• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
Lištičko uff,tys mě normálně úplně vystresovala,protože jsme si koupili na sváču na tůry tatranky Opavie a ještě jedny sušenky. Tak jsem to šla hned zkontrolovat,ať vím,jestli je budeme muset jíst někde tajně :grinning: A je to od LU,skupina Danone,ty jsou snad v cajku :grinning:
22. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz
mihousi, nejaky materialy beru, ale jen k prezencnimu nahlednuti :slight_smile: Si to porid v centru, aspon podporis jeho chod :slight_smile:

Nedeptejte me s tim, kdo vsechno patri pod Nestle, to uz aby clovek fakt susil hubu...vse je jen hrou prostoru!

A teda pict neco me ani nehne, to jsem myslela, ze to delaj genericky pipky, ne pipky alternativni :slight_smile: Ale aspon me snad slechti, ze jsem chvili uvazovala o ty bedne tatranek, pokud teda taky nejsou od Nestle :slight_smile:.
22. kvě 2008 ve 21:19  • Odpověz
gedren, tak to je smůla, nooo, jo já do toho centra dojdu... musím!

a s tím nestlem, to už člověk fakt neví co sledovat... já na to dlabu...
22. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz
Já když peču, tak peču alternativní věci, ne generický (eňo ňuňo celozrnej koláč). :grinning: Co si můžu koupit, to si koupím, že jo. Ale takovou ňamku si nekoupím! (mhd by nesouhlasil, prý to škrábe v krku).

Mhd byl dva dny pracovně pryč, spal u kamaráda a pařili a šli spát v půl čtvrtý. Takže vytuh u TV a já s ním ani nestihla probrat takový věci, jako jestli tahat kočár a podobně. Ale asi se na něj vyprdnem.

Sorry za šíření poplašné zprávy. kdo si to má pamatovat. Ale orion je nestle.
22. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz
holky....jak se jmenuje ta druha chata?
se normalne tesim:slight_smile:
22. kvě 2008 ve 21:39  • Odpověz
Prej U Vybíralů, myslím, psala Lus. Ale stejně se asi máme hlásit na Sněžence nebo ne?
22. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz
U Vyhlídalů? Jinak přeju ať ti to vydrží :grinning: Já se taky zatím těším :wink:
Gedren díky za nálepku generický pipky. Si ty šušenky klidně sežereme sami :grinning:
22. kvě 2008 ve 21:43  • Odpověz
tak kecám,U Vybíralů se to tam jmenuje
22. kvě 2008 ve 21:48  • Odpověz
Jsem to dohledala, fakt u Vybíralů.
22. kvě 2008 ve 21:48  • Odpověz
díky
22. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz
ja sa teda tiez tesim, aj ked sme teda neisti ... deti spia, ale coskoro sa opat zacnu dusit soplami :( Dortke sople vysavam vlastnymi ustami ... som si spomenla na Hovory s porodni babou ...
len pripominam, ze urcite neprideme zajtra, takze nasa izba je tiez prvu noc volna ... ked prideme, tak trapne v sobotu vecer, kedy vacsina budete balit, v nedelu si zamavame :slight_smile:
zajtra poslem sms ako to s nami dopadlo ... a ked nepojdeme, tak ma to bude fakt mrziet
Lus a o com je teda nadcha? ja si myslim, ze som na deti preniesla traumu z Trnavy, kde byvaju moji rodicia, ako sme sa vratili, obe deti soplia a Bru sa zase pocurava a Dorotka sa dnes 2x posrala po 4 mesiacoch
22. kvě 2008 ve 21:59  • Odpověz
Jabru, o tom je nějaká knížka Nemoc jako symbol, nebo tak nějak se to jmenuje.
Kdybyste nejeli, tak teda pošli sms a my zabereme váš pokoj. :grinning: Ale byla bych mnohem raději, kdybyste dorazili.
Mmch mě bolí v krku opět víc, koupila jsem si homeogene, tak jsem zvědavá. Krk bolí, počasí na h..., takhle jsem si to teda nepředstavovala... :frowning2: Jdu chrnět, ať se aspoň trochu vzpamatuju.

