• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
gedren, terapeuticky krouzek bude asi pro me... ne ze bych byla az takovy asocial, ale jestli v tom velmi pokrocilem tehu prijedu, tak dost pochybuju o turach...maximalne tak kolem chajdy 2v1 + Terka :grinning:
coz me privadi na myslenku, jsetli to jako bude mit pro me cenu jezdit ...
tak jo, uvidime, ja se ozvu s rozhodnutim az budu doma, nevim, co sm furt lezu :wink:
26. únor 2008 ve 22:12  • Odpověz
Tak já jsem myslela, že jsem jediná, koho hned vzápětí napadlo, jeslti vůbec jet...a uklidnilo mě, že nejsem sama :grinning: . kurnik, pipky, já k vám snad doopravdy patřím :sweat_smile: . Ale jinak se družím a bvímdocela ráda, jen se musím otrkat...teda kolektiv na zábavu mi nikdy nevadil, ale kolektiv = kolektivní hry, pionýr, tábor atd. jo. :fearful: :slight_smile: ... ajá si myslela, že jsem divná.
26. únor 2008 ve 22:21  • Odpověz
holky, uff, mam vubec jet kdyz jsem tak druzna?? :grinning:
to tam budu jako naky exot...
27. únor 2008 v 07:59  • Odpověz
autor
ezi-ty právě musíš..budeš nás tam večer bavit:slight_smile:
27. únor 2008 v 08:18  • Odpověz
ezi-neboj...taky jsem družná....i když teda mezi cizíma lidma se taky hned na každýho nevrhám a jen tak čekám, co bude....mě přijde dobrý setkat se s lidmi, z nichž u půlky člověk neví, jak vypadaj a jak se doopravdy jmenujou....taky jsem váhala, jestli je to pro mě a to sociofob teda nésu
27. únor 2008 ve 12:46  • Odpověz
Hele pipky, me napadlo, ze bych udelala jmenovky jak na konferenci :slight_smile: Teda affiliation tam asi mit nemusime :slight_smile:, ale jinak proste ze by tam blo jmeno (jakym chceme, aby nam bylo rikano), prezdivku odsud, samozrejme i u rodiny, aby bylo videt, kdo patri ke komu.

Takze my bysme treba meli: johanka (gedren), Mirek (MHD od gedren), Helenka (mimino od gedren) :slight_smile:.

Samozrejme libovolna anonymizacni politika je mozna, nektery MHD muze tajit jmeno, jiny zase, ke komu patri :slight_smile:))

Esi s tom souhlasite, tak casem dam vyzvu k dodani udaju :slight_smile:
27. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz
jo a vecer bude ukazka, co ci dite umi. takze kdo jeste neumi paci paci, mate cas to do kvetna natrenovat:slight_smile:
27. únor 2008 ve 13:27  • Odpověz
a s tema prezdivkama ne:slight_smile: ja jsme mhd zatajila, ze je to setkani pipek z netu..i :sunglasses:
27. únor 2008 ve 13:29  • Odpověz
:slight_smile:)) Dobre tak Izyove budou mit jmenovky bez prezdivek ;)))
27. únor 2008 ve 13:36  • Odpověz
Jé já nechci jmenovku :sweat_smile: bych si připadala jak na sjezdu jehovistů :zipper_mouth:
Izy a kam si teda MHD myslí že jede :confused: :grinning:
jo a Hugo umí pápá,to je jak paci paci,ale jetě ho naučím salto mortále,ať může machrovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz
no jo, ale to mu bude divne, proc to ostatni maji :fearful:
asi pujdu s pravdou ven:slight_smile::slight_smile:
27. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz
pap, no ja jsem to myslela jako abysme mohly sociofobne mlcet a nemusely se ani predstavovat :slight_smile:

Jinak ja teda v zivote na srazu jehovistu nebyla (i kdyz jeden chlapec, co jsem do nej byla zamilovana a on na me sral, me tam lakal :slight_smile:), ale jmenovky mame na kazdy konferenci, uz jich mam doma sbirku, tak mi to divny neprijde :slight_smile:

Izy, no jsem taky zvedava, cos mu rekla..:slight_smile:
27. únor 2008 ve 13:43  • Odpověz
gedren to mě ale zase bude každej očumovat,to se radši překonám a představím se,to snad zvládnu :grinning:
Já viděla lidi v metru s jmenovkama,bylo jich tam děsně moc a zrovna byla v praze nějaká jehovistická konference,taky měly jehovistický výraz,tak jsem si dala 2 a 2 dohromady :grinning:
27. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz
no zas nejak moc jsem nemlzila:slight_smile:
rekla jsem, ze je to skrze bkm a plinky a ze tam jede lus a katako ...ty zna...sraz jehovistu me bohuzel nenapadl:slight_smile:
mu to asi bude fuk. to ja se stydim :dizzy_face: i kdyz on zas surfuje na hokejovych strankach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2008 ve 13:49  • Odpověz
Holky, když vás tady tak šmíruju, tak mě začíná mrzet, že nejedu :frowning2: Ten plán Gedren se jmenovkama uskutečněte, zajímalo by mě, kdo z MHD bude tajit, ke komu patří, popřípadě, jestli bude někdo přinucen to tajit :grinning: (ale to asi ne, všichni jsou RaBR praktikujici, takže bez příkazů a zákazů, co :slight_smile: Z vás bude mít paní majitelka asi radost :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2008 ve 13:53  • Odpověz
pap, tak muzes dostat noname jmenovku s takovym tim ruzovym void xichtem :slight_smile:
27. únor 2008 ve 14:20  • Odpověz
Ahojte!
gedren - fajn! Sa hlásim: Andrea(musko), Vlastík (MHD od musko) Petrík ( syn od musko) - miminko už teda nie je :sunglasses:
27. únor 2008 ve 14:23  • Odpověz
gedren, ty to uz nejak organizujes, hehe... mne jmenovky moc nenadchly, me bavi takovy ten moment prekvapeni a moznost hadani kdo je kdo, to je myslim trochu vetsi sranda.

lus, to ze jsem druzna jeste neznamena ze jsem bavici typ, hehe. Druzna v mem pripade znamena, ze se hned rada neznamych lidi na vsechno vyptavam, hahahahahaha. Jenze o vas uz vsechno vim, hihihihi. Tak si asi budu muset sestavit seznam otazek, haha.
27. únor 2008 v 18:34  • Odpověz
No zase pipky se poznaj podle xichtu tady a chlapi podle toho, ze patrej k pipkam...ale clovek to po iniciacnim seznameni hnedka zase zapomene, coz je pak trapnyyy :slight_smile:
27. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz
tak gedren, to musis holt trenovat. Ja to teda nezapominam:slight_smile: ale budu vam rikat nickem, jo:slight_smile:
27. únor 2008 ve 20:21  • Odpověz
Jakoze Mirkovi budes rikat "MHD od gedren"? ;)
27. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz
heheheheheh, vsem chlapum MHD? ok, to mam nedomysleny... sorry :pensive: hahaha
27. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz
nene,žádný MHD od Gedren,pěkně MHD od Drahomíry :grinning:
Izy tak to si mu to řekla celkem přesně,pořád lepší než sraz příznivců nudismu :grinning:
Mě když se někdo přestaví,tak to taky zapomínám,leda že se jmenuje stejně jako já a nebo má neobvyklý jméno,tudíž jestli je někdo z vás Chrudoš,mám jistotu,že aspoň někoho v tý hlavě udržím :grinning:
27. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz
jaka Drahomira ja myslela ze Johanka :grinning: :grinning:
a Pavlinko Tvojho syna si asi nespleteme ze Hugo tam bude jediny.
Ezi do kvetna to este nastudujeme do detailu. :sunglasses:
27. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz
Ty vole neserte s Drahomirou, to mi radsi rikejte frigidni pipko :slight_smile:
27. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz
gedren: :grinning:
27. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz
a co frigidni drahomiro?:slight_smile:
ja teda radsi jmena. nevim, nevim, co by si o mne myslel mhd, kdyby me pristihl, jak si povidam s zenskou a oslovuji ji listicko....:slight_smile:
27. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz
izy tak muj MHD uz pozna tie skratky akurat netusi jak tie skratky vyzeraju. :grinning: :grinning:
27. únor 2008 ve 21:23  • Odpověz
tak další důvod, proč lituju, že nám dovča nevyjde -vizitka na mužné hrudi mého manžela - MHD od Johandy :grinning: . Se minule rozčiloval, jak to ty manžely dehonestujeme, tak jsem ho uklidnila, že jsme pipky.
27. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz
autor
s váma je teda prdel..se fakt těším :grinning:
a chudáčci všichni,kdo nejedou :fearful: bude se nám po vás taky stýskat!

mě teda zná už tolik lidí..a já nikoho:slight_smile:vždycky mě úplně neznámá mladá paní řekne ahoj a já pak celou dobu přemýšlím,odkud ji jenom můžu znát..a pak je taky sranda,když na netu si tykáme a v reálu vykáme:slight_smile:
no ale jinak bych jmenovky asi taky nezaváděla:slight_smile:to zvládnem,máme přece ty Vš tituly a atopický exémy
:grinning: :grinning: :grinning:
případně budem týden před akcí chodit každý večer prohlížet rodinná fotoalba zúčastněných..
27. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.