• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená u moře bez tatínka ....

(Zamčená)
25. října 2009 
kinsli - jejda, mě zas varovali, ať nepomíčítám s nějakým velkým teplem - mě to ale nevadí, mám raději míň. No, uvidíme - hlavně že tam budu.
S těmi zavazadly jsem teda minimalista. malému bude 2,5 roku, takže za ruku a jeden kufřík na kolečkách a batůžek na záda nám musí stačit.
10. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
kubaka: tak to já musím vzít, golfky, postýlku, jídlo, pití ( pro malou )
no asi těch krámů bude dost :grinning:
10. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
kinsli - jedu odExim tours aprůšvih byl, že jedna dospělá osoba a jedno dítě už nebylo možno sehnat, takže batole jede za plnou cenu - za oba nás to vyjde se vším a polopenzí na 32 tisíc - 100 eur dostaneme na letišti jako dárek od CK. Letos prý vzali lidé zájezdy útokem a všechny výhody byly rozprodané už v lednu. Kupovala jsem to před 14 dny a vlastně toto bylo nejlevnější pro dvě osoby. Naštěstí se mi to líbilo.

to máš ještě maličkou holčičku, to je jasné - malý se vyspí na posteli a něco už taky ujde. Nějakou skleničku mu pro jistotu vezmu, kdyby mu něco nechutnalo, ale snad nám tam všechno dají.
10. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz
autor
kubaka: ty jo to čučím, to jsou šílený prachy :fearful:
Já mám tedy malou zdarma, ale co jsem si zatím zjišťovala tak mě to vycházelo s polopenzí do **** hotelu
11.500,- komplet. A to my ještě fakt přijde drahý, podle mě když to dám na ten super last tak to bude okolo 8500,-

Vždyť i do Afriky jsme letěli ( 2 dospělý ) za 23.000,- s polopenzí :fearful:
11. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
koukám, že se to tu zaseklo :frowning2:
19. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
kinsli, to trošku pochybuju, 4 hvězda hotel v Řecku za 8500........... Do Afriky myslíš do Tuniska? No to je ale jiná cenová kategorie než Řecko, Řecko je poměrně drahý.
Sama bych s dětma na dovolenou nejela, chci se alespoň v klidu najíst, takže rozhodně když ne s tatínkem tak s někym, kdo mi dítě na chvíli pohlídá.
19. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
luckahr: Když jedeš na ten superlast, tak jsou ceny fakt krásný :wink:
21. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Já už mám po dovolence- nedávno jsem byla s děckama v Anglii a perfektně jsem si to užila. Měla jsem v plánu tam zůstat déle, ale nějak to nevyšlo :unamused:
25. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Já už jsem taky přijela - byla jsem sama s prckem a bylo to naprosto fantastické. Mimimum starostí - šli jsem, kam jsme chtěli, kdy jsme chtěli, ohromně mobilní. Do dvou let je dítě úplně zdarma, ale za malého jsem už musela normálně zaplatit - měl nárok na všechno. Spal se mnou na manželské posteli a najedl se taky. Občas jsem mu koupila jogurty. Seděl na břehu, dělal bábovky a klidně jsem mohla i do moře, ani se nehnul z místa. Do vody ovšem taky ne :sweat_smile: Jen do vyrobených jezírek na okraji. Do moře ani nevlezl. Pláže na Zakynthosu byly uzounké, fakt 3 metry, takže jsem ho pořád viděla i z moře a neměl kam utéct. Za rok mu bude 3,5, takže to bude zase o něco lepší.
Večer jsem zapla chůvičky a šla si dát nějaký dring a sednout k moři. Bylo to bájo.

Už mám vybranou na příští září zase: Turecko, na 15 dní All inclusiv a vyjde to na 25 tisíc - tentokrát chytím slevu 1+1 dítě zdarma. :slight_smile: Čekám na katalog od Eximu, vyjde v půlce listopadu
25. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.