• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
my bychom se přidali, zatím bez MHD, prý neví, co bude v květnu (chce měnit práci). Kdyby nás vzala Izy, můžem vzít stan, ale zatím nevím, v jakém je stavu (naposledy s ním jel MHD někam na fesťák).
19. únor 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
miho-určo to nebude poslední sejšn:slight_smile: takže pro všechn,který nebudou moct tentokrát apokud to bude mít úspěch,tak můžem klidně na podzim podniknout zas něco:slight_smile:
20. únor 2008 v 07:46  • Odpověz
miho, to je skoda... ale je to fakt, ze se snad nesejdeme naposledy
20. únor 2008 v 10:01  •  3 děti  • Odpověz
tak jedu s mhd:slight_smile:
je historik, hokejista, umi nemecky, rusky a jakz takz anglicky
spat muzem klido ve stanu, ale pokojickem nepohrdnu. a muzou se tam ty stany vubec kdyz tak stavet?
20. únor 2008 v 10:02  • Odpověz
holky tak my taky nepojedem - mhd v tom termínu nemůže :frowning2:
no nic - až bude nějaká ekšn v dostupnějším místě, určitě se vokážu. Na tu sněženku jsem chlapa nalákala aspoň na léto - tož doufám, že tam zbyde aspoň kousek ducha AP a vás, holky.
20. únor 2008 v 10:37  • Odpověz
johan, ale kdyby sis to rozmyslela...my doma máme takovej ten podsedák pro větší děti (mám ho tady kvůli synovci) a druhou sedačku by se třeba podařilo od někoho půjčit, když jede z brna tolik lidí s dětmi...
20. únor 2008 v 10:57  • Odpověz
jo autosedacka na pujceni by se v brne urcite nekde na pujceni sehnala. vzdyt je nas tu z brna hodne...
20. únor 2008 v 11:08  • Odpověz
johando, nebo bych treba ti z ovy vzala autem bagly nebo tak:slight_smile: jedno dite asi ne, co, to by asi Kristynka s cizima nejela...
Nejak to pujde, uvidis.

Sraz v ovo stjne ale fakt jo!
20. únor 2008 v 11:51  • Odpověz
jé, boro, ty jedeš taky? :slight_smile: (tě skoro neznám, páč nebkmujeme)
taky si asi vezmu sůl do vany a budu si vynahrazovat ten bazík...:wink:

lus: jeden oftopík - máte něco na emušku od organics for kids? a do kdy to tak těm děckám padne?
jo, btw, c&a prý od 12.3. začnou prodávat taky biobavlnu pro děcka...
20. únor 2008 v 15:14  • Odpověz
johi, tam do úpy snad ani nesměj auta - my tam tenkrát jeli na tajňačku, páč já s břuchem a báglama do toho kopce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no, možná to platí jen v zimě, nevim, ale místní tam jezděj na povolenky...
20. únor 2008 v 15:17  • Odpověz
aha, tak ty nakonec ne... :frowning2:
20. únor 2008 v 15:19  • Odpověz
kyri, jezdi tam autobus... tak auta tam snad muzou taky...
20. únor 2008 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz
tak auto mame predbezne slibene, takze treba 1matka+1dite bychom mohli vzit... Kristu, ty se dostanes do Olomouce???
Nebo treba Mihu+mimi bychom vzali?
20. únor 2008 ve 20:41  • Odpověz
Ezi, já už jsem výše psala, že holt nejedeme, kdybychom jeli tak taky autem. ale každopádně bych svoje potenciální místo mohla přenechat S.arikovi s MIri, páč ta psala dnes na email, že by jela... :slight_smile:
20. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz
no, ja o s.arikovi neuvazovala, jelikoz jsem predpokladala, ze bude mit plno zkousek, ozvu se ji:slight_smile:
20. únor 2008 ve 22:42  • Odpověz
ezi, jo, dostanu... rada bych se svezla, bylo by to pro me snazsi.. :wink: dik za nabidku. ale zavazne budu schopna to resit az prijedu domu...
20. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz
OK!! Tak dobre, pocitam s tebou jako prvni volbou:slight_smile: a kdybyste pak nemohly tak se ozvu s.arikovi..
Ty jo, 2 deti a tehule a MHD v aute, to abych si snad sla znovu delat autoskolu... no, musim trochu trenovat!
21. únor 2008 v 11:32  • Odpověz
ezi, sarik má v tom období státnice, takže asi nepojede
21. únor 2008 ve 12:02  • Odpověz
johando, ok... tak muzem vzit tu kristynku, hehe
21. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz
Ahojte!
Tak sa pridávame - všetci traja, ale len na víkend - so popoludní -ne. :slight_smile:
21. únor 2008 ve 13:18  • Odpověz
super, az se lus vrati z hor, uz by se to melo zacit pocitat... furt stresuju s tou kapacitou, ale pokud je tam 19 mist a nas tam dorazi 50 tak fakt nevim :slight_smile:
21. únor 2008 ve 13:19  • Odpověz
ezi klidek, kam se vejde N lidi, vejde se i N+1!
21. únor 2008 ve 13:35  • Odpověz
presne tak, my vzdycky zamlada razili heslo, ze do plnyho autobusu se jeste jeden clovek vejde :grinning:
21. únor 2008 ve 13:38  •  3 děti  • Odpověz
:grinning:
... jak může sarik dělat státnice s takhle malým dítětem?
tyjo, tyhle lidi obdivuju, já jsem sotva schopná si 1x za rok dojít na studijní prodloužit přerušení :grinning: :wink:
21. únor 2008 ve 14:54  • Odpověz
halusko, to je dobry :grinning:
ezi dik, beru na vedomi a budu te o svem tehu prubezne informovat, az budu doma
21. únor 2008 v 16:19  • Odpověz
kristulatko, ty urcite dojed, budem se modlit, aby to slo, tebe proste musim potkat osobne :grinning:
ja dnes potkala v budejicich tiki a je to nakazlive (sorry gedren a ladunko, vy byly v davu, halusku si pamatuju)
a pomalu zacinam chapat, proc jsem vzdycky chtela auto s 8 sedackama :wink: nejen kvuli nasim budoucim detem, ale kvuli "stoparum" :sunglasses:
21. únor 2008 v 19:57  • Odpověz
uz se tesim:slight_smile:
22. únor 2008 v 09:51  • Odpověz
Teda chata pěkná, příroda nádherná, jestli do toho MM něco nevleze,tak bychom dorazili...ale jestli je ovšem ještě volno....podle bouřlivých ohlasů....se bojim, jstli už nebude obsazeno. Holky, a to stanování v KRNAPu...no nevim, to bude spíš tak na pokutu :frowning2: .
22. únor 2008 v 15:29  • Odpověz
V klidu, se tam narvem, naskladame se na zem, do vrstev...toho bych se nebala :slight_smile:
22. únor 2008 v 16:37  • Odpověz
ja nevim, zase nemam pocit, ze by nas bylo nejak prehnane moc. Je uz trosku jasno, kdo jede? Sepisujete to nekdo?
22. únor 2008 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.