• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
K.ate tak Lůca si strká prsty do krku, a pak se jí chce zvracet. Naštěstí teda nezvrací, ale vždycky jí úplně vyhrknou slzy :grinning:
17. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Peti,tiež moc gratulujeme a dávame poklonu,si fakt šikovná a manžel tiež :slight_smile: a neboj,zvládnete všetky skúšky,nič iné si nezaslúžite :wink:

No Samík si teraz do pusy pchá len prst a ukazovák a niekedy si ukazovák doslova narve do krku a diví sa,čo mu to robí :grinning: sú to trumbelínovia :slight_smile:

fuj,je mi nejako ťažko,asi z kafé alebo čo...a spala by som,ale nedá sa :frowning2: a ten moj lump sa zase vzteká...
17. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak Lůca se na procházce prospala, pak se napila, pohrála si a usnula v lehátku :slight_smile: Ještě spinká, ale už asi bude za chvíli čučet :slight_smile: Luci co my s těma našema dětičkama uděláme? U nás to rozhodně spurt není. Všechno jí baví a jakmile si okouká hračky, tak jí to bavit přestane a začne se vztekat. Podle mě už chce vidět víc věcí a nebaví jí jen to samé. No a máma už nové opičky taky nevymyslí. Radek tady před ní v sobotu tancoval a blbnul a ta na něj hodinu koukala jak přikovaná. To u mě už jí to tak nebaví.
17. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
No ja si tiež myslím,že sú už viac zvedaví a my ich nudíme...predsa len sú s nami celé dni a niekedy už nápady dochádzajú na rozne blbinky,hračky nové furt kupovať nemožme a básničky jedine vymýšľať po nociach alebo čo...si niekedy pripadám jak z blázinca...aj Libor sa niekedy pozerá,či mi už nešibe,keď robím furt tutúúút,brrrrrm,bleeeee,....a presne,keď príde Libor,tak to je iná,ani nepípne...máme holt spoločenské deti,až začnú chodiť,tak to nám dajú,to budeme furt niekde lietať,len aby sa nenudili...Kači,to máme teda nádielku :slight_smile:
17. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Strašne sa mi teraz páči,ako mi stále ručičkou chytá po tvári,nos,do očí mi furt šťuchá,do pusy dáva prstíky a hrozne sa mu to páči..keď to robí jemne,nevadí mi to a celkom si to užívam,keď zatne ale päsť,tak to som už aj na držku dostala :grinning:
17. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Lůca mi taky strká prsty všude - nejlépe do pusy abych jí je cumlala :slight_smile: Už se vzbudila, tak jdu nakojit (vydržela 2,5 hodiny :grinning: )
17. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
autor
Samík mi strká prsty do pusy,aby som mu ich hryzkala,nejako sa mu to páči :slight_smile:
No tak to vydržala krásne,ten moj lump sa robí teraz za anjelika a drieme u telky :grinning: celý tatino :grinning:
17. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Luci myslím kojení, jinak spí po půl hodinách :wink:
17. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
No veď práve,vydržala krásne bez kojenia :slight_smile: neviem,čo majú teraz tie naše decká takto spávať max.polhodinu :fearful: za polhoďku si možem zájsť tak wc,zapnúť vodu na čaj,zaliať ho,zapnúť koňa,sadnúť si,že si porelaxujem a mám po relaxe,očká už na mňa kúkajú :grinning:
17. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
Lucinko ty jsi poklad, teď dovezli to cukroví. Kolik ti mám poslat a na jaký účet? :slight_smile: A ty bábovičky se jmény jsou úžasné :slight_smile:
17. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
A je výýýýýýýýýýborný :wink:
17. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
holky mě treefí... včera jsem nám vyměnila tady na kolejích povlečení, abychom an vánoce měli čistý, protože příští tejden tam nejsou a měla jsem malýho na prostěradle a on se pokadil tak, že to měl až na zádech :-/ takže prostěradlo špinavý jak sviňa... tak ho budu muset vyprat, achjo :frowning2:
17. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
Tak jsem zpět z IKEY a nevěřili byste co se mi stalo, když sem všechno měla nachystaný a Štěpána v autosedačce v autě...tak sem chtěla nastartovat auto nic:frowning2: asi baterka v háji nebo co...to je přesně to že sem Járovi říkala ať to necháme zkontrolovat před zimou...no ale nebyly na to peníze a tak je teď průšvih a auto nejezdí:frowning2: sem zvědavá jak pojedu v pondělí k doktorce a na kyčle :pensive: :confused:
no ale zrovna sousedi sedli do auta že jedou nakupovat tak nás na Čerňák vzali a Járova ségra svezla zpět...no je to mazec s těma autama...doufám že to nebude zase nějaká šílená pálka za tu opravu:frowning2:
17. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Marti uper že máte kyčličky v pořádku:slight_smile:

Kate gratuluju k testům:slight_smile: si šikula:slight_smile:
17. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
ahoj holky
tak uz vecerim kasicku

Petko to je pesek, to neez ti uschne :frowning2:

Gabi :frowning2:

jdu popsat Zentce aneb jak se zaregistrovat na ebay :grinning:
17. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
No Jani já zatím nesmutním...zatím pořád doufám že to bude jen ta baterka...sice to je tak 3000 ale dá se vyměnit sama a ne platit předražený mechaniky:frowning2: takže zatím neztrácím naději, ale uvidíme :wink:
17. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
cica je ešte hore, schrupla si tesne pred kupkaním, tak ju ešte chvilinku nechám...ležká vedľa mňa a len točiť sa a točiť sa :slight_smile:

jani, len pekne slohuj, ja milanka zaukolujem, príde okolo 21,15 :slight_smile:

aurelka sa neukázala... snáď to u mudr. nebolo zlé :confused:

gabi, do prde.e s baterkou :angry: - no, mám s tým skúsenosti a musím priznať, že nie raz baterka prdla vďaka mne :angry:
17. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
No tak nožičky sú v poriadku, to čosi na bradavke, že to nič nie je, že to bude len tukové. No a napodiv aj uška sú OK, boli sme u ušnej a že všetko je v poriadku, tak ja neviem, čo mi nechce dovoliťsa ich dotknúť a hneď sa krúti. No ale stále máme po odpočítaní teplotku 37, už asi týždne, tak neviem neviem, mám doniesť moč a že ak to neprejde a v moči nič nezistia, tak mu ešte bude robiť krvný obraz a skontrolujú aj šťítnu žľazu, že či je to Ok, ale že môže byť že má normálne takú telesnú teplotu, že už má pár takých pacientov. Lebo inak vyzerá byť drobec v pohodke.
17. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Luci nachystáno a zejtra manžel odešle :slight_smile:

aurrelka jejda chudáček takovej malej a hned na krev. Teda holky nevím jak bych měla přinést moč. jak bych ji jako chytala
17. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
No vyfasovali sme také sáčky a skúmavky, ale do toho sáčku mi to minule nešlo, som to chytala rovno do skúmavky, ale to sme tlačili s rektálkou a to sme sa stále aj počúrali a teraz málokedy čúra mimo plienky, tak som na to zvedavá. Budem ho musieť mať dlho rozbaleného a striehnuť ako picino, ale to vyzerá aspoň na polhodinku, takže som zvedavá kedy im ten moč donesiem.
No ateda fakt netuším ako by som babe vzala moč.
17. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Idem spinkať, tak dobrú nôcku aspoň vám, lebo ja sa asi nevyspinkám. Tak pa
17. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Aureli tak ať vše doře dopadne :wink: chůďátko malý...myslíme na vás :wink:
17. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
aurrelko tak pevné nervy. já si to vůbec nedovedu představit jak chytám moč. a držte se. Já jdu taky spinkat paaa
17. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
zuzi, tak snáď bude všetko oki ...

miši, ak je odber moču u vás rovnako ako u nás, tak za hvíľu uvidíš, ako to budeš robiť :grinning: :grinning: :grinning: . U nás sa moč mimčam odberá všetkým ...teda čo viem :grinning: . U maťka som to zvládla, ale pri laurinke som tiež zvedavá :sweat_smile: . odporúčania - odoberať moč v kúpelni pri tečúcej vode, po rozbalení dať na bruško studenú ruku - netuším či to zaberá :grinning: :grinning:

kde je dnes ten môj manžel ??? neviete ?!?!? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Malá už asi hodinku spí :slight_smile: Hurá hurá :slight_smile:
Aurrelko, snad to bude v pořádku, třeba je to jeho standardní teplota :slight_smile:
k.ate...šikulka :wink:
17. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
dobré ránko všem :slight_smile: my už jsme vzhůru, tak se jdeme přebalit a převléci
18. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
dobre rano

tak kristynka si pospala do 7:30 udelala mi radost.

tady napadlo do rana zase trochu snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my mame dnes pohreb ale nejedu tam, je to az ve Svitavach

jako Jirka spi a to ma varit hovezi aso to su zvedava jak to stihne kdyz ma byt v 11:30 v praci. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
18. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno kočičky a koťátka:slight_smile:

Představte si že u nás se dnes vstávalo 2x za noc :confused: no překvapení jako blázen:slight_smile: ale zase mám super zprávu...mlíčko už se zase začalo dělat víc a tak malej vždycky vyzunkne jedno prso a má dost:slight_smile:ale zase pije jen tak 15 minut max...tak nevím jestli ty poslední 3 dny doháněl co sme zanedbali a teď bude zase na normálu...no uvidím přes den:slight_smile: ale každopádně sem ráda že prsa už sou zase nalitý...ale čajík teda bude dál :wink: aby se zase neztratilo:slight_smile: no a kdybyste viděli jak je Štěpánek ještě víc spokojenej než kdy byl...a jak je pořád vysmátej:slight_smile: no já sem z něj nadšená:slight_smile:
18. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Hodila sem do albíčka fotečku jak je spokojenej a směje se:slight_smile: Budulínek můj malej:slight_smile: já bych ho láskou sežrala:slight_smile:
Musím dneska vyrobit další scrapbooky aby sme měli už ty dárečky na Vánoce všechny:slight_smile:
18. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Kde ste dneska všechny? :astonished: :astonished: :astonished: u nás se zase už spí...tak já jdu na ten scrapbook...přece si tady nebudu kecat sama se sebou:frowning2:
18. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.