• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Žani,ja som ti dala sem recepty štol,ktoré robím,tento rok urobím tú tvarohovú,keď budeme mať ešte vianočku :slight_smile: len som sa vynašla a aby som ti to nemusela písať,tak som ti hodila odkaz na stránku,tak promiň micka moja :wink:

tak som vybehla do obchodu a úplne mi to stačilo,to je kosa ako na Severnom pole (a to som tam ešte nikdy nebola a ani sa tam nechystám :grinning: :grinning: )

Žani,to my schválne tu nie sme,aby sme ťa nezdržiavali od práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Gábi,to,že nemá faldíky prcek,predsa nevadí,on to doženie,len čo začne priberať,tak nebuď smutná,aspoň vieš,že mu máš dávať viac papkať a keď aj nie,tak budete mať doma olympijského atléta a ja zápasníka sumo :grinning: :grinning: :grinning:

bobček moj malý,on vobec nie je tlustý,práveže sa vytiahol do dlžky a ja z neho robím Suma,fuj,som to ale matka
18. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Luci to si mě rozesmála:slight_smile: prý atleta...jestli bude po mě tak nikam nedoběhne a ani házet nebude umět:slight_smile: ale Jára z něj chce mít tenistu a jeho táta hokejistu:slight_smile: a on jim to natře a bude sedět v knížkách:slight_smile: :grinning:
18. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Holky dáváte už někdo 4 pleny? Mně se zdá, že 3 začínají být malé...........
18. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
:grinning: tak Žanetkin "nádherný pupík" ma dostal-Jaji,veď Laurinka s tebou drží,kým to nedáš dole,no nie? čo by to boli za deti,keby nás nepodržali :grinning:

Miškin "špekosaurusek" je tiež fakt "hustý",to by ma teda nenapadlo...

Kačkine "3brady"...heeeej,ale veď ja som ti žiadne nevidela,takže manželík si pekne vymýšľa :astonished:

no baby,sa tu rehotám ako divá :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
No Gábi,aby si nebola prekvapená,už teraz poriadne trénuje a raz nám to poriadne "natrie a ukáže" :grinning: myslíš jako,že budeš mať doma profesúrka? :grinning:

Kačko,ja dávam ešte v pohode 3,pampersky majú super ten pružný bok a nezdajú sa mi ešte malé :sweat_smile:
18. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
My už Samíkovi tiež plánujeme "kariéru" :slight_smile: chúďa,ešte ani záchod sám nechodí a my by sme už chceli,aby zarábal a staral sa o nás :grinning:
18. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
autor
tak si tu kecám sama,no veď aj tak sa dá :grinning:
18. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
Já mám taky Pampers, tak se mi to asi zdá :grinning: Občas je na stehně otlačená, ale to je asi u všech :sweat_smile:
18. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
Kačí já dávám taky ještě 3...protože 4 sou až od 7 kil a to my teda ještě z daleka nemáme :grinning: ale taky se mi zdá že ho to okolo nožiček dře...asi mu to moc utahuju :unamused:

Luci no profesůrka ani ne...ale takovej ředitel ČEZu by nebyl špatnej:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
no luci hahaha, vtipnejší vyhráva :grinning: . obývak už dokončí milan, sa práve vrátil z obchodu.... no ja mám klidek a micka si musela naložiť do plienky :angry: .

brouči, malá keš kadí, tak jej dosť často kako vyleze na chrbát...dosť často kadí zrovna pri rannom kojení, kedy má ešte plienku z noci - ja vnoci neprebaľujem, lebo vnoci už tak moc neciká a plienka je vpoho ... no a tak na noc dávam 4 - kúpila som tie zelené tesco čo tu niekto odporúčal a som spokojná :wink: . No cez deň ju nedávam, je predsa len dosť veľká na tom malinkom faldíkovom telíčku :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Gábi,mne by stačil aj riaditeľ RWE :grinning: tak snáď si to tie naše deti dobre podelia a my sa budeme mať dobre :grinning:

Kači,aj Samík to máva otlačené,ale neboj,sú to jemné gumičky,tak keby ju to bolelo,plakala by Lucinka. Ja mám na nočné spanie,nočné pampersky a som tiež spokojná :slight_smile:

Žani,čo by si odpočívala,keď nemusíš,dcéruška ti to dala jasne najavo :grinning:
18. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
Holky díky za odpovědi :slight_smile:

