• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
autor
Gábinka,už som to našla,holt musím lepšie čítať,tak už to sťahujem,uvidíme,či sa mi to podarí,to bude mazec a závislosť asi,však?

No s tým revom...posledné dva večeri pri papaní pred spinkaním Samík v pohode pije a zrazu pustí taký rev,že vobec neviem ako ho utíšiť..netuším,čím to je...aj Libor si to všimol a nevieme na to prísť,čím to je,že sa tak medzi papaním hrozne rozplače...

No hlavne je,že to nie je nič drahšie Gábinka,to by nebolo nič príjemné,však? Ale aj tak je to divné,že ste kúpili auto a za takú krátku chvíľu máte baterku v čudu...my sme kúpili tiež ojazdené auto a baterka funguje bez problémov,teda všetko,to,že sme ho dali do autorizovaného servisu a platili za výmenu oleja,náplne do klimatizácie a nakoniec aj za nové rameno v zadnej náprave, je holt používaním...

Nedá sa nič robiť,že pojdete všetci na nákupy,to zvládnete a Štěpánek to isté,ja by som išla aj takto,ale Libor je až do Štedrého dňa v práci,a to ide ešte na 3nočné :pensive: už ma to doima fakt nebaví...

Peti,ešteže ťa to napadlo s babičkou a nič nenašla :slight_smile: je to krásne,si šikulka :wink:
19. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Gábi,Štěpánek je ale smejko,to ja keď chcem vyfotiť vysmiateho Samíka,mám smolu,ako zbadá foťák alebo mobil,koniec úsmevom... :angry:
19. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
Luci no mě ten photoshop nainstaloval Jára...měl to doma na CD ale když popátráš po netu někde určitě bude...já mám verzi 7.0 a v pohodě mi všechno funguje...jen bych byla radši kdyby to bylo v češtině, protože anglicky těm všem názvům nerozumím...ale třeba ten Gimp zase je v češtině...ale je blbej, všechno tam trvá a než s tím něco vyrobíš tak je to na palici a navíc se tam blbě zobrazujou miniatury a to zrovna pro tohle tvoření je potřeba hodně...takže já dělám s photoshopem:slight_smile:

Kate no kráááásnej je ten kalendář:slight_smile: moc se ti povedl:slight_smile: já zbožňuju medvídky me to zyou:slight_smile: takže veliká pochvala:slight_smile:

Holky přidala jsem do albíčka dvě Štěpulovi fotky z rána...do normálního albíčka...no já sem z něj fakt nadšená:slight_smile: je to takový veselý miminko...Luci měla si pravdu že se měněj kolem toho 4 měsíce...asi to je i tím že má víc papání...ale on je teď pořád tak vysmátej a ještě víc hodnej než kdy dřív...je to miláček:slight_smile: tak se taky mrkněte jak se na mě krásně smál ráno:slight_smile:
19. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
No vidíš Luci...seš holka šikovná:slight_smile: a to teda je šílená návykovka...já si s tím musím pořád hrát a pořád dělat nový fotečky...moc mě to baví...ale zase si říkám že aspoň bude mít Štěpulka hezký vzpomínky na dětství:slight_smile: dám mu to do té knížky co má pamětní:slight_smile:
19. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
No už sťahujem Photoshop :slight_smile: uvidíme,ako mi to pojde,chcela by som nejaké pekné vyrobiť a poslať to ako prianie k vianociam známym :grinning:

No je pravda,že aj Samík je stále vysmiaty a tak bohovsky sa nahlas rehoce,že to nemá chybu :slight_smile:on je v podstate tiež zlaté dieťa,len to občasné kňučanie (ale asi to je z nudy) a to večerné spanie,ale inak je tiež stále vysmiaty,výska,píska,rozpráva o 106 :slight_smile:

fotky som už pochválila,snáď sa aj mne podarí Samíka vyfotiť vysmiateho,je podstate stále vysmiaty,ale akoby vedel,že keď ho chcem odfotiť,tak nie a nie a nezaberú ani opičky,čo bez foťáku fungujú 100%ne :slight_smile: je to už teraz poriadne rozumná hlava a nebude robiť,čo ja chcem :grinning:
19. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jinak Luci Jára mi donesl ty papíry na rodičál...tak jestli je chceš tak ti je můžu v pondělí poslat až pojedeme k doktorce...stavím se s tím na poště:slight_smile: jen mi pošli do IP tvoji adresu...někam sem ji zašantročila :pensive:
19. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
No Luci já se na něj právě při tom focení taky tak šklebím že kdyby mě někdo viděl...nebo slyšel...tak si řekne že sem se zbláznila:slight_smile: ale fotečky jsou z toho krásný:slight_smile: já sem si ho právě fotila na další scrapbook abych neměla všude stejné fotky:slight_smile: naši budou nadšený:slight_smile:

Kate mě taky naši koukají do albíčka a proto si ty scrapbooky taky musím dávat do jinýho...aby to bylo překvápko:slight_smile:

Luci my ani večer se spaním nemáme problémy...asi to je tím že Štěpula je i přes den zvyklej spát jen v postýlce...jak mám tu v obýváku tu rozkládací...jinde nespinká...a večer ho dycky položíme do postýlky nahoře v ložnici a jen ho poťuťkám, pohladím, zazpívám a jdu pryč a on si tam sám tak do 10 minut usne:slight_smile: je na mě fakt hodnej:slight_smile: asi ví že bych se zcvokla kdyby brečel:slight_smile: tak chce mít normální maminku:slight_smile: :grinning:
19. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
holky díky za pochvalu :slight_smile:

jinak ona babička si mě vždycky hledá tady v albech, takže se dostane ke všem, co tu mám :grinning: Tak jsem to musela schovat :grinning:
19. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Gábinka,ešte prosba,kde si sťahuješ tie kity?
19. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Na baby-cafe je galerie a u každýho toho obrázku je odkud to sosli tak si to zadám na net a už stahuju:slight_smile:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=coppermine&file=displayimage&album=317&pos=250

a ještě jeden moc užitečnej odkaz s různejma úpravama pro photoshop:slight_smile:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=52

už mám obálku přichystanou...ale je velká abych ti to nepomačkala...vejde se ti to do schránky?
19. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
Kuk holky..ste se lekly že jo :grinning: Už mě tu asi ani neznáte :sweat_smile: :fearful:
19. pro 2009 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz
šmankote já stáhla Gimp asi před týdnem..kámoška říkala jak je super ale přijít na to jak s ním dělat to je nad moje síly :grinning:
19. pro 2009 v 15:09  •  3 děti  • Odpověz
sacvi - no podle mě je photoshop jednodušší :grinning:
19. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
No baby,ja som z toho jeleň...stiahla som si ten Photoshop a keď ho otvorím,tak je tam plno hlúpostí,čo s tým mám robiť?mám si kliknúť na nejakú ikonku?
19. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
No tak asi nemám dobre stuahnutý ten photoshop...babenky,odkiaľ ste si ho sziahli vy?
19. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
luci - on photoshop má spoustu malinkej okýnek místo lišt...
19. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
No tak ja s tým asi neviem robiť...nič sa mi neukazuje,keď kliknem na každé okienko,tak len nejaké texty a hlúposti,nie také okno,kde je nápis Adobe Photoshop v záhlaví a jeho ponuka...

No ja som dostala takú depku,musím si poplakať...utierala som podlahu,vešiala záclonu a hrala sa s malým na deke...a zistila som,že mi už z toho,že som stále doma,alebo max.na prechádzke s malým,hrabe...ja som tak strašne spoločenský typ,chýbajú mi ľudia,ktorých by som občas videla,tu v tejto diere nikoho nemám a Libor je nonstop v práci a keby som už mala aspoň auto,tak sa niekam dostanem,ale takto si pripadám ako na Severnom pole...je mi z toho tak strašne smutno...každá z vás je s niekým,každý niekoho má, s kým občas pokecá,niekam vyrazí...už mám z toho poriadnu depku...je to nefér...vždy som mala okolo seba miliony ľudí,a toto ma zabíja...ja viem,mám miminko,ale aj od neho som ešte od narodenia nikdy nebola...ani len hodinku...pripadám si ako slúžka,ktorá sa stará o dieťa,navarí,operie,ožehlí,zájde do obchodu,na úrady,občas "zasexuje" a to je všetko,čo tvorí jej spoločenský život...
Slzy mi tečú,no depka jako blázon...

