• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
No ceny jsem si nevšimla, ale říkaly jsme, že tak 300-500 max. Nám je to teda asi jedno, ale chápu ostatní. Přeci jen mateřská nic moc a děti toho budou potřebovat pořád víc a víc. Hlavně to dlabání :slight_smile:

Holky ta naše holka má pořád nožky nahoře. Jak jí položím, tak je zvedá. A koukají vám taky děti na ruce když je přebalujete? Lůca si prohlíží nohy, pak mě chytá za prsty a chce je žumlat :slight_smile:
16. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
No ani nám cena nejako nevadí,ale presne,prisposobím sa ostatným,úplne to chápem...

Kači,presne to robí aj Samík,ale čítala som,že v tomto období by už mali detičky mať nožičky stála hore :sweat_smile:,ruky má Samík moc rád,ale on by teraz do pusy vopchal úplne všetko,takže zaslintané máme od plyšaká až po podbradník všetko :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Babenky,
Samík mi od toho hysteráku stále spí,to sa mu už nestalo asi 2mesiace,že mi poobede spal skoro 2hod :unamused:
16. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
No Lůca má právě ty nohy nahoru pořád :slight_smile: Občas se i přetočí na bok :slight_smile: A slintá taky všechno.´A hrozně jí baví tahat mě za vlasy :slight_smile:

Holky dneska nám přiveze Radek stromeček, tak jsem zvědavá co Lůca :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
No tak o vlasoch radšej ani nehovorím,každý,kto k nemu príde,tak prvé na čo sa pozrie,aké má vlasy :grinning: akoby obzeral,či sa mu bude za ne dobre ťahať :grinning: už sa teším,až to bude robiť cielene,to aby som šla asi na ježka,alebo čo :slight_smile: on ma takú silu v rukách,že niekedy nemám silu mu tu ruku roztvoriť,aby mi tie vlasy pustil :slight_smile: no chlap jak hora :dizzy_face:

tak to som zvedavá ako zareaguje Lucinka,ale myslím,že keď ho nazdobíte a zapnete svetielka,tak oči zo stromčeka nespustí :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Jo tak na víkend to jo...já právě myslela na týden:slight_smile: tak to bysme i dali klidně když to bude třeba na 3-4 dny to bysme zvládli:slight_smile:
Broučí mě taky šmudla tahá za vlasy...chytá se všeho co se mu přiblíží k ručičkám a chytá se i za ty zvedlý nožičky:slight_smile: ale do pusy si je ještě nenarve:slight_smile: no a poslintaný máme všechno taky jak píše Lucinka
16. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Kačí Štěpán byl z toho stromečku šíleně vysmátej když sem ho vybalila a pořád se na něj chtěl dívat a šahat:slight_smile: a smál se jak ho to píchalo...teda spíš lechtalo:slight_smile: no a my budeme zdobit stromeček už v neděli, abysme si ho užili když hned 24. ráno jedeme pryč a svoje malý Vánoce si budeme dělat 23. i v Kvtnici...takže bude veselo:slight_smile:
16. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
No veď práve Gábi,platili by si len nejaké 2-3 noci, a to si myslím,že by celkom išlo...a jedlo by sme tiež nejako poriešili,nejakú grilovačku alebo guláš by sa tam hádam nejako dalo urobiť,no nie? :slight_smile:
Jejej,tak to budete mať už v nedeľu tú pravú vianočnú atmosféru :slight_smile:
No pozerám na správy a "silničaři" sú zase pripravení na zimu :angry: (myslím to ironicky),to je každý rok to isté,kým sa vrhnú na odhrňánie a posypovanie,tak bude už pár veľkých nehod dávno sposobených...človek,aby sa bál niekam vobec vyraziť... :angry:
16. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
No my právě letos taky nazdobíme dřív, aby si ho Lucinka užila :slight_smile: Ale stejně mi to nějak letos nepřijde, že jsou vánoce.
16. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
jj Luci to bysme určitě zvldli :wink: já myslela že za týden by to bylo hodně ale takhle ok :wink: ale uvidíme co ostatní holky

