• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
uz vsetky balite a chystate sa.tak si pekne uzijte ten vikend.my na vas budeme doma mysliet jak vam je dobre.kvoli tomu ze mi neni dobre som sa vzdala toho napadu pridat sa k xsimp na chatu.a podla toho co som preskumala www.mapy.cz tak sa snezenka nachadza presne uprostred medzi horni a dolni Upou presne pod tym najdlhsim vlekom.takze asi to vyjde nastejno z obidvoch zastavok co tu pisala ene i xsimp.
22. kvě 2008 v 18:26  • Odpověz
autor
jabru-já se nakažení maliny taky nebojím,tak klidně jeďte...
nemoci jsou přece psychika:slight_smile:
22. kvě 2008 v 18:33  • Odpověz
Hmmm, koukla jsem na ten odkaz o počasí a fakt pěkný. Hele, doufám, že mě taky pak vezmete do azylu na Sněženku, protože na nějaký velký pobejvání venku to fakt asi nebude a malá se bude potřebovat někde prolézt, tak snad si nebude muset lézt sama po pokoji :sweat_smile:

Ta zastávka teda nevím, já jsem tý paní na info říkala, že jedete(me) na Sněženku. Tak možná, že taky nevěděla přesně :angry:
22. kvě 2008 v 18:38  • Odpověz
Tak to jsem zvedava, kdo z nas kam trefi :slight_smile:

Dneska jsem si pri decentni prochazce s Ladunkou po jejich sidlisti overila, ze muj kotnik opravdu zatim neni s to absolvovat jakkoli kratkou turu, takze ja se urcite budu placat nikoli kolem chaty, ale primo v chate :slight_smile: Tak uvidime, jestli se nekam bude chtit turit chlapovi (no to jemu urcite, ale s pipkama? ;)) a jestli i s deckem, nebo bez :slight_smile:
22. kvě 2008 v 18:47  • Odpověz
Treba se prida k nejakymu mhd :slight_smile: K mymu nevim, asi moc spolecnych temat mit nebudou :sweat_smile: Ale s tebou si muze pokecat o tom, jak je to super ve vyboru spolecenstvi :grinning:
22. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz
holky, zasadni info:
volala jsem pani na Snezence a ubytovani se neda platit kartou a prej tam u nich nahore ani neni nikde bankomat, takze VYBRAT cash predem!

Jinak vezu babovku a medovnik:slight_smile:

Bram zavolam vecer.. pocitame s vama!
22. kvě 2008 v 19:01  • Odpověz
ja mam teda silenou cestovni horecku, VUBEC nestiham - nic!!
jeste perem pradlo... no comment. asi budem muset na noc zapnout topeni aby to uschlo .... :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 19:02  • Odpověz
hih, aspoň se ohřejete, než vyjedete do hor :slight_smile:

ad bankomat, já myslim, že je pod kopcem, tak 2 km od úpy - je tam i velký - snad - hlídaný parkoviště. matně si to pamatuju, byli jsme tam před 2 lety na silvestra... a jinak, v hospách tam snad problém s kartama nemají...
22. kvě 2008 v 19:04  • Odpověz
Ezi, ja taky jeste peru :wink: Cekala jsem schvalne na vecer, az bude vyplacane maximum plin :grinning: A cestovni horecku mam taky, jeste jsem nezacala balit, muz se vratil ted jenom na otocku a uz je zase v cudu, dite uz spi, tak se tam ani nedostanu.. holt vsechno rano (v mem pripade nejdriv v poledne) + jeste nakupy sebou.. pocitam, ze dorazime tak v deset :sweat_smile:
22. kvě 2008 v 19:06  • Odpověz
Ja jsem pliny vyprala uz vcera, protoze pri tomhle pocasi jsem se bala, ze by mi pres noc taky nemusely stihnout uschnout (to se mi stalo pred bednou). Takze ted jsem jenom trnula, abych jich za ten den nevyplacala moc, aby mi neco zbylo:slight_smile:

