• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
miši, tak držím päste aby to bolo len z tej čoko alebo z nejakého jedla

gabi, je tá váha drahá?!?!? ja teda netuším, no možno bysi ju našla na nete aj z druhej ruky....ty si šikulka na hľadanie vecičiek cez net ... a ako hovoríš, až by si ju mala doma, vedela by si presne čo a ako....

to otáčanie je zlatunké, no na druhej strane už nehrozí položiť si malú vedľa seba na sedačku a koníkovať :grinning:
15. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
a k tým sobášom ... jasné že je to "LEN" papier, ale papier, ktorý má určité "výhody"... ale i nevýhody !!! Príklad čo sa stal je smutný, no reálny.... známej tatino žil s priateľkou dlhé roky bez svadby - že načo. No a keď bol na smrteľnej posteli uvedomil si, že ak by bola priateľka manželka - "zabezpečil by ju" vdovským dôchodkom - a aj sa doslova pár dní pred smrťou zobrali :fearful:
15. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Jaji není to tak strašné...koukala jsem a pohybuje se to okolo 1200kč ale než jí koupím bude Štěpánek už zase papat normálně a bude tlusťounkej a tak nevím abych zase v záchvatu lítosti že mu něco chybí nekoupila něco zbytečně když se mi snad podaří si ho vykrmit:slight_smile: já sem si myslela že má dost a ono ne...pořád tomu nemůžu uvěřit jakto že nebrečel hlady...přeci si pamatujete jak sme s bavily o tom že přibrali i kilo za měsíc...a on teď jen 30g...fakt to nechápu že neřval hlady:frowning2:

Bročí a už je to aspoň o chlup lepší nebo je Lůca pořád protivka?
15. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Jajko já sem to pochopila co jsi napsala ale jen lingvistické okénko...co je to sobáš?
15. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Gábi je to lepší, už aspoň pořád neřve. Ale zdá se mi, že si otáčí spaní - přes den spát a v noci ne :frowning2:
15. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
sobáš - sňatek :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
dúfam že som to dobre preložila :confused:
15. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Holky tak jsem nad tím už jednou přemýšlela a nechci aby to vypadalo nějak divně nebo se vás to dotklo :wink: ale jen sem se chtěla zeptat...co vás vedlo k tomu koníkovat na českým koníku když je i slovenskej? nebo to je nějak propojený? že je tu Lucinka to chápu když bydlí u Prahy...ale ty Jaji a Aurelka přeci bydlíte na Slovensku....já jsem teda moc ráda že vás tu máme...ne abyste to pobraly nějak špatně...jen mě to zajímalo co vás k tomu dovedlo? :sweat_smile:
15. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
gabi, ak kúpiš, využiješ pri druhom alebo to potom strelíš ....
15. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Jaji super:slight_smile: tak to už vím:slight_smile:

Broučí tak snad bude hajat i v noci :wink:

Štěpán pořád ještě spí :unamused: a to jedl v 13h takhle ho teda asi nevykrmím :confounded:
15. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
holkyděkuji zas podporu. Přijde mi to strašně líto, že se to na nás všechno tak jaksi sype:(

holky ale Zoujinka se teď pokakala. už jsem myslela, že přijde na řadu večer trubička, ona prostě musí kakat každej den a to i třeba 2x za den.Ale už to vytlačila a začala škytat bobulka moje. Dneska se jí u doktora nelíbilo, řádila jak tajfun. a ramínko máme pořáád špatné, tak máme přijít v lednu že na to mrkneme znovu
15. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
gabi, ja som začala koníkovať keď som nevedela otehotnieť ... to bola téma, v ktorej boli baby z čiech i slovenska. No a keď sa nám to podarilo, tak som sa "zakecala" v našej prvej téme - už ani nepamätám ako sa volala a z tej sme prešli cez ďalšie až sem. Vôbec som si nevšimla, že táto bola vpodstate česká :sweat_smile: . A tak som sa tu takto ocitla ... a neľutujem :dizzy_face:
15. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
waci my taky nemáme to ramínko dobré...Štěpula bude očkovanej nejdřív v 5. měsíci a to už mi příjde docela pozdě...no doufám že nikde nic nechytne :confounded: ale on je kluk statečnej a nic mu určitě nebude :wink: takže ani Zouinka nebude nemocná neboj:slight_smile: jo a zkus už začít myslet pozitivně...já vím že to je těžký...ale tam nahoře ty katastrofy někdo posílá tak se na něj vytlem ať vidí že tobě to je jedno a on se na to už vykašle :wink:
15. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
grabu z toho mám právě takly strach abychom nic nečapli, ale snad ne.
JInak jsme s manželem upekli další cukroví a to vinné

