• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
halusko - myslim, ze to nechame lusinte, je na horach do nedele, pak to tady projde a sepise:slight_smile:
22. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz
Gedren, do vrstev nejdu... :grinning: ...vy byste mě určitě jako dobrý špekatý izolant chtěly narvat do spodu a lehnout na mě! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: padesátikolovky!!! :grinning: Ne ne ne , ne ne ne.
23. únor 2008 v 07:30  • Odpověz
Tak lusinto, cekam na seznam:slight_smile:
24. únor 2008 v 17:22  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:nechte mě ještě dneska vydechnout:slight_smile:budu vyřizovat pracovní věci a zítra nebo pozdě večer na to mkrnu,speíšu a zodpovím všechny dotazy-i pro ty,co jste mi psaly IP.

Už se mi po vás pipky stýskalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. únor 2008 v 17:26  • Odpověz
Ahoj, tak se s Kajkou hlásíme do sestavy, jsme 1+1. Snad se ještě vejdem! :slight_smile:
24. únor 2008 v 17:38  • Odpověz
autor
Seznam:
MAcík 1+mhd
Gedren 2+d
Androna 2-d
Pap 2+d
Bora 2+3
Kristul 1+1
Jabrunko 2+2 (do úterý)
Izy 2+d
katako 1+d
Ezi 2+d )do úterý)
Musko 2+d (ne cleý pobyt)
Cecil 2+2
Ladunka 1+d
Kyri 2+d (ne cleý pobyt??)
Lů 2+d (zůstáváme do úterý)

celkem:
26 dospělých
19dětí

:astonished:

takže kapacita plná, ale kdo je nahlášený, určitě se vlezem...

POstelí je 20, počítám,že určitě někdo zrovna v tu dobu nakonec odpadne..
CHlapi si můžou kdyžtak spát na karimatkách,plus ve společenské místnosti je krásná sedačka:slight_smile:
Takže bych se počtu nebála,nicméně bych ho už tak nechala..
Prosím potvrďte mi to, pokud jsem na někoho zapomněla,napište!
A kdo zůstává do úterý také napište,musím to co nejdřív upřesnit.
24. únor 2008 v 18:15  • Odpověz
autor
jídlo je s polopenzí, kolik z vás je vegetariánů?že bysme si eventuelně mohli říct nějakou spešl stravu,pokud by byla většina.
A obědy si taky neberte sebou..buď budem někde trajdovat a najíme se na výletě(na sněžce např:slight_smile:nebo nám určitě uvaří rádi i oběd.
Na ohřátí pro děti mikrovlnka nebo v páře jistě také budou ochotni,pokud budeme slušní:slight_smile:

Těšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí íííííííííííííííííííííím seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. únor 2008 v 18:17  • Odpověz
Jééééééééé, já si tu zakážu chodit! se máte. :cry:
24. únor 2008 v 18:20  • Odpověz
jabrunko hlasi, ze sme vsetci vegetariani a v zozname nevidim halus
24. únor 2008 v 18:21  • Odpověz
No decka se narvou s dospelejma do posteli, a z tech dospelejch urcite nekdo odpadne :slight_smile:.

My ortodoxni vege nejsme, ale kdyz by bylo vege jidlo, tak bysme vrali 1x vege + 1x normos, ze bysme si to nakombinovali :slight_smile:

Pro decka nejaky kojenecko-batoleci-alternativni menu taky bude? :slight_smile:
24. únor 2008 v 19:04  • Odpověz
autor
ano!ještě haluška!!!
takže ještě 1-MHD???+3děti
:slight_smile:
Jídlo teda nakombinujem:slight_smile:
24. únor 2008 v 19:14  • Odpověz
lus, a zmestili by sme sa ešte ja a Šári (bez MHD, ten je v Afrike) ?
24. únor 2008 v 19:35  • Odpověz
Urcite!! Kazdej zaslouzilej bezplinkar se zmesti, vid Luu! :slight_smile:
24. únor 2008 v 19:40  • Odpověz
diky gedren, ja som tuto diskusiu objavila až teraz a narýchlo neviem, či mám ten termín volno, lebo v máji máme aj terapeutický výcvik niekedy. ale predbežne sa hlásim do zoznamu teda, zatím.
24. únor 2008 v 19:49  • Odpověz
tak ten zoznam vyzera dobre.tesime sa :sunglasses:
24. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz
autor
sage-určitě!!!:slight_smile:
Těšíme se!!
Jak docestuješ?

Jen se budu cítit pěkně trapně s naší dovolenkovou BKm:slight_smile:úspěch teď na horách byl jeden:slight_smile: Dávala jsem moltexky,tak jsem na to asi kašlala..
24. únor 2008 ve 20:30  • Odpověz
lus, my pokud mozno vegetariansky, karus je sice masova, ale ta si bude muset ochutnat u sousedu, a jelikoz deti 3 jedi za 1ho dospeleho, tak nevim, jak to objednat, tolik porci nedojim :wink: delaji porce i polovicni/detske? (bez baby menu, to uz netreba)
24. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz
lus, super. my nejsme 100%vegetariani, ale radi se pripojime!! Takze podporujem vegetarianskou stravu:slight_smile:

Jo, a nevis - da se dojet autem az tam? A je tam kdyz tak naky obchod?

