• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená s DĚTMI A BEZ TATÍNKŮ - KVĚTEN/2010

(Zamčená)
17. června 2010 
Dovolená květen 2010 :grinning:
Hledáme maminku s dítkem, nebo prima parťačku (na věku nezáleží) na dovolenou v první polovině května - Tunisko pevnina, Turecko nebo Kréta. Odlet z Prahy, pobyt s AI, 8 nebo 11 dní, dle domluvy. Já (33) i dcera (2) se už moc těšíme.
NAJDE SE TU NĚKDO PRIMA????
10. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj ahoj...škoda, že chcete ísť už takto skoro :( ja by som sa pridala hneď keby to nebol už máj...
11. dub 2010 ve 02:20  • Odpověz
ahoj...aj ja hľadám maminku s dieťaťom...chcela by som ísť do Španielska či Grécka, cez prázdniny s 1,5 a 12 ročnou dcérou...IP
12. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahojky, mám dva kluky 1,5 a 4,5 roku a chtěla bych někam u nás nebo na Slovensko. Mě je 35 a ráda sportuju. Taky hledám parťačku na pár dnů dovolené. Jde o to, že je tatínek stále v práci a my nemáme s kým a kam vyjet. Může to být do hotelu, apartmánu, ubytovny, chaty...prostě vypadnout na pár dní z domu a zpříjemnit si léto, poznat nové kamarády...tak klidně písnite.
28. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahoj, ja jsem na tom podobne, mam holcicku rok a ctvrt a tatinek ma taky porad praci. Jela bych rada na dovolenou po cechach, nejlip aby to bylo tak 2hodky autem od prahy, ne moc dal, eliska v aute dlouho nevydrzi. Je mi 31, mam rada hory, lesy, prirodu, sport....je mi jedno jestli na vikend nebo na dyl, klidne i k nekomu na chatu...

Evaje: skoda, ze bydlis tak daleko:frowning2:
30. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj, tak to je škoda, já už s klukama vyrazím i dál, ale muselo by tam být kde přespat, abychom neprocestovali celý den, takže na jednodenní výlety moc daleko nejezdíme. Pokud bys věděla o nějakém příjemném místě,tak klidně dej vědět. Na prodloužený víkend by se dalo zajet třeba někam na Vysočinu. Ale nevím kam tam. Moc to tam neznám.Navíc by to chtělo nějakého parťáke nebo parťačku pro našeho staršího :wink:
1. kvě 2010 ve 23:44  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem rada ze takove tema ti je. Planujeme s rodinkou dovcu ale chybi lidi.. Proto zkousim vam nabidnout jet s nami :slight_smile: Zatim to vypada ze pojedeme jen my s manzou a malym (bude mit k tomu terminu 13mes)..Chceme na Vysocinu, mame i par typu akorat nevime kdo jeste pojede, proto to nemuzu ted rezervovat. Pokud by vam nevadil nas tatka, pojedte s nami :slight_smile: Rada poznam nove lidi. Planujeme tu dovcu od 2.7. ci 3.7. do 6.7 ci do 7.7.
4. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
Holky taky bych chtěla někam jet než přijede manžel, je v Americe a přiletí 14.8.No a samotné se mi nikam nechce taky se koukám na nějaké agentury pro děti, ale nic moc jsem nenašla.
17. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.