• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
17. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Peti, kedy spíš??? :confused:
17. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
jaji - no kdy se dá, dneska mám naspanejch 5 hodin... no pořád je to lepší než v noci z pondělí na úterý, to byl malej špatnej po tom očkování a já jsem naspala jen 3 hodiny... Ale třeba na včerejšek mi to vyšlo na 8 hodin :grinning: Už se těším, až nebudu muset nic dělat a vyspím se :grinning:
17. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
ahojte babenky,

tak u nás noc zase strašná,si to fakt asi hodím...zaspal o 21hod,zobudil sa 00.30hod,potom čo dve hodiny bol stále hore...ja fakt neviem,čo to má,takto nevstával,len keď mal spurt...se na to vyprdnu velebnosti...

Peti,držím palčeky...
17. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Kači,čítam,že si mal ešte hororovejšiu vec ako my...to je hrozné,tak strašne by som chcela vedieť,prečo takto chvíľu spávajú a chvíľu majú zase obdobie ,že prespia aj celú noc...to je pre moj mozog asi ťažko pochopiteľné...

Žanetka,tak vidíš,to budeš mať super,že sa ti švagrinká takto Laurinke povenuje. Som zvedavá na vaše a Gábinkine skúsenosti so znakovaním :slight_smile:

Vonku je snehu jak na horách,určite to bude šmýkať,dolu kopcom sa poveziem asi s kočíkom,to budú ešte len zážitky :grinning:
17. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
V telku dávajú pekný film,"Francouzský polibek" :slight_smile:

No a si tu teraz pokecám sama so sebou,aj tak sa dá :grinning:
17. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
luci - já sem nakukuju, ale učim se a musím dodělat ještě jeden protokol (to by stačilo do zejtřka, ale ráda bych už měla klid) a dodělat ještě drobnosti v těch protokolech na dnešek (teda nikdy bych neřekla, že se jich 11 dá za jeden den napsat :grinning:)
17. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Peti obdivuji tě ať ti dobře dopadne test
17. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Nejako vás nestíham dočítať, máme zase špurtík a už je toho na mňa moc a ešte vianoce dodoho a menželje dlho v práci.

K zrazu. V máji sme boli v Adršpachocha trvalo nám to autom 6 hodín, s drobcom by to bolo ešte omnoho dlhšie. Myslím, že Snežka je až za nimi,nejako nemám čas sa dostať k mape. Myslím, že to by tento rok ešte drobec nezvládol, on je taký malý nerváčik a máme dosť keDˇchodíme k našim.
Mne sa celkom pzdával ten hotel čo poslala Katka link,len veru neviem aké tam boli ceny. Ale myslím, že by bolo fajn niečo do tých 500 Kč. A myslím, že taký predĺžený víkend by bol fajn. :wink:

No a idem vás skúsiť dočítať.
17. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Zuzi,ahojky,no to je jasné,že vyberieme niečo bližšie a kratšie,práve o tom tu debatu máme,aby sme sa vzájomne dohodli,akú má každá z nás požiadavku :slight_smile: a skĺbiť do nejako :slight_smile:
No pozerám,že máš tiež nič moc obdobie s malým,neboj,nie si sama,to budeme mať asi nabité Vianoce, s kruhami pod očami :unamused:

Peti,a ty sa pekne uč,nech to máš za sebou a možeš sa nám tu venovať :dizzy_face:
17. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
No ale prežívam to teraz trošku pohodovejšie ako ten prvý špurtík. Verím, že to razdva prejde, len do toho ho chudáka bolia ušká. Keď sa teraz vyspinká ideme k doktorovi, nech sa mu na ne pozrie a ešte má čosi na bradavke, tak ja na to a na kĺbyky, lebo minulý týždeň mali dovolenku, no a potom mám angličtinu - hádam to všetko nejako zvládnem.
17. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj kočky:slight_smile:

Kate hodně štěstí :wink:

Jaji co jsem zatím tak četla a viděla, tak ta znaková řeč není přímo jako znaková žeč pro neslyšící...ale spíš vychází z pohybů miminka a napodobování pohybů nebo charakteristických rysů věcí, zvířat a tak...ale nějaké znaky asi budou podobné..protože třeba u nás to rozšířila paní, která začala znakovat s miminkem a je učitelka znakové řeči a její manžel taky...ale ona sam píše v knížce, co jsem si od ní koupila že to není to stejné...tak jsem sama zvědavá až tam půjdeme, protože i já jsem měla na VŠ znakovou řeč...sice už jsem většinu zapomněla protože to už teď v praxi nepoužívám a umím tak maximálně pozdravit, říct si o jídlo a pití, říct kůň, táta a máma a podobný základní slova...ale na nějaký pokecání už by to neylo :grinning: tak sem opravdu zvědavá jeké to bude a jak to malýho bude bavit a jak se spolu začneme dorozumívat:slight_smile: ten zahajovací kurz je právě o tom že nás naučí základní znaky a vysvětlí kdy s miminkem začít a jak se co dělá:slight_smile: a pak je navazující kurz, na 6 týdnů, kam už se chodí s miminkem a učí se přímo tam pomocí hudby a her:slight_smile: no moc se těším:slight_smile:
17. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:
U nás noc super, malá usla před 22h, já až kolem 3h :sweat_smile: (nějak jsem nemohla zaspat) a spalo se do 7:10...prsa jsem měla úplně "vyteklé", tolik mlíka mi snad ještě nikdy jen tak nevyteklo a to dokonce z obou prsou :sweat_smile: Pak se popapalo a Aduš ještě chrní, no já už jsem vstala :slight_smile:
Peti, klobouk dolů a držím palečky :wink:
17. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
ano znakovka pro miminka opravdu nemá nic spolenčého se znakovkou pro neslyšící. Sice jsou některé znaky stejné třeba jako pít, spát, ... ale jde o to aby maminka u miminka pochopila co mimi chce, takže se snaží naučit stejné znaky, které budou oba chápat. MOc se mi to líbí, ale u nás kurz není- Ale já umím klasickou znakovku mám z toho i státnice, ale je lepší když to asi je vedeno v kurzu. :wink:
17. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Ale už začíná brumlat, tak jdu za ní, prsa potřebují vyprázdnit :grinning:
17. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Waci a co v Brně...tam kurz je :slight_smile: máte to daleko? http://www.znakujeme.com/web/kurzy.html
17. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
grabu - uvidim, jak mi bude vycházet čas, ale na ten kurz bych ráda šla, jen nevim, jak to bude se školou, achjo :frowning2:
17. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Jééé já tady šířím davový šílenství se znakovkou:slight_smile: já sem jen o tom hodně četla i slyšela a prý to hodně pomáhá vývoji inteligence a řeči miminka a taky to prý je dobrý pro to že si miminko umí říct co chce a nemusí brečet, tak že jsou pak miminka víc v klidu:slight_smile: já teda nevím jak bych měla chtít aby byl Štěpánek ještě víc v klidu :grinning: ale časem se to může změnit a já tomu chci předejít a ráda bych abych mu rozuměla a zároveň si budeme hrát:slight_smile: no sem na sebe zvědavá jak to budu zvládat:slight_smile:
17. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Holky Štěpánek se teď probudil a jen hajá a kouká na mě:slight_smile: někdy mi příjde jako že mu uletěly včely:slight_smile:ale on se potřebuje rozkoukat:slight_smile:
V noci jsem ho vzbudila na papání než sem šla spát a už to nikdy neudělám:frowning2: on tak strašně brečel a naříkal, že mi to málem srdce utrhlo a stejně pak u toho jídla usínal...prostě bude dostávat víc přes den a v noci ať si spí jak chce :wink:
17. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
brno je od nás do centra 60km cože je právě dost :frowning2:
grabu - my jsme o tom s manžou přemýšleli, ještě když jsem byla těhu :grinning: viděli jsme to v telce :grinning:
Holky Lůca je od té nemoci tak umrmlaná, to je hrůza. Pořád abych jí zabavovala. Dřív už si tak hezky vyhrála i sama. No nic, musím to přežít ..........