normálně holky víte co vám musím říct...Járova maka, ségra a její přítel byli včera na jedný akci, kde Jana předváděla nějaký šaty a taky prezentovala nordicwalking a pak tam byl raut a ti pořadatelé vyhlásili že v jedný skleničce se šampaňským je diamant:slight_smile: no a ona ho vyhrála Járova mamka:slight_smile: ale nenechala si ho a dala ho Jance :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super co :dizzy_face:
16. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Gábi tak to je fakt klika :slight_smile:
16. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
16. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Tak holky pročítám diskuze na téma naušničky a asi je taky nechám nastřelit. Jen nevím kde.
16. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
jejda holky, nějak vás nestíhám dočíst :grinning: výsledek se dozvíme, až to zkoušející opraví (tak nám to řekl :grinning:), takže kdo ví, možná až po vánocích, ale snad dřív :grinning:
16. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Broučí díky:slight_smile: hned sem si to pročetla asi přispěju svojí zkušeností a pohublím miminku...aby ta maminka nedopadla jako já

Holky právě sem se přihlásila na znakování s miminkama...zatím teda na zahajovací kurz pro rodiče:slight_smile: ale pak začneme hned se znakováním s prckem jen až bude trochu víc vnímat:slight_smile:
16. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
cau babky,

tak u nas uz se spi :wink: na odkaz jsem koukala, no my to mame do Krkonos trochu daleko, ale zeptam se draheho :wink:

jdu zavolat mamce jak ji je, my budeme mit letos nejake smutne Vanoce, pred 3 tydny nam zemrel pejsek, ted teda babicka. :pensive:
16. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
Jani, to je mi líto :frowning2: Upřímnou soustrast :frowning2:
16. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
V poho Marti, to byla babicka ke ktere jsem nemela velky vztah, ale je mi lito moji mamky, pac ta je furt hotova z toho pejska a ted do toho toto. :confounded:

Holky ja bych sla ochutnat cukrovi jenze ho mam venku a ono tam pada snih :sweat_smile: tak ja nevim no :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak malá spinká i s tatínkem a já koukám na modré z nebe na markíze
16. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jani - taky upřímnou soustrast... nám umřela prababička přesně na štědrej den večer před pár rokama... :-/

Jinak jsem se dneska pobavila. Šla jsem s manžovou ségrou na jídlo tady do pizzerie a manža byl doma s malým... jenže manžova ségra pomalu jí a tak malej nevydržel celou dobu spinkat, no tak tady manžovi začal pokníkávat a brečet no a jakmile slyšel, že už jsem doma, hnedka bylo ticho :grinning: Měl prostě hlad hajdalák jeden malej... :grinning:
16. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jani upřímnou soustrast taky :frowning2:
16. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
k.ate, tak to já byla v tescu, Jirkovi jsem nechala malou doma i s odstříkaným mlíkem a když jsem se vrátila, malá si hrála v postýlce, Jirka ohříval flašku, tak já že ji nakojím, ale ona byla tak hodná, že jsem si půl hodky ještě odpočinula a pak ji teprv nakojila :grinning: Akorát, že od tří hodin spala jen půlhodiny :frowning2: A teď vydává podivné skřeky a mlátí do medvídků nad postýlkou, asi jim nadává :grinning:
16. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
a ja zas neviem spinkať :cry:

miši, som ti zabudla napísať, že na nechty sa k tebe hlásim ako prvá zákazníčka. Koľko km to k tebe mám?!?!? :grinning:

gabika, na tie znaky s mimčom som veľmi zvedavá ... som počula, že to sú vlastne znaky ako majúp nepočujúci pri znakovej reči...potom popíšeš či to je tak, alebo či som zle počula. Lydka - čo sa mi bude o laurinku starať má špeciálnu pedagogiku pre nepočujúcich vyštudovanú, tak sa s malou bude znakmi dorozumievať :slight_smile: . No určite napíš, keď budeš vedieť viac... a vraj je najlepšie začať okolo 1/2 roka mimča, a okolo budeme čo by dup

a ak na tie vlasy niečo nájdete, dajte vedieť. Ja len nechápem, prečo to začalo až teraz a nie tesne po pôrode...teda aspoň u mňa je to asi mesiac... pri maťovi mi pomáhala taká vodička kúpená v drogérii, no nem pamätám ako sa to volalo :frowning2: , dávalo sa to po umytí vlasov priamo na pokožku a teda účinok bol badateľný a rýchly.
16. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
idem hodiť relax slovo+hudba s Chudíkom, som si včera našla na nete, tak idem skúsiť haji...