Látkovky fakt nevím, Š se dneska oprudila, vůbec nevím proč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 ve 22:04  • Odpověz
autor
holky,všichni tam ví,že to jsme my,co se známe jen z netu:slight_smile:takže se tam hlašte normálně jménem a že máme chtau pronajatou na "paní Harnošovou" to jsem jako já:slight_smile:
A nezapomeňte si vzít prašule:slight_smile:

Jetsli dorazíme první,pochybuju..máme to fakt mega daleko..A budem muset mít nějakou zatsávku,protože malina prostě 4hdoiny v autě nedá a po MHD bouračce ji ani nebudu moct vytáhnout ze sedačky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zítra čus!!!
těšíííííím

Jabrunko.a co s tebou? napiš prosím SMS-na můj-kdybys nakonec nejela...abyhcom zařídily jinak ty pokoje. Jinak už na netu asi nikdo moc nebudem..
22. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz
Ja budu na netu furt ;)

Hele Luu a jak jsem koukala do ceniku, budeme mit tu grippenslevu 7 %, nebo se to tyka jen nejakejch detskejch taboru? :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
Jabru uvidíš zítra,třeba se to přes noc zlepší!To zvažování chápu,máte to nejdál a 7,5 h v autě je darda :pensive: Snad to ale bude dobré a nakonec se tam setkáme.
Já už to balím,dobrou a navi zítra :wink:
Jinak doufám,že už tam někdo okolo toho oběda budete,protože Harnošovou v hlavě asi neudržím :grinning:
22. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz
urcite napisem behom dna
22. kvě 2008 ve 22:22  • Odpověz
já jdu za chvíli balit. Taky se těším, snad to ve zdraví zvládnem. My nejsme nemocní, akorát Ondrovi i mě lezou zuby. Tak oba mažu heřmánkem v jojobě. Vzala jsem tu předváděčku šátků u Lus a Ondrovi se tam podařilo si rozbít hubu (natrhl si uzdičku). Tak jsme odtud valili k doktorce, naštěstí je to v pořádku. Takže my jedem s bolavýma držkama. To by mě zajímalo, co to symbolizuje?

Cukrovinky nepeču, páč to ani neumím a mhd to nejí. Všechny pečící ale obdivuju :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 22:26  • Odpověz
A díky Pap za přání, nějak se mi to dopoledne neodeslalo.
22. kvě 2008 ve 22:27  • Odpověz
Jenom jeste jednou pripominam (ted jsem si to sama pripomnela), ze Anezka bude rvat, rve vzdycky jako kvuli brichu a ma to z ciziho prostredi, nikdy nevim co s ni, doma byva v klidu. To jako ze ji fakt neublizuju :sweat_smile: (A tajne doufam, ze ji to uz za ty mesice preslo.)
22. kvě 2008 ve 22:50  • Odpověz
No, já už mám taky nějak pobaleno, tak jen doufám, že mě Bram vezme do auta, až uvidí, co táhnu. Hele, doufám, že máte všichni taky velký zavazadla a že tam někdo nedorazíte jen s nějakým minibaťůžkem a já pak budu vypadat jak magor, co to táhnu na dva, no skoro tři, dny.

Hele, kdybyste se někdo nechtěl mačkat s jinámi na pokoji, tak pojďte za mnou pod kopec :grinning: :grinning: :grinning: Přemlouvám, co :grinning: ale já vím, kdo pozdě chodí, sám sobě škodí :grinning: tak tam budu za trest sama, že jsem se nenahlásila včas :grinning:
22. kvě 2008 ve 22:57  • Odpověz
hehe, my tez sbaleno, mame: 2 obrovske krosny, 2 mensi batohy, 1 tasku na doklady a asi 5 igelitek jidla, 3 idelitky bot a plinek.
22. kvě 2008 ve 23:03  • Odpověz
no vy teda jedete... my mame jeden mensi kletr a tasticku na doklady :grinning:
22. kvě 2008 ve 23:10  •  3 děti  • Odpověz
Vezmete nekdo loviky? Ja se jich asi nedockam :sweat_smile:
22. kvě 2008 ve 23:12  • Odpověz
halusko, ale to je JEN protoze jedem autem. Se stejnou vybavou jsme se vicemene vydavali na 2 mesicni cestu po evrope ted v dubnu z Norska... protoze jsme jely vlakem.... :grinning: :grinning:
My budeme mit pocitam jeden az dva brutalni bagly, podle toho, jak budu paranoidni co se tyce Helencinych curacich nehod a pocasi :slight_smile:
jeli, hehe, MHD uz je skorozena:slight_smile:
22. kvě 2008 ve 23:13  • Odpověz
Přeju vám všem šťastnou cestu a prima zážitky! Snad budete po návratu sdílné :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 23:15  • Odpověz
Ene, v pohodě. Ondra bude řvát kvůli zubům taky. Už jsem přemýšlela, co se děje a jestli mu nějak neubližuju já, ale dneska se to začal prořezávat zub. Snad. To si Izy s náma užije.
22. kvě 2008 ve 23:17  • Odpověz
tak pekny pobyt. dobru noc :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 23:22  • Odpověz
Ted snidam, dite vetra, bordel jako v tanku, musim stihnout zabalit, uklidit (prijde nam mama krmit fretky) a jeste nakoupit, to bude maso :grinning:
23. kvě 2008 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.