• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
waci klidne bych zkusila ten sunar pokud ho mas doma :wink: nezapomen ze ji to das po koju, ja teda nechci ti radit a vyvracovat co rekl doktor ale za zkousku nic nedas.

ja davam nejmensi davku tj 90ml po koju z obou prsu vecer, vypije to a spinka, prave ten Hipp ma v sobe probiotika.

vis jestli ji boli brisko z tveho mlicka nema alergii na MM??
8. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
holis ono ji nebolí pořád, ale spíš když změním stravu... třeba teď jsem jí zavařila banánem. Už neměla bolení, sice nekakala, ale já si vzala banán a ona chuděrka se mi druhej den kroutila jak hadice, tak vím, že banány musím vynechat. a vdy to trvá 2-3 dny, než to zase odezní. aha no vidíš to má v sobě probiotika, to by jí vadit nemuselo. No obhlédnu terén v lékárně a kdyžtak je poprosím aby mi ho objednali
8. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
banan tak to bych nikdy nerekla, chudinka, ja teda jim uplne vse, nic ji nevadi, vcetne rajcat no proste vsechno.

ja si ten hipp objdnavam taky v lekarne vyjde na 79kc krabicka 300g. hlavne nepeni coz jsem fakt rada, nejhorsi byl hami :confounded: jako chutove se pry rika ze nejcxhutnejsi je sunar, ale Kristynce je to uplne jedno, hlavnne ze to tece :grinning:
8. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
jj mám vyzkoušeno teda ten banán nemůžu, jablka syrová nemůžu, pak papriku, cokoliv více kořeněného a čerstvé pečivo a rýže ta ji chudinku zacpe úplně.:frowning2: ale mandarinky a pomeranče jí nic nedělají ani se z nich neosejpne.
8. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky, no Waci ja banán ani neryskujem, lebo viem, že z neho zapeká. Ja jem ešte málo čo, všetko z čoho nadúva jeu nás vylúčené - teda u mňa. Ale pomaly začínam papať potraviny,z ktorých by sa mohol osypať, ale nadúvacie budem jesť až po 6 mesiaci.
8. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Inak Kati super, že ste už zdravý, mne drobec tiež už peken zaspával, ale po očkovaní je to hrôza.

Inak Jani Alexander sa sám hrá tiež iba tak 20 min. Ale snažím sa vymyslieť čo sa dá aby som ho nemusela mať na rukách.

Inak Calli nie každé dieťa sa cche nosiť, ja mám manduce, ale Alexander necche o nej ani počuť. Do teraz sa enchcel ani nosiť bruškom ku mne, ale teraz sa mu to začína páčiť, tak uvidíme či aj nosiť v manduce ho budem môcť.

Gabi, ani my sa ešte nepretáčame, teda iba z chrbátika na bok, ale mne Alexander nechce byť na brušku, tak nemá ani moc šancí sa to naučiť, vydrží tak max. 30 sekúnd na brušku.
8. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
aurrelka vidíš to já vůbec nevím, že banán nadýmá. prosím tě beruško, kdybys měla čas nemohla bys mi vypsat potraviny, které nadýmají a o kterých se to málo ví? je mi jasné zelí a takové ty klasiky.. pak jsem přišla na to že hroznové víno, já si na to taky musím dávat pozor malinká bmá holt citlivější bříško
8. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
tak to náš malej naštěstí zvládá většinu věcí, vyhýbám se těm fakt nadýmavejm věcem, ale nějak moc to neřeším :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Zuzi rrekla bych ze to mame doma stejny jako vy. noseni u nas vyhrava :wink:

Calli: korunky uz mam na ucte :wink:
8. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj babenky, ale ste toho včera nakecali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my sme včera boli na cvičku, za prvý cvik nás mudra pocvílla že ho dobre robíme a naučila nás druhý - to bolo revu,no vysvetlila, že to je tým, že tú polohu ešte nepozná. No a na moje prekvapenie, včera doma pri cvičku mrnkala len trolinku a dnes sa pri ňom chychäňala :grinning: :grinning: :grinning: takže pohodičla.

