• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobčekovia letničiek a podzimiek 2009

(Zamčená)
26. března 2010 
miši, a ako vieš že správny názor je tohto mudru a nie toho prvého ?!?! aj v tom linku bolo napísané že novorodenci do -5 a naše deťúrence do -10 ... no ako sme tu už veľa krát písali, koľko odborníkov, toľko názorov a my laici, no VYBERME SI :sweat_smile: :fearful:
21. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Miso ja nebyla venku s Kikou 3 dny a uz mi pekne hrabe doufam ze zitra se fakt otepli jinak me jebne

holky konecne me prisla materska hura hura :wink:
21. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
jaji - já v nějakým videu viděla taky do -5 do šesti měsíců a od šesti měsíců už nevim... :grinning: zase si říkám, že je lepší ho nechat doma, než aby se mu kvuli tomu velkýmu mrazu něco stalo... :confused:
21. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
aj my čučíme doma, len ma s..e, že každý mudr točí niečo iné a každý odkaz na nete taky tak :angry: .

A baby, keď som mala maťa, tak som tooooooľko vecí vôbec neriešila .... nebol net a zvládla som to si myslím celkom dobre :confused:
21. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
jaji - já si říkám, že je elpší bejt opatrnější, to, že nepujde ven mu podle mě neublíží tolik, jako by mu mohlo ublížit (ale taky nemusí, že jo...) to, že bude venku ve velkým mraze...
21. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Já bych to taky tak neřešila. Pokud má maminka pocit, že může jít ven, tak ať jde. Já dneska byla, bylo krásně a Lůca měla v kočárku jak v pokojíčku :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
jaji v tom článku byly starší kojenci, a to je od 6 měsíců
21. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
holky a jinak jste nás nakazili manželovi jsem ukázala od lamaze tu otočnou zahrádku, co jste zde řešili a on ji objendal a zaplatil s peněz co dostal od rodičů v říjnu na narozky

jaji no nevím kterej má pravdu, ale věřím víc našemu pediatrovi, ale máš prvadu v dnešní době se fakt všechno moc reší
21. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
zanetko prave, me segra furt rika at nelezu na zadny fora ze se pak stresuju ze je Kika zaostala, viz to ze se neotaci, ona rikala kazdy mimuso je jiny. no jo no ja vim :confounded:

jirka je ve skole, no ma dnes zkousku z podnikove ekonomiky a neucil se vzal si muj 2 roky starej test sebou a ted psal ze tam byly i jiny otazky to jsem zvedava pacc to ani neotevrel :pensive:
21. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
holis určitě to zvládl
21. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
no udelal to, sice na 3 ale nema ye sebe radost.

holkz nasla jsem krasny recepis moc roztomile to je :grinning: tak premyslim ze bychom to udelali s jirkou schvalne podivejte na odkaz http://recepty.vareni.cz/vanocni-jezci/
21. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Jani, to je hezké :slight_smile: ale já už to dělat nebudu, mám 5 druhů a to mi stačí :slight_smile: Třeba za rok, to snad bude víc času :slight_smile:
A je super, že to Jirka uděla,i když na 3, hlavně, že to má :wink:
21. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
ahojda tak jsme zpět od doktorů...malej za ten týden přibral 140g ale dr. říkala že by měl přibrat minimálně 150g takže říkala ať mu dávám pořád obě prsa...tak sem koupila nutriloon...dr říkala že je na začátek nejlepší:slight_smile:
Jinak na další kontrolu máme přijít až v půl roce a prej očkování dostaneme až pak...prej leda kdybych měla pocit že už to má hodně dobrý třeba za 14 dní tak máme zavolat a přijít dřív:slight_smile:
No pak sme byli na kyčlích a asi cvičíme málo ale ty svaly má pořád ztuhlý, takže mu to tam dr. protáh tak že prcek začal šíleně řvát tak se mě chtělo taky brečet jak ho trápil:frowning2: no měla sem slzičky v očích ale dr. si toho naštěstí nevšim...jinak ale máme klouby úplně ok a už tam nemusíme...jen musíme pořád cvičit

No a teď sem ho nakrmila a on chtěl ještě tak sem mu udělala 60 nutrilonu a slupnul to za 3 minuty a jak mu chtnal:slight_smile: šikula můj:slight_smile: tak mám aspoň radost že mu to chutná a nebude mít už hladík:slight_smile:
21. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
Jani na známky se historie neptá :grinning: hlavní je že to je v indexu a že to má za sebou:slight_smile: na to že to ani neviděl nemoh nic jinýho čekat:slight_smile: aspoň už se tím nemusí zabývat znova :wink: že gratuluju:slight_smile:
21. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
Gábi díky za SMS. Tak to je super, že Štěpánkovi Nutrilon chutná, bude mít i MM i UM a to je nejlepší kombinace :slight_smile: Z obojího si vezme jen to nejlepší a bude za chvíli chlap jak hora :slight_smile:
U těch nožiček věřím, že jsi měla slzičky, taky bych bulela.
21. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
Gábi prosím napíšeš mi tvou adresu do IP ? Díky :slight_smile:
21. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
broučí tu adresu sem ti už poslala:slight_smile:

