• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Dobré ránko maminky,

tak Žani,posielam odkazy na stránky,kde je super popis k tomuto fusaku
http://www.nej-kocarky.cz/lodger-fusak-bunker-basic-new-2009/

a ja mám do vajíčka aj na nosenie toto a je super teplúčke
http://www.nej-kocarky.cz/lodger-shelter-cotton/

Inak dávam kombinézku,mrkni mi do albíčka,sú pekne teplučke,pod to dávam len body s polodupkami a ešte niečo tenké alebo body a overál a zima Samkovi takto nebola.
Vajíčko už používam len do auta,doteraz sme ho mali aj na kočíku,ale keďže je už zima a tak,tak vozím aj korbičku a do tej ho vždycky preložím. Tak Jaji takto to robím ja :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
no luci, ja som asi slepá, no teplú kombinézku ti v albíčku nevidím... možno som sa ešte dobre nezobudila :grinning:
ďakujem za odkazy, idem študovať :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
14. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Je to tretia,štvrtá,piata fotka :slight_smile:
14. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
já mám tenhle http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php a jsem s nim moc spokojená :wink:
14. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojda kočky:slight_smile: tak já se dneska fajn vyspala...prcek sice večer mručel s tím bříškem, takže usnul až kolem 21h, ale pak spal až do 4h a pak vstával až v 8h:slight_smile: takže paráda:slight_smile: takhle by se mi to líbilo pořád, kdyby vstával jen jednou za noc:slight_smile: Snad mu to vydrží:slight_smile:

Jiank teda Štěpula holky dudlík miluje a už teď se bojím až se ho jednou budeme zbavovat...to bude řevu:slight_smile:

Lucinko tak já už se těším až to nějak vymyslíš:slight_smile: už se vás totiž nemůžu dočkat:slight_smile:

Jinak Jajko my máme do autosedačky fusak od Emitexu http://www.detskydum.cz/detail/emitex-zavinovaka-auto-zimn-13301/ , dneska jedu nakupovat, tak ti můžu i Štěpulu vyfotit, jak to vypadá opravdu naživo...teď je mu ještě trochu vetší, protože má malý nožičky, ale aspoň mu dýl vydrží...je teplounkej a mají ho v různých barvách...no Luci asi v téhle zimě taky už začnu uvažovat, že budu prcka přendávat do kočárku a ne ho vozit jen v sedačce...ale to bude teda obštrukce, jet na nákup:frowning2: no nějak to musím vymyslet...uvidíme...pořádně ho oblíknu, já na něj totiž žádnou kombinézku nemám:frowning2:
14. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
No asi mi v tom ale zmrzne...čumáček můj malej...Když vidím ty vaše fusaky jak jsou teplý, no já teda nevím do čeho ho mám nabalit, ten náš je sice zimní, ale asi to není úplně fusak...musím něco vymyslet, nebo dneska na ten nákup nedojedeme...
14. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
grabu já včera neměla malou ve fusaku, měla bodyčko, punčošky, flisovou bundu a gatě čepičku od bundičky kapucku. A zabalená byla ve španělské dece. a byla teploučká celé dvě hodiny co s ní byla mamča vencku
14. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
luci Ď, ja som hladala mimčo v kombinézke a hlavne v tom albume, v ktorom máš mimino. Tnto som len ptreletela :grinning:

waci, grabu, idem mrknúť i vaše odkazíky, moc ďakujem za radu a pomoc :dizzy_face: , zajtra nabehnem do obchodu a musím kúpiť, keď som si to nechala na poslednú chvíľu a objednávk na nete nestím, lebo zima je tuuuuuuuuuuu
14. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
gabi ja som včera malej dala teplulinkú deku na spodok kočíka a ďalšou teplučkou dekou som ju zakryla...a nebola studená
14. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
jj já měla taky samozřejmě deku vespod :wink:
14. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Holky Štěpula spí a mlaská při tom :grinning: je vtipnej:slight_smile: asi se mu zdá že papá:slight_smile: a nebo bude za chvíli vstávat a bude mít hlad:slight_smile:
14. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Já mám ještě fusak do kočárku...to je v poho...ale do té autosedačky se bojím že to je málo:frowning2:
14. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
neboj není však v autě není zas taková zima a v obchodě už tuplem ne :wink:
14. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
no, ja už som volala známemu čo nám pár vecí predal - ten čo má obchod s kočíkmi a detskými vecičkami a že má na sklade fusaky a zajtra pôjdem k nemu kúpiť taký, čo je vhodný do vajíčka, kočíka a vydrží mimču do 3 rokov...tak som zvedavá...
14. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
no Jaji,veru ani ja som nečakala,že už v októbri bude taká hrozná zima,preto som ani ja neurobila nákup fusaku a teraz to robím narýchlo...