waci, čo ja viem, tak banán nenadýmá (nenadúva, ak to to znamená), ale zapeká !!!! - kako nechce ísť von :sweat_smile:
8. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Žanetko ahojky aha no to je tak když nerozumím slovensky, tak ju to zapeklo a to dost tvrdě :frowning2:
8. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
a ešte waci, ak je malá tak moc reagujúca na takúto papu, tak ti poradím, jablčko môžeš, ale OŠUPANÉ !!!! Ja som do seba ládovala ovocie ked sa malá narodila (no vitamíny nie?!?!) a to bolo plačúúúú, až ma mudra upozornila že žiadnu šupku z ovocia a žiadne kôstky - hrozno som jedla na kvantá - aj šupa, aj kôstky :fearful: Potom som to vysadila a :grinning:
Ale hrach zatiaľ ani laurinka nezbláda :confounded: ...a mne tá polievočka taaak chutila :sweat_smile:
8. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
čo varíte??? ja poirohy - polotovar :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Milujem pravé pirohy, ale nikdy som sa neodhodlala ich doma urobiť :astonished: .. slaninka už rozvoniava, smotana je pripravená a cibuľku opražím čerstvú keď príde maťko, mňam sa tešim...
8. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
jaji já jablka loupu, ale i tak to malinké vadí, ale když z nich udělám třeba kompot, tak už jí to nevadí. Je to zvláštní. No holt každ mimi je asi fakt jiné. hlavně si tu píšu nejíst banány :grinning:
8. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
no, to s tým uvarením jablčok je druhé štádium - ak nepomôže ani ošúpanie :grinning: :grinning: :grinning: nám našťastie pomoho len zbavenie sa šupiek a jadierok, lebo ja kompoty môžem, ale radšej čerstvé ...
8. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Žanetko, stejně mě mrzí, že Zoujinka hodně potravin špatně snáší, zejtra už by měl přestat působit banán tak jí bude lépe. a už nikdy více. Já mám uvařeno ze včerejška těstoviny a směs. Je mi tak jaksi smutno, že budu večer malé dávat UM. Ale přes den ji budu normálně kojit i večer jen ji prostě dosytím UM. Ach jo :frowning2: ale je to pro její dobro bude napapaná
8. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Miško, já banány nejím právě proto, že můžou způsobit zácpu a ani jiné ovoce moc nejím, doktorka mi řekla, že ovoce mám jíst kompotované a zeleninu vařenou nebo dušenou, asi to ty mimča líp snášejí, nevím... Jedla jsem vlastně jen hrozno, ale to bez pecek a asi 2x jsem si dala jablko :slight_smile:
Jani, tak to jsem ráda, že to přišlo tak rychle :wink:
8. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Martinko no vidíš a já tohle nevím, že banány způsobují zácpu :unamused: jsme prostě hloupá :frowning2:

teda koukám, mně teď došla mateřská to je nějakej fofr
8. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Miško, nejsi hloupá. Já bych to taky nevěděla, ale ségra mi to říkala už v těhu, že nemám jíst ke konci banány, že budu mít zácpu.
Tak to máš super, že už ti přišla mateřská, mě chodí až po 20.-tém :frowning2:
8. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Miško to přeci vůbec nevadí že bude mít Zouinka UM na noc...Calli to taky měla a teď už jen kojí...tak se vám to třeba zase taky srovná:slight_smile: nám dávali v porodnici nutrilon když nepřibejval a Štěpán teda sežere všechno ale docela mu chutnal:slight_smile: vždycky to zblajznul a vypadal že by si dal ještě:slight_smile: teď mu ale zatím mlíčko stačí:slight_smile:
Dneska jsem byla u zubařky nechat si zadělat plombu co mi vypadla když sem tam byla před 14 dny na kontrole a nechala sem tam 680Kč :frowning2: no to je jaksi čára přes rozpočet teď před Vánoci...zubaři sou stejně vydřiduši:slight_smile: ale aspoň to teď mám ok a na kontrolu zase až za půl roku a to už i s prckem:slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jinak holky já jím všechno ovoce i čočku i zelí a tak a nic prckovi není...on teda nekaká normálně tak já nepoznám jestli má nebo nemá zácpu ale když se nekroutí a netlačí a nepláče tak si hlavu nedělám...jak to poznáte že jim něco vadí? já to asi nepoznám...
8. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky!
já jím taky všechno.zatím v poho.jen kysaný zelí mi neudělalo moc dobře a to ho strašně miluju :confounded:
waci to je fakt fofr s mateřskou!to určitě potěší :slight_smile:
8. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Waci, tak ako ti vysvetlili už babenky, nejde o nadúvanie ale že drobec nekaká.

závidím vám čo môžete jesť všetko. gabi drobec je potom nekľudný, nekaká a stále tlačí a hlavne v noci. Stalo sa mi to po plnenej papriek - teda tú som nejedla,len mäsko z nej, ale bola v ňom ryža a po ryžovom nákype tiež, tak viem že ryžu už nesmiem. A fakt trvalo asi 2 dni, kým sme sa vrátili do normálu, ktorý ale aj tak ešte nie ej normálny.
8. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
holky my jsme spinkaly obě :slight_smile: ted jedu do města pro ten nutrilon nebo něco
8. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
a ja som sa mňam, mňam napapkala a idem lažkať k laurinke :pensive:
8. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
tak u nás se to má tak, že manža jel pro vyvoalný fotky mrňouse (už nás všichni uháněj :grinning:, prej na počítači to není ono :slight_smile: ), cestou zpátky se staví pro pizzu... a já se konečně rozhodla řešit svý problémy se sexem a zkusila jsem se objednat k sexuoložce, tak jsem zvědavá, jestli bude mít místo a jak to dopadne... :confused:
8. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Peti, tak to pak napiš, jak jsi dopadla...Já bych asi nenašla odvahu :confused: Já mám potíže akorát teď, nějak se nedokážu uvolnit a navnadit na sex...
8. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
calli - já měla menší chuť než manža i před těhu, ale teď to je šílený, já nemám chuť vůbec, manža furt... nějak to musíme pořešit, protože si kvuli tomu jdem často docela po krku... Dlouho se mi od toho taky nechtělo, ale zase si říkám, že je lepší ten problém vyřešit, než abychom se oba dva trápili...
8. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tak to Jirka je v klidu, netlačí na mě, ale zas já před těhu měla někdy chuť až moc :grinning:
8. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
calli - já si myslim, že jsem bloklá psychicky, kvuli jedný dost blbý zkušenosti... tak doufám, že mi to pomůže.. i když nevim, jestli to není práce spíš pro psychologa :grinning:
8. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.