• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Jani to nemá doma žádnou košili aby ses podívala na velikost?
17. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
jani, tak na neho urob kulehu ak si si neni istá veľkosťou a odmeraj mu krk. ja som teraz maťovi kupovala a jediné čo mu v obchode pre zistenie veľkosti odmerali bol krk a fakt to sadlo :sweat_smile:

o zástrčke viem...
17. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
luci já mám 2 dvd pilates pokud chceš pošli adresu do Ip :wink:
17. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Holky já sem uklízela v kuchyni a poslouchám že si Štěpánek tak nahlas vykládá tak se jdu podívat do postýlky a on v ruce hracího slona a stěžoval si mu:slight_smile: ale co nechápu...jak si ho vzal..když ho měl docela daleko za hlavou a nevím jak na něj dostal :grinning: šikula můj:slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
Kde je Aurelka...kdoví jak dopadli na těch ouškách...chudika Alex :frowning2: au au
17. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Musela som upratať kuchyňu a dať toho mojho ukňučkaného prcka spinkať...skúsila som ho šupnúť do kočíka k otvorenému oknu(je tam teda pekná zima) a kupodivu,zavrel očká bez plaču :wink:

Babenky,vy ste tak strašne zlaté :slight_smile: Jani to ulozto strašne dlho sťahuje :frowning2:
Mišik,akože by si mi poslala jedno DVD? ale to by som ti normálne zaplatila,inak neberiem,OK?

Jani,pochopila som to,že nejde o to,že nevieš akú má veľkosť tvoj drahý,ale o to,či tá veľkosť z netu mu bude,však?no je to risk,ono cez net može byť velkosť napr.XL úplne iná ako napríklad XL ktorú nosí,musela by si mu objednať napr.tej istej značky akú nosí,aby mu to sadlo...
17. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Gábi,no niekedy sa aj divím ako si dokáže vziať Samík niečo,čo nemá po ruke :slight_smile: sú to naše šikulky :grinning: a hlavné je,že si myslia,že tí ich kámoši-hračky sú ich ozajstní kámoši,ktorým sa možu vyrozprávať :slight_smile:

Tak snáď sa Zuzka ozve,bolenie uší je tááááák nepríjemné,a ešte u miminka :frowning2:

Idem si napatlať farbu na vlasy,nech aspoň trošku vypadám na Vianoce :angry:
17. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Luci mě makla obarvila o víkendu...už sem vypadala jak strašidlo...já si vůbec připadám teď tak ošklivá...když se koukám na fotky třeba ze školy, nebo ještě před dvouma rokama...tak mi to docela i slušelo :pensive: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: no a teď sem jak ošklivý káčátko...všude samej flek...vlasy roztřepený, věčně jen do culíku...brejle na nose, páč sem líná si dát čočky...no dřív by neexistovalo abych vylezla nenamalovaná před barák...no a teď ...nějak sem pohodlná a říkám si proč se malovat, když mě vidí celej den jen Štěpánek...no ale když náhodou někdo zazvoní na návštěvu, tak se stydím:frowning2: no a ty tepláky na sobě pořád...no asi se sebou musím něco udělat...nebo se nedivím tomu Járovi že si mě nechce vzít:slight_smile: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
to 3. slovo bylo mamka... :grinning: nevím co sem to tam popletla za písmenka:slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
Luci vzkaz máš v IP :wink:
17. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Gábinka,akoby som to čítala o sebe,a to fakt nekecám!!!!!!Make-up na doma vobec nepoužívam,ako ten som nepoužívala ani predtým,ksicht až tak strašný nemám,ale tie vlasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sice ich nemám rozštiepené,ale tiež ich inak nemám ako v culíku,a to aj hlavne preto,aby mi ich Samík stále neťahal,to by som bola za chvíľu holohlavá!!! :grinning: najradšej mám teraz tepláky,aj keď len ideme do obchodu,tak sa mi ich nechce prezliekať,ale nakoniec si nahodím aspoň rifle...keď som šla s malým k dr,tak som sa upravila a keď sme išli s Libim na nákupy,tak mi povedal,že sa krášlim len,keď nejdem s ním...tak sa snažím teraz,keď niekam ideme,aby som vypadala k svetu,inak sa divím,že sa vobec na mňa pozerá,tí chlapi to tiež nemajú s nami ľahké,že? :grinning:
17. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Tak jsme byly venku a je tam pěkná zima :slight_smile:

Mluvila jsem s dr. a ta říkala, že si malá zvykla na pozornost, ale že to je i po té nemoci. Prý se potřebuje "dopít" :slight_smile: A jak hodně kaká, tak máme dát na noc nemléčnou kaši a uvidíme. Mělo by jí to i pomoc na ta střeva.

