• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
jé krásně se směje :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
No ahojky, tak noc hrúza, ale už to ani moc neriešim asi sa už nikdy nevyspím. No a moč sme do ôsmej nestihli, takže možnov pondelok. Nestihli sme preto,lebosom bola rada, že od 6:30 spí do 7:30 - aby som sa trošku vyspala, lebo bol hore od 5:30 potvorka. No a samozrejme od 21:30 sa budil každé 2 hodinky, takže tak.
18. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Ale musím ho aj pochváliť, lebo teraz pekne zaspinkal sám v postieľke. Som si povedala a dosť, že bude zaspávať tam a nie mne na rukách, že keď to vie večer, že to musí zvládnuť aj cez deň a teraz sa podarilo ale uvidíme poobede.
18. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky, já dneska jen nakukuju, musím uklízet, jinak noc u nás zase dlouhá, Aduš usla kolem půl desáté, vsávalo se před 7h, napila se a spala do 9h a teď chrupká se mnou v kuchyni :slight_smile:
Gábi, tak to je super, možná jen nějaká laktační krizečka a už to bude dobrý :slight_smile: Kámoška mi včera psala,že teď taky mají dokrmovat, že má málo míčka a to ještě nedávno ho měla na rozdávání...zvláštní :confused:
Jinak se Štěpula krásně směje :slight_smile: Já nemám vůbec štěstí na to, abych malou vyfotila, jak se krásně směje, ona vždycky začne sledovat ten foťák a ne a ne se usmát :grinning: Asi bude po mě :grinning:
18. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Inak Gabi je krásny a nič mu nechýba. A super, že sa prsia už zase naliali, ja ich mám cez deň super a večer sú prázdne. :frowning2: Ale skúšali sme dávať drobcovi aj zamrazené z fľašky a aj takspal len 2hodiny.
18. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojky holky, tak dneska bylo lehký vás dočíst.... :slight_smile: Chtěla bych se zeptat vás, co jste měly hemeroidy, co jste na to používaly a pomohlo vám to? :frowning2: mně dneska dr. poradila koupele v dubové kůře a pokud to nepomůže, tak prej chirurgický řešení :-/ Achjo :frowning2:
18. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
Mišička ďakujem za tie CD :slight_smile: si zlato :wink:

Kačko :wink:

teda vám tie deti krásne spia v noci,ten moj Samík má proste potrebu sa budiť častejšie,neviem,či má hlad alebo ho mliečko zasýti len na tie 2-3hod :frowning2: :pensive: inak,včera sa mi vykakal po 5tich dňoch,takže to možné je,inak kakal každý deň,tak neviem...

Peti,no ja mám za to,že hemeroidy nezmiznú nikdy,teda nevyliečia sa inak ako ich dať chirurgicky preč,teraz musím zaťukať,že je to OK,ale čakám,či sa to zase objaví...ale divím sa,že tvoja dr je tak rázna a hneď ťa posiela na operáciu,nie je to žiadna sranda,hlavne pri malom mimi a obzvlášť,keby som chcela ešte druhé,tak na tú operáciu nemá zmysel ísť...pýtala som sa na to maminy,ona ich má už pomaly 24rokov,tiež od porodu,niekedy sa ani polroka neobjavia,a niekedy sa objavia a za dva dni sú preč...je to o tom,či veľa piješ denne,či papáš vlákninu,aby stolica bola mäkšia...takže úplne sa vyliečiť nedajú,podľa mňa...a ak sa mne ešte objavia a chcem ešte druhé,tak na operáciu nepomýšľam,ak by mi potom moc prekážali,tak popremýšľam,ale až budú deti väčšie...no ja ich nemám ale také zlé,nemám pri tom vobec krv,takže neviem ako sú nepríjemné tebe Peti...

