• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Luci tak klidně přijeďte...já sem tu beztak pořád sama:frowning2: A Samík mu to třeba vysvětlí:slight_smile:Stejně jako by Štěpula potřeboval vysvětlit Lucince že se na maminku pořád nekřičí:slight_smile: já už se stejně tak těším až se zase uvidíme...a až se na jaře uvidíme všechny to bude sranda:slight_smile:
14. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
No teraz cez Vianoce to aj tak asi nevýjde,ale po novom roku sa už teším až sa zase uvidíme :slight_smile:
Neboj Gábi,sme na tom rovnako,tiež som tu stále sama,a pri tom má Samík tak rád spoločnosť ako ja,ale čo sa dá robiť,známych a kamarátov si nenakreslím :frowning2:
Čítala som,že si predsa len nakúpila darčeky :slight_smile: tak vidíš,my ženské neodoláme,že? :wink: rozmýšľam,či rozbaliť tú stoličku,aká je :slight_smile: som zvedavka zvedavá :slight_smile:
14. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Gábi, on přibral za měsíc jen tak málo? A neváží ta váha doktorce nějak blbě? Ale určitě Štěpulka nehladoví, on by se určitě ozval :wink:. Uvidíš, že za týden už bude macek :slight_smile:

Adélka zas dopoledne byla nenažranka a nechtěla spinkat a teď spí už přes 3h :grinning: opička moje maličká :grinning:
14. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Luci neodolala sem a tu kravičku sem musela koupit...ona stala jen 230Kč ale je veliká asi 50 cm a je krásně měkoučka a chlupatá:slight_smile: a jen jak sem jí Štěpulkovi ukázala tak se na ní ehtal jak pominutej a natahoval ručičky...ale donese ji až Ježíšek tak si musí ještě týden počkat :wink: no ale ostatní budou mít stejně podle mě největší radost z těch fotek Štěpulových a Adelčiných a z těch lampionů až si je půjdeme všichni pustit:slight_smile: jsou barevné a strašně krásně to vypadá když je tma:slight_smile: ale hlavně to budeme mít takovou srandu a budeme u toho všichni spolu:slight_smile:

Marti no on opravdu přibral tak málo...já sem z toho jelen...jednou ho přecpávám...jindy dávám málo...tak si člověk má vyrat:frowning2: Ta váha je digitální a vážili ho dvakrát, takže asi blbě neváží...jen mám strach z toho že ho mám v noci budit...aby mi pak nevstával každý dvě hodiny a mě picne...
14. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Luci já sem byla u našich a věděla sem kde ta židlička je a nešla sem se na ní podívat...abych měla pod stromečkem překvapení...tak sem taky hrozně zvědavá:slight_smile: ale určitě bude hezká:slight_smile: a ty ani nevíš jakou z těch dvou vybrali...nebo to je vidět na krabici? a jen nevíš jak vypadá naživo?
14. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Gábinka,aj Samíkovi sa teraz páčia plyšové hračky,vytiahla som mu takého medveďa,je s ním vlastne na fotkách a fakt ho berie ako kámoša,vždycky si s ním strašne povída :grinning: no veď,prečo by si mu nekúpila niečo,keď je to za také super peniažky,a veď prvorodené mimi je prvorodené,no nie?
Práveže na krabici vidieť,ktorú objednali,takže presne viem,ktorá to je,ale naživo ju vidieť je lákavejšie :slight_smile:ale asi to vydržím a tiež počkám :slight_smile:
a s tými lampionkami si to vymyslela úžasne,si šikulka :slight_smile: krásny darček,ako byť so všetkými a tešiť sa z toho spolu :slight_smile: tak by to malo byť o Vianociach!!!!
Gábi,je fakt pravda,že Štěpánek ti dlho spinká v noci,to Samík sa na papkanie ešte budí,ale mám miesto mlieka asi smotanu,lebo on priberá akoby som mu dávala jedávať sviečkovú s desiatimi knedlíkami :slight_smile:
14. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
No Luci on má Štěpula takovou žábu plyšovou velikou na přebalováku a je z ní úplně unešenej a taky is sní vždycky povídá a pak jí okusuje nohy a vždycky si jí celou namuchlá na obličej a řehtá se tomu:slight_smile: ais jak ho to lechtá:slight_smile: ale co je vtipnějš,í že už je takovej šikula že si pamatuje že tam ta žába je a když jí má za hlavičkou a nevidí kde je tak se zaklání a hledá ji:slight_smile: to mi příjde že je chytrounkej že už si to pamatuje:slight_smile:

Luci vydrž to pod stromeček...budeš mít o to větší radost:slight_smile:

S těma lampionama mě na ten nápad přivedla sousedka...takže to není můj výmysl...ale moc se mi to líbilo tak sem se přidala a myslím že to bude hezkej zážitek:slight_smile:
14. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Gabi, no mňa picne...tak raz ti mudr povie že malého precpávaš a druhý krát ti povie, aby si ho budila na papu....no uvidíte po tom týždni ako bude ... ale s tým "slabím mliekom" to je teda blbosť ... slabé mlieko neexistuje a to by mudra mala vedieť!!!! ak, tak možno papaá len predné mliečko, ale slabé ho nemáš určite!!!!
14. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
luci, vitaj späť :slight_smile:
14. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
ne Jaji to říkala mamka že může být slabé a já nevěděla že je to blbost...dr. nic takového neříkala :wink:
14. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
cau holky :wink:

Luci, tvuj prispevek me pobavil :grinning: taky nesnasim vterky co se pred ocima lepi na zadanyho muze :grinning:

Gabi, ja si nemyslim ze je neco spatnyho na UM, ja kdyz to tak ctu, prece nejsem spatna matka kdyz dokrmuju, nemam o nic min rada svoje miminko. Ba naopak je to pro jeji dobro, prece bys ho nenechala hlady, radeji si precti tema kojeni a bude ti lip. Tam prave psaly matky jak je ted hrozna propaganda kojeni kojeni a kdo ma mleka malo ci ho ztrati se musi citit jako spatna matka. :pensive:

Luci jakou mate nakonec zidlicku? my budem objednavat chicco polly, je teda draha ale babicka s dedeckem nam ji koupi :grinning: a jeste nausnicky jupiiii :sweat_smile:

jinak me dnes umrela babicka :pensive:mela 86 let :pensive:
14. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
jejej Jani to je mi líto :pensive: upřímnou soustrast :pensive: ale dožila se krásnýho věku
14. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Gabi diky. A ty nebud smutna, i kdybys zacala dokrmovat vsak ma 4 mesice a to uz se muzou prikrmy. Mimo jine pokud bys stale kojila a davala jen UM jako dokrm tak se to porad pocita jako ze plne kojis. Ja davam UM jen na noc, a posledni dobou uz ho ani nechce, ale tak treba 20ml jeste vypije, stejne se nejvic tesim na kasicku na dobrou noc. :wink:

jdu se najist :grinning: ja vim je trochu pozde ale tak musim trochu zhresit :sweat_smile: nejradsi mam chleba se sadlem ale to nemame :grinning: vaha nam nejde neni v ni baterka, dikybohu :grinning:
14. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Jani já dostanu k Vánocům váhu co měří tuky, kosti, vodu, svaly...takže uvidím jak na tom sem...no sem zvědavá...svaly - 30 a tuky + 70:slight_smile: to bude asi překvápko :confused:
14. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
gabi my ji taky mame, uprimne merila jsem si to jen jednou :grinning: pak uz jsem zapomnela jak se to dela :sweat_smile:

Gabi a jakou mate zidlicku jidelni vy??
14. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
14. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Gabi ta je taky krasna :wink:

jdu na Superstar to jsem zvedava kdo vyleti :astonished:
14. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
gabi, tak to je tak, keď dočítavam letkom - ja že mudra hovorila o slabom mliečku....

jani, babička mala fakt krásny vek :frowning2: , aj tá moja má 81 :sweat_smile:

ja tú stoličlu stále nemám jasnú a je najvyšší čas ... ja tak strašne neznášam, keď si neviem vybrať :angry: , keby nebolo toľko ponúk na trhu, bolo by to lepšie (to bol for) ...
14. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
ja mam vybranou tuhle http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky-7/zidlicky-plastove/Chicco-Polly-2010 romantic asi vezmu nebo tu zlutou :grinning: ale nasla jsem ji na netu mnohem levnejsi za 2700kc
14. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
jdu na superstar, moooc se mi libi uvodni pisen :grinning:
14. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jani dík....já sem uvažovala o tom jestli oranžová není blbá pro chlapečka...ale nakonec sem se rozhodla že je ok protože my máme doma všechno oranžovo vínové...tak se sem bude hodit:slight_smile:

Jajko tak si dej nějaké požadavky a podle toho hledej...pro mě bylo důležitý aby měla ten středovej kolík i když se sundá ten pultík :wink: aby když tam bude jen tak sedět a já ho budu krmit abych ho nemusela pořád přivazovat a on mi nevypadl :wink:
14. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
gabi, ten stred je pre mňa samačka a polohovanie sedačky by som chcela tiež ... no toto je moja veľmi zlá "vlastnosť", že sa neviem rozhodnúť ... ono ak kupujem maličkosť, napr svetrík, ponožky, nohavice - a neviem sa rozhodnúť tak si kľudne kúpim oboje, medzi ktorými sa neviem rozhodnúť - šák vynosím, ale takéto veci ako stolička, kočík, nábytok ..... to mi robí trampoty :confounded:
14. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jaji tak to sme na tom stejně...já se nikdy neumím rozhodnout...já si vyberu tak dvě tři varianty ale mezi těma už se nikdy nerozhodnu...no však si pamatuješ jak sem pořád otravovala s povlečením do postýlky:slight_smile: ale naštěstí mám u sebe Járu a ten mi dycky řekne...tak třeba tohle...a je rozhodnuto:slight_smile:
14. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Holky tak teď jsem se naprdla... Máme tu zastávku kousek od kolejí a oni ji svinuchy od novýho roku budou rušit... Takže sama s kočárem se nedostanu vůbec nikam :-/ FAkt paráda... Na další zastávku je to prej 300 m, tak ení potřeba,aby tady byla ta zastávka... To že na tu další zastávku se člověk dostane jen přes schody a přes kus lesa už nějak nikoho nezajímá... achjo :frowning2: Už abychom byli pryč...

Jinak mrňous má po tom očkování trošku zvýšenou teplotu, ale čekáme s manžou, co to udělá dál, abychom mu zbytečně necpali nurofen... i když jsme ho kvuli němu koupili :slight_smile:
15. pro 2009 v 00:10  • Odpověz
DObré ránko všem :wink:
15. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
dobre rano holky :wink:

Petko to je na prd treba si najdete podnajem

Waci tak co Zouji, uz kadi sama?

Moje Koko dnes spinkala krasne ale protoze nekakala od soboty tak se rozhodla ze dnes rano v 5h pri kojeni, no to jsem byla stestim bez sebe, jsem ji rikala at priste pocka do 7h do rana :grinning:

Jinak se dnes zapomnela a vstala az v 7:20, normalne ma budicek v 6:50 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

budeme dneska pict mame hotovy testo na linecky, rohlicky a pernicky tak jsem zvedava holky Jirka bude pict a ja s Kristynkou jen ochutnavat :sweat_smile: holky ja koukam na pocasi a v sobotu v noci -20stupnu :confused:

ja miluju zimu, jen by mohl snih napadnout :dizzy_face:
15. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
holis vypadá to že jo, sice v noci ji bolelo bříško tak byla trošku horší noc a celé ráno tlačí, ale snad to vytlačí.

JInak jdeme dnes k doktorovi:( malá už od Mikuláše má ve výstřihu a okolo ramínek takové flíčky červené jak nějakou vyrážku, ale přesídlilo jí to i na obličejíček na tvářičky a nechce to zmiznout a nic na to nepomáhá :frowning2:
15. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobrý ránko, tak u nás spaní na prd... Malej byl rozmrzelej z toho očkování, bolelo ho bříško (tak mu manža pomohl teploměrem, aby se zbytečně nevysiloval), no usnuli jsme ve 3 a v 6 hodin byl zase vzhůru... a já zas v 7 vstávala kvuli škole... :-/ No, ale teď spinká a vypadá, že už je jakž takž v pohodě... Mám za sebou test, tak jsem zvědavá, psala jsem tam hovadiny :grinning: a od 16 hod. máme ještě zkoušku, tak uvidíme... tu chci udělat dobře kvuli tomu našemu přednášejícímu :grinning:

waci - nám mudr na takovýhle vyrážky poradila koupání v černým čaji, každopádně přeju, ať dobře u doktora pochodíte...
15. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
K.ate ono to vypadá jak atopický ekzém :unamused: ale na to je snad ještě malinká
15. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
waci - aha :frowning2: my jsme s takovejmahle vyrážkama bojovali, když byl malej malej... ale po šestinedělí se to srovnalo... Držím pěsti, ať to není nic vážnýho :wink:
15. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.