• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Peti to já doufám taky že to nebude nic vážného, není mi z toho dvakrát do zpěvu :frowning2: pořád musíme mít něco :rolling_eyes: jdeme tam až po jedné jelikož to má poradnu, jinak tam má nemocn děti, tak nechci riskovat. Raději počkám na poradnu.
15. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojda holky:slight_smile:

waci to je mí líto, že ste oflíčkovaný, ale snad to nebude ekzém, já ho mám na rukách a vím co to je za sajrajt a jak to svědí, takže moc držím palečky ať to je ok :wink: mě doktorka řekla že to mám z toho že se máma v těhotenství stresovala...ale když sem teď yla těhotná já tak mi to úplně zmizelo a měla jsem ruce krásné...no a jen jak sem porodila tak po měsíci to mám zase zpět a zmizí to jen po kortikoidní mastičce a to je hnus:frowning2: Je dobře že to řešíte včas než by si jí to mohlo rozšířit :wink:

Jinak naše noční buzení v 23:30 na jídlo nedopadlo...protože ať sem prcka budila jak sem chtěla tak ty oči prostě neotevřel a když už konečně jo, tak zavrčel, otočil hlavičku na druhou stranu a spal dál...takže sem ho nechala spinkat no a po půlnoci už ho prý budit nemám, takže vstával sám až ve 3h a pak až v 8h...no ale v ty tři si vyzunk obě prsa a trvalo mu to asi 50minut...tak asi fakt má hlad :frowning2: a ráno papal půl hodiny...to u něj není normální...vždycky mu stačilo 10-15 minut...nevím co se to děje, ale snad něco do toho příštího týdne přibere :wink:
15. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
grabu - já jsem takhle dneska ráno budila malýho a taky mi to dalo zabrat... :grinning: Nepomáhalo nic, vždycky jen otevřel oko, kouknul a chrněl dál... Nakonec se mi povedlo mu to prso nějak vnutit, ale stejně si jen párkrát cucnul... Podle mě pokud se fakt vzbudit nedá, nelámala bych to přes koleno, protože nejspíš by se stejně pořádně nenapil... Já jsem zvědavá, jestil mrnouskovi už spadla ta teplota...
15. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Grabu děkuji moc za podporu. No snad to bude v pořádku, není mi dvakrát do zpěvu, když už kakáme a spinkáme tak zase tohle. Jsem asi hrozná matka :frowning2:

grabu teda pořád někde něco.
Prosím tě jak byla ta adresa s těma umělejma vánočníma stromečkama? sestra chce stromeček a já si tu adresu neuložila, dávala jsi ji sem ty že jo?
15. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
já sem si taky řekla že ho nebudu budit, když tak tvrdě spí...že mu budu dávat víc přes den a uvidíme...snad přibere :wink: Já sem ho totiž nechávala přes den pít jen max 20 minut i když chtěl třeba víc, protože jak sme byli před těma 5 týdnama na tom kontrolním vážení a kojení, tak za 10 minut vypil 110ml a to bylo podle dr. hodně...tak sem si říkala aby mu nebylo špatně...no ale ono se asi něco změnilo a on toho tolik nevytáhne nebo se s tím začal víc flákat a tak potřebuje pít dýl...ale kdo to má poznat:frowning2: připadám si jak macecha že sem ho trápila hlady:frowning2: ale on nebrečel...tak jak sem to měla poznat:frowning2:

Waci neblázni, všchno bude dobrý :wink: jen se to musíme všechno pěkně naučit...nikomu nebylo dáno zhůry všechno hned vědět a umět :wink: ta adresa na stromky je http://umelevanocnistromky.cz/ :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
grabu netrápíš ho hlady u toho kojení je to na nic to nepoznáme kolik toho prďolky vypijí.

