• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
... a jak tak nad tým uvažujem, možno keď sa ten termín priblíži, zistím, že sa na to vôbec necítim :frowning2:.
25. únor 2008 v 09:21  • Odpověz
:grinning: tak to bude ještě hodně zajímavý,26 lidí a mezi nimi osoby,co se nerady druží :grinning:
já to mám totiž taky tak,dost často se mi stává,že si něco domluvím a jak už je těsně před,nadávám si,že jsem si to vůbec domlouvala a přemýšlím,jestli z toho nevycouvat,protože se mi do toho nechce :sweat_smile: a MHD je nemlich to samý :grinning:
25. únor 2008 v 09:57  • Odpověz
a doufám,že aktivní účast v BKM projektu není podmínkou,u nás je to totiž skoro na bodu nula :pensive:
25. únor 2008 v 09:58  • Odpověz
Jo, to ja lituju uz ted - teda asocialni stranka me osobonsoti lituje - k cemu jsem se to upsala :slight_smile: Ale pipkoidni stranka se tesi ;)
25. únor 2008 v 10:15  • Odpověz
no holky....zrovna jsem chtela napsat, ze kdyz je o to takovy zajem, tak ze klido sve misto prenecham, protoze jsem zacala vazne pochybovat, jestli takove druzeni zvladnu.....:slight_smile: no a jak to docitam, tak se musim fakt smat...to teda bude sraz:slight_smile:
25. únor 2008 v 10:45  • Odpověz
já začínám litovat, že nejedu. Taková tlupa sociofobních asociálů, to se hned tak nevidí.
25. únor 2008 v 11:07  • Odpověz
Haha, já až tak sociofobní nejsem (i když jsem jednom v jednom posudku měla napsáno schizoid :slight_smile: ), ale kvůli nechuti k družení jsem nejdřív jet nechtěla, zlákalo mě nadšení gedren, která je antikolektivní mnohem více než já.
Mně se teda stává dost často, že někam mám jet a nechce se mi tam, ale tohle bude první akce, kde to nebudu muset tajit, navíc na tom bude většáina podobně, a to je fakt rarita :grinning: :grinning:
25. únor 2008 v 11:33  • Odpověz
ladunko, ty nie si až tak sociofóbna, ale zasa mluvíš iba spisovne - takže máš čím prispieť k exotickosti akcie.
25. únor 2008 ve 13:53  • Odpověz
:grinning: Musím se smát, že by sociofobie=další společný znak AP matek? Mám to také tak :grinning:
Ale navíc to máme do Krkonoš hodně z ruky, ale až pojedete příště na Šumavu, tak se přidáme :wink:
25. únor 2008 ve 14:01  • Odpověz
Ne, holky, tak to ja jsem zas hyperdruzna:slight_smile: nejradeji se seznamuju a networkuju (=zjistuju jestli nemame spolecne zname:slight_smile:)

TESIM se!
25. únor 2008 v 15:40  • Odpověz
ezi, tak to me hledani nejkratsich cest v grafu taky bavi :slight_smile: Ale konverzovat na zivo, uf...:slight_smile:

Sage, to me trochu udivilo, ze bys byla pri svoji praci sociofobni, ale pak mi doslo, ze ja na tom jsem asi podobne, pracovne konverzovat nemam problem, ale jak mam s nekym konverztovat "jen tak", uf, vopruuuz. Tak aspon mezi podobne postizenejma pipkama si nebudu pripadat blbe, kdyz budu mlcet :slight_smile:

Ladunko, povypravim Ti nekdy o nasem spoluzakovi, ktery si na tom, ze mu jednou jakasi psycholozka diagnostikovala, ze je schizoid, postavil cely svuj hodnotovy system. Mozna ho nekdo znate, pise hodne do diskusi (jak do odbornych treba na rootovi, tak do neodbornych na zena.centrum.cz), rika si BLEK. a vsude furt jenom dokola opakuje, ze ma poruchu osobnosti. Pripadne jeste doda, ze jeho porucha se neda lecit a ze nemuze mit zenu, kdyz ma tu poruchu :slight_smile:. (Ja mu vzdycky rikam "mas koule? tak muzes!", ale nejak to nepomaha...)
25. únor 2008 v 16:38  • Odpověz
gedren, odborne debaty milujem, to je uplne ine kafe. a v sukromi som tym viac sociofobna, cim normalnejsi a mainstreamovejsi clovek so mnou komunikuje - preto sa citim dobre v praci a casto tam zostavam i po pracovnej dobe.
25. únor 2008 v 17:25  • Odpověz
Jo tak - tak to chapu. Ja se s matfyzakama taky dokazu bavit a s non-matfyzakama ne :slight_smile: Predstava, ze se se mnou da do reci nejaka genericka matka s kocarkem, je moje nocni mura! :slight_smile:
25. únor 2008 v 17:34  • Odpověz
já taky zůstávám ráda v práci po pracovní době, tedy pokud mě neobtěžuje šéf, který neumí řešit konflikty a žádá mě o rady, jako bych je já řešit uměla
Další sraz musí být někde poblíž, abych si taky alternativně pomlčela se spřízněnými dušemi
25. únor 2008 v 17:39  • Odpověz
Jee, no ted jsem se zasnila, jaky by to bylo, kdyby me obtezoval sef...:slight_smile:))
25. únor 2008 v 17:56  • Odpověz
hehe,listicko, my nejsme žádný bezplenkáři, natož pak zasloužilý, a nežinýrujem se vzít na sebe i huggiesku nebo tesco fialovou, takže v klídku... :wink:

...a já si holim podpaždí taky, aby mě dítě netahalo za chlupy :grinning: a nohy si holim taky, páč jsem 100% bruneta, a to je fakt nářez, když mi dorostou "kamaše" :wink:

a teda, je nás fakt jak psů... :fearful:

vegouši nejsme, já příležitostně jim podle 5ti elementů, ale z toho se masíčko nevylučuje, naopak je tam důležitý, aby byl člověk vyváženej :wink:
25. únor 2008 v 18:24  • Odpověz
autor
tak ale děvčata,tady se to nějak zvrhuje off topis:slight_smile:běžte si pipkat k sousedům, tady se jen řeší dovča:slight_smile:
a mimochodem jsem asi taky sociofob:slight_smile:v práci pohoda,jak je to cizí člověk..ale mezi kamarádkama toho vždy namluvím nejmíň:slight_smile: Takže to fakt bude krásné AP ticho:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Zítra paní brnknu a zkusím to nějak domluvit s tím jídlem..
25. únor 2008 v 18:25  • Odpověz
ježiš, bude tam někdo, kdo JE družnej?
25. únor 2008 v 18:26  • Odpověz
hm, už jsem to dočetla - ezi, tak good!
25. únor 2008 v 18:33  • Odpověz
ezi, ja jsem taky druzna......no, ten odjezd a pobyt budu resit az dojedu domu, uz se to sakra blizi, takze se domluvime az potom.
pokud budes mit zavazneho cestujiciho do auta, tak se klidne sdruzte a ja si to nejak poresim sama...
ovsem ma navsteva Ovy plati urcite, chci videt baby ze skoly, takze tam pojedu - vidim to na duben.

lusi, ja budu uz pokrocila tehule, tak muzes si me dat prosim "do zavorky"? jakoze chci jet, ale musim racionalne uvazovat. dik.
25. únor 2008 v 18:33  • Odpověz
Lus a můžeš se paní ještě zeptat na to stanování,kdyby náhodou...třeba tam mají kolem svůj pozemek a možný by to bylo,i když je to v KRNAPu. My třeba máme stan bez nutnosti kolíků :wink:
Jinak já se těším,že bude třeba příležitost na budhistickou agitačku od Gedren a Ladunky (v Jak se věci mají třeba trochu tápu s typy osobností), s Borou probrat BKM,nechat si od někoho ukázat jak se váže na záda.....
25. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz
Jezismarja, jeste cestujiciho ucitele ze me delejte, ja, mrzka rusivymi emocemi zarusena flakajici se praktikujici...a jeste asocialni :slight_smile:
25. únor 2008 ve 22:04  • Odpověz
hihi, takze to mam chapat tak, ze sociofobove se projevi jen na netu???

Uz to chapu, kdybych nebyla opustena v norsku, asi na zadne forum nejdu:slight_smile: nemela bych tu potrebu... No a nakonec jaky to melo uspech:slight_smile: Ja teda radsi nazivo nez na foru:slight_smile:
25. únor 2008 ve 22:15  • Odpověz
Teda uz jsem se chtela urazit, ze se na me zapomnelo (to je tak, kdyz se clovek podiva na pipky jen jednou za dva dny...) Ale Listicka to zachranila :slight_smile:
Ja jsem taky desnej sociofob a zarucene budu par dni pred prislusnym terminem velmi litovat, ze jsem se nekam hlasila. Takze druzeni zdar.
25. únor 2008 ve 22:45  • Odpověz
by to nakonec mohla být taková pěkná skupinová terapie sociofóbů :grinning:
a pokud si dobře pamatuju,Gedren,tak jsi nabízela konzultace po mailu,to už to rovnou můžeš vysvětlit ústně,no ne? Jako že úkol v rámci té terapie :grinning:
26. únor 2008 v 06:15  • Odpověz
autor
milwi promiiiiiiiiiiň!mně bylo jasný,že na někoho zapomenu,když jsem to vypisovala v docela mimózním stavu:slight_smile:
Ale snad už je seznam komplet..
A kristul bude v závorce:slight_smile:
A lištička taky:slight_smile:
No a před temrínem se tady budem vzájemně ukecávat,že etda opravdu jedem..Bych si od vás vážně měla vybrat zálohu:slight_smile:
26. únor 2008 v 08:23  • Odpověz
tak to sme pekna skupinka.som fakt zvedava kolko nas tam fakt pojde?tiez som taky sociofob.ale nas prcek je velmi druzny :grinning: :grinning:
26. únor 2008 v 08:40  • Odpověz
lus, nake novinky??:slight_smile::slight_smile:
26. únor 2008 ve 20:52  • Odpověz
Tak si tam udelame ten terapeutickej krouzek, kde kazdej bude muset povinne nahlas rict, kam strika...:slight_smile:
26. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz
"Taková tlupa sociofobních asociálů, to se hned tak nevidí." me privedlo na to, ze jsem sociofob :wink:
ale si to resim tim, ze vyhledavam situace, ktere to popiraji, a pomaha mi to. dnes kdyz vylezu z auta ve velkomeste, tak neumiram :sunglasses: a uz se druzim ...

nedeste se nikdo, dojedte vsichni, v nejhorsim si tam budem mlcet, anebo budem odchazet na vychazky po 2+2 :grinning:

gedren, vono se to terapuuje samo, uz tim, ze to vzniklo :dizzy_face:
26. únor 2008 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.