• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
no my máme asi nějaké divné miminko, protože ani prdíky ji nesmrdí :grinning: I mamka říkala, že když ji hlídala tak prděla a smrádek nikde :grinning:

broucek, ještě že léky zabraly, je mi vás obou moc líto
7. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
waci díky, já to vydržím, ale hlavně, aby to zvládla Lůca.
7. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
brouci určitě to zvládne. je to ženská a ženský vydrží všechno
7. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
luci - mně už je fajn, malej to naštěstí nechytnul, tak snad mu aspoň prospějou ty protilátky, co vysosal s mlíčkem :slight_smile: Jsem ráda, že mě ta nemoc chytla v týdnu, kdy mám jen jednu povinnou hodinu (a i tam jsem mohla jednou za semestr chybět, tak jsem to využila, abych byla v klidu :grinning:), takže jsem mohla fakt jen ležet, takže paráda.... :slight_smile:

Jinak manža včera chtěl udělat jáhelno rýžovou kaši a jak plácnul rýži do vroucí vody, tak ta voda vystříkla a opařila mu nohu, tak chudák včera seděl celej večer s nohou v ledový vodě, pak si to namazal bepanthenem a už je to prej celkem dobrý, ale teda nezáviděla jsem mu... Kaši jsem pak dodělávala já :grinning: Malej byl naštěstí hodnej :slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Kačí myslím že to všichni chápeme že se bojíš takže nejsi blázel neboj...já se taky bojím a Štěpána nikam neberu když nemusím, teď o víkendu to byla výjimka že sme někde byli :wink: Můžu ti říct že sem tady s tebou všechny měly o Lůucinku strach a přály si aby už byla zdravá tak jsem teď šťastná že už je to lepší a za chvíli to bude zase úplně ok:slight_smile:

Luci jsem ráda že jsem tě rozesmála:slight_smile: a děkuju za pochvalu fotečky:slight_smile: Štěpánek je hold takovej čertík pěknej...ale jinak je to andílek:slight_smile:
7. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
Teda Kate...tak to manželovi pofoukej :wink: ještě že to nestříklo na prcka...já mám takovej strach až budou chodit aby na sebe někde něco nepřevrhli...prďolkové malí, ty popáleniny nejsou žádná sranda...ale naštěstí my moc ani čaj ani kafe nepijeme, ke sporáku se nedostane a ubrus nemáme tak snad na sebe nemá kde co...ale člověk nikdy neví...brácha na mě když sem byla malá vylil teplej olej, že mě prej chtěl namazat...ještě že nebyl vařící...no a to byla jen minutka mamčiny nepozornosti...člověk je fakt musí střežit jak oko v hlavě :wink:
7. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
gábi díky, ty teploty 39 i víc byly fakt děsivý. Ale po těch antibiotikách to šlo hned dolů. Snad je budeme brát jen týden. A co to tvoje kojení, je to lepší? Řešila jsi to nějak?
7. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
grabu - no my jsme včera měli takovej uhádanej den (mimochodem je fakt super, jak se na jedný straně jsem schopná hádat s manžou a na druhý se smát na mrně, aby bylo v pohodě :grinning:, taková schizofrenie :grinning:), tak manža řikal,ž e to má za to, jak na mě byl hnusnej :grinning: Ale mě ho bylo líto i tak :slight_smile:
Jinak Štěpánek je fakt krásnej :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
grabu fotečky jsou náadherné. My jdeme zejtra pro fotečky do ateliéru nechali jsme malou vyfotit ve vánočních šatičkách a u stromečku, tak pak je sem dám chtěla jsem jen 3-4ks víc ne :wink: ale už se na ně těším.

Broucek já se nedivím že máš strach, moje mamka mi taky pořád na srdce klade, abych nikam s malinkou nejezdila... a vyhýbala se lidem, že není nic horšího než mít nemocné miminko. Když jsem se narodila tak ve dvou měsích jsem jí onemocněla a měla jsem taky šílené horečky píchali mi penicil... mamka na to nerada vzpomíná. Prý celé noci prochodila a nosila mě v náručí, abych neplakala, aby mi nestoupala horečka. Takže já bych nerada, aby mi malinká onemocněla, proto jsme pořád zavřené doma.
7. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Gábi,tiež -ďakujem za pochvalu fotiek :wink:
7. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky,
rychle nakukuju..malá už bude určo vstávat tak aspoň narychlovku čumenduju :grinning:

Holky krásné všechny přidané fotečky :dizzy_face:

Broučijsem ráda že je malé už líp a doufám že brzo to bude už úplně ok :slight_smile:

Grabu sem se chtěla zeptat jak časti třeba doma malýho nosíš v tom šátku? :wink: A nechce potom v něm být pořád?? :wink: :grinning:

Jinak se máme dobře..prdelka měla včera 4měsíce..zítra jdem na kyčle a ve středu na prohlídku 4měsíční a já pak jdu na ten kurz vázání šátků. A jsem taky ráda že doktorka ordinuje i u nás protože to mám k ní asi 3min. :grinning: a tak nikam s malou nemusím a tak doufám že taky nic nechytne :unamused:
7. pro 2009 ve 14:27  •  3 děti  • Odpověz
Luci, Gábi máte krásné fotečky. Taky fotíme, ale nějak nestíhám je sem dávat :slight_smile: Holky pokud někdo budete chtít, pošlu vám do IP naše web stránky a tam je Lucinka v plné kráse :slight_smile:

waci taky na to nebudu ráda vzpomínat. Bojím se, aby se jí nenarušila imunita a neměla jsem jí nemocnou pořád :( Snad to už bude dobré, ale strach už budu mít pořád. Pořád jí sahám na hlavičku a ručičky jestli zase nehoří.

