• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
xsimp, super!!!

jabrunko / kaajo - sehnala jsem si v Ostrave Beco (hihi, od te kamosky, co jsem ji ho koupila), takze nepotrebuju:slight_smile:

gedren, jsem na tebe fakt zvedava, haha. mozna bys tam mela ty praktiky nejak nazorne predvadet... :grinning:
21. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
no já chtěla po MHD,ať vám to jde laskavě napsat sám,že jsme si to rozmysleli a že teda jedem,ať nejsem za debila já,ale nechtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz
Teda ja hnusky taky beru, ale treba to zvladnu s latkovkama :grinning:
21. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz
taky pojedu na nějakou kombinaci hnus/látka - dle situace. a to nemám ani moltexky :angry:

gedren na přednášku se teda těším, v tvým podíní to bude mít jistě úroveň :wink:

ene, xpism co znamená růžoFky? jako že vaše holčičky nosej růžovoučký věcičky :wink: Lůca teda taky nějaký takový má, ale s sebou beru tadši něco tmavšího špíněodolnýho.
21. kvě 2008 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz
podíní =podání
21. kvě 2008 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz
taky jsem si sem chtěla dát novou fotku, páč takhle už vůbec nevypadáme, ale asi to nestihnu, tak až naživo....
21. kvě 2008 ve 21:01  •  3 děti  • Odpověz
Gedren: tak to ten můj padne do mdlob, co tu jako furt řešíme...

Beruberu: Xsipm je růžovka taky, nejen její Nelča.

Fakt je tam 30 cm sněhu? Já chci na Sněžkuuuu! A mačky nemáme!

Já teda počítám s hnuskama, látkovky na noc. Jsem divná co, jiný to dělaj obráceně... Jenže já jsem zvyklá používat čč a přebalovat po každém počůru a to prostě nedám, těch 15-20 plen denně.
21. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz
A nam zacly na tuty zuby, tak se teste :rolling_eyes:
21. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz
Ja teda beru akorat vv, tak aspon budu mit kde susit, jak vas tak vidim :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 22:32  • Odpověz
Hele, já si budu muset dát bacha, co si oblíknu, abych si nezkazila růžovkovou pověst :grinning: :grinning: :grinning: Jinak Ene kdyžtak přiberu do růžovčího klubu, i když podle albíčka to vypadá, že má spíš úchylku na kraviččí motivy :grinning: :grinning: :grinning: (ale ty se mi taky líbějí :grinning: :grinning: :grinning: )

Hele, s plínama já ani na chvíli nepřemýšlým a beru si papírovky. Kdybych tam jela jen s látkou, tak použiju do neděle všechny látkovky co mám, pěkně si je tam zapařím v nějakým igelitu a pak bysme byly na papíru celý pondělí, než by mi látkovky uschly. Od toho snad ty jednorázovky jsou ne, aby ulehčovaly takovýhle jinak by náročnější situace :grinning: :grinning: :grinning: Jinak přesně jak psala Lišti, já teda taky používám přes den čč a to se mi tam někde v horách po každým počurdnutí fakt přebalovat nechce a bkm už asi 3 týdny nějak nejedem, což je dost škoda neb je to na prádle znát :frowning2:
21. kvě 2008 ve 22:35  • Odpověz
tak a uz sopli aj Dorka ... bude to este zaujimave ... s dvoma usmrkancami sa mi teda nechce ... no uvidime co zajtra
21. kvě 2008 ve 22:37  • Odpověz
X, ja mela minuly tyden tak strasne velkou radost, ze se zase vejdu do sve oblibene ruzove minisukne! Ale do Krkonos ji fakt brat nebudu :grinning: Ale Anezka to dozene za me :sweat_smile: :sweat_smile:
21. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz
Jabru, no to snad ne...
Jinak já zas chválila den před večerem, krk úplně ok není a teprve teď mě napadlo si na něj šáhnout a mám zduřelou jednu uzlinu. No ale to se poddá. :grinning:
21. kvě 2008 ve 22:54  • Odpověz
No ja jsem teda pred porodem zasadne vsechno kupovala v neruzovych barvach, ale zato ted se to uplne zvrhlo. Holcici oblecky bohuzel v jinych barvach nic moc vyber a Verunce holt ruzova slusi. Takze tu barvu ted beru na milost :slight_smile:

Beru jen latkovky, tak doufam, ze to nebude pruser.
21. kvě 2008 ve 22:55  • Odpověz
xsimp, nebudete tam slavit prvni rok? :slight_smile:

jinak babicka napeka babovky atd, takze dovezem..

