• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Miška,tak to musel byť zlý odborník,keď ti to tak blbo strelil,to ma mrzí...
Fíha,o tretej vstáva tvoj manžel do práce???to je teda mazec...

Inak,ako to robíte babenky,keď dávate mimi s kočíkmi na balkon?to ich máte kryté tie balkony?lebo ja nie a máme tam dosť napadaného snehu a neviem si predstavit ako kočík potom vybrať z balkonu a niesť cez ostatné izby,to by som sa nadrela ako blázon...
16. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Luci, mě tam právě zaujaly ty omega mastné kyseliny a vápník :slight_smile:
waci, té kamarádce to nastřelovala přímo doktorka a kamarádk si to moc pochvaluje, první dceři to propichovali a pořád se jí to zanícovalo a teď to má druhá nastřelené a je to v pohodě...musím se poptat,jak to dělá naše doktorka a za kolik,ptž ta pálka, co za to dala kámoška mi přijde dost a 50,- zas málo :grinning:, si pořád stěžuju, co? :grinning:
16. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
tak jsme zpet z kycli, no ma je ok ale plakala a ja malem taky :angry: dlasi kontrola v breznu :rolling_eyes:

venku sneziiiii huraaaaa

Luci libi se mi profesionalni deformace, my nakupujem jen v Tescu a Lidlu, nikde jinde. Billa tam maji furt vsechno zkazeny, Penny tam se neda jet kocarkem, ne ze bych chodila do obchodu ale odradilo me to :rolling_eyes: a Albert je predrazeny.

Zanetko, vsude se pise ze kojeni je nejdulezitejsi a kdesi cosi, ja jsem rada ze kojim ale az dojde mliko tak se obesit nepujdu. Nekde jsem cetla ze otazka "kojis?" je netaktni a je to soukroma vec. :grinning:

rve mi dite musim jit ani si nedoctu dalsi stranku :confused: pac muj diktator
16. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
Holky vy mě děsíte tím propichováním. Naše dr. určitě propichuje.

Luci díky moc za cukrovíčko :slight_smile: Tchýně dneska taky něco poslala, takže cukroví budeme mít dost :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
jo a to jeste sedim na zidli na kousicku pac na tom zbytku lezi kocka, kristynku uz mam na noze :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
luci my mame neezastresenou terasu, no doted jsem ji tam davala ale dnes teda pujdem na prochazku :grinning: ja se tesim venku je bilo a ja miluju snih :sunglasses:
16. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jani taky jsme byly venku a pěkně tam mrzne :slight_smile: Po té nemoci jsem šla jen na půl hodinky a byla jsem zmrzlá jak ...... :grinning:
16. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
Luci jj je mi ho taky líto, ale nějak penízky vydělat musí :( akorát ho mrzí že si moc neužije malé. Chodí do práce i soboty když je potřeba a ani mezi svátkama nebude mít dovolenou:( tak to mrzí i mě.
NO byla to ženská a říkala, že byla proškolená, ale nevím ostatní s tím problémy nemají a mě to udělalo takovou paseku a zůstala mi tam jizva. sice naštěstí nejde moc vidět, ale z blízka když se člověk zaměří, tak jo.

holky taky přemýšlím, že vyhodím malou ven, ale nevím jak ji obléci. ale asi pořád tak jak ji oblékám. vždycky je teplá. bojím se aby ji nebyla zim,a nebo horko:(

holky řeknu vám ty služby pošt jsou čím dál horší moje babička (malé prababička) mi poslala peníze a já si pro ty peníze musím na poštu. Vždycky mi je pošťačka donesla a dnes mi šupla jen složenku a konec, teda nechce se mi tam, ale jsou to penízky pro malou na ježíška
16. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
No holky...kde berete ten sníh? :confused: u nás nic...přihrajte něco i sem :sunglasses: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
No waci o poště mi ani nemluv...já sem v poslední době pěkně vytočená...u nás máme totiž dvě v okolí...takže větší balíky choděj do Úval a menší pošta do Sibřiny...oboje to jsou obce vedle nás...ale ze Sibřiny vozej vše ok...ale z Úval nikdy nic nepřivezou a rovnou to zavezou do Sibřiny a druhej den mi hoděj do schránky lístek že jsem nebyla k zastižení ať si to tam vyzvednu...bych je praštila...člověk za to platí takový prachy a ani ti to nedovezou domů a pak musím lítat na poštu kde jsou věčně fronty...mrzáci jedni :angry: to sem se rozčílila hezky :grinning:
16. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Waci tak to je fajn ze muzes delat nehty ja nic nevydelavam, chtela jsem casm doucovat anglictinu ale s mou diktatorkou tezko

Gabi v Olomouci normalne nesnezi a dneska jooo a je to bozi je vsude bilo,

po 15h pojedeme ven na hodinku i ja se dnes tesim aackoli normalne me to venku nebavi
16. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
u nás taky sněží, ale já ve městech sníh nerada, takže mě to moc netěší, zas budou břečky :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Tady taky už začalo něco padat...ale nic z toho na zemi nezůstane :unamused:

Luci já dávám Štěpána na terasu a musím přes barák, když sme řadovka a když je sucho tak ho převezu a když je mokro tak ho sundám s boudičkou...přenesu kolečka a pak zase nandám boudičku venku a je to...nenadělám svinčíka a je to raz dva:slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
holky sem se nasmála dneska při oblíkání:slight_smile: nechtěla sem dávat Štěpulovi punčošky, protože mi příjde že ho stahujou tak sem vytáhla takový teplejší lacláčky...co mu ještě před 14 dny byly...a on je má jak kraťasy:slight_smile: se mu nějak vytáhly nožičky:slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
Ach jo,Samík mi predviedol strašný 25min hysterák,až sa pri tom totálne spotil a pomaly strácal hlas...to som ešte nezažila... :frowning2: :cry: :cry: :cry: teraz už spí,nedívim sa...

No a s poštou mám tiež nedobré skúsenosti...viezli mi balík,miesto toho,aby zazvonili,tak ten lístok vypísali a ani nedali do schránky,strčili to medzi dvere!!!!!!!!!!!!!!!!!!dokonca doležitú obálku pre Libora položili len ku schránkam,akoby nevedala poštárka čítať a hodiť to do schránky...a takých prípadov by sa ešte našlo :angry:
16. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Kači,nemáš za čo,až príde,tak mi daj vedieť,ako ti chutnajú,dúfam,že budú :slight_smile:

No my sme tu sice v diere,ale už tretí deň krásne sneží,ale vonku je moc zima,prídem vždycky vymrznutá ako cencúľ,viac ako na hodinku von chodiť nebudem...
16. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
No tak to máš pohodlnejšie,ale veď si videla ako to tu máme,keď by som to takto preniesla,tak bordel narobím aj tak :angry:

Tak vidíš,predsa len Štepulda rastie,neboj,on sa rozpapká a ešte všetkých doženie :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
no Luci teď papá už po šesté dneska...a pořád by papal...asi mám fakt toho mlíčka málo, protože ke konci se vzteká jak už mu to neteče :confounded:
16. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
asi se kluci na dálku volali...Štěpán na mě tady taky řval..ale u nás to bylo hladem...teď je přicuclej a je klid :wink:
16. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
No možno ti teraz narástol viac a chcel by mliečka aj viac,keď ti takto papká,možno to má taký kľudný spurtík,no možeme len hádať,uvidíš,čo vám ukáže váha u dr.
Kači,Gábi,tak čo,budeme niekam chodiť na to plávanie?
PS:pozrel ste sa niekto na ten odkaz,čo som tu dala na ten spoločný zrazík?
16. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
Lucí plavčo určitě, na odkaz se jdu mrknout. Já na ten sraz teď neměla moc času, ale po novém roce na to vlítnu a zařídím:slight_smile:
16. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Luci paráda, jen co na to holky ze Slovenska. Není to daleko?
16. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
No myslím,že Krkonoše sa páčili aj Zuzke,nie? No veď sa možu vyjádriť Slovenky :slight_smile: :slight_smile: do akej diaľky sú ochotné cestovať :grinning:
16. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Luci je to moc hezké...jen co ty holky ze Slovače?

A t plavčo já už sem několikrát hledala a asi sem úplně slepá nebo to neumím hledat ale našla sem v Praze jen jedno:frowning2:
16. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Já bych to brala, líbí se mi to. :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
tak počkáme ako sa vyjadria na to ostatné babenky,aby sme sa rozhodli :wink:
16. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
mě se to taky moc líbí Luci jen nevím jestli to není už moc 700 za osobu na noc...sice tam je toho spousta v ceně...ale nevím jestli budeme mít 9000 jen tak a ještě počítám obědy a další koloběh okolo a to nás výjde tak na 15000 a to opravdu nemáme:frowning2: my kvůli penězům nebyli na dovolené ani nepamatuju:frowning2:
16. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
I když Járovi by měli od novýho roku přidat...ale mě zase uberou mateřskou takže to nebude žádnej vejvar...to víš pořád všechno nacpeme do splátek na auto...do baráku a na Štěpánka :pensive: však víš jak sme na tom :frowning2:
16. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
Gábi proč 9000? Vždyť je to jen na víkend nebo prodloužený víkend.
16. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Gábinka,prepáč,to ma nejako vobec nenapadlo :pensive: ...možno by nám dali nejakú množstevnú zľavu...takže asi bude lepšie,keď sa dohodneme,kolko sme schopní zaplatiť za noc,no nie? podĺa toho budeme hľadať.

Inak to by sme išli na víkend,nie? Keď teraz tak pozerám tých tvojích 9000Kč,tak si to rátala asi na týždeň,však?no na týždeň by Libi určite voľno nemal...
16. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.