• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
Jé Odra má dneska narozeniny,tak přejeme s Hugoušem všechno nejlepší :wink:
Co sem to ale chtěla....jo ty sušenky,tak já je nakonec peču :wink: O víkendu by se mělo oteplit,ale je to 1100mn,tudíž jak tady třeba na radhošti,počítám s max. teplotama 15st. je zbytečný brát letní oblečení, kdo bude mít teplé věci,moiru a pohory je v pohodě :wink:
Kyri můžeš pls vzít ty vlněné háčkované gaťky? Ráda bych okoukala nouhau
Ene estli neazpomenu,přibalím s sebou ten heřmánek v jojobovém oleji,prý je to dobré na prořezávání zoubků,aspoň to testnem :grinning: Hugo byl v noci taky nějaký neklidný,v jednu chvíli nám slezl ve spaní z postele a snažil se uvelebit na zemi pod topením :sweat_smile: Při nejhorším mu budu cpát pořád prso do pusy.
22. kvě 2008 v 09:21  • Odpověz
autor
ahojky,vypadá nám net:frowning2:
tak jen v ryhlosti a nevím,jestli se sem ještě dneska dostanu.
U chaty sněženka teda 5aut,tzn všichni.u chaty druhé 3auta.
Ale všichni můžete přijet,vybalit věci a pak odvést zaparkovat auta do vesnice.no problem.
Takže nejspíš kdo dřív přijed ten bude mít auto u chaty,s tím,že bora určitě.případn se chata dvě domluvte.

jinak nestihám,mám cestovní horečku,nic nestihám...navíc mi nepřijde ženksá na vázání šátků(lektorka) a napsala mi to ve 23večer na mail,který mi nefunguje a za 25minut to má začít.takže jsem na nervyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
22. kvě 2008 v 09:45  • Odpověz
Holky k tem plinam, ja je urcite preperu aspon nahrubo (=proplachnout vodou), to je za pet vterin a nebude to pak smrdet. A jestli to stihne i uschnout, tak to uz je jenom bonus navic :slight_smile:. Jinak na rychlejsi schnuti je dobry vzit si rucnik navic a do nej to vyzdimat (jakoze kdyz uz to nejde zdimat v ruce, tak jeste oblozit rucnikem a zdimat do nej, tim se to dostane na docela pouzitelnej level suchosti :slight_smile:).
22. kvě 2008 v 10:13  • Odpověz
Tak jestli se něco nezměnilo, tak:

Sněženka:
haluška: 1 + 2pol. + 1Z - bez auta
kyri: 2 + 1Z - s autem
ezi: 2 + 1Z - s autem
Jabrunko: 2 + 2Z - s autem
Gedren, Beruberu: 3 + 2Z - bez auta
Lů: 2 + 1 - s autem
(celkem 4 auta, možno parkovat 5 aut - tedy ok a ještě 1 místo zbývá - pokud tedy Bram opravdu nejede, jak tady včera předesílala)

U Vybíralů:
Katako, Izy: 2 + 2Z - s autem
Milwa 2 + 1Z - s autem
Ene, Pap: 4 + 2Z - 2x s autem
Listicka 2 + 1Z - s autem
Bora: 2 + 2pol. + 1Z - s autem
(celkem 7, možno parkovat pouze 3, přednost má náklaďák Bory)

No a jelikož to fakt vypadá, že zůstaneme do pondělí (jestli mi mhd nějak nezkříží mé pracovní plány, ale snad ne), tak znova škemrám, jestli si se mnou Gedren nebo Haluška vyměněj místo. Za pytel čokolády! Protože mi fakt přijde naprosto nesmyslný, abychom se v pátek ubytovali v druhé chatě, vypakovali tam všechny naše krámy a v neděli večer ty krámy zase balili do zavazadel a stěhovali se na jednu noc na Sněženku. Snídaně jsou pro všechny, jde jen o to si na tu snídani 150 m dojít. Možná to ani ani nebude mlhou, deštěm a sněhem. :wink:
22. kvě 2008 v 11:11  • Odpověz
No listi kdyz si tam nechas Beruberu, tak asi muzes :slight_smile:)) (nevim, jak jsou ty pokoje velky a kdo se kam vejde, tak at zustanou pocty osob stejny).
22. kvě 2008 v 11:13  • Odpověz
Já mám dojem, že na druhé chatě jsou ty pokoje větší, co psala Lů. Na Sněžence jsou 2-4lůžáky, na druhé chatě myslím 4-5? Cizí osobu by mhd nekous, to se teda radši v neděli večer přestěhujem.
22. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz
No jako zas si toho nemuzes vymejslet moc ;), bud dostanes Snezenku, nebo singl pokoj :slight_smile:
22. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz
no tak nic no.
22. kvě 2008 v 11:20  • Odpověz
Jeste treba ukecas Halusku, ta Ti tam asi casr svejch deti nechavat nebude :slight_smile:))
22. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz
A vubec, je na ty druhy chate wifina? Jestli ne, tak to nas tam uz nikdo nedostane fakt ani nahodou :slight_smile:
22. kvě 2008 v 11:28  • Odpověz
No to asi nejni... Už ukecávám... :wink:
22. kvě 2008 v 11:34  • Odpověz
A to ja bych si na to vubec nevzpomnela, ale Mirek se hned ptal, prej "ja tam jedu pracovat" :slight_smile:

Hele pipky, nevite nekdo, jaka zastavka busu z Trutnova je tomu mistu nejbliz? Tam je milion ruznejch Up...
22. kvě 2008 v 11:38  • Odpověz
Hmmm, mhd taky bere noťas a bral by ho i v případě, že bychom jeli veřejnou dopravou. Asi taky hodlá pracovat. naštěstí se ale bez netu obejde.

Nešlo by to najít na těch stránkách úpy?
22. kvě 2008 v 11:40  • Odpověz
Pujde to najit na seznamu na mapach..
22. kvě 2008 v 11:51  • Odpověz
Prave na atlasu jsem nasla kulovy, tak uvidime, treba bude ten seznam moudrejsi :slight_smile:
22. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz
Horní Malá Úpa, Černá Voda :wink:
22. kvě 2008 ve 12:00  • Odpověz
tak hlasim, ze jedem s xsimp, misto pro auto prosim potrebujem...pardon za zmatky
22. kvě 2008 ve 12:20  • Odpověz
Hm,tak jsem vám chtěla upéct vločkové sušenky a jsou teda dobrý,jen jsem tam zapomněla dát ty vločky :sweat_smile: U mě teda klasika,už se tomu ani nedivím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz
22. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz
Prej ma byt o vikendu 28 stupnu, ze radsi nezustanem doma :grinning:
Bram, tak jestli jedes s xsimp, tak ta bude parkovat u jine chaty a misto tedy nepotrebujete, ne? :sweat_smile:
22. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz
pap, včera tam takhle bylo celej den. :grinning:
22. kvě 2008 ve 13:28  • Odpověz
Ene autem jedu ja a budu doufam na Snezence s Eziovic :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 13:48  • Odpověz
Hele, mě paní na informacích řekla, že je to zastávka Horní Malá Úpa, Pomezní boudy. Teda teď už mě to zas tak nezajímá, neb jsem vyměkla a nacpala jsem se k Bram do auta. Na tý jiný chatě budu jenom já, sama :frowning2: nikdo už nechce jet :frowning2:
22. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz
no u nas dvaja soplosi, takze zatial posuvam cestu na sobotu ... fakt neviem, strasne chcem ist, ale zase nechcem trapit deti cestovanim...ach jo...ze by som vyriesila Listickino trauma a posunula stretnutie na jesen a na Morave?
no a hlavne nechcem nakazit vase deti ... aj ked je to fakt iba nadcha a nic ine ... tos tak dumam a neviem, co robit ???
22. kvě 2008 ve 14:37  • Odpověz
Xsimpm, pomezní boudy jsou ale přece až úplně na hranici, daleko za úpou???

jabru, to neeeee. my tě chcem viděěěět! ale chápu, že cestu s nastydlýma dětma hodně zvažuješ. nakažení ostatních bych se teda ani moc nebála.
22. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz
Ja bych se taky nakazeni nebala! Takze jenom jestli to brouci zvladnou :(
22. kvě 2008 v 15:10  • Odpověz
Já bych moc ráda jela, ale upsala jsem se do jednoho divadelního představení. Zatímco vy se budete radostně seznamovat, já budu šaškovat v masce někde v Počernicích. Doufám že příště už budu moci jet.
22. kvě 2008 v 15:14  • Odpověz
Ladu a celou dobu? Neslo by treba na jedno odpoledne zajet? :slight_smile:)
Bram, acha, mela jsem za to, ze je to opacne :slight_smile:
Xsimp, ja bych do toho sla s tebou, ale nechce se mi kazdy den do kopce :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 15:52  • Odpověz
Ene, hrajeme v sobotu v noci. Takže teoreticky bychom mohly s Kajkou přijet v neděli dopoledne, ale to se mi už nechce, bo budou všichni pomalu odjíždět..
22. kvě 2008 v 16:01  • Odpověz
Pocitam, ze budeme nalezli vsichni na Snezence, to bude chtit asi i nejake mensi zavazadlo na mimi veci, ktere se budou tahat tam a zase zpatky..
22. kvě 2008 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.