díky za útěchu...já sem dneska nějaká neměkko z těch doktorů...jak mi Štěpulku trápili:frowning2:
21. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
grabu - proto já sebou tahám manžu všude sebou (to je veklá výhoda, že může kdykoliv...), protože on to chudák všechno odnese a já jsem ta hodná u který se malej už jen uklidňuje u mlíka :grinning: já jsem zvědavá, jak dopadnem na nožičkách v tom únoru... vůebc netuším, jestli má malej dobrý ty svaly a tak... Jinak je fajn, že malej takhle přibral... ale to těch 10 g tolik dr řešila? vždyť to pomalu stačí, aby nedostal před tím nabaštit nebo se vykadil a měl by o tu trochu taky míň... Zvlášť když přibral skoro 5 krát víc než za ten měsíc? :confused:
21. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahojky holky, omlouvám se velice, že jsem se neozvala, nějak nestíhám. Manžel měl vážný pracovní úraz v listopadu vážný, bude cca rok doma, takže jsem neměla čas vám napsat. Dala jsem další fotky malýho. Jinak malému bude za 6 dní 4 měsíce. Rosteš jako z vody. Už máme kolem 5,100kg. Sice nekojím, jen krmím UM, ale jsem ráda, že malej je čipera a příbývá. Jinak nádherně pase koníky, žvatlá a už se otočí sám:slight_smile: takže je s ním sranda:slight_smile: A jak u vás? ráda bych malému dávala kaše, ale nevím s jakýma začít, poradíte nám??
Přeju vám holky, krásné Vánoce, hondně štěstí, zdraví, lásky a pohody v novém roce, at vám děti krásně rostou. A určitě se vám ještě ozvu do konce týdne. Pa katka :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
smisek - ahojky, manžela je mi líto, co se mu stalo? :confused: u nás je všechno v pohodě :slight_smile: Taky přejem hezký vánoce a všechno co si přejete v novým roce :slight_smile: a určitě se ozvi :slight_smile:
21. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
smisek, to mě mrzí to s manželem. Tak, ať je mu brzy lépe :wink: Koukala jsem na fotečky, Maty je šikulka :wink:
Jinak taky krásné Vánoce, pod stromečkem hlavně klid a pohodu a manželovi zdravíčko a v tom novém roce 2010 hodně štěstíčka a ať se daří vše, co podařit se má :wink:
21. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
ježíííš, prestante s tým pečením, tí ježkovia sú úžasní :slight_smile:
21. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
gabika - tých 10 gramov ?!?!!? veď sačí aby sa mimčo vykadilo, vycikalo a je to dolu, alebo aby sa napapalo a je to hore... to fakt nemôžu presne škatuľkovať, si myslím... a suoer že nutriš chutí, aj ja ho mám v skrini - som dostala :grinning:
21. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
jeeej, čítam že i peťka má rovnaký názor na 10 gramov :slight_smile:
21. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
manželovi stroj rozdtil prsty. Má hodně stehů a šrouby. děkuji bohu, že tam neměl hlavu. Uvidí jak se to bude hojit ale už nikdy s pravou rukou nebude moci pořádně hýbat. Takže to vypadá min. na částečný invalitní důchod :frowning2:
Proto jsem se neozvala.
21. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
smisek - tak to mě mrzí :frowning2: Snad se to srovná... Moje babička takhle při bouračce málem přišla o ruku (naštěstí ji poslali zpátky do brna do úrazovky, aby jí s tím něco udělali, ale drželo jí to jen na kousíčku), sice ji nemá úplně pohyblivou, ale základní věci zvládá... Tak držím tvýmu manželovi pěsti, ať se mu to srovná co nejvíc...
21. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
Jejda, smisku, tak to je hrůza, ale hlavně, že o tu ruku nepřišel. Kamarádce přejela nohu tramvaj a doktoři jí ji zachránili,přes půl roku byla v nemocnici, ale chodí, sice o berli, ale lepší než kdyby byla bez nohy.
Důležitá je psychika, takže manžela rozptylovat, ať nesmutní a ono se to bude líp rehabilitovat :wink: Držím palečky, ať s rukou může hýbat, co nejvíc :wink:
21. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
smisek: to je mi lito, snad bude manzel brzy v poradku, ruka se zahoji uvidis aspon mas doma spolecnost :wink:

Zanetko je to moc roztomile ty jezci taky je budu delat ale az pristi rok nebo si je zkusime na silvestra, my totiz pekli jen tak fakt z jedne davky tak jak se znam do silvestra nic nezbyde, napriklad vosich hnizd mame jen 10 a 12 kokosovych kulicek :grinning:

Gabi ja si myslim ze pribral dost neboj se uz je velikej UM mu neuskodi a jak pisou v kombinaci s MM je to to nejlepsi, ma proste obrany latky z MM a tim UM se doji dosyta.

no nic jdu se divat na tv, mejte se zitra jedeme do Zabreha tak asi nebudu mit tolik casu, ale doctu vas papa
21. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Jajka - jakej máš ten Preventar? Akut, Quattro, Classic? Díky
21. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.