• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
ty ceny jsou tam teda husty... ale kdyz uz maji zari obsazeny, tak toz nevim...
26. kvě 2008 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz
ale muzem tam rovnou udelat AP konferenci, ne? :grinning:
26. kvě 2008 v 19:44  •  3 děti  • Odpověz
hehe, tak to jo. to by snad prijela i delegace z Norska.. :grinning:

ne, ja to nijak nepropaguju, jen me bavi ta velikost chaty,mackani na snezence zas nebylo tak super:/
je tu ale teda bozsky klid, pisu vam z chodby:slight_smile:
26. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz
Ezi a co paní? Neulevilo se jí když jsme vypadli?
26. kvě 2008 ve 21:00  • Odpověz
teda, já si vůbec nejsem jistá, ale podle jedný fotky bych soudila, že ty Malenovice jsou místo, kde jsem trávila lyžák na základce a taky jeden zimní tábor asi v pátý třídě....to by pro mě bylo zavzpomínání na staré /blbé/ časy :grinning:
26. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz
Jeste ctu mhd chvalu, tak jsem si vsimla par restu - halusko, jo, jsme cbckari :slight_smile: Tvuj mhd vysila na CB? Jakej ma nick? :slight_smile:
Kaajo, jo to jsi byla ty?? Ja to vubec nepostrehla, asi pul hodiny jsem premyslela, kdo to mel byt a pak jsem to uz uplne vypustila z hlavy :sweat_smile:
26. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz
bude teda nejaka stranka na fotky nebo to mam hodit mezi nase rodinne fota:slight_smile:?
26. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz
Hod, prehodit to jde vzdycky :wink:
26. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz
ene, mhd moc na CB neni, jeho spis bavi telegraf. Ale obcas ma CB zapnuty a posloucha a nezapojuje se.
26. kvě 2008 ve 21:23  •  3 děti  • Odpověz
Haluško, fakt vypadáš jak indiánka...supr!!!!!!!!!!!!!!!
26. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz
jo a obcas se o vysilani na CB pokousi Anicka, ale jeste se ji nejak nepovedlo si s nekym opravdu popovidat :grinning:
26. kvě 2008 ve 21:25  •  3 děti  • Odpověz
miho, no nejsi prvni, kdo mi to rika.... ale furt lepsi indianka nez cikanka, ze jo :grinning:
26. kvě 2008 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz
Uff,tak jsem se s tím dolopotila,vůbec mi to nešlo nikam přidat,nakonec jsem to frkla na rajče (izy díky za tip)
je to zde http://pajofka.rajce.idnes.cz/pipky/
Doufám,že vás neurazí kategorie zvířata,vůbec jsem nevěděla kam to zařadit :grinning: A taky jsem tam chtěla dát nějaký krajinky,co jsme nafotili v Polsku,ale hádám,že vás zajímají hlavně ty xichty :wink:
26. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz
Tak ted jak budou ty svatky, tak budeme urcite na kopci, to muze zas zkusit :grinning:
Miho, jo, Haluska je fakt indianka jak vysita :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 21:31  • Odpověz
fotky, jsou skvělé...

halusko, jasně :wink:
26. kvě 2008 ve 21:34  • Odpověz
Halus, ty mas na cikanku krasne snedou plet a bile zuby, to se s cikankou zamenit neda :grinning:
26. kvě 2008 ve 21:39  • Odpověz
Zas ale jsme si rikali, kdyz jsme uvazovali, zda koupit hromadny listek do Halusci ci nasi stanice (tj. pak by Halus jela kousek nacerno a musela by to pripadne nejak ukecat), ze by ji ten zjev mozna docela pomoh ("nee koukneete ty decka..") :slight_smile: Ale nakonec jsme teda koupili radsi ten drazsi listek, takze jela legalne :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 21:44  • Odpověz
pap, moc pekny... se nam tu ty fotky pekne mnozej :slight_smile:
27. kvě 2008 v 08:13  •  3 děti  • Odpověz
hehe, sociofobové nejsou na jediný fotce! hehe, ale fakt jsme tam byli! a já se dokonce i družila! :grinning:
27. kvě 2008 v 11:15  • Odpověz
gedren, asi máš pravdu, že s batoletem si člověk užije to, že batole lítá s ostatními a nevotravuje. kdežto mimino je vyvedený z míry množstvím podnětů a brečí. ale i to lítání batolat bych určitě raději absolvovala v počtu nějakých 5-6 rodin. :grinning:
27. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz
Jé!!! Fotky!!! :dizzy_face:
No to muselo být super! :slight_smile:
Hned bych s váma jela takýýý!!! :dizzy_face:
27. kvě 2008 ve 12:40  • Odpověz
no ja tiez slepo zavidim, dokonca sa mi podarilo najst aj duchovic fotky ... no u nas nadcha prepuklav kasel ... Bru vcera vecer ani nerozpraval ... takz dobre ze sme nevyrazili ... uz sa tesim na september :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 12:54  • Odpověz
no kuááásný fotečky, bylo to tam fakt boží, já bych klidně vydržela i dýl, nějak mi to přišlo míň vysilující, než když jsem jenom doma s dítětem. sice mi furt lezla v oblečení a botech do těch potůčků, co tam všude tekly, ale to by nakonec ani nevadilo.
haluščiny a bořiny děti mi taky nepřišly nic tak děsnýho - my byli doma 4, takže jsem asi zvyklá a ten rachot si prostě "odmyslim" :grinning:
akorát byl boží vašík a jeho pokusy zbít taishu a obrat ji o motorku, zrovna jsem u toho byla, tak jsem mu to "zakázala" a on byl fakt zklamanej :grinning:

jj, potvrzuji, že lištička se pilně družila, se mnou a lusintou minimálně - v neděli večer jsme rozebíraly domporody aj. až do půlnoci :wink:

a paní "sněženka"? myslim, že jsme jí byli nakonec sympatický, v neděli večer chvíli kecala s náma... :wink:
27. kvě 2008 ve 13:35  • Odpověz
Jééé, fotečky Ene a Pap jsou super :wink: :wink: :wink:

Já jsem ty svoje do alba nejdřív navkládala, pak jsem se lekla, že to bude někomu vadit, jenže mhd už mě nechtěl pustit na kompa, abych to s váma mohla zkonzultovat (pracoval nooo :grinning: ), tak jsem tady měla výčitky svědomí, že se se mnou už nebudete kamarádit :grinning: a tak jsem ho překecala, ať mě nechá udělat aspoň jeden klik a tím jsem celé album radši smazala :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak sraz byl fakt super. Sice je pravda, že jsem si v tý velký bandě taky s nikým moc nepokecala, asi tak nejvíc s Bram, když jsme jeli v autě :grinning: (místo abych jí radila cestu, tak jsem s ní chtěla konzultovat pobyt :grinning: :grinning: ), ale zase to mělo tu výhodu, že byl výběr z více možných programů, tj. mohla jsem se přifařit ke skupině, která měla program, který mi nejvíc vyhovoval. Fakt nevím, co bych tam dělala, kdyby bylo přítomno jen nějaké tvrdé jádro, které by trvalo na výletu na Sněžku. Takhle jsem si v klídku nakojila a ani jsem nemusela moc spěchat, abych dohnala aspoň Halušku s Borou a jejich týmy :slight_smile:

Sněženka mě teda taky celkem nadchla, paní měla svatou trpělivost a to, že tam byl dětský koutek bylo fakt super, že se člověk mohl aspoň najíst, i když na pokec to bylo náročný. Ideální by bylo, kdyby byla nějaká obr společenská místnost, kde bychom mohli být maminy a zároveń děti, aby tam člověk furt nemusel lítat na ty schody (no, moc kontinuální to sice nebylo, že jsem Nelle nevěřila, že to zvládne, ale nemohla jsem si pomoct :sweat_smile: ).

Jinak manžele, kteří se zúčastnili, jsem taky docela obdivovala. Ne každý chlap by zkousnul takovouhle tlupu dětí (dětí a ženkejch dohromady :grinning: :grinning: )

Tož tak, ještě teď jsem z toho nadšená, teď jsem tady mamče ukazovala fotky, jaký to tam bylo super. Tak aspoň ten pražský můžeme nějak udělat. Ten ani nemusíme nijak extra plánovat a můžem se někdy prostě operativně dohodnout a jít třeba společně do Stromovky nebo někam jinam :wink:
27. kvě 2008 v 16:12  • Odpověz
no brala bych misto, kde muzou deti kontinualne litat a nevlitnout pri tom pod auto (v tom jim teda neverim) - takze bud u nekoho na zahrade, nebo nekde v lese - a co treba Krcsky les? Od nas je to sice asi 2 hodiny cesty, ale snad by se to dalo. Ta stromovka taky nezni spatne.
27. kvě 2008 v 16:42  •  3 děti  • Odpověz
hehe, paní "sněženka" se sice s náma v neděli večer družila, ale nepokrytě nám sdělila, jak se těší, že odjedeme :grinning: ale byla fakt úžasná!
27. kvě 2008 v 18:22  • Odpověz
Xsimp a budeš ty fotky ještě někde zveřejňovat? Já je prošvihla :frowning2:
27. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz
jojo, já je sem zase hodím zpátky, akorát že to není tak rychlý, jako jednou kliknout na smazání alba :grinning:
27. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz
jo, krčský les je dobrý :slight_smile:

taky chci vidět další fotky..!
29. kvě 2008 v 11:18  • Odpověz
ahojte, tak nasi chlapi byli spokojeni, prvni vecer si zalezli na pokoj c 2, co byl nejsilnejsi signal, ezi mhd si za nema dosel posprechtit a bylo :grinning:
a mhd by organizoval dalsi potkani a rovnou by prizval ap rodiny z rakous, kdyz uz, tak uz :sunglasses:
a my holky jsme byly taky stastne, dovolenou jsme potrebovali jako sul a neni nic lepsiho, nez pobyt s lidma, kteri maji stejny pristup k rodicovani :wink:
lus diky
a priste s radosti. vysocina je bliz k rakousku, beskydy ci jeseniky se daji prolozit pobytem u babicky, bylo by to skvele
29. kvě 2008 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.