• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Gábi, nebudeš jediná, já taky nejsem vdaná a pochybuju, že se to brzy změní :grinning:
15. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Jaji nad tím sem taky přemýšlela kde mu budu ohřívat jídlo když vychladne...ale nevěděla jsem že se do těhle ohřívačů vejde i nějaká nádoba na ohřívání jídla...nebo v čem to máš že to pak ohřeješ? přeci ne v lahvi...nebo jo?

Marti no tak tu budeme na ocet dvě:frowning2: a já bych tak chtěla abysme byli úplná rodina...ale to asi nehrozí...Jára sice jednou řek že si mě někdy vezme...ale u něj to někdy je řečený jen do větru a já už radši nic nečekám abych nebyla zklamaná:frowning2:
15. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Gabi, jako jestet me nikdo o ruku nepozadal takze se muze stat ze me predbehnes :grinning: ja se obcas chci vdavat a pak me nastve necim ze su rada ze jsem svobodna :grinning:

zanetko urcite se ti podivam dnes vecer, pres den to nestiham :wink: taky bych chtela ohrivac lahvi akorat az po vanocich :grinning:
15. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
gabi, neviem ako to funguje, no ak si mrkneš ten druhý link a otvoríš podrobnosti, tak tam píšu, že na ohrievanie všetkých druhov detskej stravy - i zmrazenej...

jani si zlato, dík za ochotu :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Gábi, ale svatba z vás rodinu nedělá, rodinu dělají lidi, pokud si rizumí a vše jim klape, tak jsou rodina i bez papíru a společného příjmení :wink:
My se brát budem, ale až tak za 2,3 roky, aby malé nebylo divné, že se jmenuje s tatínkem jinak než maminka, ale kdyby se nenarodila, tak bychom o svatbě neuvažovali vůbec. Já na manželství moc nevěřím...
a neboj, na ocet nezůstaneš, Jára tě určitě překvapí a kdo ví, jestli ne na Ježíška :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
No Marti já vím...my sme rodina i bez papíru...ale víš jak...kdyby se cokoli dělo, tak Járovi ani neřeknou že umírám...na tohle je náš stát prostě blbej...ale to je jedno to sem tu nechtěla rozebírat...jen asi jako každá malá holka sem si myslela že se jednou vdám...no a teď nevím nevím:slight_smile: ale jak říkáš třeba mě překvapí...někdy:slight_smile: třeba:slight_smile: haha:slight_smile:uvidíme...ještě nezahazuju střelné zbraně do obilí :grinning:

Jaji tak já to omrknu...no ale při nejhorším budu ohřívat na plotně no...já nechci ohřívat v mikrovlnce...pro Štěpánka ne :pensive:
15. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
tak holky pátrám na netu po tom co je potřeba k žádosti o rodičák a teda v tom aby se čert vyznal :angry: všude samé odkazy a nikde nic kloudného...nevíte jestli tam musím jít osobně nebo tam s tím můžu poslat Járu? je to pro mě přes celou Prahu a navíc se tam nedá parkovat:frowning2:
15. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
gabi, u nás je to tak, že ak máš správne papiere stačí, aby ich niekto priniesol...
15. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
... Peti, držím palčeky na skúške ... :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahojky moje jak je? my trcime na sardinii a praha aza tim v ne do hlednu...mala mnela nakou opruzeninu nebo suchou kuzi a ne vim jak to popsat ale asi ti m ze jsem vymenil a znacku pelnek tak sme se vratili k pemperskam a snad uz to bnude do bre..jinakj roste jako z vody
15. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
grabu - klidně můžeš poslat Járu, u nás vyřizoval v podstatě všechno manža, stačilo, když měl i moji občanku... Jediný, proč jsem tam musela bylo, že se mu tam nechtělo letět s papírem od doktorky kvuli mateřské, tak jsem si tam cestou do dr. dojela sama, ale kdyby s emu tam s tím chtělo jet, vůbec bych tam nemusela :slight_smile:
15. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
já sem teď volala n ten úřad jak to tam vyřizujou a to je teda guláš v tom...člověk potřebuje milion potvrzení a papírů...v tom aby se čert vyznal:frowning2: ale pani mi poradila...tak snad ok...a opravdu tam s tím může Jára :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj Blackie...japak to že je Praha v nedohlednu?
15. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli jít na 2 nebo na 3 roky na mateřskou...uvažujem o té 2-leté variantě, ptž plánujem ještě jedno mimčo :slight_smile: Jen pak nevím, jak se to vyřizuje, když se narodí to druhé...
15. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
to taky nevím Calli jen o tu 2 letou variantu musis zažádat do 22týdnů miminka...ale to asi stihneš i tak ne? :wink: sou k tomu potřeba tři papíry...jeden žlutej, jeden zelenej a jeden fialovej..a je to šílená pakárna protože ten fialovej musí být potvrzenej jiným úřadem než ten zelenej:frowning2: no Jára to bude mít lítání po celé Praze :angry:
15. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak to abych začla, ať to stihnu oběhat :grinning:, já vím je, že mi zaměstnavatel musí potvrdit jeden z těch papírů a vypsat mi tam denní výměr nebo co, aby se ukázalo, jestli na tu 2-letou je nárok, pak ten papír Žádost o rodičovské dávky nebo jak se jmenuje a ten třetí je co? :confused:
15. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
jj to je ten fialovej co ty poneseš k zaměstnavateli...ale já byla na živnosťák, tak musím na sociálku. Pak ten zelenej je žádost o ten rodičovskej příspěvek a ten žlutej je to tvoje rozhodnutí na jak dlouho chceš na mateřskou :wink:
15. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
jee tak to já měla jen ten zelenej a papír, co měl jít na sociálku, ale vzhledem k tomu, že jsem neměla mateřskou, tak stačily tyhle dva :grinning:
15. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
k.ate...gratuluji Kubíčkovi k jeho čtvrtstoletí a posíláme s Aduš pusinky :-*
15. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
ahojte ženušky,