Ja jak mam nemoc tak toho moc neujdu, tak nevim zda jsem schopna nake Snezky.. (tak abych tam neumrela hlady, haha)
24. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz
Kristul - hm, ted mne ale napadlo - kdyz te vezmem tam, tak jak zpet? MY tam chcem byt az do utery... ???
24. únor 2008 ve 22:17  • Odpověz
no mna napada, ze deti by mohli mat na veceru nejake vydatne polievky ... aspon u nas je polievka take vdacne jedlo
24. únor 2008 ve 22:51  • Odpověz
Teda, to je AP-lidiček jak psů... :grinning: Já nad účastí stále váhám, to množství mě děsí - trpím malinko homofobií... :grinning: Ale stejně nevím, jestli byste mě vzaly - nejsem totiž zasloužilá bezplenkářka! Ale slibuju, že to napravím - dneska jsem zkoušela, jak se dají na mé dítko dát návleky dvakrát delší než nohy a zítra se vrhnem na látkování a snad (?) začnem zkoušet i bkm... Už není taková choulostivka na svlíkání. :wink:

Jo a v seznamu není Milwa - ta přece psala, že by taky snad jela...
24. únor 2008 ve 22:52  • Odpověz
Listi Tebe bysme urcite vzaly, pac ses zase nejortodoxnejsi alternativka :slight_smile:

A ja se lidi taky bojim, jak jsou kolem me vic nez dva, tak se cejtim blbe, pet, to uz je na vrazdu a 10 na sebevrazdu. Ale kvuli pikam a linuxovejm manzelum se obetuju :slight_smile:.
24. únor 2008 ve 22:55  • Odpověz
listi, no, vzhledem k tomu, ze Z je 2 roky 8 mesicu a ma motexku skoro 24h denne, by jsme meli byt vyrazeni jako prvni:slight_smile:
Prijed a zas sezenu nake vlnenosti jestli budes chtit, haha.
24. únor 2008 ve 22:56  • Odpověz
listi neboj, ked bkm vyskusas, uz nebudes chciet inak :wink: a do maja je casu dost
24. únor 2008 ve 22:56  • Odpověz
Gedren, jak to myslíš? To je poklona nebo urážka? :grinning: A v čem jsem největší alternativka - že jsem chtěla rodit doma? To tak jedině, já jinak žádná alternativka nejsem... Dokonce jsme koupili kočár! Včera jsme venčili s našima a dneska s tchánovcema. Když jsem viděla, jak se tetelej blahem (a malá v klidu spinká a vůbec jí to nevadí), tak jsem byla ráda, že jsme ho koupili... Ať si taky užijou, staříci. Jo a taky si holím podpaží (teda už dlouho ne, nějak není čas) a v létě i nohy...

Ezi, fakt nevím, jestli potřebuju něco dalšího. To vlněné bodýčko velikosti 60 bude mít holka ještě za půl roku... A to máme ještě jedno větší... :grinning: I když jestli bude nadále přibírat 300g týdně, tak možná ne :grinning:. Dneska zas celý podvečer a večer visela na prsu, tak jsem ji před desátou odnesla manželovi, aby ji uspal na svých prsou. Zabralo to a už spěj krásně oba... Jinak by mi u prsa zas visela do dvou v noci a já už fakt nemůžu... :wink: Ale možná nějaké jiné oblečky než bodýčka? Co?
24. únor 2008 ve 23:05  • Odpověz
Listi, kdybys byla buddhista, tak bys to prijimala bez hodnoceni ;). Nemyslela jsem to ani jako poklonu, ani jako urazku, to bylo proste konstatovani :slight_smile:
24. únor 2008 ve 23:07  • Odpověz
Ufff, ty mě vždycky dostaneš... (a ze všeho se vyvlíkneš... :grinning: V ČEM spočívá ta moje ortodoxní alternativnost ú alternativní ortodoxnost?).
24. únor 2008 ve 23:09  • Odpověz
Ale ja se nevyvlikam, takhle jsem to fakt myslela :slight_smile:

No ne proste ze to desne zeres :slight_smile:, hlavne ty porody a tak. (Ted nemluvim o tom, jakej Tvuj porod opravdu byl a co Ty po nem, dostavalo me to hlavne predtim, jaky jsi mela detailni plany a predstavy.) Ale to uz jsme off-topic, nadavej mi kdyztak primo na AP ;)
24. únor 2008 ve 23:14  • Odpověz
lus, my by sme docestovali verejnou dopravou jedine, dúfam, že by sa to dalo nejako nakombinovať vlakmi. inú možnosť nemám, lebo Šári neznáša dobre cestu v aute a ani by sa mi nechcelo šoférovať takú diaľku s ňou.
kde je tam najbližšie stanica ? prípadne by nás tam potom mohol niekto vyzdvihnúť autom, ak to nie je zrovna 100km od chaty.
strava vege môže byť.
a zostala by som do pondelka.
25. únor 2008 v 08:39  • Odpověz
gedren a lištičko, ja tiež vôbec nie som družná a mám desný odpor ku kolektívu väčšiemu ako 3 osoby. tento výlet bude v mojom živote celkom ojedinelý experiment.
25. únor 2008 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.