• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
jaji, krásné fotečky, sme se tu s Jirkou rozplývali nad Laurinkou :slight_smile: A myšky se taky povedly :wink:
10. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
jaji, to bodýčko, co má Laurinka na té oslavě máme doma taky, ale Aduš už z něho vyrůstá :grinning:
To je šílené, kolik tu najdu věcí stejných, co máme doma a nic z toho jsem nekupovala já, ale dostali jsme od někoho :grinning:
Jinak přes den se u nás celkem spalo, i když s obtížemi, ale líp jak za poslední dva dny, zato od 19:30, kdy se šlo kupkat a potom kojit a zase kojit se ještě nespí a mručí se v postýlce. Doufám, že brzo zabere, Jirka stává po 4h do práce, tak ať se ještě vyspí :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
dobré ráno všem :wink:
11. pro 2009 v 07:42  • Odpověz
DOBRE RANO :angry:

Som presvedčená o tom, že kôň je NÁKAZLIVÝ PRENÁŠAČ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dnešná noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ja také niečo nepoznám ... vôbec neviem ako pôjdem dnes na cvičo, keď som ju nakojila o 6,00, zaspala po ťuťkaní - nepomáhalo tak po reve (zabral) o 7,00 (jasné že predtým bolo kojo ešte 2x a nespinkanie tiež!!!!, ináč by som nedržkovala) ... teraz popíjam caro, malú som zbalila, naraňajkujem sa a malú zobudím tesne pred odchodom no mám z toho hrúzu, keď jej papaníčko vychádza akurát na 9,00, čo máme byť u mudr. A vôbec, ja nerada malú budím, vlastne ju nebudím :confounded: , takže neviem aká bude reakcia :confused: :confused: :confused:

marti, bodičko mám z druhej ruky no je moje obľúbené

miška, cielene som si kúpila rovnaké ozdoby, lebo sa mi to tak páči, myšky sú fakt milené, len ich musím dobre skryť - no ver či never, v trúbe boli cez 3 hodiny, ale usušené sú perfektne aj vo vnútri.

DRŽTE MI PALČEKY PROSIM, aby cica bola oki u mudr a neodpálila nám ušné bubienky :grinning:
11. pro 2009 v 07:47  • Odpověz
dobre rano :wink:

u nas noc ipet hruza :grinning: nejak se odnaucila sama usinat v postylce :pensive: a tak treba se to spravi nicmene opet 9x jsem vstavala ale ne na kojo ale na pochovani
11. pro 2009 v 07:53  • Odpověz
jaji teda fakt nějakej vir, U nás dnes taky spinkalo hůře, měli jsme bolení. Malá prděla celou noc, ale nevykakala se. tak jsme ji nakonec museli pomoci, a pak usnula
11. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
dobré ráno...
Jaji, snad to bude u doktorky ok a malá bude hodná :slight_smile:

Jani, v knížce "Dětský spánek v otázkách a odpovědích" píšou, že např. chování v náručí může být pro mimčo spánková asociace, tzn. že si to spojuje s usínáním. V průběhu noci se potomek opakovaně ocitá ve fázi lehčího spánku, aby si zkontroloval okolní prostředí. V tu chvíli (při tomto částečném probuzení) není ještě zcela při vědomí, a pokud se od okamžiku, kdy poprvé usnul, nic výrazně nezměnilo, jednoduše zas tvrdě usne. Pro spoustu dětí je však jakákoli změna (uslo v náručí a teď je samo v postýlce) jako vyvěšení červeného praporku a ony začnou plakat, a to proto, že potřebují navodit stejné podmínky, jako když prvně usly, tzn. třeba zase pochovat.

To jsem opsala z té knížky :sweat_smile: Já jen, jestli ti Kika v noci nepláče z tohoto důvodu :fearful:
11. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
A taky tam píšou, že mimčo by nemělo spát ještě celou noc, pokud nemá aspoň 7kg, takže já si asi fakt budu dávat budíčka a Aduš v noci raději ještě nakojím :unamused:
No, nic, už tam mručká a to spala jen hodinku, tak jdu za ní...
11. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
No Jani, mne drobec nechcel zaspávať sám po očkovaní, trvalo to skoro týždeň a teraz zas zaspinká sám, kedy vás očkovali?

Inak včera sme išli na tie nožičky - boli sme samoška objednaní a tam, že DOVOLENKA, takže až budúci štvrtok.