To se musim kouknout, jestli doma vubec nejakou cash mam, jak jsme vcera byly s Ladunkou v Makru, tak jsme dohromady utratily asi 5 litru a ja teda vetsi pulku z toho :slight_smile:))

Nevim, jestli jeste nekdo krom me a Halus jede MHD, koukala jsem se, jak to jede zpatky a dost debilne, asi jedinej bus, na kterej rozumne navazuje vlak, jede uz v 10 z ty Upy, v 11 v Trutnove, a pak ve 12:40 vlak na Prahu, kterej tam je v 15:45. Ale zase to ma vyhodu v tom, ze se pujde dat jit v Trutnove na obed. A Ty asi Halus jeste pojedes do ty vasi prdele a my zas musime opet prat a chystat se do Maroka, takze mozna skoro dobre, ze pojedeme takhle brzy. Ale to se asi vyvine jeste na miste, jesteze je tam net. Jo a autobusovy nadrazi je v Trutnove hned vedle vlakovyho (ono to tak vetsinou bejva, ale pro jistotu jsem to zkontrolovala), to bych snad fakt na miste trefila i ja sama - takze tech 20 minut na prestup doufejme bude stacit i s vycuranim deti :slight_smile:
22. kvě 2008 v 19:18  • Odpověz
To jenom u nas v prdelakove mame autobusovy nadrazi presne na opacnem konci nez vlakovy, coz je tak 20-30 minut chuze :grinning:
Jinak pocitam s tim, ze povlacim i vlhke pliny, bambusy mi uschnout urcite nestihnou.
Milwo, beru 10 moltexek, pri nejhorsim se podelim :grinning:
22. kvě 2008 v 19:23  • Odpověz
Jinak balit jsem teda jeste nezacla, zespoustovatela jsem totiz. Az uvidis Halus ve Vysocanech z okna vlaku, jak pribihaj nejaky takovy dva s ditetem na brise a krosnama na zadech (a jazykem na veste), tak to jsme my :slight_smile: Von Mirek jeste slibil ucast na nejakym internetovym meetingu od 10 do 12, a vlak jede ve 12:20 (samozrejme nadrazi neni zrovna u nas pred barakem...;)), ale prej se odpoji driv. Ale vsadim se, ze ac slibuje, ze skoci na nakup rano, misto toho skoci v tech pul dvanacty, ze casu dooost, a ja budu hystericky silet, zatimco on zkejsne ve fronte v Albertu a nakonec nedojedem nikam...ale jo, my vzdycky dojedem, ale ta spoustovitost, ta mi dava :slight_smile:
22. kvě 2008 v 19:23  • Odpověz
BTW na vlhky pliny je dobry vzit zaviraci spendliky a povesit na batoh. Takhle jsme Helence tuhle na vylete susili obleceni, protoze se samozrejme durch zlila vodou hnedka ve vlaku smerem tam :slight_smile:

A na jakykoli pliny, co se budou prepirat, snuru a kolicky!
22. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz
Jo, to neni blbej napad.. kolicky by problem nebyly, ale kde vezmu snuru? :grinning: Manza bude nadsen :slight_smile:))
22. kvě 2008 v 19:37  • Odpověz
Ty ses takova svadlena tak nejaky klubko vlny nebo tkalounu urcite taky dobre poslouzi :slight_smile:
22. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz
ene, ja taky jeste peru a do odjezdu budu asi balit do prastarych latkovek, abych vzala co nejvic IV ctvercovek s sebou... Snad dostatecne uschnou. Balit budem rano, to nema ted vecer vubec cenu. Takze pocitam, ze vyrazime az po poledni...

Gedren, ja zas uplne zive vidim, jak chlap bude jeste cely dopoledne parit Travian a balit budu sama a v mezicase na nej rvat, jestli by ten komp uz mohl vypnout.

