• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
super Lus, měli jsme o tebe strach :slight_smile:
Pap, tak zažeň mhd do postele potit!! takovouhle akci si převe nenechá ujít. :wink:
20. kvě 2008 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz
ja mobil mam, tak kdyz pojedem spolu, bude k dispozici
20. kvě 2008 v 19:44  •  3 děti  • Odpověz
ahoj...jak to vypada s tim vyzvedavanim u busu? jestli mam s necim pocitat...ze bych tomu prizpusobila odjezd...jinak planujeme vyjet az tak kolem poledne, protoze nez se s katako poberem a pobalime, tak to asi bude trvat a nerada specham a stresuju....
na psa se tesim...nase dva necham teda doma:slight_smile:
20. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz
Jé Lus,tak to se mi ulevilo,že jste ok,no a omlouvám se za šíření paniky :sweat_smile:
Jinak já stále doufám,že to pojedeme,zrovna špekuluju,že snadálky nechám doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na hafušu se těšíme,ale ty naše dva taky necháme doma :wink:
20. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz
izy, no my prijedeme vlakem do trutnova v 15:20, tak kdybys mela v aute 1x volnou autosedacku a 2x volny misto pro dospelce, tak nepohrdnem, ale pokud bys mela jen podmnozinu z toho, tak nam asi nestoji za to se rozdelovat, protoze v 15:40 jede bus :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
tak jsem mluvila s paní a novinky:
sníh tam není,normálka počasí jako tady. jen pod horama je místy sníh
pes by byl lepší nebrat...
peřiny pro děti Z(zadarmo)-možnost domluvit na místě,ale za příplatek (za praní lůžkovin apod)
jídlo pro děti Z není v ceně. Tzn, že s tím počítat. Buď se rozdlěíme s dětma z našich porcí nebo jim vzít raději něco navíc,případně doplatit jídlo i pro ně(záleží,jak velký máte jedlíky). taky možnost domluvit na místě

grilování bude a opět na místě se domluvíme,kolik bude večeří vegetarian a kolik z nás bude masino

s auty mi paní ještě pošle instrukce zítra v mailu,tak to přepošlu. Nicméně k jejich chatě 5aut,k druhé 3auta. D tím,že nejspíš bude možné tam dojet a vybalit věci a pak odvést zpět do vesnice

toť zatím vše:slight_smile:
20. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz
tak jestli vam neco jede, tak bych vam radsi doporucila jet tim busem...z brna je to celkem kus a navic patek, takze bude provoz jak svina. bych se bala, ze tam budete trcet a cekat na nas
20. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz
Jasne, my s tim busem pocitame, jen kdyz uz ses nabizela ;)

Halus, sezen si phone cisla na vsechny v chate, pokud nam ten jedinej bus ujede, tak budeme shanet odvoz :slight_smile:)

