• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Žanetka,tu je super recept na vianočnú štolu,aj tvarohová je dobrá,može aj nemusí sa dať odležať na 14 dní, u nás toľko nikdy nevydrží :slight_smile:
http://ekucharka.net/tvarohova-vanocni-stola-nekynuta
http://ekucharka.net/kynuta-vanocni-stola

a kysnuté cesto na vianočku som našla na mimibazare do tej vašej pekárne,chceš?

:slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
Luci tak jo:slight_smile: beru...já vařím ty pečeš a Kačka má zaslouženej nárok na odpočinek tak se bude jen kochat jak nám miminka rostou:slight_smile:

Calli jj já s ním chodila když ylo hezky i ven normálně na procházky nabo k sousedce na kafe a tak...ta fotka je z Mikuláše a měla jsem ho v tom obchoďáku ale jinak sme tam dojeli autem a tam už bylo teplo takže ok:slight_smile: nechtělo se mi mezi ty lidi tahat kočár a tohle bylo pohodlný:slight_smile:

Kate tak už se těším na kalendář:slight_smile:
18. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
No tak ja som s ním von bola,minule sa na nás škeril aj doktor a kýval nám a nič nevrsvel, keď som tam bola o dva dni s tou teplotkou, že by sme von nesmeli. Ja som mu skúšala aj noštek v kočíku a má tam nádherne teplúčko, ani noštek mu neomŕza. Chodíme už max. na hodinku a pol, ale to len ak tam tak dlho vydržím ja. :wink:
18. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Chronologický vývoj dieťaťa, som našla tak dávam link.

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculator&page=Evolution
18. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Gabi nemohla by si mi poslať tie scrapbooky? ja som stiahla 2 ale akosi nemám čas ich viac hľadať a chcela by som poriešiť nejaké pohľadnice na vianoce. Frčím sme hore.
18. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
Jejej Aureli ja je ale vyrabim sama...ja sem si stahla ty Kity ktery obsahujou ty jednotlivé komponenty a pak to vrstvím na sebe...já to nemám jako udělané rámečky do kterých se vloží fotka:frowning2: ale nekde na netu co jsem stahovala ty KITy tak sem viděla i rámečky...tak já se ti podívám a pošlu odkaz ju...a to už budeš mít pak jednoduché si to ve photoshopu přidat jen fotku do rámečku :wink: jestli si chtěla ty Kity s komponentama tak to ti klidně taky můžu dát odkazy...aby sis mohla vyrobit co chceš:slight_smile:
18. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Jinak teď sem vyrobila ještě jeden...ale ten není moc vánoční
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=532284
18. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Tak Aureli nějaký ty šablonky jsem našla tady http://gtdesigns-gt.blogspot.com/ když sjedeš níž...tak tam je KIT chriestmas a pod ním jsou i šablonky na stažení :wink: když budeš chtít ještě další tak řekni já se po něčem podívám...teď jinak ale nevím...leda bych ti nějakej vyrobila :wink:
18. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
holky vy nemate co na praci ???? :grinning: me dalo zabrat to docist :grinning:

Tak Kika spinka v loznici misto abysme sly ven a ted ctu ze jsme jit mohly to tedy me netesi ja to mam venku rada, chodim kazdy den na 1h dyl nevydrzim jaka je mi zima.

Souhlasim s Waci, jsem rada ze kojim ale ta propaganda kojeni je hnus. :pensive:

Ja bych si taky dala vanocku jenze jirka neji hrozinky takze by ji nejedl :confounded: mazanec taky delame na velikonoce :confused:

jsem objednala dalsi darky, mamka i segra dostanou gym ball aby si protahly zada, segre jeste knizku a stenatkovi jsem vzala tenisak, ale nemam nic pro Garfildu :confused: :frowning2:
18. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Gabi libi se mi tvoje dilo :wink: a zavidim ze mas tollik casu to ja nemam, jak je KIka vzhuru tak neudelam nic jen si s ni musim hrat :wink: ale me to nevadi vsak je to moje mimusko malinkaty, ona uz je osobnost umi mi pekne diktovat co budeme delat.
18. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Jani já mám Štěpánka vedle sebe a většinou to dělám když spinká:slight_smile: ale když ne tak on si vedle mě hraje s hrazdičkou...povídáme si a já u toho vyrábím obrázky:slight_smile: on je tak zlatej...pořád tak šťastně kope nožičkama a muckuje se s těma hračkama na hrazdičce...já bych ho umuchlala láskou:slight_smile:
18. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Tak malá konečně zabrala. Holky taky mají vaše děti tak neklidný spaní? Hlavně přes den teda. Gábi tebe se neptám, tam je to jasný :grinning:
18. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Gabi to bud fakt stasnta kristynku bavi hracka max 2 minuty a ted zacala viskat nebo vyskat ted nevim jaky i :sweat_smile: takze na me normalne porvava :grinning: nejvic se ji libi "letajici cestmir" kdyz ji mam ve vzduchu nademnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Brouci: kristynka spi pres den 45min kazde 2 hodiny. ted teda spi uz pres hodinu ale tak pocitam do 5min bude vzhuru :wink:

Brouci a ty muzes davat kasi i kdyz je az od 4 mesicu?
18. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
A já ti chtěla zrovna odpovědět:slight_smile: tak nic no:frowning2: :frowning2: :frowning2: tady si se mnou nikdo nechce hrááááát :frowning2: :grinning: :pensive:
18. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
holky mají vaše děti někde takový ty faldíky..já sem teď koukala náhodně na nějaký albíčka co jsou na hlavní stránce a tam je jedna holčička a má faldíky v 5. měsíci...my nemáme žádný...Štěpán je asi fakt moc hubenej že? holky já sem hrozná že sem ho tak málo krmila:frowning2:
18. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
Kačko,myslíš tým,že keď spinká cez deň,tak sa u toho budí? No Samík sa tiež pri tom nejako občas pomelie,ale inak si tých 30-40min vychutná :grinning: za to ja nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gábi,ty si trdielko,my sme len unesené z toho,že máš tak zlaté dieťa a nepoznáš,čo je to plač,nonstop venovanie sa,spurt,...no a Samík má teda faldíčky,na stehienkách,sa mu vždycky smejeme,kde tie faldíky berie,keď papá iba moje mliečko :grinning:
18. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
holky pamatujete chodila sem i Kajra, Keira a smisek a Lenin a kde jsou???
18. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
gábi my máme faldíků až až,ale má je od narození. žabko nic si nevyčitej.každé mimi je jiné.

holis jj všude kam člověk koukne tak je kojte kojte a kojte.
18. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Luci já vím :wink: jen mi to někdy příjde nefér že je Štěpa prostě hodnej a vy musíte občas docela trpět...ale on taky někdy brečí...fakt :wink:
Jani jo jo pamatuju...ale nevím kde jim je konec...snad sou v pořádku :wink:
18. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Jani,pamätám si na ne,ale netuším,prečo sem už nenakuknu :confounded:

Mišik,Zouínka má faldíky? takovej drobeček :wink: ale na Samíkove tu nemá asi žiadny prcek :grinning:
18. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
holis já děůám vánočku bez rozinek já je nesnáším :grinning: místo rozinek dávám mandle
18. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
No,ale zase,keď tie naše detičky neposlúchajú,tak sa pozrieme sem,na tvoje príspevky a máme nádej,že aj to naše dieťa raz bude hodné ako Štěpánek,alebo až to druhé sa narodí hotový anjel :grinning:
18. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
Luci juj ta má přímo mega falsy my jí doma říkáme špekosaurusek:grinning: ale samozřejmě to myslíme v dobrém :slight_smile: já ji všechny ty faldíky pořád pusinkuji a ojídám no prostě mamka magorka :grinning: když ona je k sežrání
18. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Luci neboj všechny děti budou za chvíli jak míliusové:slight_smile: oni přestanou brečet a budou dýl spinkat a jen se smát:slight_smile: Štěpula teď jak mu dávám víc jíst, tak je vysmátej pořád od ucha k uchu:slight_smile: no však si viděla dnešní fotku:slight_smile: takhle se teď řehtá pořád:slight_smile: a stačilo jen jídlo:slight_smile: já sem stejně zvědavá jestli něco přibral :wink:

Miší no to si mě rozesmála s tím špekosauruskem:slight_smile: to by mě nenapadlo:slight_smile: všechny naše miminka sou k sežrání:slight_smile: stejně sme holky šikovný že se nám tak povedly:slight_smile:

Jo Jani tak sem koukala do albíček a našla sem i kajru i kejru...ale nevím jestli to jsou jejich albíčka...ale Lenku sem poznala a napsala sem jí ať se nám ozve...ale poslední fotku přidala v říjnu...tak už sem asi nemá moc čas chodit:frowning2:

u nás už se zase spí:slight_smile: on by pořád chrněl...je celej tatínek...napapat, pohrát s maminkou a spinkat:slight_smile:
18. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
No a smíšek přidala poslední fotku 16. listopadu...tak sem jí taky písla ať se nám ozve:slight_smile:
18. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
holky jdeme koupat tak zatím paaa

Grabu to máš pravdu máme krásný miminečka
18. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
ne,ne martinka, nepečiem :grinning: - zatiaľ mám perníčky, rohlíčky, linecké, myši, rozrobené kormútky, a večer dám cesto na rafaelo ktoré zajtra dokončím :grinning:

luci, si piš že si prosím :slight_smile: som ale myslela, že či nemá niekto nejaký odskúšaný, aby som neskúšala ja, chápeš, ako tutovku hahahaha :grinning: ... tú štolu som robila určite tvarohovú a zdá sa mi, že bez kvasníc. Takže asi ten prvý link by to mohlol byť.

chronologický vývoj som si uložila - mrknem neskôr

faldíky :grinning: :grinning: :grinning: už sú lepšie ako boli, no v minulosti by som ich nazvala skôr faldiská - aké boli - myslím na stehnách. I pupik máme nádherný (bohužiaľ obe :grinning: :grinning: :grinning: )
18. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
tak ja stále makám a keď sem kuknem, tak tu nikto ?!?!? :confused: :confused: :confused: - vyhádzala som celú kuchyňu, vyrajbala a naukladala späť....
18. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
ach jo takže všichni máte faldíky jen nám lezou žebra:frowning2: já sem fakt hrozná :confounded:
18. pro 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak Lůca má faldíky na stehnech a na krku - jak říká tatínek - má 3 brady po mamince :grinning:

Gábi neblázni, on to dožene. :wink:
18. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.