• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
my sme popapání a zase škytáme:frowning2: ach jo
14. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
holky tak teď sem se nařehtala...jak Štěpa začal škytat tak sem mu dala ještě prso aby se napil a jak přestal tak sem mu ho vzala aby mu nebylo špatně a on začal brečet že chce ještě tak sem si ho dala před sebe že mu řeknu že už je napapanej a že ho uklidním a než sem stačila něco říct tak se mě chytil za tvář a přicucnul se mě k bradě a začal mi ji dudat :grinning: :slight_smile: blbounek můj malej
14. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
sme po pape...teda laurinka, ja čakám na maťka...

peti, a z čoho máš najbližšiu skúšku???? jak to vlastne zvládaš?? kedy sa učíš???
14. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
grabu - tak je dobrýýýý :grinning: Teď jsem se nasmála já díky tobě :slight_smile:

jaji - no zítra mám test ze zpracování a analýzy obrazů a zkoušku z úvodu do environmentalistiky (tam máme skvělýho přednášejícího a docela mě to baví)... No zvládám... Zatím se to dá, kdybych si těch 11 protokolů nenechala na poslední chvíli, bylo by to v podstatě v pohodě, malej spinká přes den, jak chodí spát pozdě večer, tak se dá učit přes den a večer si zas hraje nebo se s manžou prostřídáme, takže se dá učit v podstatě celej den... jen mě "omezuje", že všechny materiály mám na počítači, takže se nemůžu pořádně učit při kojení :grinning:
14. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak grabu my škytáme skoro pořád, někdy je to lepší, ale některý den škytá třeba po každém kojení :wink:

teď je malá na dvorečku a já jdu dodělat vše co jsem chtěla.
14. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
holky, já uplně koukám, malej spinká od té doby, co jsme se vrátili od mudr. spaly vám taky děti takhle po tý hexe? já nevim, jestli ho vzbudit nebo nechat bejt...
14. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
peti, si šikula, a že ťa tie predmety bavia, to je obrovské plus ... to ja by som sa pri kojení veľa nenaučila ... laurinka je hotovo od 4-10 min a to tých 10 min veeeľmi výnimočne...
14. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
u nás se skoro nespí, kojím co 2h a teď byl řev jako by ji něco bolelo, ale já nevím, co, nakonec se zas najedla a s úsměvem se pustila...no tak se v ní vyznejte...
Holky, taky vám mimča tolik slintají? Adélka slintá poslední dobou strašně, a to i když si necumlá ruku...tak si říkám, jestli už jí nepoleze zub, by mě asi kleplo :confused:
14. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
jaji - tak to malej sosá dlouho :grinning: občas asi už jen cumle, ani pořádně nepije, ale když vidim, jak je spokojenej, tak pokud při tom netrhá hlavou, nechávám ho... Já jsem si ten obor vybrala, protože jsem věděla, že většina předmětů mě tam bude bavit. Problém je v tom, že příští semestr asi zas budou povinný přednášky a s manžou se nezvládnem prostřídat :frowning2: a nebude tam takovej fajn přednášející jako v té environmentalistice... ten má doma ročního chlapečka, tak měl pochopení :slight_smile:
14. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
holky jste tu???

muzu nechat Kiku venku v kocarku i 2h na terase? je zabalena v kombineze i fusaku, teplomer ukazuje 0 stupnu? je to ok? nechavate prcky venku spinkat?
14. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jani - já kdybych měla kde, nechvávala bych malýho venku dospat, když se vrátíme domů... Ale takhle ho musim z kočárku tahat...

calli - malej pořád spí... krmila jsem ho u doktorky trošinku v čekárně na uklidnění asi o půl 12 a teď se sem tam převalí, prdne si a chrní dál... A slintá šíleně už docela dlouho, pouští bublinky :grinning: když si ho dám na sebe na břicho, tak mám vždycky úplně mokrý tričko :grinning: Ale je fakt, že on se začne smát a jak se směje neudrží už tolik tu hlavičku a jak mu spadne, tak mi to tričko olizuje a řehní se :grinning:
14. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
petko juu ja koukam na FB malej neni zadnej drobek :astonished: to je poradnej chlap :wink:

tak ji necham venku 2h snad mi neumrzne ji se tak krasne spinka a ja nemusim venku strasit v te kose
14. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Tak sme zpět od dr. a je mi smutno:frowning2: holky Štěpula za poslední měsíc vyrostl o 4 cm takže má 64cm ale přibral jen 30g:frowning2: a to sem se fakt nepřepsala:frowning2: minule měl 6090g a dneska po měsíci jen 6120g:frowning2: je mi z toho smutno...doktorka ale říkala že vypadá že mu nic nechybí a jestli je takhle hodnej pořád že se nediví že nepoznám že má hlad...ale já ho přes den krmím co 2 max 2,5 h a jen v noci vydrží spinkat od 20h do 4h...tak mi řekla že ho musm budit ještě před půlnocí a dávat mu najíst a že mu mám dávat obě prsa i když už vypadá že je najedenej z jednoho tak chvílipočkat a dát mu druhý...já se z toho picnu:frowning2: je mi strašně smutno...vypadá to že sem hrozná matka že mu nedám najíst:frowning2: za týden musíme na kontrolní vážení:frowning2:

očkování sme nedostali...ještě to pořád nemá zahojený...
14. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
grabu - a jak vám vypadá to ramínko, že ho nemá zahojený? Malej tma puntík má pořád a tu hexu dostal... Jinak se netrap tím, že bys byla hrozná máma... Tak budeš mrňouskovi dávat baštit víc a uvidíš, že to všechno dožene... :slight_smile: Však pokud ti malej nedá pořádně znát, že má hlad, tak to přece nemůžeš poznat... :wink:
14. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Gábi nic si z toho nedělej. Přibral teda fakt dost málo, ale jestli je jinak hodný, tak bych to tak neřešila. Hrozná matka rozhodně nejsi. Štěpánek se vyvíjí normálně, takže mu asi to papání nechybí. Mimča mají taková období kdy naberou hodně a jindy zase málo. Teď jsem to četla na netu, protože hledám info ke spurtu. Netrap se.
14. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
No ona se doktorka ptala jestli brečí nebo je neklidnej ale to on vůbec a jak to mám poznat:frowning2: budu ho muset vážit kolik toho vypije a jestli za týden nepřibere tak prý taky můžu mít slabý mlíko:frowning2: no uvidíme za týden...ach jo

ten pupínek už má splasklej ale má tam pořád malinkej stroupeček...chceš to vyfotit?
14. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
Jinak ho dr moc chválila jak hezky zvedá hlavičku pase koníky jak drží zádíčka a když sem se ptala že se ještě nepřetáčí, jestli to nevadí tak se smála že bysme chtěli aby už šel Ježíškovi otevřít po svých:slight_smile: a že prej rozhodně není opožděnej ba prý naopak:slight_smile: tak aspoň z toho sem měla radost:slight_smile:
14. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Gábi prý neexistuje slabé mlíko, to jsem taky teď vyčetla :slight_smile: Možná jak se ti špatně přisaje, tak si neumí tolik vytáhnout. Ale zase když nebrečí a stačí mu to, tak je to divný.
14. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
já to taky právě nechápu...kdyby měl hlad tak přeci brečí, ne? no doufám že když ho budu teď cpát z obou prsou tak že do příštího týdne přibere a nebudeme muset dávat UM :confounded:
14. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Musíš mu to Gábi vysvětlit :slight_smile: Takhle ho za chvíli Lůca dožene :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
grabu - ne, děkuju, asi je zbytečný to řešit, když tu hexu už má stejně píchnutou, tak s tím beztak nic nenaděláme :grinning: Malej už je konečně vzhůru, ale zas poknoukává a asi by furt jedl :-/ :grinning:
14. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Kačí to já mu to říkám pořád že když bude prcíček tak ho Lucinka nebude chtít a vybere si Samíka kterej je pořádnej chlap:slight_smile: no ale jak vidíš tak má už asi teď svoji hlavu a asi chce bejt model nebo krasobruslař že chce ejt tak hubenej:slight_smile: no snad to napravíme...uvidím za ten týden jestli přibere a když ne no tak nastolíme nutrilon no:frowning2: sice se mi nechce protože podle mě mám mlíka na rozdávání...ale jestli mu to nestačí tak co se dá dělat...jinak Kačí já myslím že si vytáhne dost...s těma kloboučkama se přisaje dobře a když si po kojení zmáčknu prso tak z něj nic neteče a je vycucaný...tak já fakt nevím kam on to jídl dává...asi to hned vyčůrá neo co:slight_smile:
14. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
Kate náš malej je najedenej...cpala sem to do něj horem dolem z obou prsou a teď si hraje v postýlce s hrazdičkou a je hodnej...já fakt nevím jak poznat že má hlad...já vám snad začnu závidět že vám miminka brečej nebo co...to je fakt paradox co? :sunglasses: :grinning:
14. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
martinko malá slintá šíleně už asi měsíc a slintá i mě
14. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Marti Štěpán taky hrozně slintá a po zubu ani památka :wink: někdy to z něj teče jak ze slimáka:slight_smile:

Jani a my necháváme Štěpu venku klidně i 3 - 4hodiny...podle toho jak spí...je mu teplo když je nabalenej a ve fusaku a že mu trochu zazimujou tvářičky mu neublíží...můžou prý být venku když je tam do -5st. tak já ho zatím ven dávám ať má imunitku:slight_smile:
14. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
ahojte mamulky,
po dlhšej dobe sa vám hlásim,boli sme na Morave u Liborovej rodiny.
Išli sme na svadbu Libiho segry a oni to spojili spolu s oslavou jej novomanžela,ktorý slávil 50tku :slight_smile:
si predstavte,že oni to nikomu nepovedali,len povedali,že majú prísť skor na oslavu,trochu sa elegantne obliecť...keď tam všetci prišli,tak čumeli ako diví :slight_smile: my sme to vedeli dopredu,lebo Libi bol svedok :slight_smile:
Mali na to v penzione,ktorý prerobili z malého kostolíka, v takom lyžiarskom stredisku,bolo tam už dosť snehu.
Samík bol strašne ukážkový,pohodový,vobec neplakal a nerozhodil sa mu ani spánok...si predstavte,že na oslave sme ho dali do lehátka,DJ tam púšťal cez repráky hudbu(no hotový kravál) a Samík pri tom spinkal :slight_smile: všetci sa smiali,prehadzovali si ho z ruky na ruku a len chodili a celý večer sme počúvali,ako sme splodili tak úžasné dieťa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No bolo to tam celkom fajn,dostala som ešte dodatočne darčeky k narodeninám aj meninkám :sweat_smile: Samík dostal už stoličku,bola to fajn akcia,až na jednu vec...Libiho segra tam mala pozvané aj dve kamarátky,jedna vydatá,mala tam 14mesačné dievčatko,bola milá a tá druhá slobodná..si predstavte,že pila celý deň,ako brala som to,veď to boli skoro dve oslavy,nevadilo by mi to,ale ona normálne balila Libora!!!!!!!!!!!!!bola tak neskutočne drzá,že som sedela za stolom oproti Liborovi a ona na drzovku prišla,sadla si k nemu,smiala sa naňho,s výstrihom až na brucho sa pred ním prekláňala a pod...som myslela,že vyskočím z kože od zlosti!!!!to som fakt nechápala,normálne bez akéhokoľvek ostychu sa furt okolo neho krútila a ešte si zobrala na ruky Samíka...ani neviete aká som bola nasr.ná!!!!!!všetci tam už mali vypité,takže to nejako nikto neriešil,ale na druhý deň si ku mne sadla Libiho otca žena aj jeho otec(strašne zlatý) a bavili sme sa o tom...pohádala som sa strašne s Liborom,že či mu to nebolo blbé ako tá slečna s ním flirtovala a on to neriešil...povedal,že riešil,že či tam mal robiť scény pred všetkými...on hral totiž potom aj na gitaru a slečna si zase k nemu sadla a listovala mu v knižkách,ktoré pesničky má hrať...Libi si ju snažil nevšímať,ale viete si to predstaviť...no už dosť o tom...

Čo to tu čítam?Gábinka moja,to ma mrzí,že tak Štěpánek málo priberá...nemože to byť tým,že krátko saje a vysaje si len to predné mliečko?Nebuď z toho smutná,dávaj mu papkať tak ako ti poradila dr a uvidíš,ako to bude vypadať za týždeň,každopádne sa tým moja netráp,aj keď by ste museli dávať UM,tak to nevadí.

Kačenka,zlatíčko,to je hrozné ako sa stále trápite...každopádne,už som to tu písala,so spurtom je spojená aj laktačná kriza,čiže sa tvorí menej mliečka,pociťuješ to nejako?ja som to tak mala,preto Samík papal čo hodina,vývar,čierne pivko,papkaj každú chvíľu niečo,aby sa dobre tvorilo. Ak by si chcela s niečím pomocť,stačí dať vedieť :dizzy_face: cukrovíčko ti zariadim tento týždeň,áno?dám ti potom vedieť.posielam Lucinke pusinku a tebe moc objatia,aby si to zvládla.
14. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Ježiši prepáčte mi za ten román...

A moc ďakujem za priania k meninkám,posielam za to pusu :slight_smile:
14. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
No Luci koukám že teda můry ještě nevymřely...si jí měla normálně praštit a bylo by:slight_smile: nebo jí říct jestli si nechce dát odchod:slight_smile: no věřím že ti to bylo dost nepříjemné...taková potvora...že jí to nebylo blbé že

Jinak já se snažím se z toho že málo přibral nestresovat ale asi to minimálně do příštího týdne budu mít v hlavě:frowning2: Jak to mám udělat...když on nechce papat víc...zase mu nechci dávat kadou hodinu aby ho nebolelo bříško:slight_smile: je to fakt těžký...ale ještě že ty kontroly jsou...jinak bychom to ani nevěděli a on by třea měl hlad...
14. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Kde ste kdo? haloooo :confused: tu nikdo není :astonished: :astonished: :astonished:
14. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Gábi,varila som večeru :slight_smile: periem veci po víkende a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je fakt pravda,čo s tým máš robiť,keď Štěpánek viac nechce papkať...asi prídeme so Samíkom,aby mu vysvetlil ako má papkať,pretože Samík priberá aj za Štěpánka :angry:
No také baby nevymrú nikdy...keby som radšej neodišla,tak by som tam scénu urobila,to by čumeli všetci!!!! :rolling_eyes:
14. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.