Gábi,ja už to teraz tak robím,že ho dávam zo sedačky do kočíka a je to trochu makačka,ale zase za to pohodlie v kočíku a aspoň naňho každý nedýcha ako to je s autosedačkou,je to zase len o cviku... :wink:
ja už teším ako mi začne poriadna posilovňa s kočíkom...už tak je malý ťažký a mám čo robiť mať ho na rukách,doteraz vždycky Libor bral aj nosil autosedačku aj s malým a kočík takisto,predsa len sme na siedmom poschodí,dolu to zveziem výťahom,ale potom po schodoch s kočíkom,to asi nevynesiem,dolu ešte áno,ale nazad domov...a to mám odľahčenú verziu podvozku!!!!!!no uvidíme ako si poradím...

Inak Gábi ako hovorí Miška,v aute ani v obchode nie je taká zima a ten kúsok,kým ho prenesieš z a do auta to je OK :slight_smile:

To Samík je v lehátku a kuká a počúva na MTV :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
my pláčeme :frowning2:
14. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
my už sme vzhůru a papáme:slight_smile:
14. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Luci a proč nejedeš i nahoru výtahem?
14. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
no nic...malej je nadlablej tak já pojedu do toho obchodu:slight_smile: tak zatím paa
14. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Ja som ale trubka,zle som to napísala,ako výŤahom sa dostanem dole aj hore,ale potom ešte treba zísť z paneláku dolu schodami-od výŤahu sa ide ku schránkam a tam je potom východ a tie schody,snáď som to už dobre napísala...my už sme sa napapkali a teraz spinkáme :slight_smile: len som otvorila okno na vyvetranie vzduchu a fuuuuuuj,to je teda pekná zima...

Inak Gábi,Kačka písala,že by radšej niekde doma s malými a ak by nepršalo a nebola moc zima,tak vonku,ale tak aby sme mali kde nakojiť každé tie 2-3hod...
No kĹudne možte prísť ku mne,ale je to prenájom a žiaden luxus to tu nemám,niečo by som upiekla,uvarila alebo máš nejaký iný návrh?
14. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
holky tak malá snad na chvilinku usnula v postýlce. já se půjdu nachystat ve dvě přijede babička hlídat a my jedeme s tatínkem zařídit nové občanky a řidičáky :wink:
14. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
ahoj holky po vcerejsim hroznym dni jsem se konecne vyspala, Kika vstala ve 3:20 na jidlo a pak v 7h takze jsem spokojena.

Rano jsme byly venku je tam zima jen 2 stupne :frowning2: a odpoledne pojedeme zase.

Zanetko ja mam kombinezku teplou do vajicka a v ni ji davam i do fusaku do hluboke korbicky, fusak mame original ke kocarku je slaby ale hreje o to vic :grinning: odpoledne udelam foto. Jo a kdyz tam fouka mam na kocarku i slidu proti desti aby ji tam nefucelo :grinning:

Dnes si konecne mozna vyridim porodne nejak nemam cas :grinning:
14. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
jo a dodrzujete ze se ma byt s miminkem 3h venku kazdy den??? :fearful:
14. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
naše malá je každej den venku třeba i 4-5 hodin třeba dopolko 2 a odpolko taky 2-3, ale my mamé velikou zahradu a dvoreček s krytou střechou kde na ni neprší :wink:
14. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
tak holky já se prozatím loučím paaa
14. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
babenky,aj vymáte ešte niektorá očistky?ja som mala už iba slabý výtok a zrazu na intimke už druhý deň zase krv...
14. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
luci, ja nee, 4 týždne a koniec :sweat_smile:

naša maloá má dnes výmesačie :grinning: , máme 2 mesiace...strašné, ako to letí...kde je to malé mimčo čo som priniesla z pôrodky :grinning:
14. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak sem byla dnes s malou na převážení a má 5.70 takže krásně přibrala..kilo za měsíc tak je to fajn..jinak právě hezky spinká v kočárku na chodbě..tam je chladno tak se ji dobře spí..jinak dnešní noc nic moc ale zas tak hrozné to taky nebylo. Jen mudra říkala že máme eště celej víkend být oddělené od taťky když je nemocnej a tak to moc ráda nejsem..a ani pak ji nemá eště nějak chovat a pusinkovat..ach jooo a já už se těšila jak mu ji brzo dám a budu lebedit :sweat_smile: No tak nic nooo :grinning:
14. říj 2009 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz
holky dnes prislo nositko na miminko neco jak manduca a je super kika je v tom strasne rada a hlavne hned usla :grinning: a nebylo drahe!!!!
14. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.