• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
holky jdu chvilku koukat na tv tak zatím paaaaaaaaaa :wink:
13. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
no, veď ak takéto počo bude pretrvávať, tak som sa už poučila a von pôjdem ustrojená jedine takto. Teda von pôjdem iba ak budem musieť, ináč ma tam nikto nedostane...ešte že ten balkón máme...nemám ešte overal ani fusak, takje malá zababušená v dekách odspodu i odvrchu, i dr. hovorila že som to dobre vymyslela...
13. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
paaa, ja idem natiahnuť chrbátik, kým nebude levíča papať :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
u nás bylo dneska ráno 5 stupňů a já jak jsem přemejšlela, abych nevzbudila manžu a neprobrala malýho atd., zapomněla jsem si vzít na sebe bundu :frowning2: Tak doufám, že to neodmarodim... :confounded:
13. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
holky u nás teď padaly kroupy...až mi to shodilo internet...počasí šílený:frowning2:
13. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky holky,
jdu vás na skok pozdravit. U nás je dnes krásný den...svítí sluníčko, tak vyrazíme, až se mimina vyspinkají a napapají, ven :slight_smile:
Jinak se máme dobře, Adámek je hodný, Barča na něj stále taky, ale ona je teda dračice šílená...ale je s ní legrace.

Hezký den :slight_smile:
13. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
No tak veru boli sme aj my na prechádzke aje tam brr. Mamina nám dnes muesela poslať fusak, lebo do krstu to už nepočká- zatiaľ som to riešila zababušením.

Inak nakoniec tovítanie občiankov robia aj u nás, len si tam mím zavolať, lebo tá pani čo to má nastarosti bola an obede a mne sa tam už potom nechcelo znovu ísťv tej zime.
13. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Jinak Lucinko s tím srazíkem mě je to úplně jedno kdy a kde...já za váma dojedu kdykoli a kamkoli...spíš asi bude záležet na počasí, kde se sejdeme...jestli půjdeme na prochajdu někam do parku nebo jestli to vezmeme přes nějaký ten obchoďák:slight_smile: spíš abysme měly kdyžtak kde nakojit...aby nám neumrzly prsa venku:slight_smile: tak to promysli...já za váma dorazím samozřejmě někam blíž, nebo klidně až do Slaného to je jedno....vy ste obě tím směrem a já tam za váma dojedu:slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jinak teda i já vozím prcka na předním sedadle, protože to zrcátko nemám a abych ho nechala vzádu samotného to se bojím...když na něj nevidím...takže tak:frowning2: vím že to není nejbezpečnější...ale pořád lepší než moje švihlá švagrová, která vozila mimi sice na zadní sedačce ale po směru jízdy...kdy to vajíčko tak být nesmí...ty pásy by malou určitě neudržely a ona s ní tak jezdila i po dálnici...no blázen!!
13. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky tak od rana nespi :frowning2: zas jsem z toho na nervy venku jsme byly ale tak tam fouka ze me to malem odneslo i s kocarkem :angry: se zblaznim :frowning2:
13. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jen rychle nakukuju tak se máte.. Byla sem s malou venku ale to je děs..myslela sem že mně kočár uletí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ta zimá brrr už aby bylo aspoň jaro :sunglasses:
13. říj 2009 v 15:31  •  3 děti  • Odpověz
tak moje mamka s ní byla 2 hodiny na vycházce. Malá celou dobu spinkala. Teď se ďuchlíkuje u tatínka :wink:
13. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Jani - to ten náš lump se zas pořád budí, taky mi z toho už hrabe... Při kojení usne a jakmile odejdu pryč, vzbudí se a řve :frowning2: Už jsem z toho na prášky :frowning2: Navíc mám naprd náladu z toho pitomýho nástřihu... Tak bych radši měla klid, než řev od malýho :frowning2:
13. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
petko vitej v klubu :angry: ja jsem maximalne na nervy od rana nespi :astonished: ale co od rana od 4h od rana :pensive: jsem utahana, ty aspon nemusis nosit :unamused:

musela jsem ji polozit do postylky a place jenze ja uz taky nemuzu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Holky to je mi líto že Vám dávají prckové tak zabrat..malá naštěstí dnes hodná
13. říj 2009 v 17:16  •  3 děti  • Odpověz
Sacvi no snad to bude zitra lepsi jen kdyby tak nefoukalo venku :pensive: za hodinku uz budu koupat a pujde spinkat at mam klid
13. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
leni, ty si sa odsťahovala do teplých krajín??? všade je dnes škaredo a u vás je krásne :confused: :sweat_smile: :sunglasses:

jani :confounded: :confounded: :confounded: - to ani kometnár nepotrebuje...
13. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
zanetko i tady cely den svitilo slunicko ale foukalo :unamused:

zitra budeme trenovat spanek :astonished:

ted vytuhla u maminky
13. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Holky prcek zase uz 4 dny nekakal...naposledy v patek...tak dneska breci jak ho boli brisko:frowning2:
Tak sem mu dala polstarek s teplejma tresnovejma peckama na pupik a prestal plakat...ale pak znova zacal jak to schladlo...tak sem ho chovala az sme z toho oba usli v kresle:slight_smile: ted porad tlaci a prdi ale jinak z nej nic nejde...ale krici u toho jak ja u porodu...chudinka moje mala...neplace...jen kdyz tlaci tak krici...no ale jinak se smeje...kdyz zrovna netlaci...tak ja nevim co s nim:frowning2: snad se uz brzo vykaka a bude zase v pohode
13. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Jani - pěkně blbej klub... Já malýmu nacpala dudlík, tak asi třičtvrtě hodinky spal, ale musela jsem mu ho držet, jamile ho vyplivl, už měl otevřený oči... Mně přijde, že potřebuje něco cumlat, že ani nemá hlad, protože ten dudlík ho uklidní... Fakt už nevim... Ono ho to chování uklidní taky, tak ho nosím, ale po chvilce ho to přestane bavit a řve znovu... :confounded: tak nevim, jestli mu třeba není vedro... Nebo něco... :confounded:
13. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
No Petko u nas ani ten dudel nezabira ten primo nesnasi :unamused:

Gabi co ta probiotika co Wacinka tady psala. My mame ty drahy a jsou asi k nicemu, to rikala Zuzka nebot nepomahaji. Kika teda s briskem nic nema ale jen abys vedela ze ne vzdy je vse drahe k necemu.

Jdu koupat tygra.
13. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Jani - malej ho taky napřed vztekle fluše, ale když mu ho držím dost dlouho v pusině, tak začne dudlat, ale musim mu ho přidržovat :frowning2: No nic já letím, už se jen nevrtí, ale zas řve... :frowning2:
13. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
no ja uz pujdu ulozit tygra snad bude spat :slight_smile: a zitra rano jedu s kocarem a beda jak nebude spat :grinning:
13. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
tak naše malá dudlíka miluje--eště že tak mooc nám pomáhá. Teď už usla a sem zvědavá jak bude dlouho spinkat..
13. říj 2009 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz
tak u nas se jeste nespi :unamused:
13. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Tak ja ešte nespím,ale pomaly pojdem...

Samozrejme,že mám malého autosedačku proti smeru a cez to zrkadielko naňho perfektne vidím(je to super investícia za 400Kč),čo robím a mám teda asi to šťastie,že v autíčku sa mu páči a neplače tam,vždycky pekne zaspinká a keď nespí,tak pozerá a je v kľude.Napísala som len svoju skúsenosť,takže je to na každej z vás :slight_smile:

Gábi,aj Samíka dnes ku večeru trápilo bruško,ale spinká,tak snáď to už bude dobré.Kvapky Baby Calm pomáhajú a keď nie,rúrka to istí :slight_smile:
Gábinka,tak ja niečo vymyslím a potom dám vedieť cez telefon tebe aj Kačke,áno?myslím inak,že moc počasie na prechádzku teraz nebude,aj keď jeseň býva aj pekná,ale teraz to tak nevypadá,tak uvidíme,aké bude počasie na budúci týždeň.

Úspešne som objednala už Lodger bunker fusak,teším sa,pretože vonku je už pekná zima a nechce sa mi malého tak strašne naobliekávať.Boli sme dnes na prechádzke,chceme kúpiť ešte jeden PC,a som bola rada,že som si už do kočíka nachystala rukavice...skoro som zmrzla a do toho ten hnusný vietor!!!!!!!!!!!!!!ako písala Žanetka,v takomto počasí ma dostane len výnimočná situácia von,inak ani omylom...

Jani,PeŤko,tak to ma mrzí,že tie vaše miminka vás takto zlobia :frowning2: snáď to čo najskor prejde...

Tak berušky,idem si dať pyžamko a pomaly spať,zajtra sa sem ukážem,Libi ide ráno dojednať podmienky do novej práce :slight_smile:

Sladké sny a pekné ráno vám aj prcíčkom :slight_smile:
13. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz
DObré ráno všem. Tady se ještě asi spinká. My už jsme vzhůru od půl osmé. Malá včera usnula v osm večer vzbudila se až ve dvě. pak se vzudila v pět a pak v půl osmé. a teď spala a vzbudil mi ji traktor bych šla toho chlapa zabít
14. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
No ahojky, Waci, tak ešte stále dobre prdíkujete a kakáte, že či si mám ísť kúpiť tie lactobacilíky? Lebo náš chudáčik to má o trochu lepšie, ale nie moc.

Inak Gabi, to čo popisuješ, tak to mi máme stále. Tlačí a kričí a pritom má ale zatvorené oči.
14. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:
Lucka, mrkla som ten fusak a páči sa mi, zatiaľ nemám a zvažujem ho, no prosím ťa, dá sa dať do vajíčka???

Ja vôbec neviem ako mimčo obliecť keď ho mám vo vajci :angry: PROSÍM RADUUUUUUUUUUU
14. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
aurrelka malá prdí jak starej chlap že sem tam nevím zda je malá či manžel. a pokaždé v plenušce něco najdu :wink:
a zkusila jsem na obličejík ten heřmánek a má to dneska mnohem lepší

jajka já mám fusak od emitexu a ten jde i do vajíčka :wink:
14. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.