• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
zuzka, ale to ako vyzeráme nám trolinku k tej spokojnej duši napomáha.... teda mne určite :sweat_smile: ... aj keď poznám ľudí čo sú hoooodne guličkoví - doslova že nadváha jak.... a sú milí, usmiati, spokojní...
20. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Žanetka dnes som vás videla. :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ste na mňa vykukli v DM pri pokladni. :wink:
Visel tam kalendár. :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Dobrú nôcku.
20. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
zuzka :slight_smile: krásne sníčky, ja ešte čumákujem superstar a cez reklamu ponamáčam kormútky do čoko :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Zuzi,máš pekný názor a stotožňujem sa s tým,ale ako napísala Žanetka,keď sa človek necíti vo svojej koži,tak ani dušička na tom nie je dobre,a ja chcem zase byť vo svojej koži :slight_smile:
Pekne sa vyspinkaj :wink:

Žanetka,neboj,chápem ťa a máš za to moj obdiv,takže žiadne mindráky nepotrebuješ :dizzy_face:

Ja tiež pozerám Superstar,fandím Chodúrovi,má fakt super hlas,ale aby to neprekvapilo a nevyhral to Šmajda...
20. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Holky já vás nestíhám dočíííííííííííííííííííííííst :astonished: :grinning: :pensive:
20. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
My už máme nastrojený stromeček:slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
jaji- ale pred tehu jsem byla hodne "nadstav" :grinning:jinak ty váhy, co měří tuk a vodu v těle to počítají podle odporu tkáně... z toho si odvodí procento tuku, vody... Nevim, nakolik je to přesný, protože to, když na tom jen stojíš, bude podle mě brát jen ten obvod nohou a zadku... Ale to je jen můj (a manžův) názor... jinak to udělat takhle nejde... :confused: podle mě:slight_smile:
20. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
Holky, nehádejte se tu, kdo má v sobě víc tuku, stejně bych to vyhrála já :grinning:
20. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
peti, aj ja pozerávam ste to co jíte - a tam ten prístroj je asi vierohodný, keď ho lekári používajú - nerozumiem síce ako to funguje, no tú váhu si už duplom neviem vysvetliť.... ale ak je to fakt a funguje to, prijala by som, myslím, že by to pomohlo pri dosahovaní stanoveného ciela... na ten odpor tkaniva ste s manžom ako prišli??? Tomu tiež akosi nechápem :grinning: . Veď či vážim 50 alebo 90, tak nohy mám rovnako veľké :grinning: :grinning: :grinning: . Fakt kočky, ak mi to niektorá viete vysvetliť, rada by som to pochopila :slight_smile:

o chvíľu vyhlásia superstár!!!!

myslím že to bude šmajda, ale asi lepšie spieva chodúr...
20. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
sviňuchovia, reklamu dali :angry: - to oni nevedia, že potrebujem aj spinkať?!?!? :grinning:

kormútky sú hotové ... už len tú štolu a finito - lucka, koľko dní tá štola vydrží, teda myslím ak ju schovám, aby mi ju nikto nezjedol :grinning:
20. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
My taky kukáme na superstar a strašně se u toho bavíme :grinning: Už dlouho jsem se u televize tak nenasmála :grinning: Nejlepší byl vítěz hvězdné pěchoty :grinning: :grinning:
Aduš se vzbudila, nějak brzo :confused: , tak já fičím...
jo, jaji, mě by to taky zajímalo, tak až to zjistíš, dej vědět :grinning:
20. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
jaji - no na to jsme přišli kvuli škole :grinning: navíc třeba ty měřiče tuku, co mají v nákupních centrech (nevim, jestli to u vás je taky) nesmí používat těhotný právě kvuli tomu měření :grinning: Osobně si prostě myslim, že to měří odpor (teda spíš impedanci :grinning:), v obvodu, kterej na té váze "uzavřeš" tím, že na ní stojíš oběma nohama nebo v tom nákupním centru ho uzavíráš tak, že se držíš takovejch železnejch madel... :slight_smile: no a z toho to podle mě bude vypočítávat přes nějaký algoritmy kolik je v těle tuku, kolik vody, svalů atd. protože tohle všechno má jinou impedanci a tak to tu celkovou bude ovlivňovat... :slight_smile:
20. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz
jaji - tak jsem našla tukoměr tady - http://www.compexbrno.cz/tukomery.html no a z těch stránek princip činnosti:

Princip měření

Senzory tukoměru vysílají do Vašeho těla slabé elektrické signály, které ani necítíte. Systém měří elektrický odpor (impedanci). Čím víc má člověk svalové hmoty, tím vyšší je obsah vody v těle a tím menší je i odpor, s kterým se proud setkává. Čím vyšší je hladina tuku, tím se signál setkává s větším odporem. To umožňuje přístroji vyhodnotit složení Vašeho těla se spolehlivou přesností. Měření je soustředěno převážně do horní části těla, kde se nachází většina tuku, který může ovlivnit funkci orgánů. Stačí jednoduše vložit údaje o Vaší výšce, hmotnosti, věku a pohlaví, uchopit přístroj oběma rukama a po několika vteřinách Vám digitální displej ukáže podíl tuku ve Vašem těle v procentech.

Tak jsme si to mysleli s manžou dobře :grinning:
20. pro 2009 ve 23:24  • Odpověz
Holky tady se bude koukám hromadně hubnout:slight_smile: já se taky přidám...chtěla bych zkusit tu Lucčinu dietu, když se u toho jí a ne hladoví tak to beru:slight_smile:

Já sem taky sledovala superstár a teda víc sem měla ráda Šmajdu i když chodůr má asi lepší hlas...no oni se oba neztratěj:slight_smile:

Já dostanu takovou váhu k Vánocům, co měří tuky a vodu v těle i svalovou hmotu i kosti...tak sem zvědavá co mi to ukáže až na to vlezu :grinning: asi mi to řekne..."slez ze mě špekoune" :grinning: :grinning: :grinning:

Holky tak sem vytvořila dnes večer další scrapbooky a už mi z toho docela hrabe...teda řeknu vám že když se to dělá na Vánoce jako dárek tak je to docela makačka na palici pořád vymýšlet co tam ještě dát...no snad se to našim a babičkám bude líbit :wink:
20. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz
peti IMPEDANCE = ???? neviem ani IMPEDANCIA :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už som si to našla nižšie, dík peti - ale načo je potom treba uvádzať vek, výšku a váhu???? dík aj za link, mrknem si ho zajtra, lebo už chcem hajíííí. Sa priznám, že ja som si myslela že tie prístroje o ktorých píšeš sú len na oklamanie človeka - na vytiahnutie koruniek, lebo práve, keď tam tie údaje dám - výška, váha vek, tak štatisticky mi to niečo vyhodí, čo môže byť teoreticky naprogramované. Ale takto ako ty mi to nikto nevysvetlil, som na ten link zvedavá, zajtra mrknem. Ď. Ď.

gabi, napiš mi potom ako si s váhou spokojná, uvažujem o nej ešte viac, po tom čo mi Peťa popísala....