tu je recept

300g hladké mouky
300g hery nebo másla
5 lžic vína (může bít červené i bílé)

vypracujeme těsto, rozválíme na 3mm a vypichujeme tvary a pečeme na 150 stupňů zhruba 10 minut horké obalujeme v moučkovém cukru s vanilkovým. mňam jsem půlku plechu snědla
15. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Jaji já si taky vůbec nepamatuju proč sem si vybrala to téma a začla s váma kecat...asi mě k vám něco dotáhlo:slight_smile: ale dík za vysvětlení:slight_smile: vrtalo mi to v hlavě proč koník.cz když je i .sk :slight_smile:
Já když sem se chodila učit masáže, tak sme tam měli učitele kterej byl povoláním psycholog a byl moc milej a my byli rozdělený na dvě skupiny a ta naše byla taková veselá, pořád sme měli o čem mluvit a smát se a ta druhá skupina byli takový morousové a nemluvové...a jednou sme tak nějak rozebírali že je to zajímavý jak sme se rozdělili a jak to super sedí a Roman nám tenkrát vysvětlil že ty energie a vzájemný sympatie fungujou i když se vůbec neznáme a to že nás rozdělilo hned první den tak abysme byli všichni spokojený:slight_smile: tak myslím že něco takovýho mě přivedlo i k vám:slight_smile: že se mi s váma tak dobře kecá:slight_smile:
15. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Holky mi jdeme taky na očkování v lednu. Teď jak byla Lůca nemocná, tak se z toho musí dostat.

Jaji prosím tě ty jsi už zkušená - jak dlouho se dítě dostává z nemoci. Dr. říkala tak týden že se to ještě bude rovnat, než se dostane do normálu. Bojím, aby se to srovnalo. Ta antibiotika asi v dětském tělíčku zanechají pěkný bordel, co? Nevíš?

waci my si taky vyžereme všechno. Holt jsou vyvolené a nevyvolené. Ale já věřím, že se nám to jednou v dobrém vrátí a budeme i my mít pokoj. :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
broucek já tomu už moc nevěřím, mě se v životě štve vše na co sáhnu,ale byla bych šťastná kdyby se to změnilo
15. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
cau mamky,
tak u nas se dnes peklo :wink: ja jsem si uklidila 4 skrinky v kuchyni pak se vzbudil tygr a s nim nemuzu proste nic, chce jen nosit a nosit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci taky mam zalusk na tu zlutou nebo tu romantic :grinning:
15. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
Jani myslela sem na tebe jak asi pečete...a povedlo se? :slight_smile:

Broučí a dáváš Lůcince nějaký probiotika po těch antibiotikách? aby se jí zase srovnala rovnováha ve střevech? :wink:
15. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
miši, to je ináč jednoduchý recept :grinning: , ja som si dnes stočila obkátky do kormútkov, s tým je trošku piplačka, ale mužíček to miluje, no čo by som pre neho neurobila ja, čo nechcela nič piecť :slight_smile:

brouči, to ti teda neporadím ... môj maťko užíval antibiotiká asi 3 x v živote, a prvý krát to bolo keď mal nejakých cca 5 rokov ... my sme mávali len prechladnutia a sem-tam nás trápil kašlík, toho sme sa teda niekedy zbaviť nevedeli .... je to všetko individuálne, no je fakt, že po užívaní antibiotik by po treťom dni malo byť pacientovi viditeľne lepšie, teda mal by sa lepšie cítiť, nie byť zdravý. A potom existujú tiež také virozky, že jeden deň vysokánska teplota a na druhý deň úsmev a nič, fakt vôbec nič... to moja segra, tá má teda úplne iné skúsenosti ... jedno jej mimčo bolo v narkoze niekoľko krát - mandle, pipik, uško ... a druhé bolo dokonca operované na srdičko :frowning2: . A jeden rok počítala, že koľko krát užívala malá antibiotiká a bolo to tuším 7 x !!!!!!!!!!! no ona mala aj blbú mudr pre deti. Veľa krát som jej hovorila aby išla na imunologiu, že to nie je normálne.... a až keď zmenila detskú mudr, tá ju poslala na imunologiu a že halllo??? kde ste boli doteraz????