Děkuji moc za adresku. A je stromeček tak krásnej jak na obrázku co tam mají?
15. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
grabu - netrap se tím, jenoms poslouchala to, co ti dr řekla... :wink: Mně moje mudr řikala, že mám malýho taky kojit jen 20 minut a pak za hodinu třeba dokojit... Ale já malýho kojím, jak chce on... Když chce jenom žužlat, ať si žužlá, však to není napořád a když dudlík nechce... Včera jsme zkoušeli fintu, co nám dr. poradila... dát malýmu na dudlík trochu mýho mlíka... no on to lajdák oblíznul a hned byl zase dudlík venku z pusy... Já si vždycky připadám jak macecha, co malýmu nedopřeje ani dudlík, ale on ho prostě nechce :frowning2:
15. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
k.ate buď ráda, že ho nechce aspoň ho to nebudeš muset pracně odnaučovat :wink:
15. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
waci - no jo, ale on si tam cpe ruce :-/ vyflusne dudlik, narve ruku... a směje se u toho :slight_smile: Nejhorší je, že zjistil, že palec se cucá nejlíp, ale zas si ho rve až do krku a pak z toho blinká... :confounded:
15. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
No ale mi trvalo vás dočítať.

Dobré ránko, teda deň. akosi som s sem včera nedostala, teda aj dostala ale len som dočítavala.
včera som bola na angličtine a drobec bol s babkou, tak somnemala veľa času a akosi som unavená, lebo už druhý týždeň drobec papá kažé 2 hodinky v noci a okrem toho sa budí každú hodinku a mrnčí, no a dnes večer som do toho dostala hnačku - prújem, tak keDˇaj on spal, tak ja som bola na záchode.
A už sme hore, tak pa.
15. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Dobré ráno, no vy jste toho popsaly :grinning:
Gábi, ty se netrap, Štěpula měl dát vědět, že má hlad, nejsi jasnovidka :grinning:
a Miško, jak můžeš říct, že jsi špatná matka? Že za tebou dojedu a naplácám ti za takové řeči? Jsi výborná maminka a děláš pro Zouinku jen to nejlepší ;)
K.ate, Adélka taky nechce dudlík a cpe si ruku až skoro do žaludku :grinning:, ale nevím, co by na tom mělo být špatného. Podle mě je jen dobře, že ten duden nechcou :wink: A doktorka tě nutí mu ho dávat?
15. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
calli - no nutí, nenutí, když mu píchala tu injekci a brečel, tak se divila, že dudlík nemáme a říkala, že mu ho máme dávat, že prej se to naučí... :confused: asi budu chtít příště názornou ukázku :grinning: Jinak totiž říkala, že je lepší, když cumle dudlík, že ten se líp odnaučuje, než když se naučí cucat si ruce, že toho se člověk těžko zbavuje...
15. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
No, moje ségra má ve škole přednášky z psychologie nebo z čeho a ta mi zas říkala, že když se dětem zakazuje cumlání ručičky, tak z toho pak prý mají v dospělosti trauma, tak si vyber :grinning:
15. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
k.ate neodnaučí se to naše malá dudlík má a stejně upřednostňuje ručičky. :wink:
Marti já vím, ale co když fakt plaším úplně zbytečně a nic to není :confounded:
15. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
waci koukám že ten 150cm borovičku už tam nemaj...asi už ho vyprodali ale je fakt tak hezkej jako na te fotce...je dost tmavej...čekala sem že bude světlejší ale to nevadí...Járova ségra když sem jí ho před 14 dněma ukazovala tak říkala..."no jo ale to vám do Vánoc ještě opadá ne" :slight_smile: a myslela si že je živej:slight_smile: tak sem se smála že neopadá že je umělej a až pak si toho všimla:slight_smile: já ti ho kdyžtak vyfotím a dám sem fotku ju:slight_smile: ale tď mám piraňu na prsu tak musím počkat až se nají:slight_smile:

Kate Štěpán si tak cpe ruce do pusy...on si tam teda cpe všechno co jde ale nejradši má ruku když jí má obalenou plínkou to je pak mlaskáníčko:slight_smile:
15. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
to je v klidu sestra je z nich nadšená jen z těch obrázků. Ona je nadšená i z našeho, ale ten mi máme už 4 rok a je z MAkra. Ale tyhle co jsi našla ty tak mají skvělé ceny. My máme teda 220cm, ale sestra chce jen 100cm
15. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
calli - my mu to "zakazujem", ale on má na to stejně vlastní názor = jednu ruku vytáhneš, druhou tam narve :grinning: A to mlaskání, tomu se vždycky s manžou smějem :grinning:

waci - já si to taky myslim... přece jen ruce má po ruce vždycky a "bez práce", jen se strefit... je fakt, že jednou si zasekl ruku o horní ret a divil se, proč mu nejde do tý pusy narvat :grinning:

grabu - malej si do pusy taky začíná cpát všechno, co mu padne pod ruku... manža donesl moje starý plyšáky, mimojiný i sobíka, co tak jakože hraje a malej se k němu dostal a hned měl sobík mokrou ruku :grinning:
15. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
k.ate oni se snaží poznávat svoje tělíčko, potom si začnou místo ručiček cpát do pusinky nožičky :wink: ale nevím co jim na tom chutná. Koštovala jsem její ručičku a nic moc :grinning:
15. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
No waci my sme právě koukali v obchdech po umělých stromečkách a byly šíleně drahý a co nás nejvíc dostalo že stály vedle sebe dva stromečky na pohled úplně stejný i stejně vysoký akorát od jiný firmy a jeden stám 1700 a druhej 4400 to sem nepobrala tak sem se mrkla na net a sem maximálně spokojená:slight_smile:

Kate já dala Štěpulovi na hrazdičku to štěkající štěně od Lamaze a ono má takový kulatý nožičky a šustící kost...no a to má v puse narvaný pořád:slight_smile: a mlaská tak že by se člověk nedivil že to sní:slight_smile: a ještě jak to k tomu šustí no to je balada:slight_smile: prcek teda dudák jooo...ale někdy si hrajeme na zandávání a vyndávání třeba půl hodiny a to on má za strašnou srandu:slight_smile:už se naučil si ho z pusinky vyndat ručičkou a zase zandat když chce ale většinou ho zahodí a nacpe si tam celou pěst:slight_smile:
15. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
waci to já taky nechápu co mu na tom chutná:slight_smile:já zase zkoušela ocucat nožičku a šíleně se tomu řehtal:slight_smile: ale stejně tak sem nechápala jak se mi včera přisál na tu bradu:slight_smile: :grinning: ale oni mají pořád hmat ještě v pusince tak všechno zkoumaj:slight_smile:
15. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Miško, raději plašit zbytečně než abys neplašila a bylo to něco vážného :wink:
15. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Tak sem ti ho waci vyfotila...ale vybily se mi baterky a ty druhé co máme náhradní Jára asi zapomněl dát nabít a jsou taky prázdné...takže musíš ještě počkat až se nabijou a pak ti to sem šupnu:slight_smile:
15. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj mamči

noc u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no hlad to asi nebol, lebo pri treťom zobudení som malej omylom dala nesprávnu kozenku (nebolo v nej dosť mlieka), to málo vypapala a potom ju dudlala, dudlala a dudlala :grinning: , až som jej ju vyrvala a spala ďalej...no ráno som ju musela budiť, lebo sme boli u mudr. cvičiť. Dostali sme pochvalu, že nám to ide najkrajšie a keď som mudre povedala že to určo hovorí každému, tak že nee, že nám to fakt ide najkrajšie :grinning: . No a ešte ma potešila, že keď nám to tak ide tak stačí, aby sme sa videli až 13. 1. - takže hurááá, nemusíme tam už chodiť tak často - nevyhovovalo mi to :sweat_smile:

miši, no sňáď to už bude posledné trápeníčko a bude všetko oki

gabi, používaš tú kortikoidnú masť aj teraz :astonished: :astonished: :astonished: ?. Ja mávam problémy na tvári, niekedy sa tam vyhádžem a svrbí to, ale vraj to je alergia - no ja tomu neverím. Tiež na to mám hormonálnu masť.
15. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Calli super nová fotečka v profilu:slight_smile: Kate dej si taky nějakou s Kubíčkem :wink: ať máme všechny prcíčky na očích:slight_smile: Já ti dycky tak závidím když vidím tu svatební fotku..mě si Jára asi nikdy nevezme :confounded: asi ze všeho nejvíc by mi udělal na Vánoce radost kdyby se mě zeptal jestli si ho vemu...ale to on neudělá :frowning2: a já tu budu poslední jediná na ocet až se Lucinka a Janka příští rok vdaj :zipper_mouth: :pensive:
15. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Jajko používám ji někdy...vím že by se asi neměla...ale snad se to přes kůži do oběhu a do mlíčka nedostane...no nevím...ale já mám ty ruce na dlaních někdy šíleně popraskané a nic jinýho na to nezabírá...mě se vždycky udělají takové malé puchýřky a pak to druhý den vyschne a celé popraská...někdy až do krve a šíleně to bolí...takže já musím...ale mažu si to jen na noc...když vím že bude prcek dýl spát a nebudu na něj šahat :wink:

Laurinka je šikulka že jí to cvíčo tak jde...no a ty vlastně taky že si jí to tak hezky naučila:slight_smile: a to jdete na další cvíčo zrovna na moje narozky a Štěpulovo 5 měsíců:slight_smile:
15. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
jani, mám velikánsku prosbu, ak by si si našla čas, mrkla by si mi PEKNE PROSÍM toto

http://www.shop4baby.sk/?p=productsMore&iProduct=849&sName=ohřívač-lahví-avent-express

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_sterilizatory-ohrievace-jedla_AVENT-OHRIEVAC-FLIAS-A-DETSKEJ-STRAVY-IQ_167859.html

na ebay v UK :sweat_smile:

ten prvý je aj na tej druhej stránke, ale za inú cenu...
15. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
Jaji ty budeš kupovat ohřívač lahví? je to dobrá věc? já sem dělala Adélce vždycky horkou vodu do termosky a když bylo potřeba tak sem jí udělala mlíčko hned čerstvé...třeba i v noci když měla hlad a já byla líná jít vařit vodu :sweat_smile: na co se vlastně takovej ohřívač lahví používá?
15. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
gabi, ja som to mala vyhodené keď som bola tehulka a natrela som si to jemnulinko - zmizlo to, no opäť sa to vrátilo. Tak som bola u kožnej a tá mi strašne vynadala - to ako fakt strašne, že či som normálna, že ako tehulka som užila elocom - kortikoidnú masť. Dala mi borovú vodu a ditiaden :confounded: a povedala, že ako tehulka nee a ak budem kojiť tak tiež neexistuje. Preto sa pýtam, že ako to riešiš ty... no ja mám niečo iné ako ty, Mňa začne svrbieť na tvári nejaká časť, sčervená to a tak sa to vysuší....no a po krémiku je to na 99 % raz-dva fuč, ale viem že ho nie je vhodné často používať ani za normálnych okolností. No ty si písala, že keď si bola tehulka, tak bolo všetko oki - nič ťa nenapadá ???? :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
gabika, ja ho nechcem kvôli mliečku - to by som riešila tak ako píšeš, ale napr čaj vo fľaške niekedy vychladne viac ako by mal, no ani to nie je to najpodstatnejšie ... v týchto sa dá ohrievať aj normálna strava pre mimčo - takže na to hlavne by som to chcela... aby som nezohrievala v mikrovlnke a aby som nemusela polirvku z mrazáku zohrievať nad ohňom. Maťovi som raz do týždňa navarila teľaciu polievočku, zamrazila do pohárikov a potom každý deň mal....vtedy som to zphrievala v mikrovlnke :zipper_mouth:
15. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Jaji jako že bych měla být zase těhule:slight_smile: no to bych měla do konce života asi 40 dětí ne:slight_smile: to bych trumfla i Marii Terezii:slight_smile: já si spíš myslím že to je u mě nějakou hormonální změnou...kdysi sem na to brala i homeopatika a zmizelo to...ale nevím co teď s tím...no já sem se žádnýho doktora neptala jestli si to můžu nebo nemůžu namazat...asi sem měla co? :pensive: :confused: no já se snažím si to mazat normálním krémem na suché ruce a tím kortikoidním jen tak jednou za čas...ale někdy fakt musím, protože to se už nedá jak je to popraskané :unamused:
15. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.