Gábi,no vidíš,super,gratulujem,uvidíš koľko pribral malý u dr a bude to OK :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
luci - já po lékách od gyndr krev taky skoro nemám, ale bolííííííííííí jak sviňa :frowning2: ona říkala, že když by se to nespravilo, tak pak už jen ta operace... no uvidíme :frowning2:
18. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Marti,tak nech sa ti dobre upratuje :slight_smile:

Zuzi,to som rada,že Alexík to má v poriadku,ale je fakt zvláštne,že je citliví,keď sa mu chceš ušiek dotnúť :fearful:

Ja mám vianočné upratovanie za sebou,vyžehlené všetko,dnes upečiem vianočnú štolu a tak :slight_smile:

Chcem sa spýtať,vám dr.vravela do koľkých stupňov možete chodiť s malými vonku? Dnes bolo vonku -10stupňov a vravia dr.,že s malými max. do -5stupňov...dnes by som tak išla von,je tam krásne,ale čo ja viem,keď je tam taká zima...
18. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
teda abych upřesnila, mohlí jen když jdu na záchod na velkou a chvíli ještě potom, jinak o nich nevim :grinning: Ono hemeroidy má každej (to jsou jen žíly), ale to, když začnou dělat problémy se jmenuje hemoroidy a to už každej nemá... :confounded:
18. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Peti,to ti nezávidím,mňa to tiež bolelo,teraz mám stolicu OK,ale vrátiť sa mi to može...mám doma gel z dubovej kory(príde mi praktickejší ako sedieť v tom odvare,neviem) a mám ešte aj homeopatickú masť...ono tá operácia je fakt hrozná,čo som počula...no ale je to na tebe...akože dr.ti povedala,že ak ti to neprejde,musíš na operáciu alebo je to tvoje rozhodnutie?
18. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
luci - já jsem četla, že se s takhle malejma dětam (do půl roku) může ven do těch -5°C, tak to dodržujem a sedíme teď poslední dny doma :-/
18. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Hm Peti,tak to je asi pravda a nikam nepojdeme...a nevieš kvoli čomu?
18. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
luci - no říkala, že když to nezabere, je pak už jen to chirurgický řešení... Ne, že musím, k tomu mě snad ani nikdo nutit nemůže, ne? :confounded: Já vyzkouším tu dubovou kůru, snad to pomůže... :slight_smile: nebo si na to zvyknu :grinning:
18. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
luci - já to pochopila tak, že ještě prostě nemají dostatečně vyvinutej ten termoregulační systém, tak kvuli tomu... :confused:
18. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
luci - a jak se jmenuje ta homeopatická mastička? a za jak dlouho ti to asi pomohlo? :grinning:
18. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
holky já sjem právě nazdobil malé vánoční stromek :grinning:
18. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
No ja to tiež tak mám,ak to neprejde,tak uvidím ako moc mi to bude nepríjemné a keď moc,tak po druhom mimi by som tú operáciu asi riskla alebo si na to zvyknem...keď s tým niekto dokáže žiť 20rokov,tak sa to snáď dá prežiť,no nie? aj moje budúca (snáď) tchýne to má tiež od porodu,pomáha jej na to dobexyl masť a tiež s tým toľko žije...
18. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
ahojky dámy :slight_smile:

vncoi kojo 3 x - už nekomentujem :frowning2: , ale po koju ľahne a spí :dizzy_face: ...dnes do 8,50 :slight_smile:

jani, som zaregistrovaná na ebay :grinning: :grinning: :grinning: . nevedeli sme s milanom nájsť "primary postage address", tak sa milan vrátil na začiatok a naťukal tam rovno našu adresu a - bingo, išlo to i tak :slight_smile: . No trošku som schladla, že to poštovné je dosť...aj tak to síce je o hooooodne lacnejšie, no brúsila som si zubky na ten drahší a s poštovným to bude okolo 1600 Sk (na slovensku skoro 3000 Sk...). Uvidím, naštudujem si ešte aký je rozdieľ medzi mechanickým a senzorovým... ešte sa chcem opýtať - máš dobré skúsenosti i s tovarom z druhej ruky??? lebo tie sú tam za exkluzívnu cenu...

