• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
az ted jsem uvidela listictin seznam, a pap je v chate 1???

Pap, tak to je super!!
21. kvě 2008 ve 12:36  • Odpověz
Ezi: V mém seznamu pap není, protože psala, že nejedou. Ale teď zas jedou, hehe. Ale je v chatě 2.
21. kvě 2008 ve 12:41  • Odpověz
Tak další průběžný seznam:

Sněženka:
haluška: 1 + 2pol. + 1Z - bez auta
kyri: 2 + 1Z - s autem
ezi: 2 + 1Z - s autem; bram 1 + 1Z - s autem
Jabrunko: 2 + 2Z - s autem
Gedren, Beruberu: 3 + 2Z - bez auta?
Lů: 2 + 1 - s autem
(celkem 5 aut, možno parkovat 5 aut - tedy ok)

U Vybíralů:
Katako, Izy: 2 + 2Z - s autem
Milwa 2 + 1Z ???
Ene, Pap: 4 + 2Z - 2x s autem
Listicka 2 + 1Z - s autem
Bora: 2 + 2pol. + 1Z - s autem
(celkem 6+?, možno parkovat pouze 3, přednost má náklaďák Bory)
21. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz
Ezi a vy jedete z Ovy?
21. kvě 2008 ve 12:51  • Odpověz
A ještě jednou soráč za ty zmatky. Jinak my auto zamykací máme a můžeme ho nechat opodál (doufám v Úpě nejsou jen placený parkoviště),hlavně že to tam jde dovézt a vyložit!
a berete některá něco na zub? Jako sušenky a tak?
21. kvě 2008 ve 12:53  • Odpověz
Pap, my asi budeme radi, kdyz pobereme zakladni potraviny pro brouka :slight_smile: Ale mozna i nejaky susenky se vlezou :slight_smile: Pokud privezes Ty, tak se urcite neztratej :slight_smile:)

Mam pocit, ze Beruberu ma privezt jeji MHD a pak vypadnout ;), ale nevim, jestli s autem, nebo bez...
21. kvě 2008 ve 13:53  • Odpověz
posilala jsem telefon...jen doplnim, ze mam vodafone, takze jabru muzes volat:slight_smile: parkovat muzu mimo.

pap super ze jedes:slight_smile: a uz to nikdo nemente!!!! teda neodhlasujte:slight_smile:
21. kvě 2008 v 15:03  • Odpověz
Taky jedem autem. A neni nase, takze parkovani u chaty by se hodilo... Ovsem kdyz to nepujde, tak to nepujde.
Jak to teda nakonec je s tema snidanema pro chatu cislo 2? Budou nebo nebudou? Chystame se na nakup...
21. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz
no vzhladom k tomu, ze my dorazime neskoro, tak este zdoraznujem, ze sme vegosi a bola by som za to, aby bola pre dospelych a tym padom aj pre Z-deti, nejaka vege polievka, nekorenena, malo slana ... inak my sa urcite v sobotu alebo nedelu chystame na farmu Sosna a dame tam mliecnu svacinu

Ezi- v pondelok tiez niekam vyrazime, beriem ti angelpack, my mame este krosnu a satku
Bru stale chrchle, ale riskneme to ... to radsej ozeliem dalsi vikend 50-ku potencionalnej svokry :stuck_out_tongue_closed_eyes: medzi snobmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Izy, Milwo dik za t.c. budeme sa hlasit o stave priblizenia
my mame aj mapu Krkonos, takze dufam, ze nezabudnem pribalit
21. kvě 2008 v 15:19  • Odpověz
milwo podle mě budou na stanovišti č. 1 :wink: jako ty snídaně
já nějaký sušenky vezmu,jen doufám,že nebude vadit,když to budou třeba mainstream opavie :wink:
21. kvě 2008 v 15:50  • Odpověz
ahoj,
tak ja porad resim jestli cely vylet nevzdam,je to na me dost daleko na to,ze nebudu mit zadnou podporu v aute krom rvouciho ditete :frowning2: +pocasi nic moc+B je nejakej rozshromazdenej,furt kadi (vic nez obvykle) a breci (vic nez obvykle) tak to jeste zvazim, jestli to nebude moc na palici nemoct ho ani na chvilku nekomu predat....Ezi kdy navstivite Prahu?

jo a Xspim jedes s MHD?
21. kvě 2008 v 15:57  • Odpověz
pap, tak fajn. Mne je jedno kde to bude, jen chci vedet, kolik s sebou tahnout jidla...
21. kvě 2008 v 16:31  • Odpověz
Kyri, ty přijíždíš teda až v sobotu večer? A zůstáváš jen do neděle? A nevyměnila by sis to teda se mnou???? Sím sím sím... :wink:
21. kvě 2008 v 16:47  • Odpověz
lus, jj, do pondělí :slight_smile:

pap, taky doufám, že pojedete! ať se náčelník kouká uzdravit, pije šalvěj a kloktá propolisový kapky, ty zabíraj na krk nejvíc
21. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz
listi, já se zrovna tak těšila, jestli nám to kecání typu sno/sdg, příp. jak často kdo píchá a jak dlouho vydrží půjde v reálu tak dobře, jako tady :wink:
21. kvě 2008 v 16:54  • Odpověz
listi, ne, doufám, že přijedem nejdýl odpoledne, a jsme až do pondělka - teda se nám místo měnit nechce... :confused:
21. kvě 2008 v 16:56  • Odpověz
Dobrý den,

jmenuji se vtěrka obecná a budu u vás bydlet :grinning: :grinning: :grinning:

Právě jsem si domluvila bydlení v Úpě asi 10 minut od Sněženky, teda na Sněženku je to do kopce, ze Sněženky zkopce :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2008 v 17:11  • Odpověz
super xsipm! budeme se těšit na dvě růžovky! :dizzy_face:
21. kvě 2008 v 17:27  • Odpověz
Aha kyri, tak to jo. Najde se nějakej jinej dobrovolník? haluš? gedren? (teda nikdo jinej už v úvahu nepřichází, ostatní zůstávaj dýl)
21. kvě 2008 v 17:29  • Odpověz
No proste listi az vypadnem, tak se tam nekam nakyblujes, ne? :slight_smile: Tobe vadej jety periny? Mne by nevadily :slight_smile: Ja chci hlavne snidani, jinak je mi vsechno jedno :slight_smile:
21. kvě 2008 v 17:58  • Odpověz
Pokud se dobře pamatuju, tak naposledy Lus snad psala, že snídaně budou pro všechny.
21. kvě 2008 v 18:04  • Odpověz
xsipm super!!! aspon nekdo, koho znam i v realu (krome bory)
21. kvě 2008 v 18:06  •  3 děti  • Odpověz
Xsimp, presne jak pise Listi, nebudu samotna ruzoFka, hura :grinning:
21. kvě 2008 v 18:39  • Odpověz
Jsem to ale tele, jsem chtela napsat uplne neco jineho :sweat_smile: Beru latkovky a mam tu nejake historicke ctverce s modrym pruhem (evidentne je znarodnila sestrenice v nemocnici :sweat_smile: ), alespon si je s Haluskou pozname, az budeme prepirat :grinning: Doufam, ze to bude mit kde schnout..
A zacala jsem si psat seznam co s sebou a zacinam: chuvicky, Nurofen... mam vubec jezdit? :sweat_smile: Drahousek odmita byt kojena jinak nez v leze, to si vas fakt uziju :rolling_eyes: Pripravuju se na to, ze to tam cele prorve..
21. kvě 2008 v 18:53  • Odpověz
jo mě mhd doveze a pak odfrčí. i s autem, takže parkoviště zabírat nebudem.
21. kvě 2008 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz
Ene my už se na vás těšíme :grinning: A já beru hnusky,doufám,že s náma budete bydlet i přes to :wink:
Simp to je paráda :dizzy_face: Třeba by se takhle mohlo přidat víc holek :slight_smile:
Kyri on je MHD trochu hypochondr,pak z něj vylezlo,že to zase tak hrozný není (měla jsem to z něj dostat dřív než jsem to tu prvně odhlásila) ,ale ty propolisový kapky zkusím ještě sehnat,díky
21. kvě 2008 v 19:17  • Odpověz
autor
pap-super!!!
dneska jse přistihl mhd,jak si totady čte!!!potěš koště :stuck_out_tongue_closed_eyes: tk raději tady NIC nerozeírejte :grinning: jinak si tu cestu ještě rozmyslí..a mmch plánuje si vzít sebou mačky a že vyrazí do hor,prý je tam zmrzý sníh 30cm,tak pokud máte někerá podbně úchylnýho chlapa,ať si taky vezme mačky a můžou jít spolu:slight_smile:

snídaně budou pro obě chaty.

paní se jinakdneska jetě neozvala..
21. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz
Hele, to bylo vtipný, když sem volala do Úpy. Na jednu chatu poblíž Sněženky a pán, že tenhle víkend rekonsturují, tak se ho ptám, jestli by mi něco poradil a on, že mají ještě jednu chatu, ale tenhle víkend tam nikdo není, tak aby ji roztápěl jen pro mě, to by nemělo smysl. A pak říká, ale počkejte, ty ze Sněženky spravujou ještě jednu chatu, tak třeba tam by měli ještě volno. Tak jsem ho informovala, že už i tu Koníkářky zabraly :grinning: Mhd se tady řechtal, že to vidí na palcové titulky: Koníkářky zaplavily Úpu :grinning:
21. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz
Vidim, ze si pro neposkvrnene MHD budu muset pripravit na prvni vecer prednasku, kde jim vysvetlim vsechny ty sexualni praktiky (ja jsem teda spis ten teoretik), co tu resime, spolu se seznamem zazitych jinotaju a zkratek :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz
pap kliiiid ja taky beru hnusky, tak zalozime hnuskarskou koalici :grinning:
21. kvě 2008 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.