• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
Ahoj holky,

nestíhám všechno dočíst, ale s dietou se nepřidám :slight_smile: Nebyla jsem nikdy schopná to dodržovat a teď - no vůbec. Jsem ráda, když si stihnu dát oběd, natož jíst pravidelně :slight_smile: Já myslím, že až děti začnou běhat, tak to půjde dolů samo. :slight_smile:

waci ty už přikrmuješ?
21. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
ahojky - dnes 20,30 - 1,11 - 4,30 - 6,50 aspoň že prestali tie 2-oj hodinové etapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Skúsim micke dohovoriť ešte viac :wink:

my máme kaprov už v mrazáku, včera ich milanko picol, laure sme ich ukázali vo vani, no veľký záujem neprejavovala... :sweat_smile:

baby, tie scrapy vás akosi zobrali, gabilka spustila davovú psychozu :grinning: . Marti, pekné :dizzy_face: k, ale takto vnoci???? :confused:

držte nám dnes palčeky s mrkvičkou, dáme si repete :grinning:

zuzi, čo sa týka vianočnéhoi upratka, vždy všetko vyhádžem, vyumývam a naukladám späť, okná sú samozrejmosťou. Teraz?!?! - teraz som takto urobila akurát kuchyňu, okná neumyte a poriadok len klasický ako každý týždeň :astonished: - a už ma to ani netrápi :sweat_smile: ...až tak veľmi :grinning: - no, tie okná umyté byť mohli, čo už...
21. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
luci, som prehliadla ja odpoveď alebo ty moju otázku - že ako dlho ti vydrží tá štola - viem že v recepte je napísané 14 dní odležať ... chcela som hlavne vedieť, že či je lepšia, teda čo sa s ňou udeje za tých 14 dní??? My sme ju vtedy jedli hneď a bola božská...
21. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojda kočky:slight_smile:

Tak představte si že my jdeme večer tak před půlnocí spát a příjdeme do ložnice a malej tam oči dokořán a nespinkal:slight_smile: a já mu říkám, jaktože nespinkáš ty hajdaláku malej:slight_smile: a on se na mě začal tak řehtat...no chápete to...normální miminko se vzbudí, je samo v pokoji po tmě tak začne brečet, nebo aspoň volat...a on nic...ležel a čučel do šprušlí:slight_smile: tak sem ho nakrmila a pak spinkal až do půl 7 a pak ještě usnul a vstával až v 10:slight_smile: no parádně sem se vyspala:slight_smile: Jo a Jajko já sem mu v noci při říhnutí domlouvala že teď musí ale spnkat, že Ježíšek bude nosit dárečky a že to vidí jak hodný miminka spinkaj a že mu určitě taky něco přinese, když bude na maminku hodnej:slight_smile: no a vidíš:slight_smile: jak krásně spinkal:slight_smile:

Calli pěkný scrapbook:slight_smile: hezky vyvážené barvičky:slight_smile: já to dycky přeplácám mi příjde...ale nemůžu si pomoct:slight_smile:jen jakto že se ti tam objevují ty stíny pod obrázky? když to přetáhneš, tak to má zmizet a být tam jen ten obrázek samotnej ne?:wink:
21. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Gábi bledá závist :grinning: Malá chce být u mě, pak spí krásně. :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Gábi, to já právě nevím, proč se mi tam dělá ten stín, na to jsem nepřišla, jak to zrušit :confused:

U nás noc takto 20-22:30-5:45-9:50, už to sice nebyla celá noc v kuse, ale potěšily mě ty 4h na konci :slight_smile: A teď se nespí :grinning:
Já sklidila prádlo, druhé je v pračce, chystám se do obchodu a pak na další úklid, je toho nějak moc ještě...wc, koupelka, dveře, linka...no, mám co dělat :grinning:
Jinak Gábi, malá mi po probuzení kupodivu taky nebrečí, vždycky mě probere, jak si tam brumlá a pak se na mě řehní :grinning: Jen dneska v noci moc plakala, asi se kolem té 23h málo najedla...usla totiž u toho krmení...tak asi pak měla větší hlad...
A jak to máš s mlíčkem? Už se to upravilo?
21. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Tak broučí to nevadí...malej chtěl být dřív taky u mě...ale řšila sem to tak že sem ho dala do postýlky...tu sem si přirazila k posteli a dala mu tam třeba ruku a to stačilo...a postupně sem ho odsouvala až teď spí metr od postele a je spokojenej a já taky:slight_smile:
21. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
brousi ne nepřikrmuji jen dávám od včer na mls půl lžičky jablíčka denně. ono jí to strašně chutná :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Marti je to o něco lepší s mlíčkem...ale včera odpoledne si malej všechno vipil z obou prsou a pak za hodku a pul chtěl znova a nic tam nebylo tak se vztekal:frowning2: no uvidim co mi dneska řekne mudra a pak budu asi hodinu stát před regálem s UM a vybírat který bude nejlepší:slight_smile:

S těma stínama...to nechápu...v čem to děláš? ve photoshopu?
21. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Waci tesim ale jeste tam ma 2 krabice UM tak az je doji tak zacnu at je nemusim vyhazovat :wink:

Zanetko vy jste je meli ve vane? juu to si pamatuju z detstvi :wink:

holky tak uz se to blizi jeste 3 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
marti, náhodou, celkom dobré spinkanie :wink: . ešte to prvé odbprať a je to úplne excelentné :grinning:

gabika, vidíš, takto ma to nenapadlo, no dnes večer to skúsim aj ja s tým ježíškom :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
jani, tradícia :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Žany, ona asi chtěla vědět, kdo vyhrál v superstar, ptž jsem s ní seděla na baloně před tv a ona si mohla hlavu vykroutit :grinning:
21. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Gábi, jj ve photoshopu...asi něcio dělám špatně, ale co, však já na to přijdu :grinning:
21. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
marti, to sa ti nepreberie moc, keď ju takto vyberieš večer?!?!?!

no, u nás mrkvička podobne ako včera ... dostriekala som jej k mrkve mliečko, opica mlieko vysrkala a mrkvu si v pose prevaľovala a vypľuvala - šidlo jedno malé
21. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
holky jdu vás pobavit. pes mi skočil do vany za kaprem a snasžil se ho vytáhnout za ocas, tak jsem sušila psa v koupelně totální mokro,ale pes spokojenej a kapr vylekanej :grinning:
21. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
jaji, přes den mi nechce pořádně spát, ale takhle večer je unavená a už je tma, tak nemá na co koukat, napapá se, dám ji do postýlky, chvilku tam mrnčí a pak usne :grinning:

waci, koukám, že máš doma veselo :grinning:
21. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
martinko to teda jo. a teď se malá pokakala takovým způspbem, že to máš až na zádíčkách:D
21. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
tak já jsem už taky vzhuru :grinning: malej ještě chrní... :grinning: Jinak já si nedovedu představit, jak budu přikrmovat, vždyť já teď ani nestihám vařit pro nás a ještě do toho ohřívat věci pro malýho.... to bude něco :grinning: I jak jsem teď pro něj musela odstříkávat mlíko kvuli tomu enterolu, bylo to pro mě "problém"... jsem prostě lenoch línej a to kojení je super komfort :grinning:
21. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
miši :grinning: u nás cica kaprov len sledovala, nevrhala sa za nimi :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Tak jsme byly 2 hodinky venku a Lůca chrápala jak aligátor :grinning: Je tam krásně :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jinak holky u nás to byl po té nemoci asi spurt, protože přesně po týdnu to Lůcu přešlo. Dokonce se jí upravilo i to kakání a bez kaše :slight_smile: Než jsem jí stačila dát, tak to přešlo samo :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jako kde jste všechny? Asi taky na procházce, co? :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
brouci - my tady máem -10°, takže sedíme doma... :grinning: já budu muset jít doumývat nádobí
21. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tak já nevím kolik je venku, ale krásně hřálo sluníčko :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
my sme tiež dnes boli vnútri... zima je riadna, ani na balkon micku nedávam, ale má sa otepliť, takže zas na prechádzky nabehnem. Aspoň keď spinká tak jej vetračku otváram.

baby, včera tu nariekam že som z vás naj..... a dnes som sa už pár koláčikmi naládovala - neprehnala som to, no vyžieram ich pomaly ale isto...

brouči, super že to bol len sprut a nič vážne.

a ešte...ako sú na tom mimča so zubkami??? nikomu ešte nevylieza??? ja som si dnes všimla na jednotke vľavo dole ako by sa tam niečo kľulo, no ruku do ohňa nedám - budem sledovať :grinning: . No keďže teplotka nie je, tak sa mi to možno len zdá, že je to tak normálne ... neviem ... neviem... ale možno :sweat_smile:
21. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
vy všetky dnes asi upratujete a dopekáte :unamused: . Ja na upratko fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: , stačí mi normálne, klasické a to bolo v piatok a ďalšie urobím v stredu...
21. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
jaji - já jsem teď krmila mrňouse... a jdu doumývat konečně to nádobí, manža je na nákupech, chudák... Malej spinká, tak jdu makat.. včerajsem zkoušela ty rohlíčky v remosce a připekla sjem je, tak jsem to ořvala a dneska je budu dodělávat, no už je tam nechám kratší dobu a dám je na pečící papír, aby se daly vytáhnout hned... :grinning:
21. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
Tak u nás zoubky zatím ne a jsem ráda :slight_smile:

Jaji já taky jen běžný úklid. Pro mě jsou vánoce svátky klidu a rodiny a ne úklidu :wink:
21. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
tak já včera volala našemu pediatrovi abych si potvrdila co nám řekl náš doktor od nožiček a vyvedl mě z omylu. Děti do 6 měsíců mohou v mrazech pouze do -5 stupňů a to tak na hodinku a od půl roku můžou do -10 taky tak na hodinku. V žádném řpípadě je tam nenechat spát. Kdybych byla zlá, tak jdu na ortopku sprdnout tam toho dětskýho doktora:( přáíště vždycky raději zavolam našemu pediatrovi a bude. takže mi byli venku jen půl hodinky. protože u nás je přesně -5. ale zítra už má být tepleji.

ale holky mám radost, malé došla houpačka tak ji bude mít pod stromeček :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.