cica spí, idem upratať, sa mi nechceeeeeee :frowning2:
18. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
... a hemáče, u mňa len jeden krát ...no dosť ma to vystrašilo, krv nebola, ale bolelo toooooo. Zabrali mi čipky a odvtedy :dizzy_face: - bolo to predminulé leto - NA DOVOLENKE V CHORVATSKU !!!!!!!!!! (našťastie známi prišli o tri dni neskôr ako my, tak som im volala aby niečo z lekárne priniesli :grinning: ), odvtedy oki (tfuj, tfuj, tfuj)
18. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Peti já měla taky hemeroidy a spravila to mastička z lékárny...i když to není úplně 100% tak mě to ale už nebolí :wink: teď kojím, ale pak se ti skočím mrknout na název :wink:

Přidala sem další scrapbook...holky mrkněte na něj a řekněte jestli to není moc jednotvárný...já tam kdyžtak něco přidám :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=532284 díky :wink:
18. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
gabi, menej je niekedy viac :slight_smile: , je to nádherné :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Děkuju Jaji já jsem přemýšlela ještě nad nějakým nápisem...ale právě se mi to už taky nechce přeplácávat:slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
grabu - super :slight_smile: díky moc už předem :grinning:
18. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
grabu - jinak mně se ten scrapbook líbí :grinning: Mně jediný, co na tom vadí je to, jak to bolí...
18. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Zanetko :wink: ja normalne kupuju nove veci, ale myslim ze u ohrivacek to je jedno. To se zas tak casto nepouziva tak by to nemuselo byt spatne. Ja si koupim tu tommee tippee je nova a vyjde vcelku dobre, do kazde ohrivacky musi jit vsechny lahve a sklenicky od presnidavek preci :wink:

HOLKY venku je pry -7 stupnu, pujdete ven?? ja bych hrooozne rada nechce se mi sedet doma kdyz je tak krasne a kristynce se venku hezky spinka. :unamused:
18. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Peti,tá mastička z dubovej kory sa volá normálne "Dubová kůra s alantoinem" a tá homeo sa volá AVENOC,ono záleží aj na tom,či máš tie hemeroidy na krajíčku alebo vnútri,podľa toho tá bolesť a krv...

Gábi,tiež sa mi to páči tak ako to je,preplácané veci nemám rada,príde mi potom taký gýč :fearful: takže toto je krásne :slight_smile:

Žanetka,tak aj Laurinka stávkuje ? :slight_smile: no segra mi vravela,že holt sa tie naše deti menia a preto aj tie noci majú také "iné",že holt rastú a už nechcú len spinkať...no čo ženušky,vyspíme sa asi až v starobe :grinning:
18. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
No Kate tak ta mastička se jmenuje Antivir H a je normálně z lékárny...mě to taky moc bolelo ale teď už to jen občas svědí...ale tu dubovou kůru nám taky doporučovali na kurzu...ale prý stačí si dávat obklady nemusíš v tom sedět :wink:

Jani a vlastně i Luci...nám říkali že ven do -5 protože když je tam víc a miminko by tam spinkalo dlouho, tak jednak může prochladnout ale hlavně to prý vadí na plíce...že jak dýchají ten ledovej vzduch tak že jim to může něco udělat nebo co...takže my taky sedíme doma a jen se kocháme sněhem za oknem...ale taky bych tak ráda na procházku :pensive:
Holky kolik doma topíte a jak máte doma oblečený miminka? já mám tak 23 st. a štěpula má bodyno s dlouhým, slabý punčošky, ponožky a tepláčky...ale občas ho musím přikrýt dekou, protože někdy je trochu studenej...co vy?
18. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Gabi :wink: no ven teda nepujdem :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Gabi my mame doma 23.5, kristynka ma bodynko s dl. rukavkem a puncosky, nic vic a je tepla :grinning: obas ji dam jeste tricenko a teplacky a ponozecky ale to jen kdyz je zima me, ona ma porad teple rucicky.

Ted spinka v loznici, pac jsem tam vetrala oroseny okna tak tam bylo 16 stupnu ale ted uz je vic. a ona si spokojene odpociva.

ja pisu seznam Jirkovi na zitrejsi nakup, ja bych tak rada s nim ale nechceme brat Koko do obchodaku kuli chripkam, to taky nikam nechodite nebo normalne jo?
18. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.