• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
peti no ano, ale ty najprv nakojíš a potom ešte z tej istej kozeny vytiahneš!!!! - ak som správne pochopila ....
budem musieť niečo vymyslieť, od marca budem škrečkovať mliečko na dopoludnie, na obed už bude tuhá strava a po obede o 14,00 už budem doma....
9. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
jaji - jojo, dneska jsem to tak udělala, ale občas to dělám tak, že večer kojím jen z jednoho a druhý odsávám, to když potřebuju těch cca 300ml... Ale občas to taky jde hůř...
9. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
ahojky tak myšky jsou dané v albumu tak mrkněte. :wink: mám jich 70ks. JInak malá se právě celá pokakala ale fakt úplně sama, tak mám radost
9. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
juuu, to jsou pěkné myšičky Mišičko :slight_smile: A gratuluji k pokakání bez pomoci :wink:
9. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
waci, myši sú nádherné - je ti dúfam jasné, že si prosím podrobný návod :grinning:
9. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
ahoj holky jdu vas pozdravit, tak nejak se snazim spat kdyz Koko spi, ted uz spinka a ja cekam na Jirku, dnes jsem na nej byla tuze zla :frowning2: tak se mu chci omluvit, jenze to je tak kdyz je clovek unavenej no :pensive:

tak s tou zidlickou jste me tedavcera neporadili :astonished: nejvic se mi libi ta obyc z Ikei jenze v te je potreba aby mimusko uz sedelo tak nevim no :unamused: ta chicco je bozi ale zas 3tis je celkem dost se mi zda.
9. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
jani, myslím že cena je celkom oki - priemer, sú aj drahšie a je určite krajšia ako z ikei...ja skúšam hľadať na aukciách používanú, minule som našla - pôvodná cena 4000,- a vydražila sa za 1600 (zabudla som na ňu, tak mi ušla) a uvádzali, že používaná bola minimálne....ja asi ešte skúsim takto z druhej ruky nejakú mrknúť. A ak nie, tak ju kúpim novú no a potom ju strelím. A v Tvojom prípade by som sa novej na druhej strane nebránila, lebo veď ho využije i druhé a možno i tretie mimčo :grinning: no a stoličku potom strelíš niekomu ty. Hlavne aby mala zabezpečený stred medzi nohami a polohovatešnosť a to tuším tá tvoja má...fičím kupkať :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
zanetko pravda na vecech se nema setrit a tahle je i polohovatelna, no nic jdu napoustet vanu :wink: a jdu se koupat

pa pa a at vam pekne spinkaji, doufam ze syndorm od Waci od nas dneska jako odejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
jako to jsem byla vcera posledni a dnes zas prvni??

jinak good morning lejdyz :wink:

kristynka spinkala hezky jeste ze tak :sunglasses:
10. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
ahoj holky, tak děluji moc za pochvalu myšiček. Tak a zde je pro Žanetku návod:

4bílky, 225g cukru krupice :slight_smile: Nachystáš si vodní lázeň já jsem dala velkej hrnec do něj vodu a na něj hrnec kterej mi sedl. Nechala jsem vodu aby začala vřít a pak jsem teprve dala ten hrnec s bílky a cukrem a ručním šlehačem jsem šlehala tak dlouho dokud sníh nebyl tuhý, aby držel tvar. Měla jsem pak trochu ztlumenou plotýnku. abych si to nespálila. Jakmile byl sníh tuhý. tak jsem ho dala do zdobícího pytlíku a nastříkala na plech s pečícím papírem tvary tělíček,aby se trocha podobaly myším tělíčkům. Takže jsem udělala jakoby bambulku a z té bambulky jsem stříkla vpřed jako čumák. Pak jsem si ještě obarvila potrvinářským barvivem zbytek sněhu a udělala růžové myšky. Jak jsem je měla nastříkané, dala jsem ouška ( já je mám ze srdíček, které jsou jako zdobení na dorty ), ale správně mají být z půlek oloupaných mandlí. Očička a čumáček jsem namalovala potravinářským barvivem. Ale můžeš je udělat ze zlatých zdobících kuliček co se používá na cukroví.... jak jsem tohle měla, tak jsem dala sušit do trouby na 50 stupňů na hodinku. pak jsem je vytáhla, nechala schládnout a do prdelky jim provtala dírku, já dělala šídlem, ale jde i jehlicí, nebo co je ostré, ale pozor aby ti neruply telíčka.
NO a ocásky mám koupené z Lidlu, je to cukroví, želatinové špagety v kyselém cukru :slight_smile: ale může být i z ozdbného provázku, nebo cokoliv co je jako šňůrečka :slight_smile: no a to jsem vsunula do dírky na prdelce .Tak doufám že jsi to všechno pochopila
10. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
žanetko já jsem konečně dnes našla fotečky na facebooku co máš z ateliéru, jsou moc moc krásnééééééééééééééééééé :wink:
10. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
ahoj kočky
tak my měli včera totálně nespací den, vůbec nevím, jak k tomu došlo a proč, ale Adélka od 12h spala dohromady asi hodinu :frowning2: Sice neplakala, ale tím to bylo ještě divnější...nakonec usla u prsa někdy ve 22h a spala až do 8:10...se nedivím, musela být úplně unavená, bobenka moje maličká. Ale vůbec netuším, proč včera nespinkala:frowning2:
10. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
A teď zase spinušká, tak doufám,že dneska už bude zase normální den... :pensive:
10. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
krásne ranečko :slight_smile:

waci, dík za pochvalu fotečiek a ešte väčšie dík za myši .... aj keď do kelu :sweat_smile: som povedala že piecť nebudem, no myši ma dostali a nie je to nič náročné, bielko s cukrom nad parou som šľahala nie raz do iných zákuskov, no a tie vanilkové rožteky, to tiež dám ... mož no ešte jeden receotík, trebárs tie rafaelo čo som sem recept dávala, tie chutia fakt všetkým a nie je s tým extra roboty a mám aspoň 3 druhy :slight_smile: plus mi niečo maminka dá ako každý rok a jééééj budú vianoce ako každé iné :grinning: :grinning: :grinning: . Normálne že tie myši asi urobím dnes :slight_smile: ... no musím do obchodu pre potravinásrku farbu, s tým som nikdy nerobila...
10. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
miši, to je dosť 70 myší zo 4 bielok, to by som netipla, aké dlhé sú??? cca ??? 3-4 cm?
10. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
miši - myší :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
marti, keď aduš neplakala ... tak pohodička nie?!?!?!? no a tá noc, nááááádhera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
jaji jak která myška se mi povedla velká některá je malinká jen 2cm a některé 4 cm :wink: můžeš dělat větší myšky :slight_smile: tak udělej z půlky dávky my je se Zoujinkou dělali hodinu a půl, nejhorší je na tom to je dozdobit, ty uši... to zabere nejvíce času, ale manžel mi včera 10 myšiček snědl :grinning:
10. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
tak jsem volala na plavani, no kurz zacina 18.2. jenze mimusko musi mit uz 6.m a to nema :pensive: az 24.2. tak musime pockat na dalsi termin :rolling_eyes: ale moooc se tesim az budeme plavat :wink:
10. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
martinko tak třeba dnes bude líp.
Jinak holky malá je jen na kojení. Večer a noc byl skvělej. usnula v půl osmé a vzbudila se ve 3 a pak až v sedm :grinning: tak snad se to dává do starých dobrých kolejí. Včera se sama 2x vykakala, tak snad už i kakání se nám rozjede. Já už chci vyměňovat i pokakané plenky. :grinning:
10. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
jani, vidíš !!!!!!!!!!! aj sa si tu nie raz kecám sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
jaji...noc byla sice super, ale zdá se mi to dlouho na tak malé mimuško a hlavně mám pocit, že můžu ztratit mlíčko, ani mi prsa nevytekla po takové dlouhé době nepapání :frowning2: Možná jsem ji měla vzbudit ve 2h ráno, když jsem se probudila já a přenášela ji do postýlky...fakt se bojím, že se mi pak nebude chtít tvořit mlíčko :confused:
10. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
waci...tak to je super, že už tak spinká a i kaká sama :slight_smile: Tak vidíš, už bude jen líp :wink:
10. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
Jani a to vás nezoberú? Veď to už nie je taký rozdiel. U nás sa chodí plávať od 4 m, ale ak niečo dá sa aj od troch.
10. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Calli - treba využiť odsávačku.
10. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
my akurát búvame a potom idememnanožičky, tak dúfam,žeto bude ok.
10. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
babule ja vám tie noci závidím, my vstávame každé 2 hoďky. Ale inak je v pohodke, hneď zaspinká, aspoň že tak.
No ale už sme 2 dni zase nekadili, tak neviem neviem. Waci akosi to máme vždy tak ako vy - no katastrofka.

Žanetka ani jatoľko mliečka neodstriekam.

Peťi, prečo to mliečko nezamrazíte, na horšie časy?
10. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
martinko, abychom to nezakřikli :wink:

holky co mák nadýmá? nebo způsobuje zácpu??????
10. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
zanetko :grinning: taky uz si zvykam

Zuzi nevezmou nas, maji proste podminku mit 6m. tak on bude urcite i novy kurz v breznu tak aspon bude uz teplo tak moc se tesim :wink:

holky az se budete nudit tak si prectete www.klarcinblog.cz a uvidite ze nase problemy jsou oproti tomu nic, uplny nic :frowning2:
10. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Jani prosím ťa neviem kde som zapatrošila tú relaxačnú hudbu, nehodila by si sem ten odkaz ešte raz, ak ho vieš.

Inak sú to potvory na tom kurze, ale veru aspoň bude teplejšie, aj my ideme až neskôr.
10. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.