• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
hele frigidní pipko :slight_smile: já taky Drahomíru nemohla vydýchat...jak jsi mi poslala ty knížky, tak jsem celou cestu z pošty přemýšlela, co mi jako jaká Drahomíra posílá, když žádnej balíček z mimibazaru nečekám...až doma mi to docvaklo, když jsem při vybalování pořádně přečetla příjmení :grinning:
27. únor 2008 ve 21:36  • Odpověz
gedren, ja jsem od prvniho momentu za visacky :grinning: pote co jsem docetla ty vtipny potencialni situace, jsem za ne jeste vic. vyrob, prosim :slight_smile:))

misto mhd od nekoho navrhuju "nick + ten znak pro muzsky pohlavi, co nevimjaknapsatsklasickouklavesnici"

jinak ja bych brala proste bora + banda :grinning:
27. únor 2008 ve 23:04  • Odpověz
lus, na prohlizeni fotoalb nemam cas, a kombinovat na snezence vs tituly a atopicky ekzemy, kdyz mi behem toho bude viset na vsech trech nohach banda, to fakt nedam, ja hlasuju za jmenovky :dizzy_face: maly nenapadny, ale pevne umisteny
27. únor 2008 ve 23:07  • Odpověz
johando, a neslo by to jeste nejak??

chlapum bych asi rikala jmenem:slight_smile:
27. únor 2008 ve 23:20  • Odpověz
No z konferencí jsem na cedulky zvyklá. Takhle to ale bude podivné... Ale zas praktické. Já si teda neumím představit, že bych si zapamatovala 26 lidí a k tomu kupu děcek. Civilních jmen znám míň než 10 - gedren, haluš, pap, ezi, lus, bora, katako, sage a to je asi všechno. No a neumím k tomu ty xichty, protože z té mrňavé fotky v pasu se fakt prd pozná (zvlášť když je tam někdo hooodně zdálky, že jo).
27. únor 2008 ve 23:45  • Odpověz
hm,otázka je,jestli má vůbec cenu vydávat energii na cedulky,když spolu pak stejně mluvit skoro nebudem,na těch pár vět bysme si mohly vystačit s oslovením pipka :grinning: A Ezi s Kristulátkem si ty svoje jména snad zapamatují :grinning:
no ještě jsou pro takové situace nějaké seznamovací hry,ale z toho mívám kopřivku :zipper_mouth:
jinak ze své zkušenosti vím,že se dá dost dobře komunikovat i bez oslovení jménem a nemyslím tím,že každá věta bude začínat hele... :sunglasses: když jsem totiž začla tykačku s tchánovcema,přišlo mi divný oslovovat je a tak jsem se tomu dobrý rok úspěšně vyhýbala :wink:
já se poptám mhd co by říkal na jmenovky
apropó,Lus,co říkala pani?
28. únor 2008 v 06:25  • Odpověz
Seznamovaci hry neee!

I kdyz na matfyzackejch soustredkach nebo na zazitkovejch kurzech se hravaj docela pouzitelny a zabavny, ale zase s pipkama nevim, esi by to bylo vono, precejenom uz nejsme ta rozjivena mladez, ale seriozni matky od rodin :slight_smile:
28. únor 2008 v 08:05  • Odpověz
autor
seriozní???? :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 v 08:40  • Odpověz
seriozní pipky? :sunglasses:
28. únor 2008 v 09:16  • Odpověz
seriózní :grinning: to aby si mhd oprášil sako a vyhráb někde kravatu :grinning:
a cedulky nechce,prý bude svoje jméno tajit,tak jsem mu řekla,že si může vymyslet jaké chce a on že prý bude za Rudolfa :grinning:
28. únor 2008 v 10:20  • Odpověz
jo a počítá se s nějakou turistikou? doufám že jo :wink:
28. únor 2008 v 10:23  • Odpověz
Jsem pro jmenovky, desne nerada se predstavuju. Coz je asi dano tim, ze jsem Marie a kazdej se hned pta "a jak ti mame rikat" Pritom mne je to fuk, at si kazdej vybere variantu, jaka mu vyhovuje... Treba pipka :slight_smile:
28. únor 2008 v 10:42  • Odpověz
Takze Mana, jo? ;)

Tak ja udelam cedulky s ruznejma volitelnejma krycima jmenama a oznacenima, at je prdel..

