• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Aj ja čučím suprdstar :slight_smile: .
13. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Taky koukáme :grinning:
13. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
:slight_smile: Tak my byly celou neděli s Aduš mimo domov, nejdřív na obídku u Jirkových rodičů a pak jsme pekly u mojí mamky :slight_smile:
Lucince přeji opožděně vše nej k svátku :wink:
A taky koukám na Superstar :slight_smile: Adi ještě chrní v kočárku u otevřeného okna :slight_smile: To už se dlouho nestalo, že by v tuhle hodinu chrupkala :slight_smile:

A včera jsme byli u ségry a mají nové štěňátko vlčáčka :slight_smile: Je náááádherný :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

nestíhám dočíst...už sme zpět z návštěvy u rodičů:slight_smile: Tak už tu budu zase s vámi:slight_smile:
Jen sem přelítla poslední stránku a zastavilo se mi srdíčko když sem si přečetla že Kubíček spadl z postele a chci tě taky Peti podpořit, že nejsi vůbec špatná máma..já bych taky byla histerka a bála bych se...ale to se prostě stane a hlavně že je Kubíček v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak Jajko LAurinka je šikulka že už se tak přetáčí...ale o to víc mě mrzí že se Štěpula ještě nepřetočí ani z bříška na zádíčka...oni mu tam pořád překážej ručičky...zítra jdeme na kontrolu tak se zeptám doktorky jestli nemáme nějak cvičit, protože on by se přetáčel ze zádíček na bříško protože se prohýbá do luku a kdaž do něj trochu postrčím do prdelky tak je hned na bříšku...ale zpátky se neokulí...:frowning2: nemyslíte že je opožděnej když mu jsou dneska už 4 měsíce a ještě to neumí?

Jinak stalo se tu něco o čem bych měla vědět?
13. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
jééééé, gratuluji Štěpulkovi ke 4.měsícům :slight_smile:
13. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
grabu - díky :slight_smile: a gratulujem malýmu ke 4 měsícům, my zejtra jdem s malým k dětské doktorce do poradny a dostane snad první hexu... snad to ustojí v pohodě... Teď jsme mu s manžou stříhali nehty a malej z toho byl vysmátej :grinning:
13. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
Holky děkuju:slight_smile: Štěpulka se na vás určitě usmívá ze spaní a taky děkuje za přáníčko:slight_smile:
Peti my jdeme taky na kontrolu zítra a myslím že hexu ještě nedostaneme, protože to ramínko nemá ještě úplně ok...ale uvidím...už teď se bojím za něj...au au :zipper_mouth: :pensive:
13. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ale sem hrozně zvědavá kolik váží a měří...zdá se mi že trochu povyrostl...tak doufám že už nebude nejmenší prcíček:slight_smile:

Holky nemyslíte že je nějak Štěpula zabržděnej s pohybem když se ještě netočí?
13. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
grabu - to by mě taky zajímalo... včera si ta MUDr na pohotovosti myslela,že mu jsou už 4 měsíce, že prej je velkej a vypadá rozumně :grinning: a s tím vývojem nevím, ale já myslim, že má ještě čas, pro jistotu bych se zeptala doktorky... Ale každý mimčo se vyvíjí jinak rychle a malej ti pak může poskočit o velikej kus dopředu...

Holky, taky se vám zdá, ž eten čas tak letí? mně přijde neuvěřitelný, že malýmu bude v úterý už čtvrt roku...
13. pro 2009 ve 23:27  • Odpověz
ahojky, aj ja som pozerala superstar, a maťko bol na nej naživo, ešte sa nevrátil, tak ho čakám...

