• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
calli - tohle mi mrnous dělá, když má hlad :grinning:
8. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
k.ate...teď i Jirka zkoušel dát jí nutrilon a taky ho nechtěla :frowning2: a řve :frowning2:
8. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
calli - to nám tady mrně zatím jen tak houká... já se snažím dělat protokol do školy...
8. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
no nic, jdu ji zas zkusit nakojit a jestli ani teď neusne, tak mě odvezou na psychinu :grinning: Jinak přeju dobrou noc :wink:
8. pro 2009 ve 23:21  • Odpověz
dobré ráno holky, děkuji moc za pochvalu foteček mám z nich velkou radost. JInak jsme vám prolezla alba všem a teda ty naše miminečka jsou prostě tak nádherné :slight_smile:
tak a co my?

budete se divit. Včera v půl osmé jsem ji nakojila z jednoho prsa a že ji zkusím dát flašku. Tak ji ju strčím do pusy,ona se začne řehtat a flašku vyflusne. tak jsem to takhle zkoušela 5 minut. NIc. Tak jsme si řekla, že ji zkusím dát ještě druhé prso, že třeba si něco vytáhne. Zase se culila jak měsíček a jíst nechtěla. Tak jsem ji celá zoufalá položila do postýlky a dala spinkat. Ona usnula hned v té půl osmé, já celá ve stresu kdy se probudí jsem se balá usnout. nakonec jsem usnula. MAlá se probudila ve dvě hodiny a napapala se ode mne hned zase usnul a pak se vzbudila až v šest, to už jsem měla nalité to drhé prso a vyteklé i na posteli :grinning:
a teď vstávala teď.

tak slečna asi chtěla aby maminka koupila drahej nutrilon a pak ho dávala kočičkám. Takže dnešní noc byla suprová a bez UM. Tak se v tom miminku čert vyznej.
9. pro 2009 v 07:21  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

tak u nas noc trochu mazec, vstavala jsem 9x ale ne na kojo ale jen na pochovani ci pohlazeni, nevim co se to deje, ze se budi, tak snad bude dneska lip :wink: kojila jsem jen 3x teda v 23, 2, a 5 :unamused:

Waci to jsme chytily urcite od vas :grinning:
9. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
holis jj šíříme asi po netu nějakej vir :grinning:
9. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky, tak já s malou usla při tom kojení kolem půlnoci, konečně. Já se probudila kolem 3h a čekala,že malá bude chtít taky vstávat, že předtím dělala takové scény, jako že strašně hladoví, ale ona spinkala a vzbudila se až 10min před 7h a pak po 9h :slight_smile: Já nevím, co to s ní je v té době od 17h až někdy do půlnoci :frowning2:, to je přes 6h vzhůru :fearful:
9. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
ahojte ženušky,

tak vy tu šírite takýto vir???to aby som teda radšej hneď odtiaľto odišla .-) :grinning: :wink:

ja som bola včera v práci,bolo tam fajn,hlavne Samík si ma ani nevšimol,všetci sa mu tam venovali a mňa zrazu nepotreboval,lumpík jeden malý :slight_smile: s chlapmi si pokecal,ženské si obzeral a mama si dala v klidku po dlhej dobe kafe a výborný dortík :slight_smile:

potom sme vyzdvihli tatina z práce a doma som všetko doupratovala,ešte vyžehlím jednu kopu prádla,zavesím záclonu a závesy,utriem podlahy,dobalím vianočné darčeky,pobalím nás na Moravu a mám všetko :slight_smile: keď sa vrátime z Moravy,tak dám len vyprať a možeme v kľude nasávať vianočnú atmosféru :grinning:

ja to snáď nejdem ani písať ako spáva Samík :sweat_smile: snáď sa vám prckovia čoskoro spravia a budú spinkávať zase lepšie. No za chvíľu nám nastane obdobie prvých zúbkov,príkrmov a pod.,takže toho kľudu si moc neužijeme :slight_smile: to som vás ale potešila,čo? :grinning:
9. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Ale Lucinko, kam bys chodila :grinning: Tady u nás je ti přece krááááásně :slight_smile:Teda, ale ty jsi šikulka, tolik toho uděláš s malým :wink: Tak to si užijete krásné a klidné svátky :slight_smile: To já se pořád chystám na ten úklid a nějak se k němu nemůžu dokopat :grinning: Tak jdu aspoň žehlit :slight_smile: Po 12h mi přijde ségra pohlídat malou a já skočím pro nějaký dárek ještě Jirkovi, má dneska narozeniny a já vůbec neměla kdy mu něco koupit, jsem to ale :sweat_smile:
9. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
my jsme teď dodělali vánoční myšičky, ještě jim musíme koupit ocásky:D teď jsou v troubě. jak je budu mít dodělané úplně, tak hodím fotku :wink:
9. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
vánoční myšičky? No,tak to musíš vyfotit, to neznám :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
Martinka,neboj,všetko to robím v bojových podmienkách,holt musí si aj poplakať,aby z neho nebol mega mamánek :slight_smile:a ja musím robiť aj niečo iné ako utierať pokakaný zadok,prezliekať počúrané mimčo a dávať do pusy kozenky...to by som zcvokla... :sweat_smile:
včera som si to fakt užila,viem,že by mi bolo hneď inak,keby som mala kde chodiť alebo by mi malého tiež niekto postrážil aspoň na hoďku...