Luci to cukroví je fakt luxus, se můžu užrat :grinning:
18. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Kačíííí,pozerám,že ti chutí :slight_smile: aj ja chodím ujedávať,je fakt super,ručne robené a z pravých surovín ako je máslo,oriešky,vajíčka :slight_smile: aby mi tam ešte niečo vobec zostalo :grinning:
18. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Jo holky, Lůca se dnes prvně otočila ze zad na bříško :slight_smile: Tak už umí oba směry :grinning:
18. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
autor
Tak ja mám lenivého faldíka doma,zo zádičiek sa mi ešte neprevrátil :confounded:
18. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
Lucinka je šikovná :dizzy_face:
18. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
holky já bych chtěla taky cukrovííí :frowning2: Manžova ségra nám dovezla cukroví od nich, ale to, co nám oběma fakt chutná už jsme vyžrali :grinning: a ted tam je jen linecký, ale asi se pustim do mazání a bude to taky dobrý :grinning:
18. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
grabu - tak nakonec jsme se s manžou shodli, že si seženu jen kalendářní měsíce se jménama a uděláme to jen jednoduchý, já teda zkouším k těm měsícům vždycky přidelat obrázek, tak uvidim, teď čekám na manžu, aby to odsouhlasil, kdyžtak koukni do albíčka, je to sice hodně jednoduchý, ale na druhou stranu si říkám, že aspoň nevyplácáme zas tak moc barvy :grinning:
18. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
holky u nas uz se spi

Kristynka ma taky faldiky a jaky :grinning:
18. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
nočné plienky??? nem poznám :confused: - včom sú iné ako denné???

no, luci, teda to tvoje mimčo je fakt taký strašný lenivec - veď sa z bruška na chrbátik pretočil až v druhom mesiaci :grinning:

laurinka sa pretáča lan z chrbátika na bruško :dizzy_face:
18. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
jo a 2 brady ma kristynka taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: pry ze po dedovi :grinning: tatka mel 115kg, ted teda cvici uz ma jen 105kg :sweat_smile:

Holky Kristynka se teda neotaci vubec, jen pokud je na sedacce nebo posteli ( mekky povrch) tak se dokaze prevratit z paseni na zada, ale to je spis tim ze je to mekke, na tvrde podlozce to asi nedokaze no uvidime po vanocich az dostane puzzle.

sem sezrala 2 chleby s pastikou :wink:
18. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
No tak už spinkáme a dostal UM, lebo mliečka bolo málo, dnes v noci ho dostane po každom kojení, že čináhodou sa nebudil tak často, že bol hladný.

No 2 brady máme aj my a trošku má faldíkyaj na stehienkach, ale tak v norme.

Inak drobec bol hore od 15:30 to také nepoznám, potvora nechcel spať a bol potom protivný, tak sme ho kúpali už o 18:50.

Ku kilečkám, čo ste kedysi riešili - ja som 4kg pod váhou pred tehu, ale to len preto, že sa furt húpeme na lopte a najnovšie vkuse robím drepy, čo mu robím somariny ke´d niečo robím v kuchyni a on je v lehátku. Keby ste ma dnes videli ako som robila cesto na linecké, tak sa rehocete, som ich už shodila, skôr ako som ich zjedla. Tak som pri tom cvičila, lebo drobec ručal.
18. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Gabi ďakujem za link, posielam ti ešte IP.
18. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Zuzi :wink: u nas UM na spanek nezabira :unamused: ona ho chce jen vecer pres den zavre pusu a vystrkuje jazycek :pensive: ale jsem rada ze ji zacal chutnat cajik pro miminka. a aby ji nevychladl ma ho pres den na topeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Ale ja nechcem aby prespal celú noc, ale aby spal aspoň ako predtým, už 2 týždne pýta jesť čo hodinka a pol alebo 2. Tak neviem, že či nie je hladný a potom ja už nemám mliečko, keď furt pýta.
18. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
no ja bych se nezlobila kdyby spala celou noc :grinning: tak jsem zvedava na vas zda to pomuze vsak neboj ono se to upravi :wink:

ja jsem taky furt na balonu ale ze by sly kila dolu :astonished:
18. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zkusila nechat malou samotnou v ložnici usnula hned. uvidíme jak dlouho to vydrží- ael já jsem stejně unavená, takže půjdu lehnout za chvilku taky
18. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Waci no vidis me tak usine jen vecer pres den jen na balonu :frowning2:

ja dnes budu travit vecer u TV s Jirkou, on ma ode dneska volno a jde do prace az v roce 2010 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ted nevim jak to spolu vydrzime :grinning:
18. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
my sme doma baby samé. Chalani išli na plaváreň - teda milan viezol maťa na tréning, prídu až okolo 22,30. Aspoň si v kľude pozriem ordináciu zo včera :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
jani, jirka doma až do roku 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

milan už ubde bez dovči, šetrí ju pre laurinku :pensive:
18. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.