• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drbárna pro těhulky, co nemůžou v noci spát

(Zamčená)
28. února 2010 
Nazdar,
jako v prvním těhotenství se mi i teď v tom druhém objevují nespavosti v noci, hlavně tedy k ránu, vzbudím se v pul čtvrté, v půl páte a už nemůžu spát, ikdyž zkouším jít spát večer pozdě. Najde se tu někdo s podobným problémem, kdo by se v tuhle hodinu na netu nudil a chtěl pokecat o všem možném?
Už se tu sama nudím :o))
11. led 2010 v 06:14  • Odpověz
ahoj ja mam taky isty problem..ja to mam zas tak ze spim treba 3 hod a potom som hore do nejakej 5 apotom znova zaspim ale iba do siedmej lebo viac mi syn neda spat...a o com by si chcela kecat... :slight_smile:
11. led 2010 v 07:28  • Odpověz
ahojky, tak ja nespavosti trpela cele tehu ted zas nespim protoze nesmi prcek :slight_smile: i kdyz bych to nerada zakecala ale dnes nam amalka spala krasne jen se budila na kojei a jinak klid tak sjem se konecne poprve od porodu vyspala aspon 2 hodky v kuse :slight_smile:
11. led 2010 v 07:32  • Odpověz
autor
Majko a Lucka, koukám, že máš podobný termín, nechceš chodit k nám na duben 2010? :wink: tam ale všichni většinou v noci chrněj :o)

Hypo, malá má 6dní, ona se srovná, holt to pár dnů chce, prcek se taky v porodce hodně bojil a pak od 9. dne chrněl o sto šest, jo, ale jen než přišel spurt, pak se rozhodil a bylo :angry:

No, mně už bohužel první syn po obědě nespí, vzhůru je tak od 7 do 7, dneska manžel dorazí domů až večer, tak nevím, jak to přežiju, spala jsem od 11 do půl páte :unamused:
11. led 2010 v 07:40  • Odpověz
ahoj mipo,,,,aky si mala den????malinka kope???
:wink:
11. led 2010 v 19:32  • Odpověz
ahojte, muzu se pridat? ikdyz ja spis nez nad ranem nemuzu spat vecer :grinning:
11. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Holky to je dobrý téma, to se občas přidám :slight_smile: Mě v noci zase budí pálení žáhy, a nebo nespím, když je manža na noční, tak aspoň budu mít kam jít :slight_smile:
11. led 2010 v 19:37  • Odpověz
jasne baby mozte sa kludne pridat aspon nas bude viac....
11. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Koukám, že nespavostí trpí převážně dubnovky :grinning: Majko máme skoro stejný TP :slight_smile:
11. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
jasne len ty mas o den skor...a aj my cakame chlapceka....kde budes rodit???? :slight_smile:
11. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
halooo, halooo kocky kde nebodaj spite????no mne sa neda spat...a sama sa tu nudim :frowning2:
11. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
Majko ještě tu jsem, akorát dneska možná odpadnu dřív, ale zejtra tu zaručeně budu, manža má noční a mě nebaví spát sama :grinning:
My budem rodit v Ostrově, teda jestli mě to nechytne někde úplně jinde, ale snad ne :grinning: A ty?
11. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
ja v bratislave....aj si daco pribrala ja pri prvom 13kg no som zvedava kolko pri tomto...ani ja tu dnes nebudem dlho lebo syn mi ma horucku 39C tak musim davat obklady...
11. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
Já jsem zatím moc nepřibrala, na KO jdu za týden, tak uvidím, co se mnou udělaly vánoce :grinning: Snad to moc nahoru taky nepůjde, protože nejsem dietářka a omezovat se v jídle mi nikdy nešlo, nemám vůli :grinning:
Jéje prcek je nemocnej, tak ať se mu brzy uleví!!!
11. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
mipo, dobrý téma, takže kromě dubnovek i tady, jo? :grinning:
12. led 2010 v 01:41  • Odpověz
Jak je mozny, ze vzdycky kdyz jsem v tom nemuzu spat? :grinning:
12. led 2010 ve 02:04  • Odpověz
syraell...proste je to tak a neni si sama je nas vela....ja som sa prave zobudila na to aby som sa napila vody a neviem ci uz zaspim...ale hadam hej.... :slight_smile:
12. led 2010 ve 02:33  • Odpověz
autor
Tak ja vcera zalozila diskuzi a dneska spim do 3/4 na 6 :grinning: :grinning: :grinning: dobra prevence, dobry ranko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 06:04  • Odpověz
autor
Innes, tam vsichni chrnej nebo ctou Bettynky, aby usnuli a nikdo nekeca a ja uz kolikrat od 4 nemam fakt do ceho pichnout po precteni lautr vseho tady :slight_smile:
ty jo, dalsi dubnovka

Majkoalucko, co maly, uz je dobrej? Muj prvorozenej se nastesti letos drzi, tuk tuk, ale jinak vsechny zimy dost promarodil.

U nas vsechno dobry, ja mela nejakou virozu, ci co to bylo, 2 ATB za sebou, ale uz je snad dobre, zejtra jdu na kontrolu.
12. led 2010 v 06:18  • Odpověz
mipo, ty brzy vstáváš, to já s pauzama vydržím i do 12ti :grinning: jen usnout mi moc nejde :unamused: Si říkám, že by mi pak nemuselo vadit noční vstávání k malý, i když realita bude jak na potvoru opačná :grinning:
12. led 2010 v 07:20  • Odpověz
dobre ranko vsetkym
12. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Taky si řikam, že je to výcvik na číslo 2, ale u prvního prcka se to teda moc nepotvrdilo :wink: Naopak mam pocit, že si zvykl na můj noční režim a tím víc nespal :grinning:
Blby je, že u prvniho těhotenství si ty nocovky člověk v klidu dospával přes den, ale teď se musí zkrátka a dpbře vstát k číslu 1 :unamused:
12. led 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
No, to dospavani bude drsny, si pamatuju, jak jsem si s miminem chodila v 9 zdrimnout :grinning:
ale jinak Kuba spal vyborne, ikdyz jsem se v tehu budila, rozhodil se az ve 4. mesicich kvuli spurtu.
12. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahojte ako ste sa mali cely den dufam ze tuto noc budem dobre spat...a co vy????
12. led 2010 v 19:13  • Odpověz
ahoj holky, tak já poslední dobou v noci prostě nespím, dneska jsem spala hodinu a čtvrt hrůza. furt na záchod, pak zase jsem nemohla dýchat, pak záda pořád něco teda. jeslti to tak půjde dál tak si budu šlapat po kruhách pod očima.
12. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahoj kočky, kdo se mnou nebude dneska v noci spát? :grinning:
12. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
ahojte baby ktora popise so mnou????ak nespite
:slight_smile:
13. led 2010 v 01:17  • Odpověz
Majko nespím :slight_smile: Co malej, už nemá teploty?
13. led 2010 v 01:36  • Odpověz
Zacina dalsi vlaha noc...
13. led 2010 v 01:56  • Odpověz
Hvězdné nebe nade mnou a ďábel ve mě :grinning:
13. led 2010 v 01:59  • Odpověz
autor
Tak jsem tu, je tu nekdo?
ale dneska je to ciste moji vinou, vytuhla jsem uz ve 3/4 na 8 u telky, chvili potom, co usnul malej, tak se holt nemuzu nicemu divit, uz mam dospano :grinning:
13. led 2010 ve 04:31  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.