Inak podarilo sa nám teraz zaspať vo veľkej posteli. Inak naša noc dnes bola fajn 00:30, 3:30 a 6:15 potom sa zobudil o 7:30 a do ôsmej si štebobal, to som ho zasmozrejme už preložila ku mne do postele.
11. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
:grinning: tak my už jsme doma, jeli jsme to baby centra potřebovala jsem malé čepičky a kabátek a nějakou hračku, kterou chytne pěkně do tlapky. NO nechala jsem tam 800 :angry: ale malá je spokojená prospala se v autě.
JInak jelikož mám rozdělané celé velké balení nutrilonu a malá ho nechce, tak bude na vánoce mléčná čokoláda. Kdysi ji babička dělala ze sunaru, protože nebylo sušené mléko. a nutrilon je vlastně taky sušené mléko :slight_smile: tak jak přijede tatínek tak půjdu klohnit. Hlavně že jsme říkala, že péct nebudu :grinning:
11. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
no ona se vzbudi a neplace, jen sebou mele a zacne povidat, kdyz delam ze spim zacne jako vykrikovat tak se zvednu dojdu do kuchyne na balon, sednu na nej a uz spi :slight_smile: me by to nevadilo ale tak nebavi me se v noci prochazet.

Zuzi ockovani asi ne protoze to ji bylo uplne jedno.

Holky musim se poptat mudry na to cviceni nebot kristynka tu hlavicku furt spis toci na jednu stranu zvlast ted kdyz is furt cuca pravou rucicku, ja se vojtovky hrozne bojim :pensive:
11. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
holis a zkoušíš ji ju vypodložit tu hlavičku? aby ji točila i na druhou? malá to taky dělala, ale už otačí pkně na obě strany
11. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky jen hlásím že sme u našich a že sme v pořádku:slight_smile: nemám šanci vás dočíst tak doufám že ste všichni zdravý a happy:slight_smile: Štěpula má trochu rýmu ale jen v noci...vždycky začne chrčet u kojení...asi jak je to mlíčko teplé, tak mu to rozehřeje ty soplíky a pak chrápe...ale když sem mu to chtěla odsát tak tam nic neměl...tak já nevím co to je...i trochu kuckal...ale vzala sem si nějaké vitamínky a dneska v noci už nebyl kašlík...no hlídám ho jak oko v hlavě...to víte jak byla Lucinka teď nemocná tak o něj mám taky strach :pensive: Ale je vysmátej, pořád si hraje s hrazdičkou a je spokojenej, tak myslím že ok:slight_smile:
Dneska odpoledne jedu s mamkou na nějaké nákupy ještě na Vánoce, tak se docela těším:slight_smile:
11. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
grabu ahoj, tak užívej volna u vašich. Já se na vánoce taky strašně moc těším :grinning:
11. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
Waci ona ji toci na obe stranz i kdyz pase koniky ale kdyz je nepase tak furt preferuje tu jednu stranu, snazim se si s ni hrat na te druhe to ji jde ale pak si da pravou rucicku do pusy a hlavu zass vytoci :astonished:

Zitra jedu k nasim na vikend, v praci mame firemni vecirek ale jirka jde s kamaradem, tak pojedu k nasim tak snad to zvladneme tu noc
11. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
holis a řekla ti doktorka na to něco? protože pokud točí na obě strany tak je to v pořádku a zoují si do papulky cpe pro změnu více levou pacenku. Řekla bych, že už v téhle době si děti vyhraňují pravo levou orientaci.nedělej si s tím hlavu a když si s ní hraješ buď vždy na té straně, kde se míň otáčí :wink:
11. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
ahojte, zvládli sme to vpoho :dizzy_face:
malú som zobudila, neplakala, mudr nás zobrala hneď ako sme prišli, ukázali sme jej ako cvičíme, dostali sme pochvalu že nám to pekne ide a máme pokračovať. Potom sme hodili kozenku, a prešli na masáž .. aj tam pohodička.

Jani, neboj, za popýtanie nič nedáš, ja som tiež teraz kľudná, a to čo cvičíme je vojtovka. Malú som do toho od začiatku "netlačila" - keď mala blbú náladu necvičili sme a počkali sme na dobrú náladu ... a takto to robím a malinká pri tom fakt neplače. Ak začne mrnčať, ani poriadne nezačneme ... vyčkáme a skúsime zas.

no a my 7 kg máme určite, tak prečo nespíme celú noc ?!?!?!? :grinning: - ale nie, ak má normálnu noc, tak ja sa sťažovať nemôžem - o 20,00 spinká a papáme medzi 3,00 - 5,00 - si myslim že pohodička
11. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
babenky, užívajte si miminuška čo najviac, lebo keď príde puberta AAAAAAAACHCHCHCHCHCHCHCH JAAAAAAAJ
11. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
holky jsme zpet z prochazky, je tam kosa a snih nikde :confounded:

zanetko u nas ma Kristynka dobrou naladu jen hodinu po spanku, pak uz zzacina byt protivna a chce se nosit a nic ji nebavi :grinning:

ja mam rezim ted takovej 19h - 23- 2 - 5 - 6:50 :astonished: no a mezitim je tak 4x pochovani pac slecna se chce ujistit asi zda jsem v pokoji :slight_smile: ale co, ono to prejde, pevne doufam :sweat_smile: hlavne ze je zdrava a pekne prospiva :sweat_smile:
11. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
no, jani, ale to je prd proti tomu, čo bude až bude v puberte!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - držkovanie, odúvanie, pravdu bude mať vždy len ona, a prečo všetci môžu a ona jediná nee....keď niečo dovolíš, budeš tá naj, naj, maminka na svete, ale ak nee - plesk dverami na izbe, vražedný pohľad, neverbálna reč - daj mi pokoj atď, atď :sweat_smile:
11. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
hehe a Matko ma pubertu ok?

