• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
nechcete nekdo preci jen vzit autem? Gedren? nebo jede nakonec Xsipm?Halus bychom asi nepobrali...
19. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
Jako děfčata,se Sněžkou to moc nevidím,dneska jsem se na netu dívala a je tam krásných 0 stupňů :sweat_smile: Jsem byla dobrá naivka,myslela jsem,že tam chladněji bude,to jo,ale až tak moc?? No ale není divu,my tu máme 7 a jsme tak 600m.n.m
19. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz
bram, my asi ne, Helca auta moc nemusi a ja taky ne, takze na tak dlouhou cestu bych to neriskovala :slight_smile:
19. kvě 2008 v 19:19  • Odpověz
Pap a to se jako nemůžete voblíknout??? A jestli přejde studená fronta, tak tam bude třeba i 5! :grinning:

MHD mi dneska řek, že se začíná těšit. A že když nebude auto opravené, tak se prostě doplácáme veřejnou dopravou. Tak ještě aby mě přestalo bolet v krku a bude vše ok. :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 20:24  • Odpověz
Pije nektery mhd vino? :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz
Můj moc ne. Je pivař.
19. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz
Jee pipky to bude prdel.

Muj mhd upije decentne z cehokoli a mne vsechno zakaze, protoze je z kojenyho batolete porad priposranej :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz
holky, tak jeste prakticky.
mame si brat nejake jidlo, nebo je tam nekde dostupny obchod???jako treba chleba a nake mazadla..

a periny tam budou i pro deti??

Jako co tam budem jist v nakych mezifazich?

Holky co jedete autem, mate letni gumy?
Ja se toho rizeni fakt desim.
Bram, ty tez?

(ene: MHD vino pije. i pivo).
19. kvě 2008 ve 23:55  • Odpověz
S tím jídlem mě to taky zajímá. Na místní obchody bych se o víkendu radši nespoléhala. Dá se tam nějak ohřát jídlo (voda) pro děcko? Doufám, že je tam pitná voda a nebudem muset tahat s sebou. Topí se tam ještě? Nebo se budem ohřívat u ohníčku...v kabátech, děcka přicuclé na prsu s číňákama v klíně? Kdyby bylo hnusně a bez topení, tak nás hnusky neminou.
20. kvě 2008 v 00:40  • Odpověz
a kde hledate pocasi v Krkonosich? Jako kde na netu. Ja nasla neco, ze ma ve stredu snezit, ted je tam treba husta mlha....
20. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz
Ezi podle mě ten sníh je ještě někde na kopcích,že to nestihlo roztát,na silnících s ním nepočítám,máme letní gumy.
Lištičko za nudisty nebudem,ale Huga jsem ochotná nosit v krosně tak od 10ti stupňů,jinak by mu mrzly nohy :unamused: Teplý boty pro něj nemám a stejně se mi nechce kvůli jednomu výletu vybalovat již uklizený zimní oblečení,to půjdu radši někam jinam :wink: Koukala jsem,že Úpy se dá dojít v pohodě na tu zvířecí farmu,co dávala odkaz Jabru.
Na mezifáze s sebou táhneme jablka,přesnídávky a jogurty (pro bobka).
A já nakonec beru hnusky.
Ene MHD toho moc nevypije,ale rád oboje :wink: A já taky :grinning:
20. kvě 2008 v 08:14  • Odpověz
Teda pipky to pocasi je dost blby. Ja pro malou nemam v tehle velikosti zimni obleceni :( A prece ho nebudu kvuli jednomu vyletu kupovat... A nejsem si jista, jestli se mi jeste vejde pod zimni bundu. Musim vyzkouset.
Mhd pije vino i pivo, ale celkem malo, pac na nej ten alkohol desne rychle pusobi.
20. kvě 2008 v 08:32  • Odpověz
http://www.ceskehory.cz/krkonose/pocasi-online-kamery.html
http://www.kurzy.cz/pocasi-v-ceske-republice/snezka/