krásne sníčky
16. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
Dobre rano,

tak jsem zase prvni, Kristynka lezi pod kolotocem tak mam klid, ted k ni skocila kocka, ta ji taky chvilku zabavi Nebojte nic ji neudela :pensive: ony na sebe jen tak koukaji :grinning:

Zanetko jsem na to vcera zapomnela no jdu kouknout tedka hnedka :grinning:

holky diky, no na pohreb stejne nejdu, je to od nas 70km, a radi tam praseci chripka takze si jen zapalime svicku s kristynkou.
17. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
dobré ranko :dizzy_face:

jani, ja by som na pohreb nešla asi ani keby to bolo priamo v mojom meste ... s Laurinkou???? .... to čo napíšem vyznie veľmi morbidne, ale už ma napadlo, že keď svokor zomrie,tak neviem čo a ako urobím - som spomínala že má metastázy už v pľúcach a mudr. to už nijako neriešia :frowning2: . S ním som tiež nemala nejaký bližší vzťah, on voľakedy strašne pil, nskôr prestal ... no predsa to "niečo" vo mne zostalo. A ten stav čo má, má na 99% kvôli tomu ako žil - rakovina prostaty. No na druhej strane milan je jeho syn a asy by som tak ako jeho manželka mala ísť :frowning2: . Strašné, no i to je realita :confounded:

no ale dajme inú tému hneď po ránu :slight_smile: . cica bola hore zas o 1 - 5 - 7,45. Ja neviem prečo jednu noc vydrží a druhú papá skôr :confused: . Našťastie hneď po kojo lahneme a spíme obe.

A ten včerajší relax, no dalo sa, ale nie je to stále to, čo som voľakedy dááávno počula v češtine, neviem kto to nahovoril. Budem sa ešte musieť trolinku po nete prebrusliť :sweat_smile:
17. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc horor. Spala od osmi do devíti večer, pak se najedla a vydržela do půlnoci. Od půlnoci snad co půl hodinu chtěla prso, takže jsem jí měla v posteli a jen nahazovala. Jinak bych nespala vůbec. Kdy proboha začnou ty děti chrápat celou noc :grinning: :grinning: :grinning:
Svátky taky budeme mít veselo, chceme naučit malou spát samotnou, abych se taky vyspala, tak to asi bude drámo .........

Jani před vánocema je toho nějak hodně - v pondělí jsme taky měli smrt v rodině - z manželovi strany, ale byla to příbuzná, se kterou se nějak moc nestýkal. Jen bylo zvláštní, že ještě před 3 týdny jsme slavili její 70. narozeniny a vlastně se tam s ní všichni rozloučili.
17. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Žanetko, no to bude hodně kilákůůůů, ale klidně tě ráda uvidím :wink:
17. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
jani, už som otvorila všetky tri linky, sa mi podarilo a jednoznačne avent - ten najdrahší, tu stojí viac ako raz toľko :angry: . Na jednej strane sa tomu teším a na druhej ma to zas se.e, že koľko si tu tí haj....i navyšujú :angry: :angry: :angry: . Avent chcem preto, aby mi tam pasovali fľašky a via poháriky čo už mám. No tie lacnejšie sú za božskú cenu !!!!

Miši, tak sa stretneme na 1/2 ceste :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky, u nás by noc byla asi fajn, ale s manžou jsme dodělávali protokoli do 4 do rána a malej čumákoval s náma... Doufám, že jedním "úletem" mu nepřehodíme spánek ještě o hodinu dál :frowning2: Ale doufám, že ne... No co, udělat jsme to museli a dneska už bychom to prostě nestihli :-/ Každopádně se musim jít učit na test, tkerej za chvíli píšu (to jsem včera nestihla)...
17. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.