• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená u moře bez tatínka ....

(Zamčená)
25. října 2009 
Ahojky holky, chtěla bych vyrazit cca v polovině června s malou k moři. Měla jsem představu do Řecka. Je mi vcelku jedno kam, hlavně do hotelu s jídlem :grinning:
Taťka nám ale sdělil, že dovolenou nedostane, max. možná neplacené volno. Nemáte některá stejné trable??? Né třeba, že by taťka nedostal volno, ale třeba ho to nebere a vy by jste rádi s prckem vyrazily. Nemám problém vyrazit s malou sama, ale když by se někdo přidal tak by to bylo fajn :wink:
9. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
kinsli: tak já bych i jela..ale možná tak za suchý z nosu :pensive: :sweat_smile:
9. dub 2009 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz
máme podobný problém,měli jsme jet k moři a manža dovču nedostane,já bych sama nejela tak jsme dovču zrušili.mrzelo mě to hodně,ale říkám si třeba budelíp,dovču dostane a vyrazíme někam na last moment
9. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
my nejezdíme nikdy nikam, takže nepočítám, že by to bylo tenhle rok jinak..a ani nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
sisstin:aspon ušetříte :wink:
9. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
marselina: no to se říct zrovna nedá :sweat_smile: ale MP stejně nemá nikdy žádnou dovolenou, takže..i kdybych prachy měla..tak mám smolíka.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz
vzala bych kamaradku s nejakym prckem a jela s ni, s tim problem nemam, malemu to prospeje kazdopadne a manza to dozene priste :wink:
9. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
sisstin:aha tak to jo,to je škoda
9. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
marsi: si stejně neumim představit celej tejden s nim v kuse, to jsme spolu ještě nikdy nebyli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. dub 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz
to by asi nebyla dobrá dovča,co??a nebo naopak by byla suprová!!!!!!
9. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
marsi: noooo...třeba jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...ale asi bych jela bez malýho..bo to bysme si stejně moc neodpočinuli..a nebyli spolu, on zatim stejně o žádné cestování nestojí, je nesvůj v cizím prostředí..i doma strašně špatně spí...no..stejně je to jenom hypotetické :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
my jsme s manžou na žádné společné dovči taky ještě nebyli,a letos nám to asi zase nevyjde.starší syn jede k moři s mýma rodičema a s tím mladší vyrazíme k vodě asi někam sem na víkend v době kdy bude kubík u moře,bde aspon trošku odpočinek,máme mooooc hyperaktivní dítě,ale k moři potřebuje,trpí na průdušky
9. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
marsi: no ty máš prcka, s takovým malým bych stejně nikam daleko nejela..mně přijde malej i ted v 1,5roce vzhledem k tomu, že je dost nepřizpůsobivej na prostředí :unamused:
9. dub 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
my s tím mimčem bysme taky nejeli,to by zůstalo doma u mým rodičů,bylo by mu v tu dobu dovči osm měsíců tak by to snad bez nás přežil,ale co kojení,to by bylo pro mě dylema,nechci přestat jen tak
9. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
marsi: no tak to si musíš dovču odpustit :wink: já nikdy na žádné nebyla..snad naposledy v 5letech..takže mě to nějak netrápí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako samo, že bych ráda jela..ale tak co :sunglasses:
9. dub 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to já chci vyrazit s Kačenkou, bez ní bych nejela ani na půl dne na písák natož na týden mimo ČR :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
kinsli:kdyby náš kubíek byl hodný a poslušný kluk,taky bych bez něj nikam nejela,ale ted jsem rda když je jen hodku u babičky
9. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
kinsli:tak pro mě by to nebyla dovolená,malej vyžaduje neustále pozornost,nepřizpůsobi se cizímu prostředí,všeho se boji...to rovnou můžu zůstat doma,protože bysme byli stejně celý dny někde na pokoji,celý den bez něho vydržím normálně,když hlídaj naši,jsem dost vyřízena...týden bych podle mě vydržela taky,no ale nehrozí,od léta jdu do práce atd.
9. dub 2009 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
sisstin, marselina: Každý jsme nějaký, já bez ní prostě neudělám krok :wink:
Ale zase jak píše marselina kdyby byla Kačka nějaká nervóza to bych s ní taky nikam nejela :grinning: :grinning:
Já bez ní nejdýl byla tak 3h :sweat_smile: No možná víc, když jdeme třeba s holkama na večeři, ale to je o něčem jiném, To jdeme večer, když už malá spí. Jinak ve dne jsme pořád spolu, je to moje vysněná holčička tak se o ní škrtím :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
kinsli:no tady snad nejde o to,jak je to vysněné,ale o to,jaké to dítě je,on je na mne neustále nalepeny,celý dny ho nosím,nebo prostě musím být s ním,děti se boji,cizích lidí taky,dokonce i svýho táty,protože se vídáme jen jednou za 14dní na víkend,v noci se pořád budí,je to dost náročný,takže takhle já si dovolenou nepředstavuju...vztah máme hodne blízký,ale zas bez sebe umíme být...
9. dub 2009 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz
autor
sisstin: Jasně, to chápu, já mám a vždycky jsme měla zlatý dítě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Do cca 3,5m jsem vůbec nevěděla že jí mám, jestli byla vzhůru 1h denně, tak to bych řekla, že ani ne, ta se jen vzbudila, najedla a spala dál :grinning: :grinning: :grinning:
I teď v roce mi spí 19:30h - 8:15h ( jak kdy, ale většinou vstává po 8h )
Přes den je to zase pokaždé jiný, ale z 80% 3 - 4h prospí. Když máme plavání tak třeba i víc :grinning: :grinning: :grinning:
Kačka moc chovací není, ale taky mě nenechá ani v klidu vys... :sweat_smile:
Ať jdu kam jdu tak jí mám pořád za zadkem :grinning: :grinning: :grinning:
S taťínkem my problémy nemáme, protože s ním žijeme :wink:
Každopádně, ale u většiny holek je to tak, že na prvním místě je taťínek ( jako myslím u prcků )
u nás tomu tak není. Když něco dělám a Lukáš si jí vezme tak ok, ale jakmile jsme v jedné místnosti tak tatínek jde stranou :sweat_smile: Kačka je spíše mamánek :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
kinsli.:já bych právě klidně jela takhle s někým,ale ta představa,že ho budu mít 24h denně na krku mě děsí,já jsem rada,že je aspoň tak tři hodky denně s našima,sice je to v rámci bytu,ale stejně si člověk odpočine..,a vůbec si neumím představit cestu někam do Řecka,to bych asi zesedivela...ale snad se ti nějaká mamca ozve...
9. dub 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
sisstin: Samozřejmě letadlem :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz
no to uz vidím,jak řve,že jsou tam lidi,a že musí sedět víc jak pět minut a jsou tam divný zvuky,on se boji fakt všeho...doma,to je king,ale jak vylezeme ven,např.chodí asi měsíc,ale venku ještě ani jednou,nedokážu ho dostat z kočáru,hned rev a natažený ruce ke mne...on je fakt hodnej,mazlínek,ale tohle mě fakt deptá,s ním se prostě nedá nic dělat...jít na návštěvu,koupat se...na písek...
9. dub 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz
autor
To jako busem bych snad nedala ani já :sweat_smile:

Já jestli Lukáš nepojede tak klidně vyrazím s Kačkou i víckrát :wink: Jsme tak blbě narozený, že zdarma jí budu mít pouze letos, tedy alespoň většina cestovek to mají do 2 let.
Klidně si dám i superlast, o nic mi nejde. Během chvilky máme sbaleno. Vím, že takhle loni jela mé kadeřnice dcera a dala za 8 dní s polopenzí do Tuniska asi 4500,- no fakt zadarmo :wink:
Já jen letos chci Evropu, Známí sice byli s námi v Tunisku s 8 měs. holčičkou, ale já bych to neriskla. Snad až bude Kačenka větší 3-4 roky to je tam pro ně naprosto ideální, Jsou tam krásný hotely a dlavně tam se těm dětem fakt strašně věnují, denně, hry, soutěže, mini diskotéky, různá představení .... No nám se to tam fakt strašně líbilo :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
sisstin: On nechce ani chodit venku??? Ani na písek ??? Tak to už je zase extrém, takové druhé neznám, ale neboj od z toho vyroste :wink:
9. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
kinsli:no já doufám,nebo mě svihne uz...buď sedíme doma,nebo jezdím s kočárem.,a max.jdeme k jedny kámošce,co má stejně starou holku...tam to zná a nebojí se,ale jinak katastrofa..,a čím je starší,tím mi to přijde horší...jako bál se vždycky,ale takhle strašně teda ne...
9. dub 2009 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz
ahoj, já jsem to přesně takto vyřešila. Zaplatila jsem si Zakynthos v září a jedu jen s batoletem sama. :sweat_smile: Táta by nejraději seděl pořád doma, na dovolené se otravuje,protože se "musí starat o malého" a vyčetl mi, že ho pořád "někam tahám" a na unuděný ksichtík našeho puberťáka taky nemám náladu se dívat celých 10 dní. Maličký je šťastný za písek, vodu a když je zábava, takže ten se zabaví dost. Vykašlu se na oba dva - já moře a cestování miluju a náš malý se přizpůsobí kdekoliv, změna mu nevadí.

Našla jsem hotýlek, který má jen deset metrů širokou pláž, takže když sedíte u bazénu, sedíte zároveň na pláži. Seskočíte z podezdívky a jste v moři. takže se děěěěěněěěě těším :slight_smile: Bude tam už jen ta 26 stupňů, takže žádné vedro a večer je to na kalhoty a dlouhý rukách - a procházka po pláži.
Loni jsem byla sama s dětmi v létě na horách a vymýšlet zábavu tomu staršímu mě úplně vyčerpalo.
10. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
kubaka: Přesně, moje řeč ... konečně nějaká moje krev :grinning: :grinning: :grinning:
Přeci nebudeme sedět doma jen kvůli tomu, že to protějšky nebaví :confounded:
Já se toho fakt nebojím, jediné z čeho mám hrůzu jak všechno utáhnu :rolling_eyes:
Ale jelikož Kačenku nikde odložit nemůžu, tak jí asi hodím do Erga a kufry a další krámy postupně odtahám :wink:
Co mě na tom děsně láká je, že pokud pojedeme jen s Kačenkou tak fakt počkám na superlast, čas mě nehoní, a pak je to fakt za hubičku :wink:
A můžeme jet klidně 2x :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
kubaka: V září bude v Řecku víc, kolegyně byla na konci října a měli ke 30c
přijela černá jako hadice :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
kubaka: Od jaké cestovky letíte??? Za malého jsi platila, nebo ho máš ještě zdarma???
10. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.