• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
tak ja bych asi jela. mhd jsem jeste nezjistova. misto v aute bude, ale asi bych brala katako. tak zbytek podle mhd.
19. únor 2008 v 17:19  • Odpověz
Jééé,holky, vy tam budete mít všichni veliké dítka oproti nám :slight_smile:
. MIlwa jede¨, že? a co Listi?
19. únor 2008 v 17:21  • Odpověz
Miho, já ještě nevím. Je to na mě moc daleko. Teda ne vzdálenostně, ale časově. Jako že za dlouho. MHD jsem se neptala, ale mám pocit, že to nemá cenu. On se strašně nerad seznamuje s cizími lidmi (zvlášť takhle). A navíc, kdybych ho tam "vytáhla", tak bych pak cítila odpovědnost za to, jestli ho to tam baví... (takovej můj malej problém).
19. únor 2008 v 17:26  • Odpověz
autor
my si to tam taky prodloužíme:slight_smile:tak já domluvím ještě tak 3 pokoje až do úterý ne?:slight_smile:
19. únor 2008 v 17:31  • Odpověz
Holky tak sarikovi jsem napsala
19. únor 2008 v 17:31  • Odpověz
sakryš holky, z ovy tam snad nic nejde, teda alespoň idos nemá malou úpu v databázi, zkusím pohledat jinak
19. únor 2008 v 17:50  • Odpověz
Johando, musíš zadat Horní Malá Úpa. Jinak to spojení stojí za h... Mně to např. hází přes Poděbrady, taková blbost!
Asi budu muset ukecat MHD (to asi nepůjde) nebo Eliade nebo začít řídit. Hmmm... Chodí vůbec Eliade na AP diskuzi? Nebo jen na BKM?
19. únor 2008 v 17:57  • Odpověz
jj, Lišti, už jsem na to přišla - ovšem 6 přestupů s 2 děckama - to je mazec. jestli nepojede MHD, tak to nevidím :frowning2:
19. únor 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
jejdááááááá..to vážně jede tak blbě? a dojet do prahy nebo brna a tam s někým v autě???

eliade pozvěte:slight_smile:
19. únor 2008 v 18:06  • Odpověz
holky, tak my jo, i s MHD. Kdybych sehnala to auto od nasich, tak bych nekoho snad vzala... No Johando, tebe asi bohuzel ne, jelikoz mas deti 2, to uz bychom se nevesli....
Asi bychom jeli z Ovy nebo z Prahy.

A MHD se lehce nalakal na wifi a v prirode, takze tam muze cely vikend pracovat:slight_smile::slight_smile: Nebo kecat s jinym linuxakama.
No, my teda jedem na MacBook/iBook, ale o linuxu tu kolem mne uz tez neco padalo... :slight_smile:

Lus, my bychom tam asi tez zustali, z takove dalky se tahnout na chvili. Do utery ok.
19. únor 2008 v 18:11  • Odpověz
Boro, jak mluvi ten tvuj chlap? Muje je napul rakusan, napul nor. (stejny prispevek jak na AP) :grinning:
19. únor 2008 v 18:17  • Odpověz
Johan-už jsem psala, že pokud pojedem, tak bychom tě z brna klidně vzali autem (nic moc pohodlnýho, ale celej zadek by byl volnej)....pokud nám tam nedovolí psy, tak bychom je prvně vezli do havířova, takže to bychom vás mohli nabrat v OVě.....ale samozřejmě najisto to bude jasný až tak měsíc předem...
19. únor 2008 v 18:40  • Odpověz
macíku, díky, jenže bych sebou musela táhnout 2 dětské sedačky, což si nedovedu představit. Takže mhd bude muset
19. únor 2008 v 18:42  • Odpověz
ezi, my si tam s Tvym chlapem udelame NLP sedanek, tak se pracovne nudit nebude :slight_smile: Takze abych taky vzala aspon jednu masinu, co? :slight_smile:
19. únor 2008 v 19:47  • Odpověz
Boro ja si tiez rada konecne po dlhsej dobe pokecam nemecky s tvojim manzelom.predpokladam ze je nemec???? :sunglasses:
19. únor 2008 v 19:51  • Odpověz
a jejdaaaaa, tak ta doprava tam nestoji za moc, co?
hm.
ja chci moc jet, ale rikam si, ze 2 lidi navic nebo namin nebude zadna hruza, tak s nami pocitejte, ale ja budu dopravu apod. resit az doma, i to, jak na tom budu v tehu.
19. únor 2008 v 19:59  • Odpověz
jo, a kdyby nas nekdo mozhl vzit, tak do brna se dostanu v pohode, to uz bych si zaridila...
19. únor 2008 v 19:59  • Odpověz
lusi, kolik je tam ale tech mist? vejdem se tam vubec??