Gabi, 4. mesiace :grinning: - my zajtra :grinning:

Gabi, prosím ťa, aké opozdenie - mrkni na Peťu, jej malý je o mesiac mladší a už sa pretočil a ďalšie mimčo sa pretočí v 5. a ešte ďalšie v 6. mesiaci....je to všetko veľmi individuálne .... sama si čítala a vravela, že drobec robí všetko podľa toho linku, čo som sem dala...no a tam sa píše, že pretáčanie je v 5. - 6. mesiaci - tak????? Ak sa ti nepretočí na konci 6. m tak potom SOS :confused: no on sa určite pretočí, keď je taký "knižný" príklad xixi :grinning:

no my dnes boli za manžovým tatkom, nie je to s ním dobré, má metastázy a už len leží... :frowning2: ..no laurinke sa potešil keď ju zas uvidel....

peti, pády sú nepríjemné, veľmi, mne maťko z postele spadol 2 x (zaspala som pri ňom) a bolo to prd oproti tomu, keď mi vypadol z postieľky ... a to postieľka vtedy bola o dosť vyššia ako tie, čo máme teraz :pensive: . Hlavne že sa kubikovi nič nestalo :wink: .
13. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
dobre rano

opozdene preji vse nej Lucince

Stepankovi k 4 mesicum a dneska ma Laurinka, Koko az za 10 dniiiiiii

Holky, nestresujte se s otacenim, kazde miminko je individualni tvor, kazdemu to pujde jinak a muze byt sikovnejsi v necem jinem, ja se bala ze Koko otaci spatne hlavicku a ze neuchopuje poradne predmety, segra mi nadala ze se nemam srovnavat s ostatnima ze ma normalni vyvoj.

jinak kristynka uz druhy den spinka 7,5h v kuse no jsem stastna jako blecha.

komu fandite v superstar? ja Martinovi :grinning:
14. pro 2009 v 07:46  • Odpověz
dobré ráno všem:slight_smile: my dnes máme úklidový den :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Jani - já teď fandím Šmajdovi :grinning: a sympatická mi je i Dominika Stará... Martin mi připadá, že si o sobě začal moc myslet, jak ho porota vyzvedávala až někam vždycky a že poseldní kola ty jeho vystoupení nějak nemaj šťávu... :confused:
Laurince gratulujem ke čtyřem měsícům :grinning:

no a pomalu začnu malýho vypravovat... u dr. máme bejt v 11 a ve 12 píše manža zápočťák, tak ať jdem v těch 11 na řadu a nemusíme tam čekat, abychom to stihli :slight_smile:
14. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
holky já oblékla malou do šatiček a než jsem ji stihla vyfotit, tak se mi pokakala takovým způsobem, že to teklo po nožičce a měla to až na zádech, tak místo focení bylo převlékání, ale jsem ráda, že jí to jde :wink:

já v superstar nefandím nikomu, jelikož to nesleduji :wink:

Peti tak dobře dopadněte:slight_smile:
14. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojda kočky:slight_smile:

Laurince vše nej ke 4. měsícům:slight_smile: to to letí:slight_smile:

Jajko já vím že v tom článku bylo vše podle toho co Štěpa už umí, ale já nemyslela přetáčení ze zádíček...ale z bříška na zádíčka...to mají umět dřív ne? a našemu prďolkovi to prostě vůbec nejde a ani nevypadá že by chtěl:slight_smile: no snad se brzo rozhýbe:slight_smile: ale zase výborně chytá věci, když si hraje s hrazdičkou a tak...tak asi se mozeček zaměřil na něco jiného a za chvíli se zaměří na otáčení a snad mu to brzo půjde...taky sem přemýšlela jestli to nemůže být tím, že mu dávám punčošky a ty ho docela stahujou a nemůže se těma nožičkama tak odhypnout :confused: no zeptám se dnes dr.:slight_smile:

Jani já v superstár fandím taky Šmajdovi...Chodůr je v poslední době namyšlenej až do oblak i když hlas má asi nejlepší, ale jak říká Peťka v poslední době toho moc nepředvedl...i když včerejší výstup s klarinetem mě nadchl (kor když sem na něj 14 let hrála) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale jinak nevim nevim kdo dnes vypadne...sem fakt zvědavá...navíc se spekuluje že to je stejně všechno předem dané...tak já nevím :wink:

Já se těším dnes k dr. co nám řekne o kolik zase povyrostl:slight_smile: ale netěším se jestli budeme mít očkování...au au
14. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:

ja dnes zas pečiem, laurinku som ulažila, mrkla na vás a fičím valkať cesto :slight_smile: - som cvok - a že tento rok žiadne pečeníčko :grinning: :grinning: :grinning:

no a Laurinka mi dne s urobila cucflek - na líci, snáď ma milan z ničoho zlého neobviní a uverí, že to bola laurinka, mi skoro oči vyleteli, keď som to uvidela v zrkadle :grinning: :grinning: :grinning:

tak som sa tešila že keď bude mať 4 mesiace ukončené začnem s tými príkrmami a teraz, teraz sa mi akosi nechce... mrkvičku mám kúpenú ... ale keď ja to kojeníčko tak zbožňujem, jak je pri tom zlatunká, jak je na mňa odkázaná...ako sa vždy ukľudní, ako ma pri tom hladí, smeje sa ... no veď väčšina z vás vie o čom hovorím... :slight_smile: . No mudra povedala medzi 4-5 mesiacom, tak ja ešte možno chvilinku počkám...

gabika, fakt klidek, ani my sa neotáčame z bruška na chrbátik a ak si dobre pameätám, tak lucka o takomto otáčaní písala ojojojojoj, hoooodne dávno :slight_smile:

Luci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ušiel mi dátumček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: krásne meninky dodatočne, šťastíčko, zdravíčko, pohodičku a pevné nervy pri zariaďovaní domčeka, cmuk :dizzy_face:
14. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
.... a ja som držala bendikovi ... myslela som že finále bude bendik-chodur ...
14. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Jaji tak já budu teda zatím v klidu:slight_smile: ale dr. se zeptám:slight_smile:

Já sem zkusila Štěpulovi dát k pusince banán o víkendu když sem ho jedla já...jen tak sem chtěla zkusit jestli vůbec pozná že je to jídlo :grinning: ...ato ste měli vidět jak se hned olizoval a hned by ho jedl:slight_smile: tak sem ho nechala jen to oblízat, ale hned sem mu ho zase sebrala:slight_smile: ještě je na to čas:slight_smile: a mlíčka mám pořád plno, tak mu to snad stačí:slight_smile:
14. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Laurince všechno nej k 4.měsícům a posíláme s Adélkou pusinky :-*
Adélka si včera začla hrát s medvídkama, co jsem jí natáhla nad postýlku, než bude hrazdička, tak jsem měla takovou radost, jak do toho cíleně bouchala :slight_smile:
Ve čtvrtek jdeme na kontrolu s těma kyčličkama, bojím bojím :frowning2:
14. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Jinak v superstar fandím Dominice nebo Mirovi, ale podle mě dneska Domča vypadne a zůstane Martin a Miro...Martin je sice z Ostravy, tak bych mu měla fandit, ale když on do té soutěže podle mě nepatří, on už je hotový zpěvák a není na něm co zlepšovat, zato Miro se zlepšuje a navíc dělá výbornou show :wink:
14. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj Marti...neboj, kyčličky už budou určitě dobrý...my jdeme naposledy s kyčlema v pondělí příští týden..teda já doufám že naposledy:slight_smile:
Adélka je šikulka jak si hraje:slight_smile: taky sem měla radost když Štěpula najednou začal ty hračky ohmatávat místo aby do nich jen třískal:slight_smile: je to super jak se ty miminka vyvíjej:slight_smile: já se musím vždycky smát tomu jak si Štěpula vyndává a zandává dudák:slight_smile: a někdy tam ty prstíky jen strčí pod dudlík a myslí si že mu to projde když je má zamaskovaný dudákem:slight_smile: ale já všechno vidím :grinning: filuta jeden:slight_smile:
14. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky nevíte někdo co je s Lenkou jak má Barču a malýho Adámka? ta se snad od porodu už neozvala...nemáte na ní někdo číslo? jestli sou v pořádku?
14. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Laurince vše nejlepší :wink:
jinak u nás se začíná s příkrmama až od 6. měsíce samozřejjmě pokud mimi prospívá jen z mléčka pokud ne začíná se dříve.

