neděle.

2) Bolí mě v krku. Doufám, že to do pátku rozchodím. Jinak samozřejmě nejedem. No ale nemoci se mě nedržej obvykle dlouho a tohle se za nemoc ani nedá označit, takže zatím předpokládám, že v pátek budu fit.
19. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz
ja teda taky zacinam mit vitr z cesty, MHD urco nejede, takze sama z Prahy :frowning2: a jeste snih? :fearful: a jeste bez parkovani? jela bych asi v patek odpo a Manducu listi vezmu
19. kvě 2008 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.