No verím, že takéto trápeníčka žiadna z nás nezažije.
15. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
Jaji tak to je síla, to je mi jí teda moc líto. No po těch antibiotikách se jí udělalo dobře do druhého dne. Brala je týden a když jsme byly na kontrole, tak právě říkala dr. "ještě týden než se to hodí do normálu". Tak nevím, co tím myslela, ale asi to zdraví. Díky za odpověď. :slight_smile:

Gábi jojo, dávám probiotika. Jen pořád dost kaká, tak nevím čím to je.
15. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
u nás peklo - dnes je u nás peklo - aká slovná hračka :grinning:
15. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
Kačenko ahoj,celý deň na vás myslím a radšej nepíšem,nech ťa zbytočne neprudím,viem,že to máš teraz ťažké,určite to tak bude,že ti toto zlé obdobie Lucinka vráti len v tom najlepšom a hovorí sa aj,že ak je prvé mimi mrzutejšie,to druhé je hotový anjel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ja len dúfam,že keď príde to druhé,tak nebude diablik :sweat_smile:
Kači,tak malé detičky sa len z rýmy dostávajú 15dní (viem,že Lucinka je aj v tomto iná a chúďatko má ju dlho :pensive: ),ale u každého mimina je to iné,tak nezúfaj,skús tie homeopatika na imunitu a probiotika,aby sa jej ATB vyčistili z tela...
Miška,Kačenka,máte moj obdiv ako to zvládate,je určite vyčerpávajúce a udierajúce na psychiku,ale holt sú to naše detičky,chceli sme ich a musíme to vydržať...ja mám tiež teraz Samíka ukňouraného,má rád strašne spoločnosť a ja ho už asi celé dni nudím,a mám pocit,že ho už aj trápia ďásienká,tak uvidíme,ale tiež mi to už večer udierá na mozog to jeho kňučanie a som rada,keď si ho Libi vezme a venuje sa mu...

Očkovanie po TBC stále nemáme tiež OK,ideme 28.12. k dr,ale nemyslím,že ho už naočkuje :confused: ale nič s tým neurobím no...

Jani,tak som zvedavá,ktorú nakoniec vyberieš :slight_smile:
15. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
no ešte raz a správne :grinning: :grinning: :grinning:

SE u nás peklo - JE u nás peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nic my jdeme koupat a pak koukat na vážky a spinkat tak paaaaa
nenene brouči, na toto ti odpovedať asi budem vedieť, ak upresníš čo presne malej bolo - počúvala ju? kašlala? pozerala do hrdielka? brala jej krvičku a dala ju do takého prístroja čo jej vyhodil zápalové hodnoty?
15. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
Holky Štěpán pořád ještě spí:frowning2: mám ho vzbudit? vždyť už spí asi 3 a půl hodiny...a papal naposled ve 13h...jak ho mám donutit jíst? jak to poznáte že jsou miminka dost napapaná?
15. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Jaji brala jí krev a měla hodnotu 8, což byla viroza, ale měla 5 dní 39 horečky a tak jsme nasadili ATB Ospen 400. Ty brala týden. V krku nic neměla, sem tam pokašlala a spustila se jí rýma. Pokašlává pořád i rýma se nás drží, ale prý nic na průduškách nemá. Pila normálně, jen víc spinkala a to jí zůstalo do teď. Jenže spí po půl hodinách a dost neklidně. Nechce spát sama a začala se v noci budit častěji.

Luci díky za podporu, snad už se nás to taky pustí. Já už asi taky Lůcu nudím. Pořád stejné hračky a stejný ksicht :grinning:
15. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Gábi Lůca se většinou sama odvalí nebo usne. Já bych ho nebudila, ve spánku nejvíc nabírají.
15. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
tak už se vzbudil sám:slight_smile: a papá jedna radost určitě si veme zase obě prsa
15. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.