Podle mě to bude tak,že v Úpě bude asi tak jako u nás doma (teď je tu hnusně a kosa,je to na teplejší oblečení,ale né na zimní). Na horách bude jako na horách :grinning:
20. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz
a tenhle je přímo na Úpu http://www.holidayinfo.cz/kamera.php?lang=1&rg=2&loc=6&prg=0
tak je tam ještě větší kosa než u nás :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2008 v 09:06  • Odpověz
to je husty, to pocasi... fakt budu muset zase vytahnout zimni veci...
20. kvě 2008 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz
oblečení u nás ještě jistí wool longies a kapsa na nosítko... ale v sobotu ráno tam bylo ještě osmnáct stupňů, tak neklesám na mysli :wink:

praktický dotaz: asi bychom se k vám přidali v sobotu, nejlépe na nějaký výlet... (mně napadla jen taková nudná prochajda, co se pamatuju z pobytu před 10 lety) - na jelenku, to je chata směrem na sněžku. odvážnější by mohli pokračovat dál, ostatní posvačit.
no ale k věci: napište mi pls někdo ochotný do ip číslo na mobil, ať víme, kde vás nahánět... :wink:

ezi, beco si chtěla jen ukázat, nebo ho potřebujete? klidně zapůjčíme, máme ještě manduku :slight_smile:
20. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz
S tim jidlem by me to taky zajimalo. Helenka je zvykla jist k snidani ovocnej jogurt, tak nevim, jestli mam s sebou tahnout, nebo je sance, ze na spolecne snidani neco ukoristim :slight_smile:.

Jakze to vlastne bylo s tim jidlem, jen snidane a vecere? Je tam rozumne blizko nejaka hospoda na obed (v kose me na zadnou Snezku nedostanete), nebo taky mam neco broukovi a sobe tahnout?
20. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz
u vsech ostatnich penzionu / hotelu v Male Upe pisou obchod 300 m, restaurace 300 m. Tak snad...
20. kvě 2008 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz
haluszko, v dolní nebo horní úpě?
20. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz
tak v dolni 300 m, v horni 400 m :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz
holky a kde je vůbec Luu,doufám,že jsou v pořádku :confused:
my na nošení v kose nejsme prostě vybavení a jestli bude takhle,máme po ptákách a přidáme se k plácačům kolem chaty. Ale taky stále doufám :grinning: I když na bazének to asi nebude :wink:
Mě by ještě zajímalo jak se konkrétně jmenuje chata č. 2 a kde jí konkrétně najdeme (jestli mi to tu už neuniklo)
Hugovi raději ten jogurt vezmu (chcete přivézt některá?),v tomhle počasí se mi tam bez ledničky určitě nezkazí a zase bude víkend a na obchod bych moc nespoléhala.
Ty bláááho,už se jen 3x vyspíme a je to :grinning:
20. kvě 2008 ve 12:48  • Odpověz
"Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení..." :slight_smile:

Tak auto snad bude už zítra odpo opravené, hurá!

Gedren: Jo, snídaně a večeře.
20. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz
No jo, jenze obchod v horni dolni znamena, ze ma otevreno v patek do dvou a pak az v pondeli, ne? :slight_smile: Ale putyka by otevreno snad mit mohla...no vemem nejaky zasoby a uvidime :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 13:31  • Odpověz
lus, ok, psice je děsně družná a trochu nevychovaná, prostě si vás olíže, přitulí se, okrade o jídlo, případně na vás bude viset půl dne psíma očima, abyste jí hodili třebas šlupku z brambory apod. trochu mě to na ní štve, že neposlouchá, ale na druhou stranu by mouše neublížila, takže boží pro děcka - vypadá jako velikej kudrnatej plyšák (airdale terriérka) dokonce je děsně ohleduplná a citlivá k miminkům, i když jinak je to pakůň a děsný kopyto

no, ale máme kdyžtak v rezervě hlídání, takže možná zůstane doma...

