• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
tak vás závistivě šmíruju :grinning:
pěkně se pobavte a naplánujte další sraz.....tentokrát česko-slovenský, takže někde ve Slezských Beskydech třeba :sunglasses:

hezký víkend
23. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz
cecil jede s váma?
jsem jí poslala IP ohledně babysigns a nemůžu se dočkat, až odpoví :confused: kobyla je fakt droga :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 13:46  • Odpověz
u nas boli na navsteve kamosi, co maju dieta ako Bru ... a bolo to same, Zorko nechod tam, nechaj to pod sem, nechytaj to ... s tymito ludmi sme chodievali na dovolenky ako bezdetni, ale uz nebudeme ... beriem to ako znamenie a zacinam balit :wink: takze sa uvidime ... vyrazame nad ranom, budem soferovat ...milujem nocne jazdy
23. kvě 2008 ve 14:29  • Odpověz
Jabru, tak to je super :slight_smile: Ja ted dopekla, mhd jeste v praci, tak si zkusim umyt hlavu s bdicim ditetem, to jsem jeste nezkousela :grinning:
23. kvě 2008 ve 14:52  • Odpověz
Az na to, ze akorat zvonila postacka s balikem, tak dobry :angry: Musela jsem vypalit z vany s mokrou hlavou, neobtezuji se nahoru, ani kdyz je pozadam :unamused: Tak uz si Anezka hovi v novem pelisku od Lu :sweat_smile: Na to ale fakt budeme muset odstehovat kreslo, prumer skoro devadesat centaku, to je giga pelech :grinning: Kazdopadne jsem rada, ze to prislo balikem, tohle bychom fakt do auta nedostali :sweat_smile:
23. kvě 2008 v 15:26  • Odpověz
čau pipky, zdravím ze sněženky! :grinning:
24. kvě 2008 ve 22:07  • Odpověz
listicko, jeste je dole DOST lidi. Hups sups do jidelny!!!!
24. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
Tak jsme doma :wink: Děkuju Lus za zorganizovaní celé akce, bylo to super, krásně jsi nám to vymyslela :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2008 v 17:55  • Odpověz
zdar zensky,

jsme zdarne dojeli, uffff... Lus, pridavam se - diky.
25. kvě 2008 v 18:05  •  3 děti  • Odpověz
Holky, hodila jsem si do albíčka pár fotek, nejsou sice nic moc, ale aspoń krátký průžez. Se těším, až dodá fota Ene, ty určitě budou :wink:

Halus, gratuluu k návratu :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
Cau, my jsme domu dorazili uz ve tri. Nerikalo se tu, ze se fotky nebudou zverejnovat na konovi? Ne ze by to vadilo zrovna mne, ale neco takovyho tu padlo...
25. kvě 2008 v 19:34  • Odpověz
Liscak tam prece zverejnenej neni, ne? :slight_smile:

Ale vazne, no on si snad pripadnej protestant rekne, a taky myslim, ze se to reklo pro pripad, ze by tam nekdo byl treba v nejaky intimni situaci (ozralej, strikajici nebo tak :slight_smile:), coz myslim, ze tyhle fotky jsou asi zcela nevinny :slight_smile:
25. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz
Ja myslim, ze tu ty fotky nechtela taky izy... Proste nekdo ma rad svy soukromi, ale souhlasim, ze ty fotky batolat jsou v pohode.
25. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz
Kazdopadne bych ocenila, kdyby se nekde objevily fotky ve vetsi kvalite, rada bych si nejaky stahla.
25. kvě 2008 ve 20:02  • Odpověz
taky bych uvitala fotky - ja sice s sebou mela fotak, ale nejak jsem nezvladala nabit baterku.... a fotky od ene bych taky moc rada videla, uz jen proto, ze mam zajem o ten jejich fotak, ze jo... :grinning:
25. kvě 2008 ve 20:36  •  3 děti  • Odpověz
Je, on tam byl pisek? A houpacky? :grinning:
Manza je rozhodnuty, ze tam pojedeme nekdy znovu, byl uplne nadseny, jidlo super, pani byla taky super, paradni byl ten koberec pro prtata. To mela Lus bezvadny cuch :dizzy_face:
Manza uz se vrhl na fotky, na duchy je dame vsechny ve velkem rozliseni a jsem jich par dam taky.
Jinak uz se teda tesime na podzim :grinning:
25. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz
Ene a ty duchy mate presne kde? :slight_smile:
25. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz
Aha, já jsem si říkala, že to možná někomu bude vadit, když to dám do alba, tak mi kdyžtak napište, koho si myslíte, že mám smáznout, nebo jestli někdo chce konkrétně, abych ho smázla :wink:
25. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz
Ono mu to bude jeste trochu asi tak par hodin trvat :sweat_smile: Uz ma fotky prebrane, vykalibrovane, ale jeste budou orezy, prejmenovani a galerie :grinning:
25. kvě 2008 ve 22:38  • Odpověz
Tak to se těším :slight_smile: Já ty moje z koníka radši smázla, abych náhodou někoho nenaštvala :sweat_smile:
25. kvě 2008 ve 22:43  • Odpověz
xsipm, to jsem tak fakt nemyslela... No tesim se na ty duchovni fotky :slight_smile:
25. kvě 2008 ve 22:49  • Odpověz
je to uz jsem nic nestihla videt....
25. kvě 2008 ve 22:51  • Odpověz
To nee, nemazte fotky, vite kolik tajnych fanynek odtud bude zklamanych? :wink:
25. kvě 2008 ve 22:52  • Odpověz
cus holky, ja fotky stihla :sunglasses: pekny :slight_smile:
ja absolvovala predporodni kurz a taky byl zazivnej, skoda ze sem nefotila :grinning:
25. kvě 2008 ve 23:00  • Odpověz
Takze vycuc je u me v albu, vetsi rozliseni na duchove cz v akcich.
26. kvě 2008 v 00:19  • Odpověz
... a pod galerii je odkaz na cely balik fotek ke stazeni
26. kvě 2008 v 00:20  • Odpověz
ahoj holky....s tema fotkama jsem to nechtela ja...ale zas tak vazne to neberte:slight_smile:
ene....fotky jsou nadherne
ja ty nase teda asi dam na nase rajce a poslu vam to pak pres ip....pokud teda nekdo nezaridi nejaky ten spolecny tajny web:slight_smile:...pap?
26. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:
dítě mě vzbudio v 6 a pak si ještě vesele uslo..tak jsem šla na pc:slight_smile:

díky za pralinky!!!!
a slibuju,že příště to bude "zorganizovaný"líp. mně se nechtělo vymýšlet žádný program a nikdo jiný se toho neujal,nicméně by to bývalo bylo asi lepší...takže se toho dobrovolně na září ujal můj mhd:slight_smile:
ale neděste se..žádné nátlaky,jen prostě lépe využitý čas:slight_smile:

ale tip kam jet nemám..:frowning2:
brouzdala jsem teď na webu,ale žádná chata nemá takové kapacity (min 20lidí). Je penziony a ty josu bud hnusný nebo drahý..případně moc luxusní-což na ty haluščata,borata plus ty,co do září "dorostou" by nebyl ideál..už tady paní asi někdy tekly nervy,i když to nedala znát..

tak zkuste taky hledat..
nejlépe českomoravská vysočina nebo beskydy.

ten odkaz na novy-svet,jak jsem dávala před odjezdem-psaly jste,že je to drahé,ale je to počítané na pokoj.na osobu t taky vychází do 300,- s tím,že pokud by někdo chtěl ušetřit ještě víc,mohl by se třeba s někým sloučit.pokoje jsou to takové "zámecké",takže tam na slučování prostor bude.
já to tam mám ráda hodně..tak se ještě mrkněte:slight_smile:
26. kvě 2008 v 08:04  • Odpověz
autor
a ještě BERU- promiň za to,že jsem řekla o tvojí holčičce,že má škaredý jméno :pensive: samozřejmě jí sluší moc a když to tak sylším,jak jí říkáš,tak se mi i moc líbí..ale já mám prostě z té lucie trauma..vždycky náš bylo ve třídě minimálně 3a víc lucek, všude v kroužcích taky...na mně se mi rpostě vůbec nelíbí,blé :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale Lůce sluší moc!!! :wink:
26. kvě 2008 v 08:06  • Odpověz
Tyyyy jo, duchovni fotku jsou uuuzasny. Uz jsem je stahla, diky moc.
26. kvě 2008 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.