Jinak holky Lůca se začalal přetáčet z bříška na zádíčka :slight_smile: A občas už se i směje nahlas. :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
holky my jsme na kyčle pozvaní až v únoru, to bude malýmu 5 měsíců, tak nevim, jestli to není nějaký divný... :confused: když tady všichni choděj i ve třech nebo čtyřech měsících :confused:

brouci - určitě mi pošli odkaz :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
broučí v tom tě chápu, já jak malá byla celý týden špatná, pořád jsem ji kontrolovala, zda je v pořádku, zda nemá horečku. V životě jsem neměla takový strach o nikoho jako o ni
7. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
k.ate tak my dostali papír že vyšetření kyčlí je v porodce..pak v 6týdnech a ve 4měsících naposled a podle toho taky chodíme..a rovnou k tomu mudr co malou prohlížel v porodce..
7. pro 2009 ve 14:35  •  3 děti  • Odpověz
autor
To je fakt hrozné,keď taký malý drobček ochorie a trápi sa...mne stačil Samíkov prujem :frowning2:
Kačko,verím,že máš teraz hrozný strach a tú imunitku jej skús podporiť preventívne homeopatikami,poraď sa s dr beruško...
Sacvi ahojky :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
waci taky jsem v životě neměla takový strach.

Luci zrovna sháním informace na netu, jaká homeopatika nasadit. :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
Kačko,to je super,že si čítame myšlienky. Ja mám s homeopatikami dobré skúsenosti :slight_smile: dobré by bolo natrafiť na doktorku,ktorá je aj homeopatička,tá by poradila najlepšie,sice v lekárnach su na to tiež školené,ale nie tak ako dr.
Inak,ak by si chcela cukroví,rada by som ti dala zo svojho a zajednala ti aj u nás v práci,zajtra tam idem,kámoška si objednala 2kg a ja si vezmem 1kg,je fakt ako domáce :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
sacvi - no já dostala hned v porodce vizitku s tím, že v 8 týdnech máme přijít a při tý prohlídce nám pak řekl, že za dva a půl měsíce se máme přijít ukázat...no a sestra nám dala termín až v tom únoru... ale tak snad to nevadí, malej měl nožičky v pořádku :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
Lucí to jsi hodná, klidně bych si kilo vzala, ale jak bych si ho převzala?
Už jsem se ptala švagrové - má kamarádku, která dává dětem taky homeopatika na posílení imunity.
Jinak jsem koukala, jestli to co měla Lůca nemohla být ta 6.nemoc,ale ty horečky jsme neměli 2-3 dny, ale i pátý den měla přes 39, tak to má asi opravdu nějakou nemoc. A to jí doktorka dělala testy z krve a vyšlo jí to nízko - takže viroza. Chci jí pak nějak pročistit tělo, ale nevím jak. Prý se dávají probiotika, ale to se musím zeptat dr.
7. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
brouci - malá je krásná :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
holky dala jsem do alba fotečky, ale hlavně jsem malé dělala kupu bodyček tak mrkněte, pokud chcete :wink:
7. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
waci - tyyjo, jak děláš ty bodyčka? :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
k.ate díky :wink:
7. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
luci :wink: ja vas ctu, ale mam pokazenej notebook a u velkyho pc nemuzu sedet skristynkou na balonu :grinning:

jinak okna mam umyty ve skrinkach uklidim az jirka napece, a bude pict az pristi tyden :pensive:

Kristynka taky pachne, obcas ji rikam i tchor by se stydel :grinning:
7. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Kači,poslala by som ti od nás z firmy messengerem,čo ty na to? :slight_smile:
No veď práve,fakt by bolo najlepšie poradiť sa s odborníčkou,skús na nete pohľadať nejakú dr-homeopatičku,uvidíš,čo by ti poradila.

Miška,si fakt šikulka :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
jeste jsem dokoukala fotky moc krasne :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
k.ate přes počítač je na to speciální folie na kterou se to natiskne :wink:
já s v takovém vyžívám :wink:
7. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
tak v tom prípade Jani to chápeme :slight_smile: a nehneváme sa,že s nami nekecáš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Holky dík za pochvalu fotek:slight_smile:

waci bodýnka jsou parání, seš holka šikovná:slight_smile: koukám že si taky hraješ se scrapbookem:slight_smile:

Sacvi já malýho nosím doma jen když je protivnej a potřebuju něco dělat a on mi u toho je tak hodnej že bych ho klidně nosila pořád, ale to zase ještě nechci když nemá úplně pevný zádíčka, takže ho nosím jak kdy ale každej týden ho určitě využiju...no a jinak ho používám když chodíme ven nebo takhle na nějaký akce kam nemůžu s kočárem:slight_smile: hezky si užij kurzík:slight_smile:
7. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.