tak soráč babenky za výlev,ale nemám sa kde inde vykecať a posťažovať... :cry: :cry: :cry:
19. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
Luci to mě strašně mrzí :frowning2:
Asi ti to nepomůže ale jsme na tom podobně. Bydlím ve vesnici kde nikoho neznám..nemám si s kým popovídat, za kým zajít. Mám nějaké kamarádky v Brně (cca.20km od nás) ale nechci s malou nikam jezdit když je tak škaredě a navíc mám strach aby něco nechytla..muž když už dojde domů tak si chvilku třeba s malou pohraje a už odchází do dílny apod.takže ani spolu si toho nějak moc neužijem. On nechápe že je celej den mezi lidima a já doma s Janičkou a vyloženě čekám na něj až budu mít společnost..kolikrát z toho mám taky depky..a ještě když se teď ani ven nedá jít..no paráda :unamused:
Celej víkend je muž v Praze..pomáhá bráchovi s bytem takže ne jen celý týden ale i víkend sme samy :pensive:

Mně totiž taky chybí společnost..mít si s kým pokecat a pořešit problémy apod.ale to asi nechápe no..někdy si připadám strašně osaměle :pensive:
19. pro 2009 v 17:56  •  3 děti  • Odpověz
holky docela vám rozumím, my jsme s manžou sice hodně často spolu, skoro pořád... ale to taky není nic moc.... a krom jeho ségry, která nám občas dojde pomoct s malým si taky moc s nikým nepokecám... :frowning2: Sice mi manža říká, ať si někdy někam zajdu, ale kloudně nemám s kým... :confounded:
19. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Já jsem sice teda občas vypadla do školy, ale tam to jsou stejně samý kluci, takže se s něma dá kecat jen o omezeným množství věcí :grinning:
autor
Ivetka,tak v tom prípade je to len jedine strašná škoda,že sme tak ďaleko od seba...mali by sme sa o čom rozprávať...u mňa je to presne ako u teba,takže ťa chápem,ani nevieš ako...Samíka zbožňujem,ale vyraziť si aspoň raz za čas na hodinku na kafé s nejakou kámoškou a povedať si o bežných problémoch a radostiach,by bolo úžasné a ja by som netrpela takými depkami a smútkom...ono ťažko sa to druhým chápem,keď to nezažívajú...zvlášť chlapom...im to tak nepríde,pretože oni sú medzi ľuďmi nonstop a keď by sme si s nimi chceli pokecať,tak sú buď unavení alebo majú prácu...ach jo :cry: :pensive: v tých mrazoch ani von sa ísť nedá,žijem si ako na opustenom ostrove...len ja a Samík...
luci - já bych dneska byla radši, kdyby tady manža nebyl. Peru malýmu věci jak špinavý, tak nový, co máme koupený a co jsme dostali a manža zjistil, že mám potom studený ruce, tak mě vyhnal, že to dodělá... No ale dělá si diář v excelu na příští rok, tak se k tomu neměl, jenže ty mokrý nevymáchaný a nevyždímaný věci tam ležely skoro dvě hodiny, tak jsem se naštvala a šla jsem to udělat sama... A tos měla vidět jak mě sprdnul, že "on to přece udělá"... :grinning: No už mám dopranou od té doby druhou pračku :grinning:
Ale zase jsem ho aspoň vybuzerovala tak, že šel dát lososa do parního hrnce a malýho nakrmil, protože má průjem, máme pro něj probiotika, který se musí dávat zvlášť, tak jsem odstříkala mlíko a manža kojil... Ale jinak toho taky moc nenamluvíme, což mi přijde ještě horší, než když by tu nebyl.. to bych aspoň neměla nutkání se s ním bavit a "otravovat" ho:wink:
19. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Luci to je vážně škoda že nebydlíme blíž..by sme se mohli navštěvovat a kdyby bylo hezky vyrazili by sme ven..takhle tady jezdím pořád sama a fakt se mi kolikrát chce brečet :pensive:

k.ate to je dobrý teda :sweat_smile:
19. pro 2009 v 19:40  •  3 děti  • Odpověz
cau lejdyyyyyzzzzzz

ja jsem tu mela segru vite tak jsem nenapsala :wink: Hlidala Kristynku a ja mela celou 1h na nakup v Olympii a ja jsem to stihla vsechny darky.

Luci, ja ti rozumim i ja jsem spolecenska a ted jen sedim doma, vetsinou sama, ven jdu jen s kocarkem, no ted budu mit doma jirku 14 dni tak snad nebudu sediva :grinning: ja se tak hrozne tesim az budu moct do obchdoaku i s kocarkem a tak treba na palacinku jako za starych casu.