Znaková řeč je fajn, ale Lůcu by to asi nebavilo. Jestli budu mít jednou druhé dítě (o čemž teď pochybuju), tak doufám, že to bude kluk a bude hodnej :slight_smile:

Luci asi tady máme blbé ovzduší, že ty naše děti jsou tak umrmlané a nespavé ....... Taky koukám na Francouzský polibek :slight_smile:
17. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
Ja som sa teraz tak strašne nasmiala,ak máte záujem o dobrú náladu,tak si prečítajte aspoň kúsok :grinning:
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=46432&vGroupOffset=240&vOffset=60

Gábinka,že by si aj mňa do tej davovej psychozy vtiahla na znakovanie???a kam to budeš chodiť?asi by som to mala ďaleko,že?
ale zase by som mohla konečne niekam chodiť a nesedieť doma,udiera mi to na mozog a som potom protivka :rolling_eyes:

No Gábi,tak uvidíš,či niečo pribral,ale tiež si myslím,že ho takto budiť v noci nemá zmysel,akurát sa zľakne a berie to ako teror...
17. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
luci - no pobavila jsem se, ale jak kdybych spíš chvilkama četla o osobě u nás je ten, co všechno řeší a tak manža, já jsem šílenej bordelář a manžu tím kolikrát přivádím k šílenství :grinning:
17. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Kačko,asi to bude tým,že tu máme zlý vzduch,inak neviem,čo to tie naše deti majú...aj s tým hraním sa nejako dohodli :angry: ach jo...
Ježiši,Francúzsko možem,zbožňujem ho,a tie pesničky v tom filme...ach... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
holky jdeme spinkat malá už chce spát, tak zatím paaaa :wink:
17. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak malá nespí, ale rozčiluje se, že se nemůže překulit na bříško :grinning:, tak jsem jí vysvětlovala, že to má trénovat až bude dýl po jídle, že by se teď poblila :grinning: a asi to pochopila, ptž už si zas hezky hraje :grinning:
No nic, jdu si umýt vlásky, dneska jdem na kyčle, bojím bojím, tak ať se mě doktor nelekne :grinning:
17. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
No Kate já sem to taky viděla v televizi ještě v těhu:slight_smile:

Holky já se zblázním...Štěpula vyzunk obě prsa a chce ještě ale nic už neteče:frowning2: co mám dělat??????

Luci já se přihlásila tady u nás v Běchovicích je to vesnice hned vedle...ale jestli chceš tak můžeme najít i jinej kurz...je jich po Praze spousta...kdyby si teda fakt chtěla :wink: já to taky dělám i pro to abych nebyla pořád doma sama a vylezla taky někam ven :wink:
17. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Gabi kup si vzorek Nutrilonu, stoji 11kc, maji to v lekarnach at nedopadnes jak Waci, co koupila krabici za 330kc a udelala z toho cokoladu nakonec :wink:

treba mu to nebude chutnat, a kdyz jo aspon se ujistis ze mel vazne hlad.

Ja jsem chtela dat na Vanoce uz prvni kasicku misto UM vecer ale protoze ho mam jeste nejak moc tak kasi dostane az spotrebujem UM :wink:

ja se normalne tesim ven :wink: je tam tak krasne sviti slunicko a vsude bilo. Jen teda ty neodhrnuty chodniky me dostavaji. Hlavne ze se zrusili poplatky u lekare :rolling_eyes:
17. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Luci mrkni sem jestli je pro tebe neco prijatelny :wink: http://www.babysigns.ic.cz/terminy.html
nebo tady na Prahu..nevim jestli je to stejny...ale podobný asi jo:slight_smile: http://www.babysigns.cz/kalendar_kurzu.html#Praha
17. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.