• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Teda holky já mám na sex teď chuť pořád ale 14 dní z měsíce mám buď měsíčky nebo když ne tak aspoň špinim a to je fakt na palici:frowning2: už mě to štve:frowning2:
Kate držim palce ať ti sexuoložka pomůže...určitě to stojí za to řešit problém včas než přijít o klid ve vztahu a co si budeme povídat chlapi potřebujou sex...je to příroda...takže nedej bože aby se pak ohlížel jinde:slight_smile: moc ti fandím ať se to vyřeší :wink:
8. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
tak jsem va docetla

Waci nedelej si nic z toho ze budes dokrmovat vis jak ja jsem to obrecela, to dela ta kampan kdo nekoji je spatna matka! to je takova blbost, nekdo ma mleka dost a nekdo ne, nebudes o nic horsi mamka. Ja dokrmuju od zacatku a mohla bych prestat ale nechci, nebudu malou trapit hlady.

Petko, obdivuji te, a drzim palce at to zvladnes u te pani doktorky, me se taky moc nechce ted ale zas nechci aby trpel jirka :grinning:

jsem spala 2h s kristynou, dneska nejdeme ven, strasne tam prsi :confounded: to je teprve podruhe co nepujdeme ven od jejiho narozeni.
8. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Přidala sem další pokus s digiscrapbookem:slight_smile: tak mrkněte je to pro babičku k Vánocům...ale ještě budu dělat další a pak vyberu ty povedené:slight_smile:
8. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
grabu - z toho já mám právě taky strach... tak jsem se k tomu dokopala, snad se to ještě bude dát spravit... teď čekám, jestli mi ta doktorka odepíše, kdyžtak jí pak zavolám... snad nebudu ztracenej případ :grinning:
8. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Kate neboj...odvážným štěstí přeje a právě to že si udělala ten krok k tomu to řešit je jasný znamení že se to spraví:slight_smile: no a manžel to určitě taky ocení :wink:
8. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
waci, tu jsem něco našla k té stravě při kojení...http://www.rodina.cz/clanek4698.htm
8. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
grabu - manža to ocenil, prej tam klidně pujde se mnou, tak kdyžtak seženem hlídání pro mrně a bude :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
holky děkuji moc moc za podporu, nutrilonek jsme koupili a i Hipp jsme sehnali. ta vyzkouším. JInak v albumu jsou ty fotečky vánoční co jsme nechali malou vyfotit tak pokud chcete tak mrkněte. a v noci na nás myslete ať výživa zabere. paa

martinko děkuji moc, zejtra si to přečtu
8. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
No vidíš Kate...super:slight_smile:tak to nemůže dopadnout jinak než dobře :wink:

Tak sem vyrobila ještě jeden scrapbook:slight_smile: už jich mám v albíčku 6...je to docela fuška...ale do Vánoc snad ještě nějaký udělám:slight_smile:
8. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
No Miško ta je kouzelná:slight_smile: wow :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Gábi...ty seš ale šikulka :slight_smile:
Miško...malá je jako andělíček a jak se krásně směje :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Marti díky...učím se:slight_smile: snažím se:slight_smile:
8. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
holky moc pekne fotecky, taky bych melaa pridat ale nemam vubec cas :unamused:

Kristynka uz spinka byla strasne unavena ani si nerihla ani nedopila UM usnula s pusinkou otevrenou :sweat_smile: muj broucek.
8. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
byvate nekdy vztekli na svoje draahe? jakoze vam treba malo pomahaji s mimuskem?
8. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Jani to je ale beruška že tak hezky bucinká:slight_smile: tak snad vydrží spinkat co nejdýl:slight_smile:

Jani já už na Járu vzteklá nejsem...on totiž úplně obrátil :dizzy_face: a Štěpán je momentálně jednička v jeho životě:slight_smile: takže se stará:slight_smile: jen někdy sem protivná když sedí celej večer u počítače a nevšímá si mě ale o Štěpána se stará:slight_smile: takže si stěžovat nemůžu...a pak si zapnu nějakej seriál a neřeším to :wink: to víš my se sešli dva flegmouši...no vlastně teď už tři:slight_smile: Štěpán bude dle jeho dosavadního projevu asi taky flegmouš:slight_smile:
8. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Jani - já občas jsem protivná, ale manža se o malýho stará hodně, jen mně občas příjde, že ne dost :grinning: když se třeba do něčeho zabere a tak... ale to je spíš můj pocit :grinning: Jinak je schopnej s malým blbnout docela dlouho :grinning:

Jinak holky, jak mrňouse myjete pod krčkem? malýmu se tam dělá hrozně moc sajrajtů a nevim, jak mu to od tam oddělat, aniž bych mu zakláněla hlavu... :confounded: a on je navíc vzteklej, když se mu mezi ty jeho tři brady snažím dostat... :frowning2: :grinning:
8. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Jani, já včera na Jirku vyjela, ptž už jsem byla unavená a on mi řekl, že ve středu po práci půjde někam s kámošem...a to má zrovna narozeniny, takže jsem byla smutná, že je nechce trrávit s námi, ale večer mi pak řekl, že na svoje narozeniny úplně zapomněl a že to s kamarádem zrušil :sweat_smile:
8. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
hehe ja byvam taky vztekla, napriklad rano, ze ja musim vstavat protoze Kristynka uz nechce spinkat a on si spi dal :sweat_smile: nebo me vytoci ze nepremysli, kristynka spinka a on se zacne holit strojkem v koupelne a ma otevreny dvere :grinning: asi jsem unavena :frowning2: s kristynkou mi pomaha to jako jo ackoli by s ni mohl jezdit ason o vikendu saam ven ale to neeee :pensive:

holky me se zacala budit kristynka, cim to muze byt polozila jsem ji krasne spinkala a po 40 min slysim plac tak jsem pochovala a polozila zpet ale to se stava cim dal castejc snad ji nic netrapi, no byla nejaka spocena snad ji neni horko :frowning2:
8. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
a znova se vzbudila, teplotu ale nema, tak jsem zvedavajakou budeme mit noc, mimusko moje ubohy
8. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
a tak ssi tu povidam sama, asi koupete :unamused: tak ja jdu pomalu spat protoze jsem jakasi unavena tak treba se konecne vyspim

mejte se hezky maminky a at vam spinkaji pekne mimuska :wink:
8. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
jo jeste vybiram jidelni zidlicku libi se mi tahle http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky-7/zidlicky-plastove/Chicco-Polly-2010 ale ta cena se mi nelibi :unamused: nebo to je ok? co myslite?
8. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Jani a nebolo jej len skoro na spánok, alebo ju tak skoro vždy ukladáš na nočný spánok? Potom ti musí skoro ráno vstávať.
8. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Dobrú noc Jani.
8. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
no ja ji ukladam kazdy den v 19h dneska trosku driv pac od 15h nespala :unamused:
8. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
jani, si si pokecala :grinning: , na to mávam štígro väčšinou ja :grinning:

peti, keď mimčo dokúpeš a dosušíš, zober vatičku, namoč ju do liehu a tým ten "sajrajt" zo záhybov vyberieš. Keď bola laurinka miminušinko robili sme to každý deň, teraz len keď sa sajrajtík nazbiera...

kočky, fotečky :dizzy_face:

waci, no zajtra daj určite vedieť ako bolo, držím palčeky :slight_smile:
8. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
No to Alexander by tak dlho hore nevydržal, on musí ísť najneskôr po 2 hodinách spať, lebo je protivka.
8. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
jaji - tak my to vyzkoušíme, v porodce nám o tom neřekli vůbec nic :frowning2:
8. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Holky, já nevím, co se zase děje :frowning2: Nespí se od 17h, ale doteď neřvala...mysela jsem, že má hlad, tak jsem udělala nutrilon, ptž já už jsem vycucaná a ona ho nechtěla a teď je v postýlce a řve a cucá si ruku :frowning2: Myslíte, že je to tím, že nechce nutrilon, ale prso? Já už fakt nevím...když jsem jí řekla,že mě už vycucala, tak se smála, potvůrka :grinning: Ale ona mi každý večer nechce spát takhle dlouho a já nevím proč :frowning2:
8. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
calli - u nás se ted taky nespí , ale malej je hodnej a spokojenej... POdle mě je možný, že nechce flašku, ale prso... :wink:
8. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
k.ate...ona brečí podle mě z únavy, a když k ní jdu, tak se culí od ucha k uchu :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.