jabru :frowning2:
21. kvě 2008 ve 22:55  • Odpověz
Milwo, máš můj obdiv! Na chalupě u našich už to zvládám, večer přepírám, ale na Sněžence teda neeee.
21. kvě 2008 ve 22:58  • Odpověz
Milwo, jsi odvážná! My jsme byli před 2 týdny u babi a měli s sebou asi 10-12 látkovek a pár jednorázovek, použili jsme nakonec jen jednu. Přepírání plín mě moc nebavilo, ale hezky schly, protože bylo teplo a babi ještě trochu přitápla, takže super schnutí ve dne v noci. Ale jestli bude v Krkonoších hnusně, tak to asi nedám jenom s látkovkama.
21. kvě 2008 ve 23:05  • Odpověz
Ezi: Máme rok až za týden, tak jsem posunula finálně rodinné oslavy z tohodle víkendu (který se stejně moc nehodil mhd, neb pracuje), na víkend příští a můžu jet :wink:

Jinak se vás chystám připravit na to, že děsně kašlu, zní to, jako když mám tuberák, ale nebojte se, nemám. Já to mám takhle vždycky, když jsem nastydlá, pak mi to padne na průdušky a mám jen takový lehký kašlík tj. vůbec si neodkašlávám a pak, když mi začne být líp, tak znamením toho, že se začínám uzdravovat je, že přijde tenhle tuberácký kašel (tak mu říká mhd), který už ale vše finalizuje. Takže děti faaaaakt nenakazím :wink: Tak to jen na vysvětlenou.

jabru :unamused: no, s těma dětma to je fakt blbý, v tomhle počasí člověk neví, co přijde
21. kvě 2008 ve 23:06  • Odpověz
Takze si vsichni privezeme z Krkonos nejen zazitky z kontaku se sociofobnimi pipkami, ale i nachcipany deti :slight_smile: No ja to beru tak, ze plne kojeny dite hned tak neco nechytne... :sunglasses:

Odvazna, nebo blba? :slight_smile: No v nejhorsim budu nakonec obchazet pokoje a zebrat u vas hnusky...
21. kvě 2008 ve 23:39  • Odpověz
Milwa: :grinning:
21. kvě 2008 ve 23:40  • Odpověz
milwo klidek, ja taky jedu jenom s hadrakama, a i kdyz byla Helca mensi, tak jsme hnusky nikdy nikam nebrali, nejsme mekky, neee?
21. kvě 2008 ve 23:44  • Odpověz
ok, tak večer můžem společně (nebo sociofobně o samotě) přepírat plínky a u toho přeříkávat mantry. To by byla dobrá cesta budhismu ne? :grinning:

Mám dilema, jestli brát s sebou šátek nebo Ergo, poslední dobou jsem trochu znovu vázala i šátek a je to snad i lepší než Ergo. Líp na Ondru vidím a on má větší svobodu pohybu. Ergo je zase šetrnější na ramena a dobře se s ním bezplínkuje.

Lidi, já bych se potřebovala naklonovat, abych tu stíhala dočítat a zároveň udělat, co je doma potřeba (to je vsuvka i peo Ladunku, co říkala, že to nestíhá) a na co mám čas, když Ondra spí.
21. kvě 2008 ve 23:56  • Odpověz
No tohle bude pro nas prvni delsi vylet - tzn prvni noc stravena s ditetem jinde nez doma. Takze jeste nemam zadny poradny plinkovy zkusenosti... katako, to hodlas prepirat pocurany plinky? Pokakany bych chapala, ale tak nejak doufam, ze pocurany privezu domu a hodim do pracky...
22. kvě 2008 v 00:07  • Odpověz
No já ještě nevím, u babi jsme byli vlakem, tak jsme se snažila vézt minimum plínek a přepírala všechno.
22. kvě 2008 v 00:12  • Odpověz
Teď nás vezme Izy autem, tak bych mohla vzít víc plínek a nemuset tolik přepírat.
22. kvě 2008 v 00:15  • Odpověz
Jo tak to chapu, preprat, nechat uschnout a pouzit znovu. Tak to ted nehrozi, leda by naplno jely radiatory...
22. kvě 2008 v 00:20  • Odpověz
Tak v Úpě právě 4°C, u nás 11 :unamused: Ondra taky nemá zimní boty a do těch současných se mu nevlezou ani teplé ponožky, větší botka má tenší kůži. Beru kapsu na nošení a zimní fusak. :sunglasses:
22. kvě 2008 v 08:49  • Odpověz
holky...horsky vzduch vas vsechny vyleci!!!!!!
ja teda beru latkovky a prepirat rozhodne neminim...ale do rezervy beru i moltexky.
jo jeste kdyby nekdo chtel, muzu vzit super teplou maskacovou kombinezu (dovoz usa:slight_smile: a tensi fleecovou tak na 6 mesicu....milwo?? pripadne i jine zimni obleceni tak na toho pul roku...tak kdyz tak piste....
22. kvě 2008 v 09:03  • Odpověz
izy, to by bylo fajn, ja fakt na malou nemam nic opravdu teplyho. Ovsem Verunka je dost velka...
22. kvě 2008 v 09:08  • Odpověz
tak ja to vemu. si myslim, ze ji to bude
22. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.