mne začína byť nejako zle,bolenie v krku,telo začína pobolievať....tak som si hneď bežala po osciloccoccinum,tak snáď zaberie a nepoloží ma nejaká choroba a prcka ochrania protilátky z mliečka...

Gábinka,dajú sa stiahnuť tie tri formuláre na nete?
Inak,úplne ťa chápem,prečo by si sa rada vydávala :slight_smile: každá žena si zaslúži takú poklonu od muža,aj keď v dnešnej dobe sa stáva z takého krásneho obradu lásky len akési proforma vzťahu dvoch ľudí,ktoré tvrdí nejaký papier,že sú spolu...chápem,že spoločné meno je pre teba doležité aj vo veciach rodinných,ako píšeš,keď to nie je tvoj manžel,tak ani v nemocnici mu nič nepovedia,žiaľ,je to na palicu...takisto aj keby sa stalo niečo Jardovi,tak s majetkom a pod veciami je to zložitejšie,hlavne kvoli malému...žena premýšľa hlavne tak,aby "keby" sa niečo stalo,malý bol ochránený a mal všetko,čo mu patrí a nič mu nikto nezobral...ale nejde len o to,keď sa dvaja majú radi,áno,dá sa žiť aj bez papiera,ale je to pekné,keď sa láska spečatí a na dvere sa može dať nápis: napr."rodina Sokolová" :slight_smile: takže ťa chápem Gábinka a neboj,Jarda ťa už toľkokrát prekvapil,že si myslím,že mu to dojde samému,po čomu túžiš najviac :slight_smile:

