• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená AP rodin:-)

(Zamčená)
30. května 2008 
pap, mňa tiež napadlo, že ako večer so Šári - ja by som nechcela nechať ju samú v posteli a ísť pipkovať, okrem iného už len preto, že doma spíme na madracoch na zemi, takže ona nie je zvyknutá spať na niečom z čoho môže spadnúť. ale počítam, že ona by v pohode chrnela aj na mne počas večernej debaty (a že sama v izbe by nechrnela ani náhodou). alebo, pôjdem sociofóbne do postele o siedmej večer s ňou.
28. únor 2008 v 15:07  • Odpověz
no, tez jsem o tom premyslela... hm... my na chuvicku nehrajem, tak nevim, mozna zkusime model do upadnuti, (coz se nam teda zatim nikdy nepodarilo), a nebo nejak tak usne, a nechame ji tam v hluku lezet nekde na zemi v te "spolecenske mistnosti"?
Nevim, asi se to bude resit ad hoc:slight_smile:
28. únor 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
holky,dneska jsem volala s paní.je velmi ochotná,milá,takže vše půjde zařídit:slight_smile:
pokud budeme chtít, může dělat i dvě jídla-jendo vegoš a nevegoš.
Taky nám můžou upéct sele,pokud budeme chtít.Budeme?

Obědy nejdou, ty musíme někde venku.s výšlapem na sněžku počítám.i dalíš výlety nám narhne,kde je tot am hezké.prý na polskou stranu je to moc pěkné.
ještě mi pošle mail s přesnýma info(kolik pokojů s kolika postelama),tak to sem pak přepošlu.

my máem chůvu,ale sama tam ais spát taky nebude...no uvidíme:slight_smile: jestli budem na pokojích nějak hromadně,atk se prostě večer rozejdem do skupinek:slight_smile: a děcka budou chrnět a my na pokojích kecat,případně internetovat:slight_smile::slight_smile:
28. únor 2008 v 15:55  • Odpověz
Tý jó Lus! Jestli bude sele, tak to možná pojede i můj MHD! Linux a wifi ho sice zaujaly, ale je mu jasné, že s programátorama se nemá o čem bavit, protože by jim vůbec nerozuměl ty sprostý slova, co používaj. Ale sele, to by mohlo bejt docela lákadlo! (a pro mě teda vege menu... :grinning:)
28. únor 2008 v 16:23  • Odpověz
autor
paní říkala,že by mohly být dvě večeře-brzká vege a pak večer to sele:slight_smile:tak by to bylo super,ne?
28. únor 2008 v 16:48  • Odpověz
no to chcem vidiet ako bude Bru reagovat na mrtve prasiatko a ako ho tam budu ostatni pojedat :slight_smile:
28. únor 2008 v 16:53  • Odpověz
autor
ještě to není domluvený..se vyjádřete:slight_smile:
28. únor 2008 v 17:02  • Odpověz
je fakt,že když jsme na návštěvách a Hugo spí na posteli (doma máme vyvýšené matrace),jdu si lehnout brzy za ním,protože jsem pořád nervózní,jestli tam nějak necestuje a nepadá :unamused: a možná i z toho výletu budu hotová a ještě ráda někde složím hlavu :grinning:
Jinak ale pochybuju,že by usnul z ničeho nic,to se ještě nikdá nestalo....ale máte pravdu,uvidí se podle situace :wink: vysílačku teda brát nebudem
k vepříkovi - Rudolf nadšen, Hugo mlčí a mě je to jedno :wink:
28. únor 2008 v 17:54  • Odpověz
Rene taky nadsen z prasatka.a Dany vecsinou usne unavou na nas a nevadi mu ked sa u toho keca.
28. únor 2008 v 18:03  • Odpověz
nakonec tam ty MHDéčka utáhneme na pašíka :grinning:
28. únor 2008 v 18:06  • Odpověz
sele rozhodne ano, pre mňa, a inak je mi jedno či vege alebo obyč strava.
28. únor 2008 v 18:21  • Odpověz
sele je fajn :wink:
a budem si ho píct sami? :confused:
28. únor 2008 v 18:34  • Odpověz
hm, z prasete nadsena nejsem, fuj, ale pokud je to jedina sance jak tam dotahnout isticku (hehe, resp. MHD) a ostatni MHD, no tak co. Muj MHD rozhodne nemusi.
28. únor 2008 v 18:48  • Odpověz
Nepriznivci selete si muzou opict treba obri cuketu ;)
28. únor 2008 v 18:53  • Odpověz
isticku = Listicku.
28. únor 2008 v 19:03  • Odpověz
Tak jsem napřed myslela že to bude sraz vegošů a nakonec sele, to se to vybarvilo!!! :grinning:

Spaní...já vezmu chůvičku a uvidíme podle situace. Stejně by byla asi nejjistější matrace na zemi.