Holky já jsem taky pořád jak popelka - samej flek, mastný vlasy, nenamalovaná, ale v podstatě spokojená mamina :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:11  • Odpověz
:slight_smile: to sem ráda že mě takhle podržíte holky a že v tom nejsem sama:slight_smile:

Holky koupete už někdo ve velké vaně? nám se prcek už do vaničky nevejde...tak asi už budeme koupat ve velké, protože kupovat další z který za chvíli taky vyroste se mi nechce...tak nevím no...co myslíte? nemůže mu něco ta naše vana udělat? jako nějaký bakterie a tak? aby se mi neosypal... :confused: my se v ní stejně nekoupeme...takže by byla jen jeho, protože my máme v druhé koupelně sprcháč a to je rychlejší!!!
17. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
grabu - my máme jen kyblík a plánujem koupit vaničku, protože nám začíná bejt malej :frowning2: Máme tady jen sprchovej kout, takže musíme kouipt vaničku :-/
17. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
Gábi my máme jen sprcháč, takže u nás bude vanička do doby,než budeme v baráčku. Ale klidně bych ve velké vaně koupala.
17. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
autor
Presne tak,nech sme,aké sme,hlavné je,že sme spokojné maminy :slight_smile: :wink:

Gábi,my už Samíka kúpeme asi dva týždne vo veľkej,pretože vanička už mu bola pekne malá a hlavne začal poriadne kopať nožičkami a rukami vo vode a to bolo od toho mokro všade :slight_smile:
vo vani má lehátko a tam čvachtá koľko chce. Keď vaničku vždycky vydezinfikuješ horúcou vodou,tak baktérie zničíš,Samík sa ani neobsypal ani nič,takže kľudne daj do veĺkej vaničky :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
holky :grinning: jsem se nasmala, taky se obcas nesnasim

hlavu me barvi Jirka :grinning: pac ja se ke kadernici nedostanu jen tak. Ale maluju se kazdy rano :grinning: kristynka haja na prebalovaku a ja stojim vedle ni a maluju se. :grinning: Ja mam potom blbej pocit kdyz se nenamaluju

Jinak jsme byly venku no nejaky maly hajzl mi hodil za zadama petardu takze se Koko probudila a zacala rvat tak to jsem zvedava jak to do 18h zvladnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak Gabi on uz ma vic nez 3 mesice ted uz se tak nemusis bat, dokonce i po 3 mesici se muze prat v normalnim prasku a ne Lovele co nic nevypere.

No nic dite mi vriska, a to jsem ji pustila televizi, nejradeji ma Jetix :pensive: ale uz ji teda nebavi, nejvic ji bavi maminka a noseni po byte.
17. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
aj ja som v klube nenamaľovaných keď som doma, akurát že ja cca každý druhý tretí deň von vyleziem, a tam teda nenamaľovaná nee. Včera som si i vlásky natočila, že keď dnes do tej školy pôjdem (už som bola) no a dnes - Milan, milan, urob mi pár fotiek keď mám urobené vlasy a nie v cope, nech mám s laurinkou pekné fotečky xixi...

gabi, ja vo veľkej vani kúpem už asi 2 t a vpohode a pritom ju používame i my

kači, tak to je celkom dobrá info od mudry ... ťa potešila nee??? že to nie je nič zlé :slight_smile:
17. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
holky já sem idiot...balila sem věci že pojedeme se Štěpou do IKEY mám tam sraz s Járovou ségrou a Adélkou...no a jak sem si byla zanýst věci do auta tak sem si zabouchla dvěře od baráku a najednou se otočím a nic...jlíče sem měla vevnitř...a Štěpána taky:frowning2: nejdřív mě popadla panika ale pak mi došlo že sousedi mají náš klíč...eště že sou po 24 a sou doma...ale ještě spali chudáci tak sem je vzbudila :unamused: no ale sem fakt blbá ve spěchu si zapomenout klíč..no natřískala bycg si!!!
17. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
no, tak na to bacha, to ja keď idem čo by len na chodbu pre džus, tak mám kľúče v ruke, že co by kdy by...