Snuru a kolicky teda asi zkusim taky najit. Ale treba vyjimecne pujde bezplenkovani a vyjedeme tam plinek malo :D
22. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz
Tak v bezplenkovku tam snad ani nedoufam, kybl vezmu, ale spis aby me zasvetila Bora, jak se s tim zachazi a jestli teda opravdu pozna, kdy potrebuje i cizi dite, jak ma na strankach :grinning:
22. kvě 2008 ve 20:02  • Odpověz
Teda babizny, jak vás tady čtu, tak mám z vás cestovní horečku,ale já nejedu..

Gedren, to co popisuješ s tím spoustovatěním, tak u nás je to to samý, mhd vše na poslední chvíli a stihne, a já s 10 min předstihem a tak tak dobíhám...
22. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz
Hehe, tak tu spoustovitost u nás doma obstarávám já. Mhd ze mě nemůže... :grinning:

Taky jsem ještě prala, zatím nevisí, ani se nebalí věci, dítě spí a já obědvám. Obdivuju všechny, co něco upekly, s tou myšlenkou jsem si pohrávala jen chvíli (od porodu jsem nepekla).

No já ještě čekám, že dopoledne vyzvednem auto z opravny, zjistíme, že závada tvrvá a nikam nepojedem... :rolling_eyes:
22. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz
Děsím se toho, že bude počasí jako minulé dva dny, to by bylo šílený. :grinning:
22. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
hm,tak my jsme trapní Hujeři,my už máme sbaleno a ještě nám udělám svačinu,ať ráno hned jedem :grinning: Počítám,že tam dorazíme někdy po O, jídlo spácháme snad někde na cestě (i s Ezi,těším se!)
22. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz
Prvni na Snezenku dorazi Lus? Aby jsme se tam meli za kym slejzat :sweat_smile:
22. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz
Gedren, jestli se nemýlím, tak Kyri dorazí až v sobotu odpoledne. to bysme si mohly s Lucinkou na první noc "půjčit" její pokoj. Tím by se počet společných nocí minimalizoval na jednu, což by se snad dalo vydržet. :slight_smile:)
teda jako nic proti vám :wink: ale už vidím, jak Lucie začne v šest ráno jančit a budu se s ní stěhovat do obýváku. To mi bude když tak stačit v neděli.
22. kvě 2008 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz
Beru, no kdyby to tak slo, tak by to asi bylo fajn, ja proti Tobe samozrejme taky nic nemam :slight_smile:, ale precejenom pokud nase decka maj posunutej denni rezim o 4 hodiny, tak nam to asi bohate bude stacit jednu noc :slight_smile:))
22. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
Hele a uz se tady ptala pap - az tam prijedem, tak jako co mam rict, aby vedeli, kam me maj strcit? I kdyz my az dorazime, tak uz tam asi vetsina lidi bude..
22. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz
Gedren, vezmi prosím ten text ke Krátké cestě, mohla bys to dát Pap a ta to předá časem mi. co říkáš? díky moc...
22. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz
Tak ze zastavky je to na Snezenku dva kilaky, k vleku je to 10 metru :grinning: a na bezky 20 m, to bude mit mhd od Lus radost :slight_smile: Restauracka je 200 m.
A kdybychom dali lanovku na Snezku ve skupine 20 lidi, tak je levnejsi :slight_smile:)
22. kvě 2008 ve 20:44  • Odpověz
Gedren, myslim, ze jim je celkem jedno, kde kdo z nas bude, takze se asi musis nahlasit sama, ze ty patris na Snezenku :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz
nebo se třeba vetřem k Halušce, taky se nabízela, pokud bude bez mhd... nevím, teda jak jsou na tom s "režimem" ale kdyby Vašík taky vstával brzo, zabavil by Lucku a my s Halu bysme mohly klidně dospat. :slight_smile:
myslím ale, že takovýhle detaily doladíme na místě :wink:
jinak balím, peru, nepeču... vypekli mě ale v Kauflandu, kde vůbec nevedou sušenky Opavia (blicí smajl), lítala jsem tam jak trubka a nakonec koupila nějaký slovinský nebo co.. fakt skandál
22. kvě 2008 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz
Hele ale opavia patří nestle, ne? co bojkot?
22. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.