Peti,držíme palčeky na skúšku,tiež :slight_smile: a Kubíčkovi gratulujeme k štvrťstoročiu :dizzy_face:
15. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
Inak,ja od narodenia nemám najmenší problém s pleťou (fakt šialene ťukám :grinning: ),ale moja staršia segra si za to odskákala všetko...stále chorá,brutálny ekzém,tiež to má také ako ty Gábi s rukami,stačí,aby si ich namočila a už to má hrozné :pensive: ,najhoršie je,že tá jej 3ročná dcéra to zdedila po nej a má červené suché fľaky po telíčku :frowning2: preto sa snažia šetriť a chodiť aspoň raz do roka k moru,strašne im to pomáha...škoda,že sa vám Gábi s Jajkou nezmenilo tehotenstvom...
mne teraz začali hrozne moc padať vlasy,sice ich má dosť,ale mohla by som vysávať každý deň,čo ich je všade toľko,ale že to prestane,je to tým kojením a hormonámi...
Pojdem variť večeru,musím požehliť tu horu prádla po víkende,išli sme na Moravu nabalení ako na dva mesiace,fakt hroza,čo všetko musíme brať pre prcka,a to sme brali len kočík,veci,lehátko...fakt základ...mať dvojičky,tak by sme museli kúpiť náklaďák :grinning:
15. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
autor
Jani,inak máš vybranú stoličku,ktorú Samík dostane pod stromček od babičky a dedečka z Moravy,je to tá žltá :slight_smile: a inak si Gábi myslím,že s oranžovou sú to také neutrálne farbičky,a čo keď druhé mimi bude dievčatko ? :slight_smile: takže tak :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
ahoj tak jsme zpět :( malá ma ekzém, bohužel nelze posoudit z čeho :( jsem z toho smutná:( dostali jsme mastičku, ale jsou v ní kortikoidy:( tak nejsem moc nadšená:( ale máme to mazat jen 4 dny:( jinak mi odešla klávesnice na notebooku samé lepší zprávy už mě to fakt všechno vytáčí :(
15. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
ahoj mišik,to je teda mazec,nejaké blbé dni,čo???neboj,tiež to poznám,keď sa darí,tak sa darí...
15. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
Miško, důležité je, že jste to podchytili včas. Kdybys byla špatná matka, tak by sis toho ani nevšimla a malá by se trápila. Uvidíš, že to bude dobré :wink:, i když ty kortikoidy by mě vyděsily taky :frowning2:
15. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Luci díky za podporu:slight_smile: víš já na tu svatbu nijak nespěchám, ale stačilo by mi kdyby Jára aspoň řek že mě chce:slight_smile: no ale já to právě neberu a nikdy sem nebrala jako papír...já bych se chtěla vdát protože se máme rádi a máme Štěpánka a chceme být spolu:slight_smile: tak sem ráda že mě takhle chápeš:slight_smile:
Jinak k těm papírům tak jsem na netě našla jen ten zelenej a ještě ke všemu to tam je nějaké divné...tak nevím...asi je lepší si to vypsat v originále...ale to můžeš klidně až tam na místě...a pokud to tam ponese Libi no tak to za tebe podepíše no...tak nacvičí doma podpis a nikdo nic nepozná :wink: ale musíš mít ještě potvrzenej ten fialovej papír od zaměstnavatele...takže nejdřív to :wink:

Taky přejeme Kubíčkovi všecičko nejvíc nejlepší k 3 měsícům a posíláme pusu :wink: :dizzy_face:

Waci ty si fakt užíváš :unamused: zabouchni těm katastrofám už dveře a pošli je pryč :wink: neboj...už se to musí obrátit k lepšímu :wink:
15. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
jinak prý to může mít z čokolády, z mandarinky nebo klidně počínající atopický ekzém, je mi z toho do breku:( jsem hrozná
15. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
Ale Míšo, přestaň se obviňovat...za to přeci nemůžeš :wink: uvidíš že jí to brzy zmizí a zase bude dobře :wink:
15. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Holky tak já nevím...s tím Štěpánkovo jídlem...on sice papá dýl a je pak asi najedenej...ale zase o to mi teď dýl spinká přes den...teď už spí skoro dvě hodiny a to přes den nespal už ani nepamatuju...vždycky tak půl hodinky...ale dneska jedl jen 4x zatím ale zato pokaždý teda tak 30-40 minut...tak snad se napapá dost :wink: jo a taky kakal už 3 den za sebou a to je teda zázrak...normálně tak jednou za týden...tak třeba ak má víc v bříšku tak všechno nespotřebuje a pak kaká a jak měl jen třeba to přední mlíčko a měl málo tak ho zpracoval a proto nekakal...já se z toho fakt picnu...škoda že nemám doma tu dětskou váhu...hned bych byla klidnější
15. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahoj holky,

teda waci to je mi vás fakt líto. Je to hrozný, když prckům něco je. Snad se to ztratí a třeba to bude jen vyrážka z nějakého jídla. Hlavu vzhůru, držím palečky.

Gábi tak vidíš, asi fakt to mlíčko všechno spotřeboval a neměl co kakat. Mně jak teď Lůca pije skoro každou hodinu, tak pořád kadí. Mám pocit, že to vypije a hned vykadí :slight_smile:

Luci tak to je Samík kluk šikovná, že to takhle zvládl. Ta naše protivka - s tou bych si to moc neužila. Teď po té nemoci je fakt na tečku, snad se to zase dá dohromady. Jsem už z ní fakt unavená, ale zase pak ten její úsměv smaže všechno zlé. :slight_smile: Díky za to cukroví, už se těším, až ho ochutnám. Vánoce už jsou fakt za dveřmi.
15. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.