ja si to pamatuju a kdyz na me nasi kriceli tak jsem se smala :grinning: ale kristynka bude hodna, bude se jen ucit aby byla pravnicka nebo doktorka a bydlet bude jen s maminkou a tatinkem a zadnymu ji nedame :sweat_smile:
11. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
tak já jsem dodělala čokoládu a už ji mám i vyklopenou z formiček a schovanou a je strašně dobrá malá spinká ještě na dvorečku, ale už pro ni půjdu je tam zima a je tam od půl třetí, byla tu mamča tak dovezla nějaké suroviny už na vánoce.
11. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
waci tu z toho nutrose? radeji si priste kup jen vzorky at nemusis vyhazovat to baleni :wink:

kristynka spinka opet mam otevreny okno a je tu tuze zima :grinning: ale radsi budu mrznout nez aby byla protiva :pensive:
11. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
jj z nutrilonu. Neměli vzorky, jen velké balení
11. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
No ja mám doma tiež Nutrilon, ale ešte zatvorený - našťastie - kúpila som ho keď som mala tú krízu, tak hádam ho potom niekomu predám.
11. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
aurrelka já ho právě otevřela a jeden večer udělala a nakonec slečně stačilo jen moje mlíčko, ale jsem ráda, udělala jsem čokoládu a ještě zbylo, tak to skrmime našim kočkám, uděláme jim vánoce a já ho chodím ujídat, jen ten prášek, strašně mi to chutná :grinning:
11. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
tak u nas uz se spi, teda nespi lezi tam v postylce a povida si snad to bude bez place :wink:

holky zitra nebudu moc stihat jedeme k nasim tak si uzijte vikend :wink:
11. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
Zanetko koukala jsem na fotky, mimochodem moc krasne, ono se Laurince libi kdyz pase koniky? Moje Kristynka to nema rada vubec a koukala jsem ze ma u toho Laurinka otevrenou rucicku, to Kristynka ma jeste pesticku :unamused:
11. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
janka, malá ako som písala spáva na brušku, takže ona s tým problém nemá ... musím uznať, že odkedy chodíme na cvičo, tak jej pasenie ide stále lepšie a lepšie. Ona hlavinu mala stále krásne vysoko, no ťahala sa chrbtom, neopierala sa o ručinky. A keď má Kika často ručinky v pästičke, tak ja by som naozaj za odborníkom skočila ... lebo to bola vec, na ktorú nás mudra upozornila bez toho, aby som to ja spomenula. A aj laurinka pästičky drží no už oveľa, oveľa menej... (pritom predmety drží už krásne dlhšiu dobu...) prvé vyšetrenie vôbec nebolo hrozné, malej sa to páčilo, mudra ju dávala do všelijakých polôh a sledovala ako sa pri tom správa jej telíčko, aj dolu hlavou bola ... no ako píšem, smiala sa, nebulila. Bulila pri ukazovaní cviku - keď bol nový, už vieme dva, ale to fakt len vždy tam, doma som na ňu išla pomalinky a aj teraz pred kupkaním krásne cvičila. Ani dnes keď sme mudr ukazovali ako nám to ide, tak neplakala ... a kedže sme dnes nový cvik "nedostali", tak plač nebol...

miška, ty zas provokuješ, mám doma france lait - dostala som, tak ak zotrvá neotvorený, tak už viem ako ho využijem ... :slight_smile: vypýtam si od niekoho recept na mliečnu domácu čokoládu ... a hádaj od koho?!?!? ...ináč kde ty na tie receptíky chodíš??? Myši viem, to si napísala ... ale domáca čoko, tie božské koláče...si mladá kočena a ja normálne čumim :grinning: . Dúfam že mi neodpíšeš že z kucháriek, ja som taká, že si rada beriem recepty z niečoho, čo má niekto overené, z niečoho, čo ochutnám u niekoho ... keď som sem tam experimentovala priamo z kucharky, nie vždy to bolo ono, pritom si dovolím tvrdiť, že zákusky robím výborné :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
tak nakukuju, náš malej ze začátku neměl rád pasení koníků, ale teď už je na bříšku v pohodě a hlavičku drží, a ruce v pěstičku má jak kdy... ale když ho mám na sobě a zvedá hlavu, přijde mi, že se opírá i o ručičky, ale on se o to snažil hned od začátku... :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.