gedren, MHD ti uz pise ten mail.
19. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz
mihapiha, ja jsem rada ze budete i s takovym mimiskem, treba drahy konecne pochopi, proc dodelat barak co nejdriv :grinning:

listicko, muj se taky neseznamuje zrovna rad, protoze neumi cesky, ale znas to, nejlepsi tlumocnik je flaska slivovice, zkusim zaridit :wink:

ezi, muj mluvi rakousky, (nemecky) a co jsem vcesku, tak se uci konecne i cesky

gedren, zadny sedanky s chlapama, zensky se tesi te poznat :angry:
19. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz
hele, nekde jsem tam na tech strankach koukala ze kapacita je 14 osob? Nebo 19? Hm, to se tam ale nevlezem..
19. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz
boro slivku klíďo zařídím :wink:
19. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz
androna, nemecky s tebou pokecam i ja :wink:

papaya, pokusim se, ale tatinek ztratil papirek, kde bylo psano, kolik ze toho je jeste pro nas, on mi to vozi ze zjistnych duvodu po kouskach, to co palil z naseho :angry:

a ezi, vlezem. Ja s detma trema zaberu postele dve, v dodavce se taky nekdo vyspi, treba mhd :sunglasses: atd.ono kdyz je to uzavrena spolecnost a ne pokoje po luzkach, tak se to urcite zaridi. v nejhorsim vezneme jeste i stan pro otrle :sunglasses:
19. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz
Ja se taky klidne vyspim aj na zemi :slight_smile:
19. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz
my můžeme být taky klidně stanoví,Hugo to v 1 roce zvládne a já to snad taky přežiju (bolí mě ze spaní na rovném a tvrdem kyčle :stuck_out_tongue_closed_eyes:),stan máme taky,tak kdyby bylo nejhůř....
boro tak těsně před akcí se domluvíme jestli mám něco vzít,respektive kolik :grinning: škoda,že jsem kojná :sweat_smile:
19. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
přesně tak..když tam budem jen sami,můžem spát klidně i po zemích ve spacácích..ta společenská místnost vypadá taky hezky i na spaní.-)

Boro-ty chceš další mimi???
19. únor 2008 ve 20:23  • Odpověz
ok, tak ja bych si tedy veprove zamluvila pokoj, jestli vam to nevadi:slight_smile:
19. únor 2008 ve 20:57  • Odpověz
tak ja mam tiez radsej postel nez ten stan.
boro uz sa tesim. :sunglasses:
19. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz
Tak holky, vypadá to,že my nepojedeme. MHD rozhodl, a rozhodla i dostupnost mhd, autem bychom mohli,ale ...
no, nic ...nechám to být, ikdyž mě to trošku mrzí... chtěla jsem vás poznat a určitě tam bude supr :grinning:

Šárce jsem psala dopoledne, posílala jsem ji odkaz na icq,tak snad si to přečte.
19. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz
mihopiho - skoda! tak treba dame jeste jeden srazik v Ovo!
19. únor 2008 ve 21:37  • Odpověz
taky bych preferovala postel-jsem strašně cimprlich na močák a záněty :unamused:
19. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.