• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No nič zatiaľ sa lúčim, lebo polhodinka spánku prichádza ku koncu a čoskoro sme hore. Zatiaľ sa tu majte.
10. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
marti, ja laurinku spinkať nechám vždy, nikdy ju vnoci nebudím a keď potiahne dlhšie, tak mliečko odsajem odsávačkou aby sa tvorilo ďalej...

a u nás sa chodí na plávanie od 3 mesiacov...ja počkám aj tak do jari

miši, neviem čo robí mak...

zuzka, ja toľko odstriekam keď sú úplne plné, ty keď kojíš čo 2 hoďky...

idem nakúpiť na myši :grinning:
10. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
tak utíkej :slight_smile: a pak se pochlub myšičkama :wink:
10. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
holisko, jj je to smutné
10. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
jinak až se budete nudit, nebo budete mít chuť třeba na švestkové knedlíky nebo, šišky, nebo jakékoliv jiné plněné knedlíky .... tak zkuste tohle těsto. Je to rychlé a u nás to pak nevydrží ani půl hodiny :grinning:

2-3 hrnky strouhanky
1/4 - 1/2 l vlažného mléka ve kterém rozpustíme asi centimetr másla ) mléko postupně vlijeme do strouhanky, aby vznikla hustá kaše, je lepší mléko přilévat postupně . Přidáme 1-2 vejce tak jak kdo chce a trochu soli a sypeme hrubou mouku doku nám nevznikne tuhé těsto stejné jako bramborové. No a pak plníme, nebo jen krájíme nebo děláme válečky a vaříme v osolené vodě dokud nevyplavou nahoru. Jsou fakt dobré můj manžel se po tom může utlouci :wink:
10. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já byla včera na kuru vázání šátků a už mám šátek i doma tak zkouším. Ale bylo to fajn :slight_smile:
Jinak Janička ve 4měsících má 6950g a 67cm - už je to kus ženské :grinning: :dizzy_face: Očkování přesně jak jsem myslela neproběhlo pře ramínko pořád není ok. Další prohlídka by byla v půl roce ale když nejsme naočkování máme dojít zase za měsíc esi už bude ramínko zahojeno. Jinak máme za sebou i poslední nožičky a také vše ok :slight_smile:

Prohlídla jsem všechny nové fotečky a všechny děti i výtvory jsou krásnééé :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz
holky a co se prckům uděllo na tom ramínku, že nejde naočkovat hexa? Aduš tam, má jen takový flíček, tak nevím, jestli je to dobře nebo špatně...
10. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
zhnisalo to a pokud to zhnisá nebo je větší jak 0,5cm tak to nelze naočkovat, ale nám to začalo dělat až v půlce třetího měsce
10. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
waci diky za recepis uz jsem ho ulozila :wink:

drahy jel koupit stromecek, a par darku, tygr odpociva tak pujdu dat pracku do susicky a odpocivat :grinning:

calli: Kika mela jen flicek ke konci ale na zacatku mela i stroupek. ted po hexe nema nic, mela jen zatvrdly okolo toho
10. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
není zač.
tak my jdeme spinkat holky, tak zatím paa, já beztak vytuhnu s malou :grinning: a odpolko jdeme na vyvházku, svítí tu sluníčko
10. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
tak zase nakukuju :slight_smile:

aurel - my tady máme mrazák jen jako takovej "kastlík" v ledničce... jednak je šííííleně malej a pak mu moc nevěřím, že mrazí fakt tak, jak by správně měl... Mám strach, aby se to zamražený mlíko nezkazilo... :frowning2: přece jen to nemá takovou sílu jak normální mrazák...
10. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
jinak u nás noc hrůza :frowning2: malej zabral až nevim kdy, naposledy, když jsem se koukala bylo půl čtvrtý, pořád chtěl pít.. vzbudil se o půl osmý, pak o půl jedenáctý a teď teda zase usnul...
10. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
kate juu to snad ne, snad dnes bude fajn, teda ja byt o pul 4 vzhuru tak dnes padnu za vlast :grinning:
10. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jani - já jsem taky vyflusnutá :frowning2: on malej na chvilku usnul kolem třetí, ale o pul čtvrtý už zas byl protivnej a brečel...no nakonec usnul...
10. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
to jsme meli takhle vcera, diky bohu dnes spinkala krasne.

