• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drbárna pro těhulky, co nemůžou v noci spát

(Zamčená)
28. února 2010 
tercie....ahoj nema uz teploty len sa zobudil ze chce medzi nami spat a nie v postielke tak preto som ti nemohla hned odpisat....aj teraz som sa zobudila lebo ma zacal malinky kopat a aj manzel isiel do prace.... :wink:
13. led 2010 ve 04:33  • Odpověz
autor
Ha, tak uz jses taky vyspana :slight_smile: je, me naskocil 29tt, pekny :slight_smile:
13. led 2010 v 05:07  • Odpověz
Tak koukám jsme se včera...teda vlastně dneska pěkně minuly, já šla spát ve 4 ráno a to vy jste teprve přišly, máme to otočený :grinning: Tak třeba se jindy zas potkáme, já spíš nespím z večera a dopoledne mám půlnoc :grinning:
13. led 2010 ve 23:44  • Odpověz
ahoj....tak ja uz nemozem ist spat lebo cestujem do bratislavy na vysetrenia...jaj ako sa mi nechce...potom dam vediet ako som dopadla....
14. led 2010 ve 03:39  • Odpověz
autor
A jak to mas daleko na vysetreni? Ja jdu pristi tejden ve stredu, akorat mi zacne 30tt. Vcera jsem si poresila internetovou objednavkou veci z lekarny a pak jsem koupila neco cestou kolem Ikey, tak jsem toho dost ze seznamu, co bude potreba jeste koupit, dost vyskrtala. Pak uz musim pocitat jen s vejplatou v unoru (to investuju do narozenin syna, tatky, segry a svatku segry) a pak jeste v brezen a to potrebuju monitor a jeste nejaky veci, no uz to utika. Nejak jsem si myslela, jak po synovi vsechno mam a ejhle, nakupovat toho budu jeste docela dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 06:13  • Odpověz
ahoj mipo....tak daleko to mam 2,5 hodiny...robil mi aj sono malinky vazi 1230g to uz je podla mna dost...ja som kupovala akurat tak flasky,kozmetiku pre maleho vankus do zavinovacky a este kupim plienky,lieh a nejake veci z lekarne co bude maly potrebovat...uz sa nemozem dockat az sa narodi velmi sa nanho tesim...
15. led 2010 v 06:43  • Odpověz
hallo,hallo je tu niekto
19. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
ja jsem tady, taky mi to nejak nejde :frowning2:, jako kazdy den
19. led 2010 ve 23:38  • Odpověz
tak ja jdu umyt nadobi :astonished:
19. led 2010 ve 23:59  • Odpověz
Budou mit sousedi radost :sunglasses:
20. led 2010 v 00:09  • Odpověz
autor
Nazdarek, ja byla par dnu u rodicu, neumrelo to tady?
20. led 2010 v 05:00  • Odpověz
autor
no, koukam, ze skoro jo :o(

Majko, no to je teda slusnej porez :grinning: ale ja neocekavam zadynho prcka, tak v tom budeme spolu, prvni mel 4560g a 55cm. My jsme s manzelem oba docela veliky. Uvidime. A taky je to jen odhad. Kamaradce delali pred porodem v Praze Podoli vahovej odhad a sekli se o kilo.
20. led 2010 v 05:01  • Odpověz
baby normalne tu bola bez vas nuda.....nemala som si s kym pisat.... :grinning:
20. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
autor
no, to si myslim, ze si nemas s kym psat, i tak tady nikdo neni :slight_smile: pojd k nam na duben. tam mas holek na kecani, ale holt ne v noci.
21. led 2010 v 06:03  • Odpověz
ahojte baby dlho som tu nebola akop sa mate????co mate nove??? :grinning:
26. led 2010 v 06:45  • Odpověz
ahoj, výborný téma :wink: akorát se tu koukám všichni nějak míjí. no já bych normálně řešila nespavost četbou, ale mám všeho plnou hlavu, tak se mi ani nic moc dalšího vstřebávat nechce, asi půjdu hrát PC karty, nebo něco takového co mě snad ukolíbá :sweat_smile: hlavně super, že máme aspoň tyto možnosti a mě navíc jako prvorodičku nenutí pak ráno vstávat děti :rolling_eyes:
29. led 2010 v 00:50  • Odpověz
těhulky je tu někdo???????????
30. led 2010 v 00:20  • Odpověz
halloooo,,,,
31. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
ahojky holky já jak videla toto téma tak sem musela semka napsat, u prvniho tehu s malou :slight_smile:jsme mela presne tento problem a a sholkama jsme tady taky pres noc drbali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted teda nejak zatim porad spim ale jsme na zacatku tak sem zvedava jestli zas ke konci tady budu strašit buhvi do kdy :grinning: :grinning: :grinning: to bylo dobry ale :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
halo halo neni tu nekdo? :confused:
1. únor 2010 v 05:06  • Odpověz
no baby kde ste vsetky najprv sa zalozi tema a nepisa sa do nej... :grinning:
12. únor 2010 ve 02:28  • Odpověz
ahoj, taky v noci nespím, tak se k vám přidávám
co jsem pročítala tak každá z nás trpí nespavostí v různou noční či ranní hodinku :grinning: :grinning: :grinning:
já se tomu smála jak malej jarda, protože se nikdy nesejdeme
:dizzy_face: :dizzy_face:
je to ale perfektní téma, sice nepopovídáme, ale víme že v tom nejsme samiiii
28. únor 2010 v 01:59  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2016  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.