ale baby, podarilo sa niektorej z vás zavrieť si prst v zamknutom aute a nemôcť sa od auta pohnúť????? - nehovoriac o tom že 11 mesačné mimčo ktoré poriadne od zeme nevidno sa dá samo na špacír a vidíte že ide poza auto, ktoré je naštartované a vodič nemá šancu ho vidieť???? jačala som jak viktorka u splavu aby ma vodič počul a potom jedna pani malého chytila a zobrala ho, kým som si otvorila druhou rukou kabelku, otvorila auto a vybrala prst :sweat_smile: - to sme mali škodovku 105 - tam sa to zatváralo čudlíkom, kľúče boli už odložené.....
17. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Jaji jsem ráda co mi dr. řekla :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
No Jaji ty máš teda zážitky.................
17. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
tak to já si dneska konečně po týdnu zase umyla hlavu, dřív prostě nestíhačka šílená a naštěstí se nemaluju, kdyby jo, nedovedu si představit, jak bych to stíhala :grinning:

grabu - jinak to musel bejt slušnej šok... ale tak ještě máte klíč u sousedů. My tady naštěstí u pokoje máme obyč kliku, takže si takhle zabouchnout nemůžu...

jaji - tak to mohlo bejt taky zajímavý :grinning:

my když jsme byli minulej rok před vánocema na cvičákovské akci, vykládala nám holčina jak byli na chatě, všechno v autě (včetně klíčků od auta) a chata daleko od civilizace, psiska nechali už v autě a jedno jak tam hopsalo, tak to auto zevnitř zamklo :grinning: no odemčít už neumělo... tak tehdy tušim volali rodičům, kteří měli náhradní klíčky od auta, aby pro ně přijeli :grinning:
17. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
jinak už mám výsledky z testů... tak z toho úterního mám 9 bodů ze 12 (na to, že jsem u toho spala celkem dobrý :grinning: jsem zvědavá, kolik bude mít manža..) no a z dnešního 9 z 10... Jsem zvědavá, kolik dostanu za protokoly, snad se to dozvím dřív, než u zkoušky :grinning:
17. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
k.ate ty jsi šikula, gratuluju :slight_smile:

Gábi teď jsi mě přesvědčlla, že do baráku jedině kliku.
17. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
tak, dočítatvás nebudu, popsaly jste toho zas nějak moc, nejdřív pisnu, jak jsme dopadly na ortopedii...Před náma bylo mimčo, co dostalo ty řemínky nebo jak se tomu říká, chuďátko tak moc brečelo, že se mi chtělo taky plakat, že je dostanem beztak taky...doktor si to taky myslel, než malou vyšetřil a ouha, nemusíme už nosit ani široké balení, tak se nám to zlepšilo :dizzy_face: Já jsem taaaaak šťastnááááááánááá :grinning: :dizzy_face:
tak, a teď si vás jdu dočíst :grinning:
17. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
calli supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink:
17. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Jinak holky stalo se vám někdy, že se vám prcci začli dusit vlastním prstem? Nebo jen my máme kamikadze dítě? On si včera narval palec až do krku až se začal dusit, ale i když nemohl dejchat, furt se snažil ho cumlat... :confounded: Tak jsme mu tu ruku musel vytahnout a plácnout ho po zádech, aby byl zas v pohodě... Si připadám jak blázen, ale po tom včerejšku mám strach ho spusit z očí i když leží v postýlce, aby neudělal zas takovouhle hovadinu...
To, že se tomu pak smál, když jsme se začli s manžou smát my dva i když původně vypadal, že zas začne řvát už snad ani nezmiňuju :grinning:
17. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
calli - supeeer, gratulujeme :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
brouci diky za gratulaci... i když to nejhorší nás teprv čeká - všechny ty zkoušky :frowning2:
17. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.