jo, a ta moje kámoška - domarodka se odhlašuje z výletu, prý nemá prachy + se jí nechce jet někam daleko, tož tak...
20. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz
no jo, to počasí vypadá spíš na ty deskový hry, co slibovala Ene. Já teda kombinaci déšť+kosa+ergo taky nerada :confounded:

Kyri my se na psa těšíme. Dle charakteristiky vypadá podobný tomu našemu. Ten, teda vlastně ta, má už ale zajištěný hlídání. Sledovat dítě a ještě psa, to jsem si protentokrát odpustila.

nějaký jídlo pro Lůcu beru, pro sebe asi jen sušenky, spoléhám na hospody... kdybyste chtěl někdy něco dovézt, napište. Taky beru rychlovarku, teda jen malou, cestovní a nějake čaj a kafe. Kdyby nevyšly ty snídaně...

Lusintě jsem psala IP v neděli a zatím žádná reakce, tak nevím :angry: taky doufám, že jsou v pořádku
20. kvě 2008 v 17:58  •  3 děti  • Odpověz
Ach jo,s náma to vypadá bledě :frowning2: Náčelník je už od pátku nastydlej a bolí ho v krku. Stále doufáme,že to rozchodí a rozežene bylinkama. Teď jsem se ho ale ptala,jak to vidí a jestli někam vůbec pojedeme,pokud se bude cítit stejně,né-li hůř a prý ne :frowning2: Je fakt,že my jedeme za týden na týden do Jeseníků a byl by průser,kdyby se v těch Krkonoších dorazil :confounded:
Tak nám držte palce a náhradníci buďte připraveni :pensive:
A s tou Lus se mi to moc nelíbí :sweat_smile: Nechci malovat čerta na zeď,ale měla v pondělí mluvit s tou paní a slibovala,že nám hned napíše a ona slovo dodržuje.Sice kobyla nefachala,ale večer a dneska už to zase frčí....
20. kvě 2008 v 18:26  • Odpověz
Nemate na ni nekdo kontakt? Holky z Brna, z shopu??

No jak lidi zase odpadaj, tak aspon to zas vyjde na jednu family do jednoho pokoje :slight_smile: (i kdyz teda samozrejme skoda vsech, se kterejma se tam nepotkame, snad si to vynahradime nekdy jindy :slight_smile:).
20. kvě 2008 v 18:28  • Odpověz
Já měla dojem, že tu včera Lus byla, ale možná se pletu. Dneska ale rozhodně ne... :frowning2:
20. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
autor
Ahojte..

nene,jsem ok,jen mi nejel kůň!!ani včera!!A dneska jsem byla po dlouhé době v práci a nějak jsem tam zatrvdla..no,musím se na ten víkend trochu otužit:slight_smile:
tak se všem omlouvám!!

paní nevolalal,zkouším jí volat dneska,ale zatím mi to nebere..ale budu zkoušet dála určo se ještě ozvu!

zatím věci,které vím:
chata číslo dvě se jmenuje u Vybíralů a je opravdu vedle Sněženky,takže to najdete určitě..
jídlo na mezičas vzít sebou,rozhodně i něco prod ěti,protože nevíme,co nám tam navaří,tak kdyby to třeba ty prtata nemohla...

mobily bychom si raději mohli vyměnit do IP. můj sem napíšu,protože je stejně všude uveřejněný 721 436 380¨
Kdyžtak mi do IP napište raději všichni ostatní a vyměňte si je i nějak mezi sebou..Alespoň ti,kteří spolu pojedete, koho budeme vyzvedávat někde u autobusu apod.

Pap-doufám,že pojedete!!!!
Beru-tobě vezmu vše,co bude skladem z tvojí objednávky:slight_smile:
kyri-a budete teda zůstávat do pondělí?

Sníh by měl být snad jen na horách,ale taky se zeptám paní...takže se ještě ozvu!!!:slight_smile:
20. kvě 2008 v 18:38  • Odpověz
My mobil nemame, tak musime doufat, ze to najdeme!
20. kvě 2008 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.