Jako Luci a Zanetko ja drzim krok s vama s tema +4kg nahore a co no Jirka me miluje i tak :grinning: mam 55kg taky zadna hruza v puberte jsem mela 65kg a to jsem nebyla po porodu :sweat_smile:

jdu se venovat Jirkovi tak papa a zitra budu mit vic casu :astonished:
19. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
No Luci, tak neboj ani my sme nemali pokojnú noc, tak ako teraz spí Žanetke Laurinka, tak môj drobec ešte nespal od pôrodu a teraz už dva týždne trpím. Tak som zvedavá dokedy. Inak dnes neviem čo mu bolo od tretej nespal a ž teraz o 19:20 po kúpaní a napapaní zaspal.
19. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojda tak jsem zpět...no lidí v Letňanech milion a sejně sme tam nesehnali co sme potřebovali...tak sme jeli ještě na Černej most a tam to bylo lepší:slight_smile: dostanu k Vánocům krásný pyžamko a vyškemrala sem si koš na prádlo pro Štěpánka:slight_smile: měla sem ho zatím jen v takovým hnusným malinkým a v koupelně to vypadalo strašně...sice je taky plastovej, ale aspoň to jehezčí:slight_smile:

Holky já vás taky chápu...mě je doma taky smutno...ale je mi líto Lucinko že si dnes brečela:frowning2:
Však já doufám že už se zase brzo uvidíme :slight_smile: já sem tu taky sama...jen občas se staví sousedka...ale to je jen málo kdy...ale Jára se mi naštěstí teď docela věnuje, tak aspoň to...no snad až prcíčkové povyrostou tak to bude lepší:slight_smile:

Jani si šikula že si stihla koupt všechny dárky:slight_smile:

Štěpula vůbec nechtěl dnes papat...ale nebyl ukňouranej...jen vždycky vypije to přední mlíčko a i když trochu prso ještě teče, tak už chce to druhý...no nevim nevim...ale tím druhým se dycky dopije a je to dobrý...koupila sem si v lékárně vzorečky nutrilonu...tak když budeme muset dokrmit, tak to zkusím a uvidím:slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
luci, čo to za depky ?!?! a kde sú tí ľudia, s ktorými si sa stretávala pred tehulkovaním? vy ste sa ťahovali len teraz niekedy??? čo tu píšeš tak si úžasná, až moc úžasná hostiteľka, tak keď nemáš ako s mimčom ty ísť za nimi, tak ich zavolaj k sebe - sem-tam

.... počkajte babenky, o chvíľu je jar, maminky z vášho okolia ako aj vy vyrazíte von, postretávate sa, pokecáte a určite si nejaké kamošky sebe i miminam nájdete. Keď je vonku počo teplejšie, tak s deckami sú rodičia často vonku a vždy sa s niekým to slovko prehodiť dá a nie raz to v kamarátstvo či priateľstvo prerastie...

a niektorí viem že chvália materské centrá - aj my tu máme, ale jeho hlavná organizátorka ma oslovila v obchode keď ma s mimčom uvidela a pssssst to sa nepatrí - tak len potíšku - bola mi nesmierne nesympatická :fearful: . Neviem čo je zač, no prvý dojem bol taký :confused: ... ale snáď tam nie je jediná, tak tam možno keď bude slečna väčšia mrknúť pôjdem :dizzy_face:

jani, ty provokatér !!!!!!!!!! že 55 kg. Ale ja mám 62,8 pri výške 162 !!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

a lucka, ja cice vnoci kozenu dám, ale zistila som, že jej stačí aj bez mliečka, len dudlať, preto sa domnievam, že hladná nie je ... uvidíme ako bude dnes vnoci, som ju prosila že maminka je unavená a že potrebuje spinkať vkuse...tak uvidíme :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
holky tak já mám asi o 7 nebo 8 kilo mín jak před porodem, ale stejně je to furt cca 82 kilo a já bych chtěla tak 70, to by k těm mejm 178cm bylo tak akorát :confounded:
19. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Já bych brala i 62, 65, 70kg :pensive: Mám tu kůži na břiše strašně vytáhlou a eště k tomu skoro 6kg navíc..takže jistě vedu :pensive: :rolling_eyes: :unamused: :confounded: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz
Ivet já mám 69kg při 170cm takže bych taky brala těch 65 a líp i 62...ale to budu muset ještě doooost máknout :grinning:
19. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.