krásne sníčky babeny.
20. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
jaji - impedance je odpor + nějaká kapacita nebo nebo indukčnost...:slight_smile: je to komplexní číslo.... Já nevím přesně, jak to funguje, jen takhle principem vím, že svaly, voda a tuky mají různou tu impedanci, takže se to z toho bude počítat,možná že se to mění i s věkem, to fakt netuším a ta výška a váha.. podle mě to z toho právě bude počítat ty procenta tuku x svalů a vody v těle... Aby se to mělo k čemu vztáhnout. Ale fakt jsem se o to víc nějak moc nezajímala, jen ty základy vím, protože se to musí řešit i u snímání EKG, EEG a tak... :slight_smile:
21. pro 2009 v 00:28  • Odpověz
grabu - scrapbooky jsou parádní. já jsem včera vytiskla jeden kalendářík a na druhej asi kašlu, vymyslíme pro babičku (teda malýho prababičku :grinning:) asi něco jinýho... no ještě uvidíme :slight_smile: včera se mi totiž nějak rozhasila tiskárna a dva fotopapíry jsem tím tiskem zničila, protože ta fotka vypadala hrozně blbě barevně bylo to celý do červena :frowning2:
21. pro 2009 v 00:30  • Odpověz
Holky, v albu mám svůj první scrap, tak mrkněte, není to nic moc, ale já jsem na to úplně levá :grinning:
Už jdu do hajan :slight_smile: Dobroooou
21. pro 2009 v 01:43  • Odpověz
calli - jdu kouknout :grinning: u nás ježíšek řeší ještě dárečky, tak se ještě nespííí :-/ navíc malýho bolelo bříško, ale průjem už nemá, jupí :slight_smile: Enterol nám zabral úplně parádně :slight_smile:
21. pro 2009 ve 03:39  • Odpověz
dobré ráno všem:slight_smile: tak nám dnes přicezou do vesnice kapry, tak musím pro kapra, naštěstí mám obchoid hned naproti:slight_smile:

koukám jak se tu rozjela diskuse o dietách a hubnutí.
21. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
dobre rano vsem maminka a mimuskam

teda to mi trvalo nez sjem docetla, no jste vsechny hrozne tluste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samozdrejme vtip :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

co blaznite? hlavne ze mate spokojeny mimuska, ja byla v puberte jako kulicka mela jsem 65 az 67 kg pri 164cm, zacala jsem chodit do fitka a zhubla tuk na 60kg. ale porad to nebylo ono, pak jsem si nasla jirku, prestala cvicit, a zacal jsem jist chipsy, uzeny, chleba ze sadlem a skoncila jsem na 51kg :grinning:

holky uz jen 3 dny hura hura, uz ani nevim co vsechno jsem vam chtela napsat, dosst ted uklizim i vsechny dvere jsem umyla.
21. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
joo uz vim ty prikrmy :wink: tak ja uz bych taky zkusila mrkvicku tak uvidime az po vanocich jak budeme mit jidelni zidlicku.

ted tady sedim na noze dite a ona si dala do pusy papir :grinning:
21. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Dobré ránko, teda dúfam aspoň vám. :unamused:

No k diétam sa nepridám,ale zacvičím si s vami rada. :slight_smile: Ja by som nevydržala jesť to čo kážu. Ja dokážemdržať len bodovú diétu - čo vidím to zbodnem. :wink:

No ja musím ešte napiešť perníčky, cesto je v chladničke, tak hádam večer a potom ešte tvarohovú roládu a finito. Len neviem kto mi uprace. Takže sa tu majte, ja sa idem do toho upratovania pustiť.
Pa
21. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
tak už máme kapra doma :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
holky cim zdobite pernicky? jako zdobickou nebo nejakym sackem???

waci ja kapra nejim ale letos se prekonam a 1cm snim aby se nereklo, ja teda nejim ani bramborovej salat :grinning:
21. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
holis já zdobím perníčky sáčkem-

já miluji i salát i kapra :slight_smile: koukám co vše existuje na papu a pití od 4. ukončeného měsíce
21. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
waci a jakym sackem? jako od mlika nebo od rohliku nebo cukrarskym?

Waci :grinning: ja zacnu assi kasickou na noc, snad po ni bude spinakt dyl a pak vyzkousime mrkevv, brambor, spenat, cuketu, jablicko, banan, ja vlastne ani nevim

no uz hulaka musim jit
21. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
klasickým mikrotenovým sáčkem udělám tam malou dírku v rožku a zdobím:slight_smile:

holis taky se těšíš na krmení?my dnes pokračujeme jablíčkem
21. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.