uz mame stromecek, stribrnej smrk ackoli jsmeh o poslala pro borovicu, ale prej ze byly skaredy, stal 490kc :sweat_smile:

krasne to tu voni.
10. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
waci, pochopila, len na tom barvive nie je návod (nikdy som farbivo nepoužívala), ale nejako to zmáknem.... a ešte som si nie istá ako tam fuknem nie chvosítky aby tam držali a aby som to nedolámala ... tú veľkosť myší ešte poprosím. A som presvedčená, že sa podaria minimálne tak, ako sa mi stále daria Tvoje koláčiky - Maťko ich zbožňuje :dizzy_face:

som obehala všetky potraviny a farbivo sa predáva v drogérii ?!?!?!?!??!?

a dnes som mala i ja "šťastie" na debila :angry: . Pri pokladni boli predo mnou 3 ľudia, 1. platil a tá 2. teta mala nechutne velikánsky nákup. Tak som ju i toho 3. pána poprosila, že mám len tri položky, že či môžem ísť pred nich, ešte som ani nedopovedala že aby sa mi malá v kočíku nespotila a teta ma pustila a tend debil, že aj on má málo položiek a čaká. Tak som mu povedala že nemá decko čo sa mu potí v kočíku a v tom ma zavolala predavačka do vedľajšej kasy, že ju otvorí ... no a ten debil že tak nech sa páči. Tak som sa tej 2. tete poďakovala za ochotu a jemu že ož nepotrebujem - buran jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
miška, som našla že si mi tú veľkosť už napísala, som to len prehliadla :sweat_smile:

dnes je vonku nádherne, cica spala celý nákup i prechádzku a ešte raz ju vyvenčím, prišiel mi balík :grinning: :grinning: :grinning: , no teraz spinká v postieľke... a zaspinkala bez mrnknutia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
holky, pošlete to krásné počasí i k nám :frowning2:
10. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
k nám takyyy :grinning:
10. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
fúkam ho vaším smerom, len neviem či mám dostatočnú kapacitu pľúc :grinning:
10. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Asi ne, k nám nic nepřišlo :grinning:
10. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
jaji barvivo já mám gelové, ale když máš práškové tak rzmíchat v kapce vody a vmíchat to tam. Ocásky tam normálně udělej jak já dírku a vsunout neboj když budeš jemná neprasknou :wink:
10. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
no marti, ale od nás to postupne odvialo, ešte že som stihla s malou kým bolo fakt nádherne ísť von...

miška, myšky sú v trúbe a ponúkam zlepšováky, ak by si ich ešte niekedy robila (ja určite budem) - uši boli šup-šup za pomoci pinzety a chvosty som tam nastrkala ešte pred pečením - som si vyskúšala, ako sa budú správať pri teplote 50 stupňov a vpohode, tak som ich tam napichala...
to farbivo som tam nasypala :grinning: a rozmiešala a bolo to dobré. To s ktorým som robila oči a ňufák som rozmiešala vo vode, tam som pár urobila škaredých, očká sa mi roztiekli, potom som štetec menej namáčala a :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ani nevieš akú radosť z toho mám :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
jaji, tak šup sem s fotkami tvých myšiček
10. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
ešte sú v trúúúúbe, a odfotím ich len keď sa v trúbe nezničia :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
miška, kde si, myši sú v trúbe hoďku, vyzerajú dobre, zhora sú vysušené ale vnútro ešte neeee?!?!? a ja neviem, či sa to dosuší keď to vyberiem, alebo to tam mám ešte nechať ?!?!?!?? :confused: :confused: :confused:
ináč mám tam oba pleky a trúbu teplovzdušnú tak snáď som to nepo....
10. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
tak to ještě chvilenku nech :wink: já jsem tam ty ocásky nemohla dát při sušení, jelikož jsem je neměla koupené, kupovala jsem je až byly myšky upečené :wink: já jsem taky pekla oba plechy zaráz. a každá trouba peče jinak, šak to poznáš jak budou :wink:
10. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
ako kde ste dnes?!?!?!??!

myši sú v albíčku spolu s laurinkou :wink:
10. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Žanetka, ja to tiež odstriekam iba v noci a to sa mi teraz už tiež nedarí, lebo sa drobec budí každé 2 hodinky. Takže sme na tom rovnako.
10. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Žanetko myšky se ti moc moc povedly a koukám, že u vás mají úplně to stejné zdobeníčko jako u nás. :wink: jsi šikulkaaaaaaaaa
10. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.