LUS, mám dotaz. To vege menu, nebo normoš menu se týká večeře, když na oběd budeme jinde?
Jestli jo, tak hlásím stravu...2 normální dospělé + 1 normální dětská polopenze. Emilce vezmu její jídlo a dám do lednice, ohřeju v mikrovlnce...díky.
A sele teda okoštujeme...

sage, mě napadlo...když pojedeš domů, nebudeš vidět místo ksichtů diagnózy???? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz
autor
jídlo budem řešit až začátkem května:slight_smile:teď mě tím ještě nezatěžujte.stejně si to nebudu pamatovat:slight_smile:jen to sele mě zajímá,jetsli ano nebo ne,případně oc jiného.
ale zatím to vypadá,že se přizpůsobíme mhd a sele bude,točený pivko taky..
aby vůbec nakonec haluš jela:slight_smile::slight_smile:
28. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz
Jéééé, točený pivo, proč to neřeknete rovnou?????? :grinning:
28. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
tak my si opeceme kabanos v tom ziadne maso nie je :sunglasses:
28. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz
sele a pivo, no super. ale já bych chtěla ještě tu obří cuketu!!! :grinning:
28. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz
mnam mnam, pivo a sele :wink:

jabrunko: :grinning: :grinning: (kabanos)

hele, kdyby chtěla jet ta kámoška, co jsme s ní "rodili", může?
i když není kobyla ani pipka ... :sweat_smile:
28. únor 2008 ve 21:53  • Odpověz
jabrunko, konecne :grinning:

kyri, vem kamosku, treba ji "nakazime" :slight_smile: (na kobylu ci na pipku, i kdyz ja si nepripadam ani jako kobyla ani jako pipka)
29. únor 2008 ve 22:21  • Odpověz
No ja nevim, Luu se tvarila, ze uz je nas skoro dost, tak uz by tu mnozinu nerozsirovala, v cehoz dusledku ja uz se bojim ptat i pipek tady, co se tady v seznamu jeste neobjevily, jestli pojedou :slight_smile: Tak leda kdyby se kamoska sem prihlasila a neco predtim napipkovala :slight_smile: Ono kazdej z nas ma asi kamosku, obcas i AP a doma rodici, co by ji rad vzal s sebou, a to uz bysme museli spat pomalu na strese...;)

Ale ja o tom samozrjeme nerozhoduju, jen se sociofobne desim prilisnyho davu cizich lidi :slight_smile:
29. únor 2008 ve 22:39  • Odpověz
teda ja z vas umru... jo, tak sele a pivo, to je neco pro nasi rodinku :grinning:

jinak MHD ma nick pavrda, ale nema rad, kdyz mu tak nekdo v realu rika. A ze jsem Olga, to tu asi leckdo vi, a pavrda je Jaroslav, vetsinou se mu rika Jara. Jo a sociofobove jsme oba, on jeste vetsi nez ja. Ja to umim pomerne uspesne maskovat, takze se to skoro nepozna. On si patrne nekam zaleze s bookem a bude delat, ze tam neni :grinning:
29. únor 2008 ve 22:45  •  3 děti  • Odpověz
Šmarjá, Haluš....takový plachý chlapy já mám ráda!!! A teda nevim jestli to tu mám vůbec psát :sweat_smile: , ale jak jsem si přečetla pavrda, tak mi naskočila taková ta básnička, určitě ji znáte...ric pic pavrda, každej si rád -------- pardón.
Jarda je to, Jarda! :grinning: :grinning: :grinning:
29. únor 2008 ve 22:57  • Odpověz
Cecil Tys me fakt dostala ;))) Kde vubec Halusko prisel k takovymu debilnimu loginu? :slight_smile:)) Ale Jarda je dobrej, to byl i muj tatinek.
29. únor 2008 ve 23:10  • Odpověz
Zdar :slight_smile: , já se teda radši nehlásím, koukám, že je narváno, ale přidat bych se chtěla, jenže to máme fakt nabitý, mj. bude i stěhování, ale když si přistavíme obytný vůz, nebude nikdo proti, že ne? :wink:
29. únor 2008 ve 23:29  • Odpověz
Gedren, já mám zas tchýni Drahomíru :grinning: :grinning: :grinning:
29. únor 2008 ve 23:36  • Odpověz
Jee mumumu, obytnej vuz bude akcni :slight_smile:

Uf, ja budu jednou taky tchyne, co? :slight_smile: Uz ted me to desi ;)
1. bře 2008 v 10:48  • Odpověz
No, je to jenom Transportér, ve kterým se normálně vozej nádrže :grinning: , ale už jsme v tom spali všude možně.
1. bře 2008 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.