Miška,teším sa na myšičky :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
ona mi včera dala mamka knížku udělejte si vánoce mám ji k narozkám, ale dala mi ji dřív. Tak jsem hned šla udělat myšky, moc se mi líbily. Odpolko je vyblejsknu
9. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
ahojky holky, tak u nás noc nic moc, ale to je tim, že se snažíme naučit malýho usínat už o pulnoci, takže to máme takový trhaný :-/ Snad se to zase srovná :grinning: Jinak manža se nechal asi potřičtvrtěroce ostříhat a po měsíci se oholil a prej když přišel domů, malej na něj vykuleně koukal, kdo to jako je :grinning: Ale pak se na něj začal smát, asi mu to došlo, ale trvalo to, já jsem spala teda až do 11 :grinning: Teď vyvařuju lahvičku, jdu do školy za dvě hodinky, sice jen na dvě hoďky, ale radši tady manžovi něco nechám, ať tady nemá zase psychický stresy, když malej dostane hlad :grinning:
9. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
k.ate jsi mě rozesmála, prej už o půlnoci. Já ti řeknu stačil mi ten týden a něco když malá nechtěla spinkat a papala co hodina. Jsme zvyklá ji prostě dát v půl osmé spinkat a spinkávala do 4 hodin do rána. To byla pohodička, ale doufám, že se to zase vrátí k normálu :wink:
9. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
waci - on malej spí přes den docela dost, třeba po té 11 byl asi hodinku vzhuru ateď s manžou chrupkaj oba dva... Ale večer se mi budí co půl hodiny nebo nespinká vůbec, byl zvyklej chodit spát společně s náma v ty dvě, tak teď chodíme s manžou spát ve 12 a on s náma, ale zatím se moc nedaří ho přešoupnout na ten rytmus, no bude to trvat, ale snad se to povede... On malej normálně spal od těch 2 do rána klidně do 11 :grinning: tak by bylo fajn ,když by se naučil spát od 12 tak do těch 9 :grinning: ale zatim to vypadá tak, že se mi i "v noci" budí po 5 hodinách... usne ve dvě a kolem 7 je vzhůru :-/
9. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Peti a není to pro něho zátěž? není lepší ho naučit jako ostatní miminka? aby přes den byl více vzhůru a v noci spinkal? já vím máte to asi kvůli škole... ale bude se ti potom těžko předělávat režim i když vyroste. Právě naši známí to tak mají. miminko dávali spát až klidně po půlnoci... a teď už malej chodí do školy a nemůže spát. Ono se to zdá, že se to lehce naučí, ale pokud má otočený režim od malinka tak těžko si pak zvyká. Prosím tě hlavně to neber tak, že ti chci nějak radit. Samozřejmě je to vaše věc. Ono to psaní nikdy nevyzní tak jak kdyby to člověk řekl a pak to může znít že se do tebe třeba navážím nebo tak. Tak to v žádném případě. Myslím to v dobrém :wink:
9. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
waci - já kdybychom měli zvláštní pokoj, dávala bych ho spát dřív... ale máme jen ten jeden a my ho tu večer rušíme, když jsme u počítače a něco děláme... jenže to prostě nejde, abychom v 7 všechno vypnuli a zalehli s ním :frowning2:vím, že to není ideální, samotnou mě to štve, já bych mu to chtěla posunout potom aspon tak na tu 10 hodinu večer časem... ale naráz mi to přijde jako moc velkje skok pro něj i pro nás... no a až budem bydlet v něčem, co má aspon dva pokoje, snad s mi podaří toi posunout tak na tu 8 večer...
9. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
to je na prd, to máš pravdu. Naša malá musí mít večer taky už klid, když chci aby spinkala přes den jí televize... nevadí, ale v noci jo. Už aby jste měli lepší bydleníčko. Moc bych vám to přála. Protože vám fakt fandím, já bych to nedala studovat a mít malou. Jsem ráda, že mám studia za sebou. I když asi před 14 dni mě chytl rapl, že jak bude mít malá 3 roky, že si zkusím dát přihlášku na doktorské tak uvidím, zda mě to nepustí :grinning:
9. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
waci - právě, on malej taky přes den usne a spinká, i když tu něco děláme, máme puštěnou televizi nebo film, ale budí se častěji než v noci, na to noční delší spaní potřebuje klid... :-/ a ten musíme uzpůsobit s manžou i tomu, abychom zvládli něco udělat do školy a to je většinou právě až večer... Já si říkám, že nejdýl tu budem stejně 3 roky, ale doufám, že teda míň :grinning: Ono když by manža začal chodit do práce a musel vstávat každej den ráno, bylo by to taky jiný... No uvidíme... Každopádně už teď to chce čas, aby si malej zvyknul usnínat o ty dvě hodinky dřív... :slight_smile: a s tou školou to jde, protože se s manžou střídáme docela dost u malýho, když jeden potřebuje něco udělat, tak druhej malýho zabaví, aby byl klid... Až nebudu plně kojit bude to ještě lepší :grinning: Jen mám strach ze zkouškovýho... první týden v lednu máme tři zkoušky :frowning2: to bude docela záhul... zkouškový rozhodne, jestli se na tu školu vyprdnem nebo ne...
9. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
neboj určitě to zvládneš jsi šikovná holka :wink:

peti kolik mlíčka odstříkáš z jednoho prsa? my jedeme na chvilu pryč malá spí v kočárku a přijede ji hlídat babička a malá jedla naposledy ve 12
9. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
waci - no teď odstříkávám z toho, ze kterýho mrňous před asi hoďkou jedl a mám 80ml zatím, ale ještě z něj něco málo teče, sice ne tak jak na začátku, ale ještě něco jo... druhý si šetřím, protože ho ještě budu budit, než půjdu pryč a chci ho z něj nakrmit :grinning: ale když odcházím pryč na ty čtyři hodiny jednou za čas, tak z jednoho mám kolem 150 - 200ml, záleží před jakou dobou jsem mrně krmila a tak...
9. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
já jsem odsála z toho co jedla ve 12 150ml tak snad jí to bude stačit. to druhé chci nechat až se vrátíme :sweat_smile: nemám s tím zkušenosti. A jak prosím tě tvůj manžel to mlíčko ohřívá?
9. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
waci - já když jdu na ty čtyři hoďky, nechávám tu 300 :grinning: ale malej je hroznej žrout :-/ ale občas to vypije všechno, občas tu pul lahvičky nebo i celá lahvička zůstane... Manža to mlíko ohřívá tak, že na to pouští horkou vodu z vodovodu... Dělal to tak, že to dával do hrnce s horkou vodou, ale prej je to rychlejší takhle... Ale někdo to dělá tak, že to dá ohřát do hrnce a než začne ta voda vařit, odstaví to, to se manžovi nelíbí, že prej nechce v tom mlíku zničit to dobrý tou vysokou teplotou, tak to dělá pod tou teplou vodou z vodovodu :grinning:
9. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
no my máme ohřívačku lahví, ale já ji ještě nevyzkoušela, ale ona si mamka snad poradí :grinning: děkuji moc za radu. No nic já pádím tak zatím paaa
9. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak mi odepsala ta paní doktorka, 5. 1. tam mám přijít, tak jsem zvědavá, co se dozvím... a trochu se i bojím :grinning:
9. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
když o tom tak přemýšlím, bude to hezky napláclej týden 4. zkouška, 5. doktorka a 6. a 7. další zkoušky :grinning:
9. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
baby, kde vy toľko toho mlieka beriete?!?!?!? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja keď ich mám uplne narvané, tak z jedného dám 110-120 no to je fakt len vnoci, keď idú prasknúť... no hlavne, že to malej stačí :slight_smile:

waci, určite nie zohrievať v hrnci vo vriacej vode, tak ako hovorí petin manžel - poslúchnuť :grinning: , pekne pod teplou vodou, alebo v tej ohrievačke :slight_smile:
9. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
jaji - já nakonec vycucla 100ml :grinning:,ale mlej stejně neměl hlad, až když jsem přišla domů, vzbudil se :slight_smile: takže zas poputuje mlíko do záchodu :frowning2: Nebo si cucnu já :grinning:
9. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.