Za jidlo pro Helenku rada priplatim, ale jestli je mozny to doresit az na miste, tak to asi bude idealni. Ona samozrejme moc nesni, a muzeme ji dat z naseho, jde ale o to, aby to nebylo moc soleny ani koreneny. To by se mozna taky mohlo celkove domluvit, ze pri tak obrovsky koncentraci kojicich matek a matek s ujidajicimi batolaty asi nikoho moc nenadchne koreneny, glutamanovy a podobne vylepseny jidlo, ne? :slight_smile: Perinu nepotrebujem, ona se odkopava i doma, vemem deku :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 21:49  • Odpověz
Hele a mohly bychom bejt na Sněžence diskrétní v otázkách SNO, SDG, frekvence pohlavních styků, bordel soutěž... Mhd netuší, co vše tady na pipkách probereme... A já nějak netoužím po tom, aby to tušil... :zipper_mouth:
20. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz
hlasim, ze Bru ma po navrate od nasich nadchu a je zachripnuty... snad bude lip ... my dorazime asi neskoro, pozeram, ze 7,5 hod cisteho casu, tak to bude aspon 10 ...nechajte nam prosim jedno miesto pre auto u chaty ... holky ak mate niektora vodafone napiste mi do IP kontakt ...my mame volanie do vodafonu takmer zadara, 40minut, tak nech ich vyuzijeme ... dik
20. kvě 2008 ve 21:53  • Odpověz
Jo a Lus, u nás je furt ještě ve hře to, že bychom zůstali do pondělka. Je to na chatě dvě možné? Nebo se mám zkusit domluvit s někým ze Sněženky na výměně? Nebo se máme na tu poslední noc přestěhovat po někom, kdo odjede? (ale to je asi blbost kvůli povlečení, že jo)
20. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz
Hm, jenom tri mista, to chlap nebude nadsenej.. jedeme sluzebakem a ani tady ho nenecha jinde nez primo pod okny (radsi bude pul hodiny krouzit kolem, az se nejake misto uvolni :sweat_smile: ). Zas by ale nemel problem delat tu spojku do Upy a zpatky..
20. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz
Listi, muj MHD se necha ptat, vo cem se teda tam budeme bavit, jestli o tom, kdy nam decka naposled kakaly :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz
Gedren, já teda myslím, že ty budeš určitě dlouze diskutovat s Haluškou o budhismu x křesťanství. :grinning: A seskupíš si kolem sebe své "žačky". :grinning: Mhd vyřiď, že hrát deskové hry... :grinning:
20. kvě 2008 ve 22:12  • Odpověz
Tak v tom pripade si asi berem oba dva notebooky :slight_smile:)
20. kvě 2008 ve 22:28  • Odpověz
budem koukat na Futuramu :grinning:
20. kvě 2008 ve 22:40  •  3 děti  • Odpověz
autor
lišti-jojo,vyměň se s někým,kdo nezůstává,bude to tak jednodušší:slight_smile:
21. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz
Holky tam mám dobrou a špatnou zprávu.
Ta dobrá je,že paní meteoroložka hlásila,že má být o víkendu zase pěkný počasí,tzn sluníčko a občas mrak. Špatná je,že my nejedeme,ze zdravotních důvodů :pensive: Moc mě to mrzí,myslím,že to bude sranda,takhle se vidět a zapipkovat si na živo.
Luu ty lovíky si mám teda objednat přes bránu,když je bude potřeba poslat poštou?
21. kvě 2008 v 09:44  • Odpověz
pap, to je skoda.... jsou ty duvody opravdu tak vazne, abyste nejeli?
21. kvě 2008 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz
jinak nevím jestli jste to některá taky neobjevila,ale tady jsou nějaké dobré tipy na výlety http://www.malaupa.com/pesky.htm, i pro lemry :grinning:
21. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz
Ehmm, tak aktuální stav, jo?

chata sněženka
---------------------
haluška: 1 + 2pol. + 1Z
kyri: 2 + 1Z
ezi: 2 + 1Z; bram 1 + 1Z
Jabrunko: 2 + 2Z
Gedren, Beruberu: 3 + 2Z
Lů: 2 + 1

chata u Vybíralů
--------------------
Katako, Izy: 2 + 2Z
Milwa 2 + 1Z
Ene: 2 + 1Z
Listicka 2 + 1Z
Bora: 2 + 2pol. + 1Z

Souhlasí to?

A škemrám, škemrám. Vyměnil by se někdo s náma, pokud budeme zůstávat do pondělka? Za nějaké milé pochutiny třeba? :wink:
21. kvě 2008 v 10:45  • Odpověz
ahojte, po tom konferencnim minulem tydnu se dostavam opet ke konovi. skoda ze ti co nejedou, nejedou. V bratislave na konferenci byl dobre zastoupeny slovensky kun (bezplenkovy) a ono je to velice prijemne, i kdyz se nestihne moc pokecat :wink:
nebudem si treba vykladat o tom, kdo jsme a odkud jsme? SNO atd uz prece vime a zname :grinning:

a slo by do toho seznamu listicky pripsat kdo autem? Me se nechce parkovat tu dodavku daleko, ona nejde zamykat :zipper_mouth:

ad obchod: predpokladam, ze v turisticke oblasti jsou obchody trosku prizpusobene a nezaviraji ve dve, byli by blbi, ne?
21. kvě 2008 v 11:08  • Odpověz
Haluško ono to není až tak vážné,na umření to není. Pořád ale chrchlá,kašle a bolí ho v krku. Kdyby jel,bude se tam někde válet,což se mu nechce (to ho chápu) a mě se zase nechce riskovat,že tam bude šířit bacila,kort když tam bude hromada dětí a s jedním dalším prckem bysme bydleli na pokoji. Uvažovala jsem,že bych jela sama,ale to je moc daleko. Sama bych s ním jela tak do 3 hodin cesty. Příště budu lobovat za nějakou lokalitu tady na Moravě :wink:
21. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz
Holky, vzhledem k tomu, že furt špekuluju, jak se k vám přidat, tak jsem volala na informace v Úpě, abych se zeptala na chaty v okolí Sněženky a zkusila si vytelefonovat nějaký ubytko. Tak jsem se při té příležitosti ptala na ten obchod - paní říkala, že jídlo se tam dá koupit i přes víkend ale prý jsou otevřeny jen nějaké malé obchůdky. Restaurace a tak říkala že normálně fungují i takhle mimo sezonu. Pak mi říkala, že od autobusové zastávky to je na Sněženku zhruba kilák a půl. Tož tak :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz
Xsipm: Ene měla být v pokoji s Pap, tak tě třeba přibere, jestli netrváš na soukromí.

Zkusím teda ty auta, prosím doplňujte, opravujte:

Sněženka:
haluška: 1 + 2pol. + 1Z - bez auta
kyri: 2 + 1Z - s autem
ezi: 2 + 1Z - s autem; bram 1 + 1Z - bez auta
Jabrunko: 2 + 2Z - s autem
Gedren, Beruberu: 3 + 2Z - s autem
Lů: 2 + 1 - s autem
(celkem 5 aut, možno parkovat 5 aut - tedy ok)

U Vybíralů:
Katako, Izy: 2 + 2Z - s autem
Milwa 2 + 1Z ???
Ene: 2 + 1Z - s autem
Listicka 2 + 1Z - s autem
Bora: 2 + 2pol. + 1Z - s autem
(celkem 5+?, možno parkovat pouze 3, přednost má náklaďák Bory)

A znovu prosím o výměnu, budeme-li setrvávat do pondělí.
21. kvě 2008 ve 12:26  • Odpověz
holky, jestli dobre pocitam, tak v chate 1 si snad muzou nechat auto vsichni ne?
Kdo z chaty jedna prijede autem
kyri
ezi
bram
lusinta
jabrunko

haluska a gedren jedou vlakem, jen u beruberu si nejsem jista.

jinak snad nam ted vecer vyjde cas prochazet si nake vylety, vzhledem k tomu, ze tam jsme do utery... jabru, doufam, ze dorazite, abychom mohli v nedeli/pondeli neco podnikat s vama... a listickou a bram?
Kdo teda vsechno zustava do utery/pondeli? Jo, jeste kyri, ze...

A SDG etc. nemusime probirat, ale praktikovat :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Jo a gedren bude mit dalsi aktivitu, programovani s mym MHD.. :slight_smile::slight_smile:
21. kvě 2008 ve 12:27  • Odpověz
jen pro info: zrovna si tady Z hraje v desti v nepromokavych obleckach a cepici... .... a to jsme na chate v Beskydech...

Pap a to je FAKT debilni!!! Tak treba bys jeste stihla tu ostravu, az se vratite z dovolene? Do kdy tam jste?
21. kvě 2008 ve 12:30  • Odpověz
Aha, tak jsem asi přehodila beruberu a bram? Já teď nevím. Kdo se to nechá přivézt autem od mhd, který ale opět odjede?
Ezi, kdybychom zůstávali do pondělka, tak je kvůli tomu, že potřebuju něco v pondělí pracovně v Jablonci, takže bychom v pondělí ráno odjeli. Ale v neděli něco podnikat určo budem. :wink:
21. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz
Hm,teď se rdím studem,protože u nás doma začíná vládnout zmatek,MHD by nakonec rád jel,že mu až tak zle zase není,no prostě my asi pojedem :sweat_smile: Je to trapný,já vím,měli jsme se pořádně dohodnout,než jsem vydala nějakou oficiální tiskovou zprávu,ale to se stává i v lepších rodinác :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak že my jedem a jedem autem. Jestli teda ještě můžem :confused:
21. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz
aha, cetla jsem ze bramin MHD nejede, tak predpokladam, ze auto bude mit... a o beruberu netusim...

Jsem fakt zvedava, jestli to dame... hehe, rizeni etc. My chcem naopak z Ovy vyjet co nejdriv, treba i v 8, abychom se vyhli zacpe...

jinak az dovezu Z+MHD na Snezenku, tak muzu taky nekam pro nekoho zajet, ale to by bylo nejlepsi abyste mi zavolaly. mam jednu sedacku na vetsi dite (tak od roku).
Mobil jsem posilala v IP.
21. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.