• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
ahoj všichni! moc rádi jsme vás viděli, i když jen chvíli a pouze některé :frowning2: . zvlášť štěpánovi se to moc líbilo :slight_smile:
lus, dík!
ezi, škoda, že jsme nedali ten výlet, ale zase štěpán celou cestu domů spal, to bylo super.
26. kvě 2008 v 09:02  • Odpověz
Brý den,my jsme včera dorazili celkem uvaření z toho auta,tak se ozvývám až dnes. Jinak nám se moc líbilo,bylo to príma a jsem pro opakování.
Lu jinak nám ta neorganizovanost třeba vyhovovala :wink:
A je fakt,že paní měla svatou trpělilvost,když někam šla,musela překročit minimálně 3 válející se děti,1 brečící,2 řádící na motorce a autě....já bych na to nervy asi neměla
Duchovni fotky jsou krásný
Já ty naš dám buď na nějaký hromadný web,kde by byly fotky od všech (klidně zřídím) a nebo stejně někam externě,já už moc místa v ablumech nemám :wink:
A příště si to žádá nějaké Beskydy nebo Moravu,o tom žádná :sunglasses:
Tak že ještě jednou díky,bylo to fajn,fajn,fajnový.
26. kvě 2008 v 09:16  • Odpověz
ene, super super fotky. Hele, vy jste radioamateri? Nebo teda aspon CBckari? Byste si rozumeli s mhd :grinning:
26. kvě 2008 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz
Ene, super fotky!

Luu probuh, zadnej organizovanej program :slight_smile: A navic, co na to pan Liska, zejo? ;)
26. kvě 2008 v 09:28  • Odpověz
jo taky hlasuju za neorganizovanost
26. kvě 2008 v 09:31  •  3 děti  • Odpověz
ahojte...zrovna jsme V. nasli kliste. takovou tu miniaturni svinu. Tak si radsi prohlidnete deti....
26. kvě 2008 v 09:48  • Odpověz
My jsme vcera V. koupali a niceho jsem si nevsimla, ale radsi mrknu. Ovsem ono je to jiny, kdyz dite vubec neprijde do kontaktu s travou...

Izy, co nase orlojova fotka, vysla?
26. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz
ene, fotky jsou moc hezký!
a děkuju za krmení Lucinky. Pro mě to byla taky jedna z nejhezčích chvilek (došla jsem si v klidu na WC :slight_smile: )
Lucka se prostě zakoukala do Anežky a tím to bylo jasný. :wink:

Lus, neomlouvej se. Ono asi víc lidí nemá rádo svoje jméno. Já jsem naopak moc Lucek v životě nepotkala, tak to jméno pro mě bylo takový "čistý", jakože nezatížený vlastnostma nějakejch cizích lidí. Tobě taky sluší. I když Lusinta možná víc :wink:

já myslím, že jsme se nakonec víceméně kontinuálně zorganizovali sami. Jen škoda, že jsme nemohli být na jedné chatě, kde bysme odpadnuvší děti uložili a konečně si pokecali.
26. kvě 2008 v 11:32  •  3 děti  • Odpověz
jj presne tak, to pendlovani mezi chatama mi taky docela vadilo... na Vaska tam byl fakt prilis velkej ruch, takze byl akorat protivnej, a kdyz vytuh a chtela jsem ho ulozit na dvojku, tak se v tu ranu probudil. A kdyby nase holky mely svuj pokoj v te jedne chate, tak by si taky zalezly na nejakou dobu tam a nedelaly by takovej bordel. Kdyz nemaji svoje zazemi, tak je to tezky. Vzdycky jsem je musela presvedcovat, kdyz jsme sli z jedny chaty do druhy, vysvetlovat, proc tam jdeme, bylo to narocny. Takze pro priste bych volila jednu chatu, taky zkusim zahledat.
26. kvě 2008 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz
Spis jsem cekala, ze budu muset mazat nektere fotky :grinning: Tak fajn :wink: Asi bych to dala zase tam, kde mame i bordel, ne? Ale moc se tam neorientuju, abych zalozila dalsi album.
26. kvě 2008 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj,tak mne se na Snezence taky moc libilo ,diky za vlidne prijeti :slight_smile: byla jsem docela prekvapena,jak byl B v pohode,ze se to dalo skvele zvladnout i bez mhd,dokonce taaak velky vylet v satku...
Ene fotky jsou krasny....me zachranily,pac jsem uz doma dostala vynadano za svou fotografickou necinnost :pensive: ..jet na Snezenku to neee,ale zvedavej jooo :slight_smile:
Priste bych to taky videla na jednu chatu, s nekterymi jsem nestihla ani prohodit slovo,jak se vsichni furt nekam presouvali....
Az bude nejaky dalsi letni sraz,navrhuju prehradu Orlik, muzu tam zamluvit lodenici pro cca 30 lidi...je to v ustrani,voda par metru,nikdo by nikoho nerusil....jen teda mensi komfort,museli bychom si sami varit :slight_smile:,zadne soc. zarizeni na pokoji.....no takze proste pro otrlejsi pipky :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz
Jo a dnes v noci jsem nemela malou zabalenou v BE, takze jsem musela prebalovat, aby se neprocurala az na prosteradlo. No a jak jsem byla rozespala a ona u toho klasicky jecela, tak jsem ji rikala "Nervi, spi tady spousta malych miminek, vzbudis je..." No proste jsem jaksi jeste byla v Krkonosich :D
26. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz
Na Hanacce taky nebylo socialni zarieni na pokojich. Jen jediny wc a jedina koupelna pro celou chatu v prizemi :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz
A u nas se furt a furt spi :grinning: Prospala celou cestu domu, dokonce i tankovani na benzince, odpoledne spala u tchanovcu, doma vytuhla uz pred devatou a vstavaly jsme az dneska ve dvanact! :grinning: Rano po prebalovani misto hodinky kecani a hrani to zabalila jen co si dvakrat kousla do zirafy a spalo se dal. Jak casto jsem v noci kojila, to netusim, ale krasne jsem ten vikend dospala :sunglasses: No a ted zase teda pro zmenu spi :grinning:
26. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz
že vám tu lezu :wink: , orlík ne, to je pro moravačky opěr z ruky, já navrhuju Beskydy. Pro nemotorizované - do Ovy se dá lehce a rychle dostat Pendolinem, z Ovy do místa určení jezdí vlaky furt.V ově můžou přespolní naložit místním (nám) bagáž do auta, řidič pojede na chatu, zbytek rodiny by si udělal výlet vláčem, moje děcka to milují a bez báglů je to bez problémů. Vím o jedné chatě v Malenovicích, tak se na to podívám.
Další možnost - Jeseníky, tam je to ještě hezčí než v Beskydech, navíc někdy v září bývá na chatě Kurzovní akce víkend za 400 s plnou penzí. Jen ta dostupnost mhd je blbá
26. kvě 2008 v 15:46  • Odpověz
a co treba neco na Vysocine? To by neslo?
26. kvě 2008 v 15:57  •  3 děti  • Odpověz
Já jsem rozhodně pro Vysočinu, je to holt tak uprostřed...
26. kvě 2008 v 16:52  • Odpověz
johando, uz jsem to rikala, v tech Malenovicich. Myslis tu krestanskou?? Tu myslim ja, ta ma obrovskou kapacitu. Dam odkaz, az zjistim presne.
Mejte se! Ja musim balit, a nesedet na netu. Pocasi i dnes hezky!!
26. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz
ezi, jo, tu
26. kvě 2008 v 17:23  • Odpověz
Hele Gedren, nevobouvej se furt do mýho mhd. Jemu by fakt bylo buřt, jestli je nebo není organizovaný program, když byl zalezlej na pokoji. :grinning: Krom toho s pipkama už stejně nikam nepojede.
Mmch když jsme odjíždlěli, tak paní chatařka říkala, že její chlap říkal "Toho pána, co odešel do hospody, úplně chápu, já bych to udělal taky." A proč myslíte, že se tam celou dobu skoro nevyskytoval??? :grinning:
26. kvě 2008 v 17:25  • Odpověz
co treba tohle? http://www.podmitrov.cz/
i kdyz doprava je tam teda jeste zbesilejsi nez na Snezenku...
26. kvě 2008 v 17:28  •  3 děti  • Odpověz
ty malenovice vypadaj strasne luxusne a vubec ne pro deti
26. kvě 2008 v 17:30  •  3 děti  • Odpověz
listi, dyt je to jenom prdel, nee? :slight_smile:
26. kvě 2008 v 17:38  • Odpověz
haluš, v malenovicích je hromada chat, některé pro místní zbohatlíky, tam bych nerada. Ta, co myslím je taková normální, odolná a přátelská k dětem.
26. kvě 2008 v 17:38  • Odpověz
gedren, se neurážim, ne? :grinning:
26. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz
ale zjistila jsem teda, že jsem fakt sociofob, že akce se 100 lidma a 150 dětma je na mě prostě moc. navíc v tomhle počtu jsem s 2/3 lidí nestihla prohodit pomalu ani slovo.
26. kvě 2008 v 17:51  • Odpověz
Listi hele tohle mozna prehodnotis, az budes matka batolete nebo predskolaka. Ja byla fakt rada, ze se tam my dite vylita a nevisi mi furt na noze - to je takova uleva, ze na oplatku snesu libovolne lidi kolem sebe :slight_smile:
26. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
holky, nasla jsem ty malenovice.
http://www.kam.cz/kc/index.php

Ale mam hodne znamych, co tam jezdi, taky ta pani provozni je moje znama (vzdalena) a je to pry hodne dobre pro deti. Jako ze muzou udelat velky bordel a nikdo se nezlobi a po nich to uklidi. a la Snezenka. Tez je tam hriste.
Mozna je to ale drahe?
Jsou tam dobre vylety a tak.

Ale pry uz v zari to bude obsazene, tak treba pristi sraz v lete?
26. kvě 2008 v 19:02  • Odpověz
hehe, a je tam internet :wink:
26. kvě 2008 v 19:04  • Odpověz
a da se tam z prahy dojet i vlakem:slight_smile: :slight_smile: aspon mate moznost zdemolovat pendolino :grinning: :grinning:
26. kvě 2008 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.