Jaji já jsem včera taky pekla dělala jsem ty burizony a pak linecké a slepované :grinning: jsem blázen taky, hlavně že jsem taky říkala, že letos nepeču :grinning:
14. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky, já se asi zblázním. Lůca je od té nemoci jak vyměněná. Pořád jen brečí a chce k prsu. Já už nemůžu. V noci kojím po hodïně ve dne to samé. Nechávám jí vřískat, nosit jí už celé dny nemůžu, ale je to o nervy. Snad se zase srovná, protože tohle dlouho nevydržím. Od pátku jen řve a řve a řve :(
14. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
holky do čeho oblékáte mrňouse do kočárku? a jak dlouho je venku necháváte? teď v tomhle počasí?
14. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj Kačí...no teda teda...ta Lůca ti dává zabrat...ach jo...ty si to fakt vyžíráš:frowning2: no třeba to je taky ten spurt...Miška by ti mohla vyprávět...měla to takhle minulý týden...ale taky se to srovnalo...držím palečky ať už je to za váma tohle uplakaný období :wink:

Míšo já dávám Štěpánkovi punčocháčky, bodýčko s dlouhým, tepláčky, slabou mikinku, pak slabou kombinezku a na to teplou kombinézku...zimní čepici a rukavičky, měli sme kombinézku s capáčkama na nožičkách i ručičkách, ale z té už vyrostl...o víkendu sem ho do ní nemohla narvat...tak už máme větší ale ta nemá ty nožičky a ručičky schovaný, tak to musím řešit ještě nějakejma teplejma měkkejma botičkama...ale to musím jet teprve koupit...no a dávám ho do fusaku, přikreju dekou a ještě zadělám tím deklíkem na kočárek:slight_smile: no a nechávám ho venku spinkat jak dlouho chce...ono mu tam je dobře a není mu zima...jen mu ještě natírám obličejíček krémem aby mu neomrznul:slight_smile: a to je vše:slight_smile:
14. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Gábi kéž by to byl spurt. Bojím se, že si zvykla na prso a mojí náruč během nemoci. :unamused:
14. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Kačí no Štěpán se taky vždycky rozkocá jak je u našich nebo u Járových rodičů. jak ho každej tahá a pak mi doma kňučí že se chce tahat...ale trvá mu to tak jeden den a pochopí že já ho pořád nosit nemůžu...tak myslím pokud to u vás trvá už tak dlouho že je to fakt ten spurt a uvidíš že to brzo přejde:slight_smile:
14. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Bojím bojím, po 14ti dnech nemoci jsem už fakt vyčerpaná.
14. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
posledný plech v trúbe, popoludní ešte repete vanilkové rožky, lebo maťko sa do nich pustil :grinning:, ináč ... tie som urobila podľa receptu - mix Luckina a Peťkina babička + som tam pridala citronovú kôru a že mňaaaam

waci, aj u nás sa pri kojení s príkrmami začína až po 6. mesiaci, ale som tu písala, že mudra mi ako naj, naj, najnovšiu novinku povedala, že alergologici odporúčajú medzi 4 - 5 mesiacom testovať na čo dieťa ako reaguje, teda či reaguje... nejedná sa o príkrm ako taký, ale len po lyžičkách - 2-3 dni na obed jednu lyžičku mrkvy, 2-3 dni na obed jednu lyžičku zemiak...banán...jablčko...a tak...

kači, micka a mudra neporadila nič?!?!?! :confounded:

ďakujem za laurinku za gratulácie :wink:

mimčo vonku obliekam - bodičko, dlhy rukav, pančušky (ak je viac kosa tepláčky), "papučky", bundička flisová, alebo jemný overal, teplá čiapočka, kapucňa z bundičky alebo overalu a šup do fusaku. No rozmýšľam že už fuknem aj rukavičky a niekedy možno aj deku...
14. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.