No a na tech soustredkach, tam to byla zabava, pac ty seznamovaci hry jsou casto dost takovy na telo, jakoze lidi pres sebe prelejzaj ruzne a tim jako ztracej ty vzajemny zabrany (treba se prendava pingpongovej micek zpod kolena jednoho cloveka do loktu druhyho a pak pod krk dalsiho apod. - bez dotknuti rukou), ale to ma prave kouzlo pro ty pubertaky, co nic takovyho, co si muzou vosahat (natozpak opacnyho pohlavi) doma nemaj...ale me teda nijak neveme strkat krk pod koleno ciziho MHD nebo pipky ;).
28. únor 2008 v 10:47  • Odpověz
Seznamovací hry fakt nééééé. Jinak říkám zcela zodpovědně a jednoznačně, že nejedu! Jsem je neměla ráda už jako puberťačka! Natož teď jako seriózní pipka od rodiny. Fuuuuj! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2008 v 10:57  • Odpověz
gedren, ja myslela, ze uz jsou vsechny zabrany davno ztracene!!! Kdyz to tak ctu na AP:slight_smile:
28. únor 2008 v 11:41  • Odpověz
no je rozdíl vykecat na sebe, kam stříkáte, a nebo na někoho šahat, fuuuuj.
28. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz
Holky, já na visačkách nejedu...bych si připadala jak úchyl...pardon. Které jste zvyklé z konferencí si to přišpendlete a mě dejte šábes :grinning: . Stejně vám budu říkat jménama...Pavla, Johanka, Andrea, Olga, Lucka...a Milwě budu říkat Majka! :grinning: :grinning: :grinning: ...Jo a já jsem Eva, ale to už některé víte.

Horší teda s těma chlapama....MHD od Páji je Náčelník...to je jasnačka! :grinning: , od Johanky je to Spousta a dál nevim, jak jim budu říkat....asi hej ty krasavče! :sweat_smile:
28. únor 2008 ve 12:32  • Odpověz
Jo, Pájo a já teda podle situace turitiku plánuju...chtěla byh na tu Sněžku, ale nevim...až podle terénu, km td....aby to zvládly i holky moje, teda naše. :slight_smile:
28. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz
Skoda, ze tam nebude multipichac od johandy, tomu nevim, jak bys rikala :slight_smile:
28. únor 2008 ve 12:35  • Odpověz
Jééééé...toš to taky nevim...Nenasyta???? :grinning: :grinning:
28. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz
Cecil, hihi, ja jsem taky Eva:slight_smile: a 77.

Milwe planuju rikat Marie:slight_smile:

A Listi, je videt, ze tvoje mamka asi nebyla KK - sahat na nekohto, to je prece tak prirozene, ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2008 ve 12:54  • Odpověz
super snezka vylet, dame su pivo so sirupom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2008 ve 13:07  • Odpověz
pap
tak muj manzel sa prida k tvojmu Rudolfovi a bude Rene.uz mi tu spieva Rene ja a Rudolf :grinning: :grinning:
28. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz
je a multipichovi od johandy by ste asi vraveli ne ne ne ne . :grinning: :grinning:
takze mame dve Evicky?
a ja som druha Andrea
28. únor 2008 ve 13:14  • Odpověz
no můj manža ani já se za jména nestydíme, ale sem to psát nebudu, jo? :wink:
28. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz
Jo, to jsem ani nepredpokladala, ze by se to psalo sem, napisete mi pak mailem a ja udelam ty pravy i falesny cedulky :slight_smile:
28. únor 2008 ve 13:37  • Odpověz
tak príma,už jsme se tu vcelku představily.... :grinning: :grinning: Já jsem Pavlína,těší mě :grinning:
cecil teĎ jsem si říkala,co to je sakra zase za zkrakty km td...a pak mi došlo,že ti tam asi vypadlo písmeno,dvě... :grinning:
Andy to abych ještě posháněla nějaký golfový tyče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Milwo a přestavit tě může třeba MHD ne :wink: My kamaráce říkáme ze srarndy Maruno i když se jmenuje úplně jinak,na ní je to pěkný,ale nevím nevím jestli to na tebe nebude moc hrubé :wink:

Víte co mě ale tíží - otázka hlídkování u raubíře v noci. On se dost často budí,tak jestli se budu někde jinde večer družit a on se vzbudí (nepočítám že se bude chodit spát se slepicema,nebo jo? i když jste taky pipky....), potřebuju to slyšet,že jo. Vzala bych chůvičku,sice je vícekanálová, ale jestli tam bude 15 chůviček,co pak? Rozumíte mi,co řeším :confused:
28. únor 2008 ve 13:45  • Odpověz
My jsme attached, takze kdyz parime, pari dite s nama :slight_smile: No pokud tam bude vic takovejch matek trapne odkladajicich deti ;), tak pokud vim, obcas se to resi tak, ze se deti nasypou do jedny mistnosti, a k nim jedna chuvicka :slight_smile:
28. únor 2008 ve 13:59  • Odpověz
náhodou,my jsme taky attached,ale Hugo chodí prostě spát dřív,jinak je protivnej jak prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a když jsou teda ty gauneři sesypaný,to se vzájemně nebudí jak jedno békne?
28. únor 2008 ve 14:02  • Odpověz
no jestli budu ale trapná jenom já,tak nikhoho budit nebude a je to vyřešený :grinning:
28. únor 2008 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.